More

  Wielka kumulacja czwórki rozbita. W sobotę emocje w Paryżu i Caen. Sobriquette faworytką płotowej gonitwy G3

  W końcu udało się. Wielka kumulacja czwórki została rozbita! W piątkowej puli uzbierało się 26 616,56 złotych i trzej szczęśliwcy trafili po 8872,10 zł. W sobotę wielki dzień na Służewcu. Kilka gonitw pozagrupowych, w tym pierwsze klasyki. Zanim jednak będziemy emocjonować się biegami z Warszawy, na trafonline.pl wyścigi z Francji. Zaplanowaliśmy sześć gonitw, po trzy z Hippodrome de la Prairie w Caen i Hippodrome d’Auteuil w Paryżu.

  Wiodącym mityngiem w weekend we Francji będzie Auteuil. W niedzielę rozegrana zostanie Grand Steeple-Chase de Paris (G1). W sobotę, z gonitw, które będziemy transmitować, najciekawiej zapowiada się płotowy bieg G3 Prix de Sagan (godz. 13.58) dla 3-letnich klaczy z udziałem sześciu koni.

  Parę faworytów tworzyć będą Sobriquette (numer 2) i Shika du Berlais (4). Obie klacze dwa razy biegały w gonitwach płotowych i dwa razy wspólnie rywalizowały. W marcowym wyścigu za 62 000 euro na Auteuil wygrała Sobriquette, zaś Shika du Berlais była trzecia. Obie przedzieliła Kirakine (3). W kwietniowym biegu Listed za 88 000 euro Sobriquette (była druga) pokonała Shikę du Berlais (trzecia) tylko o krótką szyję.

  Jeśli chodzi o Kirakine, to w drugim starcie wypadła słabiej niż w debiucie. W gonitwie za 64 000 euro, też w Paryżu, uplasowała się na czwartym miejscu ze sporą stratą do zwyciężczyni.

  Czwórkę do brydża uzupełnia Nee en Bleue (1). Klacz raz biegała i wygrała w kwietniu na Auteuil wyścig dla debiutujących klaczy za 62 000 euro. Pokonała w nim o 7,5 długości La Vie de Chateau (5).

  Najbardziej doświadczona w stawce Irisante (6) wydaje się outsiderką wyścigu.

  Prognozy Equidii: 2-4-1-3

  Synteza typów:

  Pierwsze miejsce (w nawiasie liczba wskazań): 2 (5), 4 (4), 1 (1)

  Drugie miejsce: 2 (5), 4 (5)

  W przeszkodowej gonitwie handicapowej o godz. 14.33 – Prix le Parisien – Prix Regalia eksperci Equidii polecają dwie klacze trenera Gabriela Leendersa: Dschingis Love (2) i Assordę (3).

  Z trzech biegów, które będziemy transmitować z Caen, fachowcy Equidii najmocniej liczą dwa konie: niepokonanego w tym roku Jason Blue (4Prix de Cabourg, godz. 13.03) i świetnego Kapoceo (5 – Prix de Genneville, godz. 14.15).

  Program wszystkich środowych gonitw z Francji wraz z typami jest dostępny po zalogowaniu na trafonline.pl.

  MACRO

  Na zdjęciu tytułowym Sobriquette (7) pokonuje Kirakine (4) i Shika du Berlais (5) Fot. equidia.fr

  Udostępnij

  Powiązane artykuły

  Zbliżające się wydarzenia

  Najnowsze artykuły