More

    TOP10 trenerów

    Statystyki z dnia 16 maja 2022
    Lp.TrenerMiejsce 1Miejsce 2Miejsce 3Liczba startówProcent zwycięstw
    1.C.Fraisl9743327,27%
    2.M.Jodłowski7422035%
    3.A.Wyrzyk6544313,95%
    4.M.Borkowski6452920,69%
    5.J.Kozłowski5131631,25%
    6.E.Zahariev4331921,05%
    7.M.Janikowski3441915,79%
    8.K.Ziemiański248345,88%
    9.W.Olkowski231219,52%
    10.R.Świątek2211811,11%

    Zbliżające się wydarzenia

    Ta strona jest przeznaczona wyłącznie dla osób pełnoletnich.

    Potwierdź, że masz ukończone 18 lat lub opuść stronę.