More

    TOP10 trenerów

    Statystyki z dnia 22 Września 2021
    Lp.TrenerMiejsce 1Miejsce 2Miejsce 3Liczba startówProcent zwycięstw
    1.A.Wyrzyk38262419719,3%
    2.M.Borkowski29352215918,2%
    3.C.Fraisl29322817117,0%
    4.M.Janikowski27121010725,2%
    5.M.Jodłowski24331713018,5%
    6.K.Ziemiański21231817012,4%
    7. J.Kozłowski21141710120,8%
    8.M.Kacprzyk2114159422,3%
    9.S.Plavac1614149516,8%
    10.Ł.Such1410127219,4%

    Zbliżające się wydarzenia

    Ta strona jest przeznaczona wyłącznie dla osób pełnoletnich.

    Potwierdź, że masz ukończone 18 lat lub opuść stronę.