More

    TOP10 jeźdźców

    Statystyki z dnia 9 Listopada 2021
    Lp.JeździecMiejsce 1Miejsce 2Miejsce 3Liczba startówProcent zwycięstw
    1.S.Abaev 61644231519,4%
    2.D.Sabatbekov47604831115,1%
    3.S.Mazur 46423020922,0%
    4.M.Srnec40401921518,6%
    5.B.Kalysbek Uulu33182221615,3%
    6.S.Mura 30203422213,5%
    7.K.Mazur25333919013,2%
    8.A.Reznikov2310810921,1%
    9.K.Grzybowski19233318610,2%
    10.A.Turgaev 1728311869,1%

    Zbliżające się wydarzenia

    Ta strona jest przeznaczona wyłącznie dla osób pełnoletnich.

    Potwierdź, że masz ukończone 18 lat lub opuść stronę.