More

    TOP10 jeźdźców

    Statystyki z dnia 22 Września 2021
    Lp.JeździecMiejsce 1Miejsce 2Miejsce 3Liczba startówProcent zwycięstw
    1.S.Abaev45503023719,0%
    2.S.Mazur43422919721,8%
    3.D.Sabatbekov40443122317,9%
    4.M.Srnec24231415115,9%
    5.A.Reznikov2310710921,1%
    6.B.Kalysbek Uulu22151214615,1%
    7.K.Mazur19233213614,0%
    8.S.Mura19142315712,1%
    9.A.Turgaev 13202112210,7%
    10.K.Grzybowski13112612710,2%

    Zbliżające się wydarzenia

    Ta strona jest przeznaczona wyłącznie dla osób pełnoletnich.

    Potwierdź, że masz ukończone 18 lat lub opuść stronę.