More

    TOP10 jeźdźców

    Statystyki z dnia 16 maja 2022
    Lp.JeździecMiejsce 1Miejsce 2Miejsce 3Liczba startówProcent zwycięstw
    1.D.Sabatbekov131044131,71%
    2.A.Turgaev6052524%
    3.A.Reznikov59103713,51%
    4.M.Srnec4263112,9%
    5.S.Abaev3722810,71%
    6.S.Mura337358,57%
    7.K.Grzybowski3322611,54%
    8.S.Mazur320837,5%
    9.B.Kalysbek Uulu232229,09%
    10.A.Mazurkiewicz211922,22%

    Zbliżające się wydarzenia

    Ta strona jest przeznaczona wyłącznie dla osób pełnoletnich.

    Potwierdź, że masz ukończone 18 lat lub opuść stronę.