More

  Kumulacje na początek nowego tygodnia z francuskimi wyścigami!

  Emocje po niedzielnej Wielkiej Warszawskiej z pewnością jeszcze nie opadły, tymczasem zaczynamy kolejny tydzień z wyścigami francuskimi na Traf Online. Będzie to początek z mocnym akcentem, ponieważ w planie dnia jest transmisja 16 gonitw z trzech torów, a już na starcie można zmierzyć się z kumulacją w trójce i czwórce! W dalszej części oferty mamy jeszcze kumulację w kwincie, a także gwarantowane pule w kolejnych zakładach czwórkowych.

  Pierwsza gonitwa zaplanowana jest na godzinę 13.50. Tutaj na graczy czekają atrakcyjne kumulacje w trójce (wyjściowo niemal 1200 zł oraz czwórce – ponad 2600 zł). Oprócz tego nieźle wygląda pula gwarantowana dwójki – 404 zł. Poniżej można znaleźć krótką zapowiedź tej gonitwy.

  Kolejna kumulacja, tym razem w kwincie, będzie do rozegrania już później – obejmuje gonitwy od 11 do 15, a więc trzeba zakończyć typowanie do godz. 16:45. Jednocześnie w wyścigach nr 11 i 15 będzie możliwość zagrania czwórek z pulą gwarantowaną w wysokości 2444 zł, oczywiście jeśli wcześniejsza zostanie trafiona.

  Oto cały program dnia, wraz z typami ekspertów Equidii (na czerwono gonitwy „czwórkowe”):


  Godz. 13:50 – ENGHIEN – Prix de Saint-Chamond (kłusaki, 2150 m, 59 000 €)

  Eksperci Equidii stawiają na Goliatha du Caux (6) który ostatnio ścigał się w dość trudnych wyścigach i radził sobie nieźle. Miał udaną pierwszą część sezonu, a obecnie regularnie plasuje w czołówce. Wysoko powinny stać też notowania Fonzy’ego d’Heripre (16), który wcześniej nie zachwycał, jednak po zmianie trenera w lipcu, obecnie jest w formie. Wygrał 4 z 5 startów dla nowej stajni, w tym ostatni – 17 września. Na jego niekorzyść przemawia stosunkowo intensywna eksploatacja w ostatnim czasie. Trzecim, mocno podliczanym uczestnikiem biegu jest Eclair de Kerosay (9), ostatni finiszujący na drugim miejscu, bezpośrednio za Fonzym d’Heripre. Patrząc jednak na całokształt jego kariery można odnieść wrażenie, że stabilność formy nie jest jego najmocniejszą stroną.

  Zbliżony poziom w ostatnim czasie zaprezentowały Ferlaine (14) oraz Fularete du Verger (15), kandydujące tu do wywalczenia płatnych lokat. Nieco równiejsza wydaje się Ferlaine. Swoich zwolenników będzie mieć z pewnością Grance Pretresse (12), chociaż biega ostatnio z dłuższymi przerwami i chyba nie jest w topowej formie. Zdecydowanie lepszą pierwszą część sezonu miał Equejuelo (11). Jeśli nawiąże do tamtych wyników, to może namieszać w czołówce, choć niewiele na to wskazuje. Trudniej będzie Domino d’Auvrecy (13), lepiej radzącemu sobie na nieco niższym poziomie, ale potrafiącego sprawiać niespodzianki.

  Przeciętnie radzi sobie Forban (8). Wyżej, pomimo słabszego ostatniego występu, można ocenić Frichti (10). Niezłym koniem jest Fast Cash (7), ale zdecydowanie preferuje ściganie się pod siodłem niż w sulkach, więc tutaj trzeba jego szanse ocenić ostrożnie.

  O niespodziankę spróbują pokusić się konie startujące z pierwszego szeregu. Z tego grona dziennikarze wskazują na First in Love (1), choć, biorąc pod uwagę ostatnie wyniki, zbliżone noty można wystawić Falco du Douet (5) oraz Franceville (2). Diwi d’Occagnes (4) nie powala wynikami, chociaż prezentował się nieźle w niezłych stawkach. Zupełnie bez formy jest natomiast Forever Speed (3).

  Prognoza Traf News: Fonzy d’Heripre (16) – Goliath du Caux (6) – Eclair de Kerosay (9) – Frichti (10)

  Prognoza Equidii: Goliath du Caux (6) – Fonzy d’Heripre (16) – Eclair de Kerosay (9) – Grande Pretresse (12)

  Krzysztof Romaniuk

  Na zdjęciu tytułowym faworyt ekspertów Equidii – Goliath du Caux

  Udostępnij

  Powiązane artykuły

  Zbliżające się wydarzenia

  Najnowsze artykuły