More

  Niesamowite emocje i niespodzianka w Nagrodzie Jaroszówki.

  Pierwszy w sezonie 2021 dzień wyścigowy z publicznością przyniósł wiele niespodziewanych rozstrzygnięć. Tym najbardziej znaczącym była Nagroda Jaroszówki, którą wygrał trenowany przez Adama Wyrzyka Snow Storm. Ofensywnie przeprowadzony przez Szczepana Mazura pięciolatek na prostej finiszowej przykleił się do kanatu i mimo bardzo mocnego ataku Crazy Bulla zdołał utrzymać przewagę łba do celownika. 

  Z walki o trzecie miejsce zwycięsko wyszedł Xawery, który o nos pokonał Umberto Caro, a następne kończyły Comin’ Through i Caresser (szyja-szyja). 

  O ile w przypadku Snow Storma możemy mówić o pewnej niespodziance, to na pewno nie o przypadku. Patrząc na karierę tego walecznego i wszechstronnego konia, znajdziemy m.in drugie miejsce w Nagrodzie Pink Pearla, gdzie postawił naprawdę twarde warunki samemu Night Tornado!

  Komu udało się poprawnie wytypować trójkę Snow Storm-Crazy Bull-Xawery, mógł cieszyć się z wygranej w wysokości 2965 zł!

  Pierwsza dekoracja w sezonie z udziałem publiczności. Snow Storm. Fot.Tor Służewiec

  Nikt nie trafił septymy i cała pula przechodzi na niedzielę!

  Już po pierwszej gonitwie, w której Szczepan Mazur odniósł niespodziewane zwycięstwo na klaczy Inulla, większość fanów septymy mogła rozpocząć typowanie niedzielnych wyścigów. Gdy w kolejnych gonitwach najmocniej liczone konie zawodziły, jasne stawało się, że cała kumulacja przejdzie na następny dzień. Jak poinformowali nas analitycy z Trafonline, prognozowana pula w niedzielnej septymie wynosi 100 000 zł. 

  Kto  jeszcze nie oglądał najnowszego podcastu wyścigowego (w wersji video lub audio), w którym omawiane są septymy, może nadrobić zaległości na stronie Trafnews.pl oraz profilu facebookowym trafonline!

  Fot.Tor Służewiec

  Udostępnij

  Powiązane artykuły

  Zbliżające się wydarzenia

  Najnowsze artykuły