More

    Typy Ligi Ekspertów

    Przedstawiamy przewidywania uczestników Ligi Ekspertów na najbliższą dwudniówkę.

    1. Big-Red – 103,5 pkt.

    Sobota
    I: Goteborg(5), Furnika(9), Factoriel(8), Fend d’Ukraine(4)
    II: Qimat Al Majd(1), Anwar Al Khalediah(5), Iago(8), Fadwa Al Khalediah(2)
    III: Matt Machine(1), Filibert(7), Johnny Double(6), Groszek(3)
    IV: Magadi(9), Skilled Player(11), Betfan(8), Parys(12)
    V: Sjabahar OA(8), Nrgizing(7), Hamal(2), Djenah(5)
    VI: Bieshan(5), Mohacz(3), Gabonn(4), Heliades Armor(6)
    VII: Dancing Riko(9), Amant(10), Eclpsis(8), Strielka(6)
    VIII: Gloria F(1), Lyudochka(6), Even Better(4), Feu de Bois(2)
    IX: Hronika(1), Henzo du Pont(5), Historia Pawelce(6), Hadol de Brion(8)

    Niedziela
    I: George Banks(4), Feline Fougasse(8), Danielle Premiere(5), Emesto Quantum(1)
    II: Dalma(2), Sabamira(1), Cecylia(6), Haidea(8)
    III: Jowita(5), Kessi(7), Dakini(6), Nebbiana(4)
    IV: MutarJR(4), Agent(6), Areema(2), Dar Duni(7)
    V: Alsahr(10), Celebryk(2), Echaron(5), Kenjiy(4)
    VI: Fear of the Dark(1), Nandi(5), Jago(8), Bright Amber(2)
    VII: Seririo(4), Showmeyourheaven(11), Valkirie(7), L’Aquilla(9)
    VIII: Suzana(4), Giulia(7), Surprise(6), Waya(3)
    IX: Terre de Breizh(2), Cape ‘cry (5), Takabro(6), It’s A Green Thing (7)

    2. Cigar – 100 pkt.

    Sobota
    I: Goteborg (5), Fend d’Ukraine (4), Factoriel (8), Furnika (9)
    II: Iago (8), Anwar Al Khalediah (5), Fadwa Al Khalediah (2), Reem Al Khalediah (6)
    III: Matt Machine (1), Kyrios (5), Johnny Double (6), Groszek (3)
    IV: Magadi (9), Skilled Player (11), Betfan (8), Luaithrion (6)
    V: Nrgizing (7) , Djenah (5), Sjabahar ‚OA’ (8), Hamal (2)
    VI: Mohacz (3), Bieshan (5), Gabonn (4), Ciecieruk (2)
    VII: Eclipsis (8), Chamsin (13), Jabu (4), Strielka (6)
    VIII: Even Better (4), Feu de Bois (2), Perrine(3), Gloria F (1)
    IX: Hronika (1), Henzo du Pont (5), Hmara d’Ukraine (2), Historia Pawelce (6)

    Niedziela
    I: Emesto Quantum (1), George Banks (4), Gobs (10), Grinder (9)
    II: Special Lady (4), Cecylia (6), Sabamira (1), Haidea (8)
    III: Jowita (5), Salivana (1), Dakini (6), Kessi (7)
    IV: Areema (2), Węgierka (1), Mutar JR (4), Agent (6)
    V: Alsahr (10), Kenjiy (4), Hefira Grand (8), Echaron (5)
    VI: Jago (8), Sileroy (7), Jaunty (6), Fear of the Dark (1)
    VII: Seririo (4), Valkirie (7) , Showmeyourheaven (11), L’Aquilla (9)
    VIII: Giulia (7), Waya (3), Suzana (4), Orianka (2)
    IX: It’s A Green Thing (7), Cape’cry (5), Terre de Breizh (2), Takabro (6)

    3. Zielak – 95,5 pkt.

    Sobota
    I: Goteborg (5), Furnika (9), Fend d’Ukraine (4), Brandy Hornline (7)
    II: Anwar AL Khalediah (5), Reem AL Khalediah (6), Lago (8), Qimat AL Majd (1)
    III: Johnny Double (6), Matt Machine (1), Groszek (3), Filibert (7)
    IV: Luaithrion (6), Magadi (9), Betfan (8), Tebinio (2)
    V: Nrgizing (7), Sjabahar OA (8), Hamal (2), Djenah (5)
    VI:Mohacz (3), Bieshan (5), Heliades Armor (6), Gabonn (4)
    VII: Edagray (2), Amant (10), Strielka (6), Jabu (4)
    VIII: Feu de Bois (2), Gloria F (1), Even Better (4), Hamam (5)
    IX: Historia Pawelce (6), Hronika (1), Hmara d’Ukraine (2), Henzo du Pont (5)

    Niedziela
    I: Emesto Quantum (1),George Banks (4), Grinder (9), Gobs (10)
    II: Dalma (2), Cecylia (6), Sabamira (1), Special Lady (4)
    III: Jowita (5), Salivana (1), Dakini (6), Kessi (7)
    IV: Hermes (3), Areema (2), Mutar JR (4), Dar Duni (7)
    V: Alsahr (10), Hefira Grand (8), Hes (1), Kenjiy (4)
    VI: Jaunty (6), Jago (8), Bright Amber (2), Fear of the Dark (1)
    VII: Seririo (4), L’Aguilla (9), Scuti (5), Sugar Coating (8)
    VIII: Giulia (7), Suzana (4), Waya (3), Surprise (6)
    IX: It’s Green Thing (7), Cape’cry(5), Terre de Breizh (2) Takabro (6)

    4. Artuz – 90 pkt.

    Sobota
    G1 Goteborg 5, Factoriel 8, Diego de Busset 3, Fulham 1
    G2 Anwar AK 5, Iago 8, Reem AK 6, Qimad 1
    G3 Johnny Double 6, Groszek 3, Mat Machine 1, Kyrios 5
    G4 Skilled Player 11, Betfan 8, Livedar 7, Luaithrion 6
    G5 Nrgizing 7, Wafa AK 1, Sjabahar’OA 8, Djenah 5
    G6 Bieshan 5, Heliades Armor 6, Mohacz 3, Gabonn 4
    G7 Eclipsis 8 Jabu 4, ,Hermida 7, Strielka 6
    G8 Gloria F 1, Even Better 4, Feu de Bois 2, Lyudochka 6
    G9 Historia Pawelce 6, Hronuka 1, Henzo du Pont 5, Hmara d’Ukraine 2

    Niedziela
    G1 George Banks 4, Buzyrys 7, Emesto Quantum 1, Grinder 9
    G2 Sabamira 1, Special Lady 4, Cecylia 6, Cecheja 5
    G3 Nebbiana 4, Jowita 5, Salivana 1, Kessi 7
    G4 Mutar JR 4, Węgierka 1,Areema 2, Agent 6,
    G5 Alsahr 10, Hes 1, Echaron 5, Kenji 4
    G6 Sileroy 7, Jaunty 6, Nandi 6, Jago 8
    G7 Seririo 4, L’Aquilla 9, Herbatka 6,Scuti 5
    G8 Suzana 4, Waya 3, Giulia7, Surprise 6
    G9 It’s A Green Thing 7, Szikowny 4, Terre de Bresih 2, Takabro 6

    5. nietylkogalop.pl – 89,5 pkt.

    Sobota
    I: Goteborg (5), Factoriel (8), Fend d’Ukraine (4), Elka Ludoetka (6)
    II: Anwar Al Khalediah (5), Iago (8), Reem Al Khalediah (6), Qimat Al Majd (1)
    III: Johnny Double (6), Groszek (3), Filibert (7), Matt Machine (1)
    IV: Luathrion (6), Domitz (4), Skilled Player (11), Parys (12)
    V: Nrgizing (7), Sjabahar OA (8), Djenah (5), Ehssana (6)
    VI: Gabonn (4), Mohacz (3), Bieshan (5), Heliades Armor (6)
    VII: Eclipsis (8), Chamsin (13), Ghibli Rmp (12), Strielka (6)
    VIII: Even Better (4), Fed de Bois (2), Lyudochka (6), Gloria F (1)
    IX: Historia Pawelce (6), Hello Bill (4) Hronika (1), Henzo du Pont (5)

    Niedziela
    I: George Banks (4), Emesto Quantum (1), Grinder (9), Gobs (10)
    II: Dalma (2), Sabamira (1), Special Lady (4), Cecylia (6)
    III: Kessi (7), Jowita (4), Salivana (1), Nebbiana (4)
    IV: Mutar Jr (4), Areema (2), Agent (6), MEnago (5)
    V: Alsahr (10), Celebryk (2), Echaron (5), Edmar (11)
    VI: Nandi (5), Jaunty (6), Sileroy (7), Jago (8)
    VII: Seririo (4), L’Aquilla (9), Scuti (5), Little Lucky Charm (2)
    VIII: Suzanna (4), Surprise (6), Giulia (7), Orianka (2)
    IX: It’s A Green Thing (7), Terre de Breizh (2), Takabro (6), Cape’cry (5)

    6. Markam – 87 pkt.

    Sobota
    I: Goteborg (5), Factoriel (8), Fend d’Ukraine (4), Furnika (9)
    II: Iago (8), Anwar Al Khalediah (5), Qimat Al Majd (1), Reem Al Khalediah (6)
    III: Johnny Double (6), Filibert (7), Groszek (3), Galeriusz (2)
    IV: Luaithrion (6), Skilled Player (11), Magadi (9), Betfan (8)
    V: Sjabahar ‘OA’ (8), Nrgizing (7), Djenah (5), Heredia (4)
    VI: Mohacz (3), Gabonn (4), Bieshan (5), Heliades Armor (6)
    VII: Eclipsis (8), Chamsin (13), Strielka (6), Dancing Riko (9)
    VIII: Even Better (4), Feu de Bois (2), Lyudochka (6), Gloria F (1)
    IX: Historia Pawelce (6), Henzo du Pont (5), Hronika (1), Hadol de Brion (8)

    Niedziela
    I: George Banks (4), Emesto Quantum (1), Grinder (9), Gobs (10)
    II: Dalma (2), Cecylia (6), Sabamira (1), Special Lady (4)
    III: Jowita (5), Dakini (6), , Kessi (7), Nebbiana (4)
    IV: Areema (2), Agent (6), Mutar JR (4), Hermes (3)
    V: Alsahr (10), Celebryk (2), Echaron (5), Hefira Grand (8)
    VI: Jaunty (6), Nandi (5), Sileroy (7), Deneris (4)
    VII: Seririo (4), L’Aquilla (9), Showmeyourheaven (11), Scuti (5)
    VIII: Suzana (4), Giulia (7), Waya (3), Surprise (6)
    IX: It’s A Green Thing (7), Takabro (6), Cape’cry (5), Terre de Breizh (2)

    7. wyscigi-konne.info – 86,5 pkt.

    Sobota
    I: Goteborg (3), Factoriel (5), Fend d’Ukraine (7), Eden Pierji (8)
    II: Iago (8), Qimat Al Majd (1), Anwar Al Khalediah (5), Reem Al Khalediah (6)
    III: Johnny Double (6), Filibert (7), Groszek (3), Kyrios (5)
    IV: Skilled Player (11), Magadi (9), Don Toronado (1), Betfan (8)
    V: Sjabahar ‘OA’ (8), Nrgizing (7), Djenah (5), Heredia (4)
    VI: Gabonn (4), Bieshan (5), Mohacz (3), Heliades Armor (6)
    VII: Eclipsis (10), Amant (10), Edagray (2), Dancing Riko (9)
    VIII: Feu de Bois (2), Lyudochka (6), Even Better (4), Gloria F (1)
    IX: Historia Pawelce (6), Henzo du Pont (5), Hello Bill (4), Hadol de Brion (8)

    Niedziela
    I: George Banks (4), Danielle Premiere (5), Emesto Quantum (1), For Ever Cool (6)
    II: Dalma (2), Cecylia (6), Sabamira (1), Special Lady (4)
    III: Dakini (6), Kessi (7), Jowita (5), Nebbiana (4)
    IV: Mutar JR (4), Areema (2), Agent (6), Hermes (3)
    V: Alsahr (10), Echaron (5), Kenjiy (4), Celebryk (2)
    VI: Bright Amber (2), Jaunty (6), Sileroy (7), Nandi (5)
    VII: Seririo (4), Showmeyourheaven (11), Valkirie (7), L’Aquilla (9)
    VIII: Giulia (7), Suzana (4), Waya (3), Surprise (6)
    IX: It’s a Green Thing (7), Cape’cry (5), Terre de Breizh (2), Takabro (6)

    8. Druid – 85,5 pkt.

    Sobota
    I: Goteborg (3), Factoriel (5), Furnika (9), Fend d’Ukraine (7)
    II: Iago (8), Anwar Al Khalediah (5), Qimat Al Majd (1), Fadwa Al Khalediah (2)
    III: Filibert (7), Johnny Double (6), Kyrios (5), Groszek (3)
    IV: Magadi (9), Skilled Player (11), Don Toronado (1), Livedar (7)
    V: Nrgizing (7), Sjabahar ‘OA’ (8), Hamal (2), Djenah (5)
    VI: Bieshan (5), Gabonn (4), Mohacz (3), Heliades Armor (6)
    VII: Strielka (6), Eclipsis (10), Amant (10), Dancing Riko (9)
    VIII: Even Better (4), Feu de Bois (2), Lyudochka (6), Gloria F (1)
    IX: Historia Pawelce (6), Hello Bill (4), Henzo du Pont (5), Hadol de Brion (8)

    Niedziela
    I: George Banks (4), Emesto Quantum (1), Danielle Premiere (5), Feline Fougasse (8)
    II: Dalma (2), Sabamira (1), Special Lady (4), Cecylia (6)
    III: Dakini (6), Jowita (5), Kessi (7), Nebbiana (4)
    IV: Mutar JR (4), Agent (6), Areema (2), Węgierka (1)
    V: Alsahr (10), Echaron (5) Celebryk (2), Dobra Dynastia (9),
    VI: Jaunty (6), Nandi (5), Jago (8), Sileroy (7)
    VII: Seririo (4), Valkirie (7), L’Aquilla (9), Showmeyourheaven (11)
    VIII: Giulia (7), Suzana (4), Surprise (6), Waya (3)
    IX: Terre de Breizh (2), It’s a Green Thing (7), Takabro (6), Cape’cry (5)

    9. Galerius – 85 pkt.

    Sobota
    I GOTEBORG 5, FURNIKA 9,FEND D’UKRAINE 4,ELKA LUDOETKA 6,
    II ANWAR AK 5,IAGO 7,FADWA AK 2, QIMAT 1,
    III JONNY DOUBLE 6,FILIBERT 7,KYRIOS 5,MATT MACHINE 1,
    IV LUAITHRION 6,SKILLED PLAYER 11,LIVEDAR 7,PARYS 12,
    V NRGIZING 7, SJABAHAR OA 8,HEREDIA 4,DJENAH 5,
    VI BIESHAN 5,GABONN 4,MOHACZ 3,HELIADES ARMOR 6,
    VII ECLIPSIS 8,GHIBLI 12,STRIELKA 6,EDAGARY 2,
    VIII EVEN BETTER 4,FEU DE BOIS 2,GLORIA F 1,PERRINE 3,
    IX HISTORIA PAWELCE 6,HRONIKA 1, HELLO BILL 4,IRBIS PAWELCE 3,

    Niedziela
    I GOBS 10,GRINDER 9, GEORGE BANKS 4, EMESTO QUANTUM 1,
    II DALMA 2,SABAMIRA 1,SPECIAL LADY 4, CECYLIA 6,
    III JOWITA 5,WILLAMORA 2,KESSI 7,DAKINI 6,
    IV AREEMA 2,MUTAR JR 4,WEGIERKA 1,HERMES 3,
    V ALSAHR 10,CELEBRYK 2,EDMAR 11,KENJIY 4,
    VI JAUNTY 6,JAGO 8, BRIGHT AMBER 2,NANDI 5,
    VII SERIRIO 4,HERBATKA 6,LAQUILLA 9,SCUTI 5,
    VIII GIULIA 7,SUZANA 4,SURPRISE 6,WAYA 3,
    IX TAKABRO 6,CAPECRY 5, IT’S A GREEN THING 7,TERRE DE BREIZH 2,

    10. L. – 83,5 pkt.

    Sobota,
    I: Goteborg 5, Fend d’Ukraine 4, Factoriel 8, Brandy Hornline 7
    II: Iago 8, Anwar Al Khalediah 5, Reem Al Khalediah 6, Fadwa Al Khalediah 2
    III: Johnny Double 6, Filibert 7, Kyrios 5, Groszek 3,
    IV: Skilled Player 11, Luaithrion 5, Magadi 9, Parys 12
    V: Nrgizing 7, Sjabahar 8, Hamal 2, Heredia 4
    VI: Gabonn 4, Mohacz 3, Bieshan 5, Heliades Amor 6
    VII: Eklipsis 8, Edagray 2, Ghibli 12, Strielka 6
    VIII: Gloria 1, Even Better 4 Feu de Bois 2, Perrine 3
    IX: Historia Pawelce 6, Henzo du Pont 5, Hello Bill 4, Hronika 1

    Niedziela
    I: George Banks 4, Grinder 9, Gobs 10, Gargouille 3
    II: Sabamira 1, Dalma 2, Cecylia 6, Special Lady 4
    III: Kessi 7, Dakini 6, Nebbiana 4, Jowita 5
    IV: Agent 6, Areema 2, Mutar 4, Dar Duni 7
    V: Alsahr 10, Echaron 5, Celebryk 2, Dobra Dynastia 9
    VI: Nandi 5, Jaunty 6, Bright Amber 2, Jago 8
    VII: Seririo 4, Aquillla 9, Inulla 3, Sugar Coating 8
    VIII: Suzana 4, Giulia 7, Surprise 6, Orianka 2
    IX: Terre de Brezih 2, It’s a Green Thing 7, Takabro 6, Cape Cry 5

    11. Qlpin – 82,5 pkt.

    Sobota
    1. Goteborg(5)-Factoriel(8)-Furnika(9)-Eden Pierji(2)
    2. Qimat Al Majd(1)-Anwar Al Khalediah(5)-Iago(8)-Fadwa al Khalediah(2)
    3. Johnny Double(6)-Matt Machine(1)-Filibert(7)-Kyrios(5)
    4. Skilled Player(11)-Don Toronado(1)-Parys(12)-Luaithrion(6)
    5. Sjabahar, OA'(8)-Nrgizing(7)-Wafa Al Khalediah(1)-Djenah(5)
    6. Mohacz(3)- Gabonn(4)-Bieshan(5)-Heliades Armor(6)
    7. Dancing Riko(9)-Strielka(6)- Chamsin(13)-Eclipsis(8)
    8. Gloria F(1)-Feu De Bois(2)-Lyudochka(6)-Perrine(3)
    9.Henzo Du Pont(5)-Hello Bill(4)-Hmara d’Ukraine(2)-Hronika(1)

    Niedziela
    1. Danielle Premiere(5)-Grinder(9)-Gobs(10)- George Banks(4)-
    2. Sabamira(1)-Dalma(2)-Special Lady(4)-Cecylia(6)
    3. Jowita(5)-Kessi(7)-Nebbiana(4)-Dakini(6)
    4. Areema(2)-Hermes(3)-Agent(6)-Mutar JR(4)
    5. Alsahr(10)-Celebryk(2)-Echaron(5)-Dobra Dynastia(9)
    6. Nandi(5)-Jaunty(6)- Fear of the Dark(1)-Bright Amber(2)
    7. Showmeyourheaven(11)- Herbatka(6)-Sugar Coating(8)- -Valkirie(7)
    8.Giulia(7)-Orianka(2)- Surprise(6)-Suzana(4)
    9. it’s a Green Thing(7)-Terre de Breizh(2)-Cape’Cry(5)-Takabro(6)

    11. Silvaner – 82,5 pkt.

    Sobota
    1; Goteborg, Factoriel, Fend d’Ukraine, Elka Ludoetka
    2; Anwar Al Khalediah, Iago, Qimat Al Majd, Reem Al Khalediah
    3; Matt Machine, Johnny Double, Filibert, Groszek
    4; Skilled Player, Magadi, Livedar, Luaithrion
    5; Sjabahar ,OA’, Nrgizing, Wafa Al Khalediah, Hamal
    6; Bieshan, Heliades Armor, Mohacz, Gabonn
    7; Eclipsis, Edagray, Ghibli Rmp, Dancing Riko
    8; Even Better, Lyudochka, Hamam, Gloria F
    9; Historia Pawelce, Henzo du Pont, Hello Bill, Hronika

    Niedziela
    1; Grinder, Feline Fougasse, Gobs, Emesto Quantum
    2; Special Lady, Haidea, Dalma, Cecylia
    3; Salivana, Dakini, Nebbiana, Kessi
    4; Mutar JR, Agent, Dar Duni, Hermes
    5; Alsahr, Echaron, Hazim Al Khalediah, Hes
    6; Fear of the Dark, Bright Amber, Jago, Nandi
    7; L’Aquilla, Seririo, Showmeyourheaven, Little Lucky Charm
    8; Giulia, Suzana, Waya, Zarka
    9; Terre de Breizh, Takabro, Szikowny, It’s A Green Thing

    11. Kwiatek – 82,5 pkt.

    Sobota
    GON 1; GOETEBORG 5 , FACTORIEL 8 , FEND D’UKRAINE 4 , ELKA LUODETKA 6
    GON 2; QIMAD AL MAJD 1 , ANWAR AL KHALEDIAH 5 , REEM AL KHALEDIAH 6 , JAGO 8
    GON 3; JOHNY DOUBLE 6 , MATT MACHINE 1 , GROSZEK 3 , KYRIOS 5
    GON 4; SKILLED PLAYER 11 , AZAMOURDAY 10 , LUAITHRION 6 , DON TORNADO 1
    GON 5; SJABAHAR OA 8 , NRGIZING 7 , DJENAH 5 , HEREDIA 4
    GON 6; BIESHAN 5 , GABON 4 , MOHACZ 3 , HELIADES ARMOR 6
    GON 7; CHAMSIN 13 , GHIBLI RMP 12 , ECLIPSIS 8 , AMANT 10
    GON 8; EVEN BETTER 4 , GLORIA F 1 , FEU DE BOIS 2 , LYUDOCHKA 6
    GON 9; HISTORIA PAWELCE 6 , HENZO DU PONT 5 , HRONIKA 1 HELLO BILL 4

    Niedziela
    GON 1; GRINDER 9 , GOBS 10 , FELINE FOUGASSE 8 , GAMIN DE BERTRANGE 11 ,
    GON 2; DALMA 2 , SABAMIRA 1 , SPECJAL LADY 4 , SUPRA 7
    GON 3; JOVITA 5 , SALIVANA 1 , DAKINI 6 , NEBIANNA 4
    GON 4; AREEMA 2 , MUTAR JR 4 , AGENT 6 , WĘGIERKA 1
    GON 5; ALSAHR 10 , EHARON 5 , EDMAR 11 , CELEBRYK 2
    GON 6; DENERIS 4 , SORACABA 3 , JAGO 8 , NANDI 5
    GON 7; SERIRIO 4 , SCUTI 5 , VALKIRIE 7 , L’AGUILLA 9
    GON 8; SUZANA 4 , WAYA 3 , SURPRISE 6 , ZARKA 5
    GON 9; IT’S A GREEN THINK 7 , TAKABRO 6 , CAPE’CRY 5 , KHAMSIN RMP 3

    14. Andrew – 81,5 pkt.

    Sobota
    I: Goteborg (5), Fend d’Ukraine (4), Eden Pierji (2), Factoriel (8)
    II: Iago (8), Qimat Al Majd (1), Anwar Al Khalediah (5), Fadwa Al Khalediah (2)
    III: Johnny Double (6), Filibert (7), Kyrios (5), Groszek (3)
    IV: Skilled Player (11), Parys (12), Luaithrion (6), Betfan (8)
    V: Nrgizing (7), Sjabahar ,OA’ (8), Djenah (5), Heredia (4)
    VI: Bieshan (5), Mohacz (3), Heliades Armor (6), Gabonn (4)
    VII: Eclipsis (8), Chamsin (13), Strielka (6), Edagray (2)
    VIII: Gloria F (1), Lyudochka (6), Evan Better (4), Feu de Bois (2)
    IX: Historia Pawelce (6), Henzo du Pont (5), Hronika (1), Hello Bill (4)

    Niedziela
    I: George Banks (4), Gringer (9), Emesto Quantum (1), Feline Furgasse (8)
    II: Sabamira (1), Dalma (2), Cecylia (6), Special Lady (4)
    III: Jowita (5), Dakini (6), Kessi (7), Nebbiana (4)
    IV: Arema (2), Mutar JR (4), Hermes (3), Agent (6)
    V: Alsahr (10), Kenjiy (4), Edmar (11), Echaron (5)
    VI: Jaunty (6), Nandi (5), Bright Amber (2), Jago (8)
    VII: Seririo (4), Herbatka (6), Showmeyourheaven (11), Vakirie (7)
    VIII: Giulia (7), Orianka (2), Suzana (4), Surprise (6)
    IX: Terre de Breizh (2), It’s A Green Thing (7),Takabro (6), Cape’cry (5)

    15. SHiUK – 80,5 pkt.

    Sobota
    I) Goteborg (5), Factoriel (8), Fend d’Ukraine (4), Furnika (9)
    II) Iago (8), Anwar Al Khalediah (5), Qimat Al Majd (1), Reem Al Khalediah (6)
    III) Matt Machine (1), Johnny Double (6), Filibert (7), Groszek (3)
    IV) Don Toronado (1), Skilled Player(11), Betfan (8), Luaithrion (6)
    V) Sjabahar ,OA’ (8), Nrgizing (7), Djenah (5), Heredia (4)
    VI) Gabonn (4), Bieshan (5), Mohacz (3), Heliades Armor (6)
    VII) Edagray (2), Carl Villa (3), Strielka (6), Hermida (7)
    VIII) Gloria F (1), Lyudochka (6), Even Better (4), Feu de Bois (2)
    IX) Historia Pawelce (6), Hello Bill (4), Irbis Pawelce (3), Hadol de Brion (8)

    Niedziela
    I) George Banks (4), Danielle Premiere (5), Emesto Quantum (1), Grinder (9)
    II) Haidea (8), Dalma (2), Special Lady (4), Cecylia (6)
    III) Jowita (5), Kessi (7), Nebbiana (4), Dakini (6)
    IV) Mutar JR (4), Areema (2), Dar Duni (7), Agent (6)
    V) Alsahr (10), Echaron (5), Celebryk (2), Hes (1)
    VI) Nandi (5), Jaunty (6), Deneris (4), Sileroy (7)
    VII) Seririo (4), Showmeyourheaven (11), L’Aquilla (9), Inulla (3)
    VIII) Suzana (4), Waya (3), Giulia (7), Surprise (6)
    IX) Terre de Breizh (2), It’s A Green Thing (7), Takabro (6), Cape’cry (5)

    16. Daroyush EStiou – 80 pkt.

    Sobota
    G1 – Goteborg, Edka Ludoetka, Fend d’Ukraine, Furnika
    G2 – Anwar Al. Khalediah, Iago, Qimat Al Majd, Fadwa Al Khalediah
    G3 – Johnny Double, Groszek, Filibert, Matt Machine
    G4 – Skilled Player, Betfan, Luaithrion, Parys
    G5 – Nrgizing, Wafa Al Khalediah, Sjabahar ‘OA’, Heredia
    G6 – Mohacz, Heliades Armour, Gabonn, Bieshan
    G7 – Strielka, Amant, Ghibli Rmp, Chamsin
    G8 – Even Better, Gloria F, Feu de Bois, Hamam
    G9 – Henzo du Pont, Historia Pawelce, Hmara d’Ukraine, Hronika

    Niedziela
    G1 – Grinder, Gamin de Betrange, Emesto Quantum, Gobs
    G2 – Dalma, Special Lady, Sabamira, Cecylia
    G3 – Dakini, Nebbiana, Jowita, Kessi
    G4 – Areema, Agent, Mutar JR, Węgierka
    G5 – Hefira Grand, Echaron, Dobra Dynastia, Celebryk
    G6 – Jaunty, Jago, Sileroy, Soracaba
    G7 – Seririo, L’Aquilla, Herbatka , Natanielka
    G8 – Giulia, Surprise, Suzana, Orianka
    G9 – It A Green Thing, Terre de Breizh, Cape’Cry, Khamsin Rmp

    17. Markola – 78,5 pkt.

    Sobota
    I: Goeteborg(5), Factoriel(8), Fend d’Ukraine(4), Furnika(9)
    II: Iago(8), Anwar Al Khalediah(5), Reem Al Khalediah(6), Qimat Al Majd(1)
    III: Johnny Double(6), Matt Machine(1), Kyrios(5), Groszek(3)
    IV: Skilled Player(11), Betfan(8), Domitz(4), Luathrion(6)
    V: Nrgizing(7), Sjabahar OA(8), Djenah(5), Hamal(2)
    VI: Mohacz(3), Bieshan(5), Gabonn(4), Ciecieruk(2)
    VII: Amant(10), Strielka(6), Ghibli Rmp(12), Eclipsis(8)
    VIII: Even Better(4), Feu de Bois(2), Gloria F(1), Perrine(3)
    IX: Historia Pawelce(6), Henzo du Pont(5), Hronika(1), Hmara d’Ukraine(2)

    Niedziela
    I: Grinder(9), Gamin de Bertrange(11), Gobs(100, Gargouille(3),
    II: Dalma(2), Sabamina(1), Special Lady(4), Cecylia(6)
    III: Jowita(5), Kessi(7), Dakini(6), Willamora(2)
    IV: Areema(2), Mutar JR(4), Agent(6), Hermes(3)
    V: Alsahr(10), Echaron(5), Kenji(4), Celebryk(2)
    VI: Jaunty(6), Nandi(5), Jago(8), Sileroy(7)
    VII: Seririo(4), L’Aquilla(9), Little Lucky Charm(2), Showmeyourheaven(11)
    VIII: Waya(3), Suzana(4), Giulia(7), Orianka(2)
    IX: It’s A Green Thing(7), Takabro(6), Cape’cry(5), Terre de Breizh(2)

    18. Alter Ego – 78 pkt.

    Sobota
    I: Goteborg(5), Furnika(9),Factoriel(8), Fend d’Ukraine(4)
    II: Anwar Al Khalediah(5), Iago(8), Fadwa Al Khalediah(2), Qimat Al Majd(1)
    III: Johnny Double(6), Kyrios(5), Filibert(7), Groszek(3)
    IV: Parys(12), Skilled Player(11), Luaithrion(6), Livedar(7)
    V: Nrgizing(7), Sjabahar ‚OA'(8), Wafa Al Khalediah(1), Hamal(2)
    VI: Bieshan(5), Gabonn(4), Mohacz(3), Heliades Amor(6)
    VII: Edagray(2), Ghibli RMP(12), Chamsin(13), Strielka(6)
    VIII: Feu De Bois(2), Even Better(4), Perrie(3), Gloria F(1)
    IX: Historia Pawelce(6), Hello Bill(4), Henzo Du Pont(5), Hadol De Brion(8)

    Niedziela
    I: Grinder(9), Gamin de Bertrange(11), Feline Fougasse(8), George Banks(4)
    II: Cecylia(6), Dalma(2), Cecheja(5), Special Lady(4)
    III: Kessi(7), Jowita(5), Salivana(1), Dakini(6)
    IV: Hermes(3), Mutar JR(4), Dar Dini(7), Areema(2)
    V: Alsahr(10), Hes(1), Kenjiy(4), Dobra Dynastia(9)
    VI: Jago(8), Bright Amber(2), Deneris(4), Nandi(5)
    VII: Showmeyourheaven(11), Seririo(4), L’Aquilla(9), Herbatka(6)
    VIII: Suzanna(4), Waya(3), Giulia(7), Surprise(6)
    IX: It’s A Green Thing(7), Khamsin RMP(3), Cape’Cry(5), Takabro(6)

    19. Słonik – 77,5 pkt.

    Sobota
    I: Goteborg (5), Furnika (9), Factoriel (8), Fend d’Ukraine (4)
    II: Anwar Al Khalediah (5), Iago (8), Reem Al Khalediah (6), Fadwa Al Khalediah (2)
    III: Johnny Double (6), Filibert (7), Groszek (3), Kyrios (5)
    IV: Skilled Player (11), Luaithrion (6), Don Toronado (1), Livedar (7)
    V: Nrgizing (7), Sjabahar ‚OA (8), Wafa Al Khalediah (1), Djenah (5)
    VI: Bieshan (5), Gabonn (4), Mohacz (3), Heliades Armor (6)
    VII: Eclipsis (8), Amant (10), Edagray (2), Strielka (6)
    VIII:Even Better (4), Feu de Bois (2), Lyudochka (6), Perrine (3)
    IX: Historia Pawelce (6), Iron Alba Vel (7), Henzo du Pont (5), Hronika (1)

    Niedziela
    I: Grinder (9), Gamin de Bertrange (11), George Banks (4), Emesto Quantum (1)
    II: Sabamira (1), Cecylia (6), Special Lady (6), Dalma (2)
    III: Dakini (6), Kessi (7), Jowita (5), Nebbiana (4)
    IV: Areema (2), Węgierka (1), Hermes (3), Agent (6)
    V: Alsahr (10), Echaron (5), Celebryk (2), Dobra Dynastia (9)
    VI: Jaunty (6), Nandi (5),Jago (8), Fear of the Dark (1)
    VII: Seririo (4), L’Aquilla (9), Valkirie (7), Romashka (10)
    VIII: Surprise (6), Giulia (7), Suzana (4), Waya (3)
    IX: It’s A Green Thing (7), Cape’cry (5), Terre de Breizh (2), Takabro (6)

    20. Tampa Bay – 70,5 pkt.

    Sobota:
    I: Goteborg (5), Fend d’Ukraine (4), Factoriel (8), Eden Pierji (2)
    II: Anwar AK (5), Qimat Al Maid (1), Iago (8), Reem AK (6)
    III: Mat Machine (1), Johnny Double (6), Kyrios (5), Filibert (7)
    IV: Luaithrion (6), Livedar (7), Skilled Player (11), Parys (12),
    V: Nrgizing (7), Sjabahar OA (8), Wafa AK (1), Hamal (2)
    VI: Bieshan (5), Mohacz (3), Gabonn (4), Ciecieruk (2)
    VII: Strielka (6), Eclipsis (8), Chamsin (13), Edagray (2)
    VIII: Even Better (4), Gloria F (1), Feu de Bois (2), Lyudochka (6)
    IX: Historia Pawelce (6), Henzo du Pont (5), Hadol de Brion (8), Hmara d’Ukraine (2)

    Niedziela:
    I: Ernesto Quantum (1), George Banks (4), Garguille (3), Gamin de Bertrange (11)
    II: Sabamira (1), Dalma (2), Cecylia (6), Special Lady (4)
    III: Jowita (5), Dakini (6), Kessi (7), Salivana (1)
    IV: Areema (2), Mutar JR (4), Agent (6), Dar Duni (7)
    V: Alsahr (10), Echaron (5), Hes (1), Celebryk (2)
    VI: Nandi (5), Jaunty (6), Jago (8), Sileroy (7)
    VII: Seririo (4), Valkirie (7), L’Aquilla (9), Little Lucky Charm (2)
    VIII: Suzana (4), Giulia (7), Surprise (6), Waya (3)
    IX: It’s A Green Thing (7), Terre de Breizh (2), Takabro (6), Cape’cry (5)

    21. Dżet1985 – 65,5 pkt.

    Sobota
    I GOTEBORG (5) , FACTORIEL (8) , FEND D’UKRAINE (4) , EDEN PIERJI (2)
    II IAGO (8) , REEM AK (6) , ANWAR AK (5) , QIMAT AL MAJD (1)
    III JOHNNY DOUBLE (6) , MATT MACHINE (1) , GROSZEK (3) , KYRIOS (5)
    IV SKILLED PLAYER (11) , DOMITZ (4) , LUAITHRION (6) , MAGADI (9)
    V SJABAHAR OA (8) , NRGIZING 97) , DJENAH (3) , HEREDIA (4)
    VI BIESHAN (5) , MOHACZ (3) , GABONN (4) , HELIADES ARMOR (5)
    VII ECLIPSIS (8) , STRIELKA (6) , EDAGRAY (2) , AMANT (10)
    VIII LYUDOCHKA (6) , GLORIA F (1) , EVEN BETTER (4) , PERRINE (3)
    IX IRBIS PAWELCE (3) , HENZO DU PONT (5) , IRON ALBA VEL (7), HELLO BILL(4)

    Niedziela
    I GEORGE BANKS(4) , FELINE FOUGASSE (8) , EMESTO QUANTUM (1) , GRINDER (9)
    II DALMA (2) , SPECIAL LADY (4) , HAIDEA (8) , SABAMIRA(1)
    III JOWITA (5) , KESSI(7) , SALIVANA(1) , NEBBIANA (4)
    IV MUTAR JR (4) , DAR DUNI (7) , HERMES (3) , AGENT (6)
    V ALSAHR (10) , ECHARON (5) , CELEBRYK (2) , KENJIY(4)
    VI JAGO (8) , NANDI (5) , JAUNTY (6) , BRIGHT AMBER (2)
    VII L’AQUILLA (9) , SERIRIO (4) , SCUTI (5) , SHOWMEYOUHEAEN (11)
    VIII GIULLA (7) , SURPRISE (6) , SUZANA (4) , WAYA (3)
    IX IT’S A GREEN THING (7) , TERRE DE BREIZH (2) SZIKOWNY (4) , TAKABRO (6)

    22. Sindicato – 63,5 pkt.

    Sobota
    1. Goteborg, Factoriel, Furnika, Fend d’Ukraine
    2. Qimat Al Majd, Anwar AK, Iago, Reem AK
    3. Filibert, Johnny Double, Kyrios, Groszek
    4. Betfan, Skilled Player, Parys, Magadi
    5. Nrgizing, Sjabahar OA, Djenah, Wafa AK
    6. Bieshan, Gabonn, Mohacz, Heliades Armor
    7. Eclipsis, Chamsin, Strielka, Dancing Riko
    8. Gloria F, Even Better, Hamam, Feu du Bois
    9. Historia Pawelce, Henzu du Pont, Hello Bill, Hronika

    Niedziela
    1. George Banks, Grinder, Feline Fougasse, Gobs
    2. Cecylia, Special Lady, Dalma, Sabamira
    3. Jowita, Dakini, Kessi, Nebbiana
    4. Mutar JR, Areema, Agent, Hermes
    5. Alsahr, Echaron, Celebryk, Kenjiy
    6. Jaunty, Nandi, Jago, Sileroy
    7. Seririo, L’Aquilla, Showmeyourheaven, Valkirie
    8. Giulia, Suzana, Surprise, Orianka
    9. Takabro, It’s A Green Thing, Cape’cry, Terre de Breizh

    22. Meg – 63,5 pkt.

    Sobota
    I Goteborg (5), Factoriel (8), Fend d’Ukraine (4), Elka Ludoetka (6)
    II Anwar Al Khalediah (5), Qimat Al Majd (1), Iago (8), Reem Al Khalediah (6)
    III Matt Machine (1), Johnny Double (6), Groszek (3), Filibert (7)
    IV Luaithrion (6), Skilled Player (11), Betfan (8), Don Toronado (1)
    V Wafa Al Khalediah (1), Nrgizing (7), Sjabahar ‚OA’ (8), Djenah (5)
    VI Mohacz (3), Heliades Armor (6), Bieshan (5), Gabonn (4)
    VII Strielka (6), Eclipsis (8), Amant (10), Chamsin (13)
    VIII Feu de Bois (2), Lyudochka (6), Gloria F (1), Even Better (4)
    IX Historia Pawelce (6), Henzo du Pont (5), Hronika (1), Hello Bill (4)

    Niedziela
    I Gobs (10), Emesto Quantum (1), Grinder (9), Feline Fougasse (8)
    II Cecylia (6), Dalma (2), Sabamira (1), Special Lady (4)
    III Dakini (6), Jowita (5), Kessi (7), Nebbiana (4)
    IV Areema (2), Mutar JR (4), Hermes (3), Menago (5)
    V Alsahr (10), Echaron (5), Hes (1), Hefira Grand (8)
    VI Jaunty (6), Fear of the Dark (1), Nandi (5), Sileroy (7)
    VII Seririo (4), L’Aquilla (9), Valkirie (7), Showmeyourheaven (11)
    VIII Surprise (6), Suzana (4), Giulia (7), Orianka (2)
    IX It’s A Green Thing (9), Terre de Breizh (2), Takabro (6), Cape’cry (5)

    24. Nacelowniku.info – 62,5 pkt.

    Sobota
    1. Goteborg (5), Fend d’Ukraine (4), Factoriel (8), Brandy Hornline (7)
    2. Anwar Al Khalediah (5), Lago (8), Reem Al Khalediah (6), Qimat Al Majd (1)
    3. Filibert (7), Johnny Double (6), Matt Machine (1), Kyrios (5)
    4. Luaithrion (6), Parys (12), Betfan (8), Don Toronado (1)
    5. Nrgizing (7), Sjabahar ‚OA’ (8), Hamal (2), Ehssana (6)
    6. Mohacz (3), Bieshan (5), Gabonn (4), Ciecieruk (2)
    7. Strielka (6), Eclipsis (8), Dancing Riko (9), Chamsin (13)
    8. Feu de Bois (2), Even Better (4), Perrine (3), Gloria F (1)
    9. Historia Pawelce (6), Hronika (1), Hello Bill (4)

    Niedziela
    1. Grinder (9), Gobs (10), George Banks (4), Feline Fougasse (8)
    2. Cecylia (6), Dalma (2), Special Lady (4), Haidea (8)
    3. Kessi (7), Dakini (6), Jowita (5), Nebbiana (4)
    4. Areema (2), Hermes (3), Mutar JR (4), Agent (6)
    5. Alsahr (10), Echaron (5), Kenjiy (4), Celebryk (2)
    6. Nandi (5), Jaunty (6), Jago (8), Bright Amber (2)
    7. Seririo (4), L’Aquilla (9), Sugar Coating (8), Little Lucky Charm (2)
    8. Giulia (7), Suzana (4), Surprise (6), Orianka (2)
    9. Terre de Breizh (2), It’s A Green Thing (7), Cape’cry (5), Szikowny (4)

    25. Domkas – 62 pkt.

    Sobota
    1. Goteborg (5), Factoriel (8), Elka Ludoetka (6), Fend d’Ukraine (4)
    2. Anwar Al Khalediah (5), Iago (8), Qimat Al Majd (1), Nabel Al Khalediah (7)
    3. Johnny Double (6), Filibert (7), Groszek (3), Kyrios (5)
    4. Luaithrion (6), Parys (12), Skilled Player (11), Magadi (9)
    5. Nrgizing (7), Sjabahar ,OA’ (8), Djenah (5), Hamal (2)
    6. Bieshan (5), Mohacz (3), Heliades Armor (6), Al-Zar (7)
    7. Strielka (6), Eclipsis (8), Hermida (7), Chamsin (13)
    8. Even Better (4), Feu de Bois (2), Hamam (5), Perrine (3)
    9. Historia Pawelce (6), Hello Bill (4), Henzo du Pont (5), Hronika (1)

    Niedziela
    1. Gobs (10), Grinder (9), Feline Fougasse (8), Buzyrys (7)
    2. Special Lady (4), Dalma (2), Cecylia (6), Sabamira (1)
    3. Jowita (5), Dakini (6), Kessi (7), Nebbiana (4)
    4. Areema (2), Hermes (3), Mutar JR (4), Agent (6)
    5. Alsahr (10), Hes (1), Celebryk (2), Echaron (5)
    6. Jaunty (6), Nandi (5), Fear of the Dark (1), Jago (8)
    7. Seririo (4), Showmeyourheaven (11), Valkirie (7), L’Aquilla (9)
    8. Giulia (7), Surprise (6), Orianka (2), Suzana (4)
    9. Cape’cry (5), It’s A Green Thing (7), Takabro (6), Terre de Breizh (2)

    26. Sport Na Nowo – 62 pkt.

    Sobota
    I – Goteborg, Elka Ludoetka, Fend d’Ukraine, Furnika
    II – Anwar Al Khalediah, Iago, Fadwa Al Khalediah, Al-Wir
    III – Johnny Double, Nigrosa, Filibert, Groszek
    IV – Luaithrion, Don Toronado, Skilled Player, Betfan
    V – Wafa Al Khalediah, Sjabahar ‘OA’, Heredia, Nrgizing
    VI – Mohacz, Nawaf Al Khalediah, Gabonn, Bieshan
    VII – Torrecampo, Amant, Eclipsis, Strielka
    VIII – Even Better, Perrine, Gloria F, Hamam
    IX – Historia Pawelce, Hello Bill, Hadol de Brion, Hronika

    Niedziela
    I – Grinder, For Ever Cool, George Banks, Gobs
    II – Cecylia, Dalma, Special Lady, Haidea
    III – Jowita, Dakini, Duszka, Kessi
    IV – Węgierka, Areema, Hermes, Mutar JR
    V – Edmar, Echaron, Hazim Al Khalediak, Celebryk
    VI – Sileroy, Fear of the Fark, Soracaba, Jago
    VII – Valkirie, Sugar Coating, Inulla, Showmeyourheaven
    VIII – Giulia, Surprise, Orianka, Zarka
    IX – It’s A Green Thing, Takabro, Szikowny, Cape’cry

    27. Aviator – 54,5 pkt.

    Sobota
    I: Factoriel 8, Fend ‘d’ Ukraine 4, Goteborg 5, Elka Ludoetka 6
    II: Iago 8, Qimat Al Majd 1, Anwar AK 5, Reem AK 6
    III: Matt Machine 1, Kyrios 5, Johny Double 6, Galeriusz 2
    IV: Magadi 9, Don Toronado 1, Skilled Player 11, Parys 12
    V: Nrgizing 7, Djenah 6, Hasem AK 3, Hamal 2
    VI: Gabonn 4, Mohacz 3, Heliades Armor 6, Ciecieruk 2
    VII: Strielka 6, Chamsin 13, Eclipis 8, Amant 10
    VIII: Even Better 4, Lyudochka 6, Feu de Bois 2, Hamam 5
    IX: Historia Pawelce 6, Henzu du Pont 5, Hadol de Brion 8, Hronika 1

    Niedziela
    I: George Banks 4, Gobs 10, Grinder 9, Gamin de Bertrange 11
    II: Special Lady 4, Cecylia 6, Sabamira 1, Dalma 2
    III: Dakini 6, Kessi 7, Nebbiana 4, Jowita 5
    IV: Areema 2, Mutar JR 4, Agent 6, Dar Duni 7
    V: Alsahr 10, Celebryk 2, Dobra Dynastia 9, Hes 1
    VI: Jago 8, Jaunty 6, Nandi 5, Sileroy 7
    VII: Seririo 4, Scuti 5, L’Aquilla 9, Little Lucky Charm 2
    VIII: Suzana 4, Giulia 7, Surprise 6, Waya 3
    IX: Terre de Breizh 2, It’s a Green Thing 7, Cape’cry 5, Takabro 6

    Udostępnij

    Powiązane artykuły

    Zbliżające się wydarzenia

    Najnowsze artykuły

    Ta strona jest przeznaczona wyłącznie dla osób pełnoletnich.

    Potwierdź, że masz ukończone 18 lat lub opuść stronę.