More

    Typy Ligi Ekspertów

    Przewidywania Ligi Ekspertów na 19. i 20. dzień wyścigowy.

    1. Big-Red – 116,5 pkt.

    Sobota
    I: Gabonn(4), El Nasira(5), Bravos(6), Pianessa(2)
    II: Dominanta(7), Burschi(4), Ana Swing(2), Al Warkah(1)
    III: Nash du Douze(3), Al Ghabraa(2), Oficer(9), Irdia de Bozouls(8)
    IV: Notorious(3), Icare de Sartuque(5), Virago Westminster(4)
    V: Amwaj Al Khalediah(4), Dragon(8), Wasma Al Khalediah(7), Wielki Dakris(3)
    VI: Saden Al Khalediah(7), Ewest(6), Hiba(1), Cis(5)
    VII: Horas de Bozouls(5), Djahes(12), Celtic Amal(8), Palmir(7)
    VIII: Gancegal(5), Damask Blade(3), Interview(2), Neverland(6)

    Niedziela
    I: Quibou(5), Tribunal(4), Kaszi(9), Blizbor(6)
    II: Matt Machine(7), Zarine(4), Moonu(3), Scarlet Jive(2)
    III: Timemaster(5), Ophelia ‘s Aidan(3), Comin’Through(9), Umberto Caro(11)
    IV: Air Chief Dancer(6), Prince of Lyra(8), Zoya Rmp(12), Poet’s Preem(7)
    V: Night Tornado(1), Night Thunder(6), Markoni LP(8), Nemezis(4)
    VI: Salivana(2), Shy Boy(6), Maggiore(4), Kafar(1)
    VII: Adahlen(13), Gryphon(10), Young Thomas(8), Anator(7)
    VIII: Lady Gabi(10), Storrada(3), Kurierka(6), Noble Claudine(8)
    IX: Delos(3), Fabulous Las Vegas(5), The Kid Bobby B(1), Javan Eagle(7)

    2. Cigar – 115 pkt.

    Sobota
    I: Majra (7), Pianessa (2), Pilargo (1), El Nasira (5)
    II: Dominanta (7), Impas (3) , Cannacore (6), Ana Swing (2)
    III: Al Ghabraa (2), Jabet Al Khalediah (4), Oficer (9), Nash du Douze (3)
    IV: Icare de Sartuque (5), Virago Westminster (4) , Juraszek (7), Notorious (3)
    V: Amwaj Al Khalediah (4), Hakeemat Muscat (2), Dragon (8), Wielki Dakris (3)
    VI: Saden Al Khalediah (7), Hiba (1), Ewest (6), Zoi (3)
    VII: Palmir (7), Djahes (12), Celtic Amal (8), Faira (6)
    VIII: Gancegal (5), Magnetic (7), Damask Blade (3), Interview (2)

    Niedziela
    I: Province Of Frost (7), Blizbor (6), Quibou (5), Tribunal (4)
    II: Matt Machine (7), Zarine (4), Lothan (5), Scarlett Jive (2)
    III: Comin’ Through (9), Timemaster (5), Caresser (8), Umberto Caro (11)
    IV: Air Chief Dancer (6), Zoya RMP (12), Prince of Lyra (8), Lar Pur Lar (4)
    V: Night Tornado (1), Nemezis (4), Night Thunder (6), Grossier (2)
    VI: Maggiore (4), Salivana (2), Shy Boy (6), Big Bang (7)
    VII: Adahlen (13), Anator (7), Falvio (5), Young Thomas (8)
    VIII: Lady Gabi (10), Harley Wings (2),Noble Claudine (8), Gabriella Essence (1)
    IX: Delos (3), Fabulous Las Vegas (5), Frantic (4), Javan Eagle (7)

    3. nietylkogalop.pl – 108,5 pkt.

    Sobota
    I: Gabonn (4), Wafa AK (3), Pianessa (2), Majra (7)
    II: Ana Swing (2), Dominanta (7), Cannacore (6),l Warkah (1)
    III: Nash du Douze (3), Al Ghabraa (2), Jabet Al Khalediah (4), Oficer (9)
    IV: Ucare de Sartaque (5), Virago Westminster (4), Notorius (3), Juraszek (7)
    V: Amwaj Al Khalediah (4), Wasma Al Khalediah (7), Dragon (8), Hakeemat Muscat (2)
    VI: Saden Al Khalediah (7), Ewest (6), Hiba (1), Cis (5)
    VII: Horas de Bozouls (5), Djahes (12), Celtic Amal (8), Palmir (7)
    VIII: Gancegal (5), Neverland (6), Magnetic (7), Interview (2)

    Niedziela
    I: Quibou (5), Kaszi (9), Tribunal (4), Blizbor (6)
    II: Matt Machine (7), Svarlet Jive (2), Zarine (4), Lothan (5)
    III: Timemaster (5), Comin’ Through (9), Caresser (8), Umberto Caro (11)
    IV: Air Chief Dancer (6), Tullamore (1), Ginger Rose (2), Lord Invictus (9)
    V: Night Tornado (1), Markoni LP (8), Night Thunder (6), Smashing (7)
    VI: Shy Boy (6), Salivana (2), Maggiore (4), Big Bang (7)
    VII: Anator (7), Young Thomas (8), Adahlen (13), Gryphon (10)
    VIII: Lady Gabi (10), Storrada (3), Kurierka (6), Gabriella Essence (1)
    IX: Fabolous Las Vegas (5), Frantic (4), Javan Eagle (7), Delos (3)

    4. Druid – 107,5 pkt.

    Sobota
    I: Pianessa (2), Wafa Al Khalediah (3), Majra (7), Pilargo (1)
    II: Dominanta (7), Ana Swing (2), Burschi (4), Cannacore (6)
    III: Nash du Douze (3), Al Ghabraa (2), Irdia de Bozouls (8), Oficer (9)
    IV: Notorious (3), Icare de Sartuque (5), Virago Westminster (4), Madiba Movie (1)
    V: Dragon (8), Wielki Dakris (3), Amwaj Al Khalediah (4), Seiful Muliuk (1)
    VI: Saden Al Khalediah (7), Ewest (6), Hiba (1), Cis (5)
    VII: Horas de Bozouls (5), Palmir (7), Celtic Amal (8), Djahes (12)
    VIII: Gancegal (5), Magnetic (7), Neverland (6), Interview (2)

    Niedziela
    I: Quibou (5), Tribunal (4), Kaszi (9), Invincible Gunner (3)
    II: Scarlett Jive (2), Matt Machine (7), Moonu (3), Marvelous Stam (6)
    III: Timemaster (5), Ophelia’s Aidan (3), Comin’ Through (9), Umberto Caro (11)
    IV: Tullamore (1), Air Chief Dancer (6), Angel March (4), Poet’s Preem (7)
    V: Night Tornado (1), Markoni LP (8), Night Thunder (6), Nemezis (4)
    VI: Big Bang (7), Maggiore (4), Salivana (2), Shy Boy (6)
    VII: Adahlen (13), Anator (7), Young Thomas (8), Guitar Man (1)
    VIII: Lady Gabi (10), Gabriella Essence (1), Charlotte Rmp (7), Storrada (3)
    IX: Fabulous Las Vegas (5), The Kid Bobby B (1), Javan Eagle (7), Philbert (2)

    5. Zielak – 104,5 pkt.

    Sobota
    I: Gabonn (4), Wafa AL Khalediah (3) ,Bravos (6), Majra (7)
    II: Dominata (7), Cannacore (6), Ana Swing (2), Burschi (4)
    III: AL Ghabraa (2), Wirgilion (6), Nash du Douze (3), Jabet AL Khalediah (4)
    IV: Icare de Sartuque (5), Virago Westminster (4), Juraszek (7), Madiba Movie (1)
    V: Amwaj AL Khalediah (4), Hakeemat Muscat (2), Dragon (8), Wasma AL Khalediah (7)
    VI: Saden AL Khalediah (7), Ewest (6), Hiba (1), Cis (5)
    VII: Horas de Bozouls (5), Djahes (12), Palmir (7), Echarella (2)
    VIII: Gancegal (5), Neverland (6), Interview (2), Magnetic (7)

    Niedziela
    I: Quibou (5), Tribunal (4), Kaszi (9), Blizbor (6)
    II: Matt Machine (7), Zarine (4), Scarlett Jive (2), Marvelous Stam (6)
    III:Timemaster (5), Ophelia’s Aidan (3), Comin Through (9), Umberto Caro (11)
    IV: Tullamore (1), Air Chief Dancer (6), Poet’s Preem (7), Ginger Rose (2)
    V: Night Tornado (1), Markoni LP(8), Nemezis (4), Night Thunder (6)
    VI: Salivana (2), Shy Boy (6), Maggiore (4), Big Bang (7)
    VII:Gryphon (10), Adahlen (13), Young Thomas (8), Anator (7)
    VIII:Lady Gabi (10), Kurierka (6), Noble Claudine (8), Gabriella Essence (1)
    IX: Fabulous Las Vegas (5), Javan Eagle (7), Frantic (4), The Kid Bobby B (1)

    6. Markam – 104 pkt.

    Sobota
    I: Gabonn (4), Wafa Al Khalediah (3), El Nasira (5), Pianessa (2)
    II: Dominanta (7), Ana Swing (2), Al Warkah (1), Cannacore (6)
    III: Al Ghabraa (2), Nash du Douze (3), Oficer (9), Wirgilion (6)
    IV: Notorious (3), Icare de Sartuque (5), Virago Westminster (4), Madiba Movie (1)
    V: Amwaj Al Khalediah (4), Dragon (8), Hakeemat Muscat (2), Wasma Al Khalediah (7)
    VI: Hiba (1), Ewest (6), Saden Al Khalediah (7), Cis (5)
    VII: Horas de Bozouls (5), Celtic Amal (8), Djahes (12), Palmir (7)
    VIII: Gancegal (5), Neverland (6), Interview (2), Magnetic (7)

    Niedziela
    I: Blizbor (6), Kaszi (9), Tribunal (4), Invicible Gunner (3)
    II: Matt Machine (7), Scarlett Jive (2), Moonu (3), Zarine (4)
    III: Timemaster (5), Comin’ Through (9), Umberto Caro (11), Ophelia’s Aidan (3)
    IV: Tullamore (1), Air Chief Dancer (6), Prince of Lyre (8), Poet’s Preem (7)
    V: Night Tornado (1), Night Thunder (6), Nemezis (4), Markoni LP (8)
    VI: Maggiore (4), Shy Boy (6), Salivana (2), Bing Bang (7)
    VII: Young Thomas (8), Adahlen (13), Anator (7), Gryphon (10)
    VIII: Lady Gabi (10), Kurierka (6), Storrada (3), Harley Wings (2)
    IX: Fabulous Las Vegas (6), The Kid Bobby B (1), Frantic (4), Javan Eagle (7)

    7. wyscigi-konne.info – 102,5 pkt.

    Sobota
    I: El Nasira (5), Pilargo (1), Pianessa (2), Wafa Al Khalediah (3)
    II: Dominanta (7), Ana Swing (2), Al Warkah (1), Cannacore (6)
    III: Al Ghabraa (2), Wirgilion (6), Nash du Douze (3), Oficer (9)
    IV: Icare de Sartuque (5), Notorious (3), Virago Westminster (4), Juraszek (7)
    V: Dragon (8), Amwaj Al Khalediah (4), Wielki Dakris (3), Hakeemat Muscat (2)
    VI: Ewest (6), Saden Al Khalediah (7), Hiba (1), Orginal (2)
    VII: Palmir (7), Horas de Bozouls (5), Djahes (12), Celtic Amal (8)
    VIII: Gancegal (5), Interview (2), Neverland (6), Magnetic (7)

    Niedziela
    I: Tribunal (4), Blizbor (6), Kaszi (9), Quibou (5)
    II: Matt Machine (7), Scarlet Jive (2), Moonu (3), Marvelous Stam (6)
    III: Timemaster (5), Comin’Through (9), Umberto Caro (11), Caresser (8)
    IV: Air Chief Dancer (6), Lord Invictus (8), Tullamore (1), Poet’s Preem (7)
    V: Night Tornado (1), Markoni LP (8), Night Thunder (6), Nemezis (4)
    VI: Shy Boy (6), Big Bang (7), Salivana (2), Maggiore (4)
    VII: Young Thomas (8), Adahlen (13), Anator (7), Gryphon (10)
    VIII: Lady Gabi (10), Harley Wings (2), Kurierka (6), Noble Claudine (8)
    IX: Fabulous Las Vegas (5), Delos (3), Javan Eagle (7), The Kid Bobby B (1)

    8. Artuz – 101 pkt.

    Sobota
    G1 Bravos 6, Pilargo 1, Majra 7, Wafa AK 3
    G2 Cannacore 6, Dominanta 7, Ana Swing 2, Al Warkah 1
    G3 Al Ghabraa 2, Nash du Douze 3, El Nasir 7, Atlas 5
    G4 Notorius 3, Icare de Sartuque 5, Juraszek 7, Virago Westminster 4
    G5 Amwaj AK 4, Wielki Dakris 3, Dragon 8, General Lady 5
    G6 Hiba 1, Sedan AK 7, Ewest 6, Zoi 3
    G7 Palmir 7, Horas 5, Echarella 2, Djahes 12
    G8 Gancegal 5, Magnetic 7, Neverland 6, Adventure 4

    Niedziela
    G1 Invisible Gunner 3, Kaszi 9, Quibou 5, Tribunal 4
    G2 Lothan 5, Mat Machine 7, Scarlett Jive 2, Zarine 4
    G3 Comin’Through 9, Umberto Caro 11, Crazy Bull 10, Snow Storm 6
    G4 Air Chief Dancer 6, Tullamore 1, Poet`s Preem 7, Warzazat 3
    G5 Night Tornado 1, Night Thunder 6, Markoni LP 8, Nemezis 4
    G6 Shy Boy 6, Maggiire 4, Silvana 2, Big Bang 7
    G7 Adahlen 13, Anator 7, Guitar Man 1, Young Thomas 8
    G8 Lady Gabi 10, Baby Cools 9, Storrada 3, Fast Skarmish 4
    G9 Frantic 4, Fabulous Las Vegas 5, Delos 3, The Kid Bobby B 1

    9. Galerius – 101 pkt.

    Sobota
    I PIANESSA 2,BRAVOS 6,EL NASIRA 5,PILARGO 1,
    II ANA SWING 2,DOMINANTA 7,BURSCHI 4,IMPAS 3,
    III AL GHABRAA 2,NASH DU DOUZE 3,JABET AK 4,EL NAZIR 7,
    IV ICARE DE SARTUQUE 5,VIRAGO WESTMINSTER 4, NOTORIUS 3,MADIBA MOVIE 1,
    V DRAGON 8, AMWAJ AK 4,HAKEEMAT MUSCAT 2,GENERAL LADY 5,
    VI EWEST 6,SADEN AK 7,CIS 5,HIBA 1,
    VII PALMIR 7,CELTIC AMAL 8,DJAHES 12,ECHARELLA 2,
    VIII GANCEGAL 5,NEVERLAND 6, MAGNETIC 7, INTERVIEW 2,

    Niedziela
    I QUIBOU 5,BLIZBOR 6,KASZI 9,EL PAGO PAGO 8,
    II MATT MACHINE 7,MOONU 3,LOTHAN 5,SCARLETT JIVE 2,
    III TIMEMASTER 5,UMBERTO CARO 11,COMIN’THROUGH 9,EMILIANO ZAPATA 4,
    IV TULLAMORE 1,AIR CHIEF DANCER 6,PRINCE OF LYRA 8,POETS PREEM 7,
    V NIGHT TORNADO 1, NEMEZIS 4,MARKONI 8,NIGHT THUNDER 6,
    VI SHY BOY 6,MAGGIORE 4,BIG BANG 7,SALIVANA 2,
    VII ANATOR 7 , GRYPHON 10,YOUNG THOMAS 8, PARADISE HILL 9,
    VIII LADY GABI 10,KURIERKA 6,FAST SKARMISH 4,HARLEY WINGS 2,
    IX FRANTIC 4,DELOS 3, PHILBERT 2,THE KID BOBBY B 1,

    10. Kwiatek – 99,5 pkt.

    Sobota
    GON 1; EL NASIRA 5 , WAFA AL KHALEDIAH 3 , GABON 4 , BRAVOS 6
    GON 2; ANA SWING 2 , AL WARKAH 1 , DOMINATA7 , TAYMOUR 5
    GON 3; AL GHABRA 2 , NASH DU DOUZE 3 , OFICER 9 , WIRGILION 6
    GON 4; VIRAGO WESMINISTER 4 , ICARE DU SARTUGUE 5 , NOTORIUS 3 , SPRYTNA 2
    GON 5; AMWAJ AL KHALEDIAH 4 , WASMA AL KHALEDIAH 7 , DRAGON 8 , HAKEEMAT MUSCAT 2
    GON 6; HIBA 1 , EWEST 6 , ZOI 3 , CIS 5
    GON 7; HORAS DE BOZOULS 5 , CELTIC AMAL 8 , PALMIR 7 , DJAHES 12
    GON 8; GANCEGAL 5 , NEVERLAND 6 , INTERWIEV 2 , MAGNETIC 7

    Niedziela
    GON 1; TRIBUNAL 4 , OUIBOU 5 , KASZI 9 , INVINCIBLE GUNNER 3
    GON 2; SCARLETT JIVE 2 , MATT MACHINE 7 , MOONU 3 , ZARINE 4
    GON 3; TIMEMASTER 5 , COMIN’TROUGHT 9 , OPHELIAS AIDAN 3 , EMILIANO ZAPATA 4
    GON 4; AIR CHIEF DANCER 6 , LORD INVICTUS 9 , INDIAN GALESTE 10 , GINGER ROSE 2
    GON 5; NIGHT TORNADO 1 , NEMEZIS 4 , SMASHING 7 , NIGHT THUNDER 6
    GON 6; SHY BOY 6 , SALIVANA 2 , DACCINI 5 , BIG BANG 7
    GON 7; ANATOR 7 , YOUNG THOMAS 8 , ADACHLEN 13 , PARADISE HILL 9
    GON 8; LADY GABI 10 , NOBLE CLAUDINE 8 , FAST SKARMISH 4 , NAYEFA 5
    GON 9; FABOLOUS LAS VEGAS 5 , JAVAN EAGLE 7 , DELOS 3 , FRANTIC 4

    10. Andrew – 99,5 pkt.

    Sobota
    I: Gabonn(4), Wafa Al Khalediah (3), Pianessa (2), El Nasira (5)
    II: Dominanta (7), Ana Swing (2), Burschi (4), Al Warkah (1)
    III: Oficer (9), Irdia de Bozouls (8), Nash du Douze (3), Al Ghabraa (2)
    IV: Icare de Sartuque (5), Notorious (3), Virago Westminster (4), Madiba Movie (1)
    V: Wasma Al Khalediah (7), Amwaj Al Khalediah (4), Dragon (8), Wielki Dakris (3)
    VI: Ewest (6),Hiba (1), Saden Al Khalediah (7), Orginal (2)
    VII: Horas de Bozouls (5), Palmir (7), Celtic Amal (8), Zahirja (10)
    VIII: Gancegal (5), Magnetic (7), Interview (2), Neverland (6)

    Niedziela
    I: Tribunal (4), Blizbor (6), Province of Frost (7), Kaszi(9)
    II: Mat Machine (7), Scarlett Jive (2), Zarine (4), Moonu (3)
    III: Timemaster (5), Cimin’ Trough (9), Umberto Caro (11), Caresser (8)
    IV: Air Chief Dancer (6), Lord Invictus (9), Tullamore (1), Angel March (4)
    V: Night Tornado (1), Night Thunder (6), Nemezis (4), Hipop de Loire (5)
    VI: Salivana (2), Maggiore (4), Shy Boy (6), Big Bang (7)
    VII: Anator (7), Young Thomas (8), Adahlen (13), Power Barbarian (11)
    VIII: Lady Gabi (10), Noble Claudine (8), Baby Cools (9), Storrada (3)
    IX: Fabulous Las Vegas (5), The Kid Bobby B (1), Frantic (4), Delos (3)

    12. L. – 98,5 pkt.

    Sobota
    I: El Nasira 5, Gabonn 4, Wafa Al Khalediah 3
    II: Ana Swing 2, Dominanta 7, Al Warkah 1
    III: Al Ghabraa 2, Irdia de Bozouls 8, Oficer 9
    IV: Juraszek 7, Icare de Sartique 5, Virago 4
    V: Dragon 8, Amway Al Khalediah 4, General Lady 5
    VI: Saden Al Khalediah 7, Hiba 1, Ewest 6
    VII: Horas de Bozouls 5, Celtic Amal 8, Echarella ,
    VIII: Gancegal 5, Neverland 6, Interview 2

    Niedziela
    I: Quibou 5, Tribunal 4, Invincible Gunner 3
    II: Matt Machine 7, Lothan 5, Scarlett Jive 2
    III: Timemaster 5, Emiliano Zapata 4, Crazy Bull 10
    IV: Air Chief Dancer 6, Tullamore 1, Zoya 12
    V: Night Tornado 1, Nemezis 4, Smashing 7
    VI: Shy Boy 6, Maggiore 4, Salivana 2
    VII: Gryphon 10, Young Thomas 8, Paradise Hill 9
    VIII: Gabi 10, Baby Cools 9, Storrada 3
    IX: Delos 3, Frantic 4, Fabulous Las Vegas 5

    13. SHiUK – 96,5 pkt.

    Sobota
    I: Wasma Al Khalediah (3), Pilargo (1), El Nasira (5), Pianessa (2)
    II: Dominanta (7), Ana Swing (2), Al Warkah (1), Cannacore (6)
    III: Nash du Douze (3), Al Ghabraa (2), Wirgilion (6), Oficer (9)
    IV: Icare de Sartuque (5), Notorious (3), Virago Westminster (4), Juraszek (7)
    V: Dragon (8), Wielki Dakris (3), Amwaj Al Khalediah (4), Wasma Al Khalediah (7)
    VI: Ewest (6), Hiba (1), Zoi (3), Saden Al Khalediah (7)
    VII: Horas de Bozouls (5), Palmir (7), Djahes (12), Aranik (3)
    VIII: Gancegal (5), Neverland (6), Magnetic (7), Adventure (4)

    Niedziela
    I: Tribunal (4), Invincible Gunner (3), Kaszi (9), Blizbor (6)
    II: Matt Machine (7), Scarlett Jive (2), Moonu (3), Marvelous Stam (6)
    III: Timemaster (5), Comin’ Through (9), Umberto Caro (11), Emiliano Zapata (4)
    IV: Tullamore (1), Air Chief Dancer (6), Lord Invictus (9), Poet’s Preem (7)
    V: Night Tornado (1), Markoni LP (8), Nemezis (4), Night Thunder (6)
    VI: Big Bang (7), Maggiore (4), Shy Boy (6), Salivana (2)
    VII: Young Thomas (8), Adahlen (12), Anator (7), Gryphon (10)
    VIII: Lady Gabi (10), Storrada (3), Kurierka (6), Harley Wings (2)
    IX: Fabulous Las Vegas (5), Javan Eagle (7), Delos (3), The Kid Bobby B (1)

    14. Silvaner – 93,5 pkt.

    Sobota
    1; Wafa Al Khalediah, Pianessa, Majra, El Nasira
    2; Dominanta, Burschi, Cannacore, Al Warkah
    3; Nash du Douze, Irdia de Bozouls, Oficer, Al Ghabraa
    4; Madiba Movie, Virago Westminster, Notorious, Juraszek
    5; Wasma Al Khalediah, Amwaj Al Khalediah, Hakeemat Muscat, Dragon
    6; Saden Al Khalediah, Hiba, Ewest, Cis
    7; Horas de Bozouls, Palmir, M.H. Wafia, Djahes
    8; Magnetic, Gancegal, Interview, Neverland

    Niedziela
    1; Quibou, Kaszi, Tribunal, Duke Caracan
    2; Matt Machine, Scarlett Jive, Zarine, Marvelous Stam
    3; Timemaster, Emiliano Zapata, Comin’ Through, Xawery
    4; Air Chief Dancer, Angel March, Indian Galeste, Zoya Rmp
    5; Night Tornado, Markoni LP, Nemezis, Night Thunder
    6; Salivana, Maggiore, Shy Boy, Kafar
    7; Young Thomas, Nania, Zanzily Passion, Adahlen
    8; Lady Gabi, Baby Cools, Kurierka, Storrada
    9; Fabulous Las Vegas, Frantic, Javan Eagle, Philbert

    15. Daroyush EStiou – 92 pkt.

    Sobota
    G1 – El Nasira, Bravos, Wafa al. Khalediah, Majra
    G2 – Dominanta, Al. Warkah, Cannacore, Taymour
    G3 – Nash du Douze, El Nazir, Al Ghabraa, Wirgilion
    G4 – Virago Westminster, Notorious, Icare de Sartuque, Madiba Movie
    G5 – Amwaj Al Khalediah, Dragon, Hakeemat Muscat, Wielki Dakris
    G6 – Hiba, Saden Al Khalediah, Ewest, Cis
    G7 – Horas de Bozouls, Djahes, Aranik, Palmir
    G8 – Gancegal, Magnetic, Interview, Neverland

    Niedziela
    G1 – El Pago Pago, Quibou, Tribunal, Kaszi
    G2 – Matt Machine, Scarlett Jive, Zarine, Lothan
    G3 – Timemaster, Emiliano Zapata, Snow Storm, Umberto Caro
    G4 – Prince of Lyra, Air Chief Dancer, Tullamore, Lord Invictus
    G5 – Night Tornado, Smashing, Night Thunder, Grossier
    G6 – Dacinni, Maggiore, Salivana, Shy Boy
    G7 – Adahlen, Young Thomas, Anator, Paradise Hill
    G8 – Lady Gabi, Gabriella Essence, Storrada, Baby Cools
    G9 – Frantic, Delos, The Kid Bobby B, Fabulous Las Vegas

    16. Markola – 91,5 pkt.

    Sobota
    I: Gabonn(4), Wafa Al Khalediah(3), Pianessa(2), Majra(7)
    II: Ana Swing(2), Dominanta(7), Cannacore(6), Al Warkah(1)
    III: Nash du Douze(3), Al Ghabraa(2), Jabet Al Khalediah(4), Wirgilion(6)
    IV: Icare de Sartuque(5), Notorius(3), Virago Westminster(4), Juraszek(7)
    V: Amwaj Al Khalediah(4), Dragon(8), Wasma Al Khalediah(7), Wielki Dakris(3)
    VI: Saden Al Khalediah(7), Ewest(6), Hiba(1), Cis(5)
    VII: Horas de Bozouls(5), Palmir(7), Celtic Amal(8), Djahes(12)
    Gancegal(5), Magnetic(7), Neverland(6), Damask Blade(3)

    Niedziela
    I: Kaszi(9), Quibou(5), Blizbor(6), Invicible Gunner(3)
    II: Scarlet Jive(2), Matt Machine(7), Zarine(4), Moonu(3)
    III: Comin’ Through(9), Timemaster(5), Umberto Caro(11), Crazy Bull(10)
    IV: Tullamore(1), Air Chief Dancer(6), Ginger Rose(2), Poet’s Preem(7)
    V; Night Tornado(1), Night Thunder(6), Markoni LP(8), Nemezis(4)
    VI: Salivana(2), Maggiore(4), Shy Boy(6), Big Bang(7)
    VII: Young Thomas(8), Anator(7), Zanzily Passion(3), Adahlen(13)
    VIII: Lady Gabi(10), Baby Cools(9), Storrada(3), Gabriella Essence(1),
    IX: Frantic(4), Delos(3), Fabulous Las Vegas(5), Javan Eagle(7)

    17. Qlpin – 89,5 pkt.

    Sobota
    1.El Nasira -Bravos–Pilargo -Wafa Al Khalediah
    2.Cannacore-Dominanta-Ana Swing-Impas
    3.Nash du Duoze-Oficer-Al Ghabraa-Wirgilion
    4.Icare de Sartuque-Virago Westminster-Madiba Movie-Notorious
    5.Dragon-Amwaj Al Khalediah-Hakeemat Muscat-Wielki Dakris
    6.Saden Al Khalediah-Ewest-Hiba-Cis
    7.Palmir-Celtic Amal-M.H. Wafia-Djahes
    8. Gancegal-Neverland-Magnetic-Damask Blade

    Niedziela
    1.Invincible Gunner- Blizbor-Tribunal-Quibou
    2.Matt Machine-Zarine-Marvelous Stam-Scarnett Jive
    3.Comin Through-Timemaster-Umberto Caro-Emiliano Zapata
    4.Indian Galeste-Tullamore-Angel March-Lord Invictus
    5.Night Tornado-Markoni LP -Nemezis-Night Thunder
    6.Maggiore-Shy Boy-Salivana-Big Bang
    7.Adahlen-Young Thomas-Anator-Lady Joanna
    8.Lady Gabi-Baby Cools-Fast Skarmish-Storrada
    9.Delos-Fabulous Las Vegas-Kid Bobby B-Frantic

    18. Słonik – 88,5 pkt.

    Sobota
    I: Gabonn (4), Wafa Al Khalediah (3), El Nasira (5), Pianessa (2)
    II: Dominanta (7), Taymour (5), Cannacore (6), Ana Swing (2)
    III: Nash du Douze (3), Al Ghabraa (2),Jabet Al Khalediah (4), Oficer (9)
    IV: Icare de Sartuque (5), Notorious (3), Virago Westminster (4), Madiba Movie (1)
    V: Dragon (8), Amwaj Al Khalediah (4), Hakeemat Muscat (2), General Lady (5)
    VI: Saden Al Khalediah (7), Ewest (6), Hiba (1), Cis (5)
    VII: Horas de Bozouls (5), Palmir (7), Echarella (2), Celtic Amal (8)
    VIII: Gancegal (5), Magnetic (7), Neverland (6), Interview (2)

    Niedziela
    I: Quibou (5), Duke Caracan (2),Kaszi (9), Blizbor (6), Invincible Gunner (3)
    II: Matt Machine (7), Scarlett Jive (2), Zarine (4), Moonu (3)
    III: Timemaster (5), Crazy Bull (10), Umberto Caro (11), Emiliano Zapata (4)
    IV: Tullamore (1), Air Chief Dancer (6), Poet’s Preem (7), Indian Galeste (10)
    V: Night Tornado (1), Night Thunder (6), Nemezis (4), Grossier (2)
    VI: Shy Boy (6), Big Bang (7), Maggiore (4), Salivana (2)
    VII: Adahlen (13), Anator (7), Young Thomas (8), Power Barbarian (11)
    VIII: Lady Gabi (10), Storrada (3), Kurierka (6), Harley Wings (2)
    IX: Javan Eagle (7), Fabulous Las Vegas (5), Delos (3), The Kid Bobby B (1)

    19. Alter Ego – 87 pkt.

    Sobota
    I: El Nasira(5), Wafa Al Khalediah(3), Majra(7), Pilargo(1)
    II: Dominanta(7), Al Warkah(1), Cannacore(6), Ana Swing (2)
    III: Nash du Douze(3), Irdia de Bozouls(8), Al Ghabraa(2), Oficer(9)
    IV: Icare de Sartuque(5), Virago Westminster(4), Notorious(3), Juraszek(7)
    V: Hakeemat Muscat (2), Seiful Muliuk(1), Amwaj Al Khalediah(4), Dragon(8)
    VI: Hiba(1), Ewest(6), Cis(5), Saden Al Khalediah(7),
    VII: Horas de Bozouls(5), Celtic Amal(8), Palmir(7), Djahes(12)
    VIII: Magnetic(7), Gancegal(5), Interview(2), Neverland(6)

    Niedziela
    I: Invincible Gunner(3), Quibou(5), Duke Caracan(2), Tribunal(4)
    II: Scarlett Jive(2), Matt Machine(7), Moonu(3), Lothan(5)
    III: Timemaster(5), Ophelia’s Aidan(3), Comin’ Through(9), Emiliano Zapata(4)
    IV: Air Chief Dancer(6), Lord Invictus(9), Indian Galeste(10), Prince of Lyra(8)
    V: Night Tornado(1), Markoni LP(8), Night Thunder(6), Nemezis(4)
    VI: Shy Boy(6), Maggiore(4), Salivana(2), Kafar(1)
    VII: Anator(7), Young Thomas(8), Nania(4), Adahlen(13)
    VIII: Lady Gabi(10), Gabriella Essence(1), Kurierka(6), Fast Skarmish(4)
    IX: Fabulous Las Vegas(5), The Kid Bobby B(1), Delos(3), Frantic(4)

    20. Tampa Bay – 85,5 pkt.

    Sobota:
    I: Wafa AK (3), Pianessa (2), Pilargo (1), Majra (7)
    II: Ana Swing (2), Dominanta (7), Connacore (6), Burschi (4)
    III: Al Ghabraa (2), Nash du Douze (3), Wirgilion (6), Irdia dB (8),
    IV: Notorious (), Icare de Sartuque (5), Virago Westminster (4), Madiba Movie (1)
    V: Amwaj Ak (4), Dragon (8), Wasma Ak (7), Hakeemat Muscat (2)
    VI: Hiba (1), Ewest (6), Saden Ak (7), Zoi (3),
    VII: Horas dB (5), Palmir (7), Celtic Amal (8), Djahes (12)
    VIII: Gancegal (5), Neverland (6), Interview (2), Magnetic (7),

    Niedziela:
    I: Quibou (5), Kaszi (9), Invincible Gunner (3), Tribunal (4),
    II: Matt Machine (7), Scarlett Jive (2), Moonu (3), Zarine (4)
    III: Timemaster (5), Comin’Through (9), Caresser (8), Umberto Caro (11)
    IV: Tullamore (1), Zoya RMP (12), Lord Invictus (9), Air Chief Dancer (6)
    V: Night Tornado (1), Markoni LP (8), Night Thunder (6), Smashing (7)
    VI: Maggiore (4), Salivana (2), Shy Boy (6), Big Bank (7)
    VII: Young Thomas (8), Anator (7), Adahlen (13), Paradise Hill (9)
    VIII: Lady Gabi (10), Kurierka (6), Storrada (3), Baby Cools (9)
    IX: Javan Eagle (7), Fabulous Las Vegas (5), Frantic (4), The Kid Bobby B (1)

    21. Dżet1985 – 81,5 pkt.

    Sobota
    I GABONN (3) , PIANESSA (2) , WAFA AK (3) , MAJRA (7)
    II ANASWING (2) , DOMINANTA (7) , CANNACORE (6) , AL WARKAK (1)
    III NASH DU DOUZE (3) , OFICER (9) , AL GHABRRA (2) , IRDIA DE B (8)
    IV VIRAGO WESTMINSTER (4) , JURASZEK (7) , ICARE DE SARTUQUE (3) , NOTORIOUS (3)
    V DRAGON (8) , NO NEVEUR SAULARIE (6) , AMWAJ AK (4) , WIELKIE DAKRIS (3)
    VI EWEST (6), SADEN AK (7) , HIBA (1) , CIS (5)
    VI PALMIR (7) , HORAS DEB (5) , CELTIC AMAL (8) , DJAMES (12)
    VIII GANCEGAL (5) , MAGNETIC (7) , NEVERLAND (6) , DAMASK BLADE (3)

    Niedziela
    I QUIBOU (5) , KASZI (9) , BLIZBOR (6) , TRIBUNAL (4)
    II MATT MACHINE (7) , MOONU (3) , SCARLETT JIVE (2), LOTHAN (5)
    III EMILIANO ZAPATA (4) , TIMEMASTER (5) , COMIN’ THROUGH ( 9) , UMBERTO CARO (11)
    IV AIR CHIEF DANCER (6) , TULLAMORE (1) , INDIAN GALESTE (10) , POET’S PREEM (7)
    V NIGHT TORNADO (1) , NIGHT THUNDER (6) , NEMEZIS (9) , MARKONI LP (8)
    VI SHY BOY (6) , MAGGIORE (4) , BIG BANG (7) , SALIVANA (2)
    VII YOUNG THOMAS (8) , GRYPHON (10) , ADAHLEN (13) , ANATOR (7)
    VIII LADY GABI (10) , FAST SKARMISH (4) , GABRIELLA ESSENCE (1) , STORRADA (3)
    IX FRANTIC (4) , JAVAN EAGLE (7) , PHILBERT (2) , THE KID BOBBY B (1)

    22. Sindicato – 78,5 pkt.

    Sobota:
    1. Waga AK, Gabonn, Bravos, Pianessa
    2. Dominanta, Ana Swing, Burshi, Cannacore
    3. Nash du Douze, Al Ghabraa, Irdia de Bozouls, Oficer
    4. Icare de Sartuque, Notorious, Juraszek, Virago Westminster
    5. Dragon, Amwaj AK, Wielki Dakris, General Lady
    6. Hiba, Saden AK, Ewest, Oryginał
    7. Palmir, Celtic Amal, Horas de Bozouls, Djahes
    8. Gancegal, Interview, Neverland, Magnetic

    Niedziela:
    1. Quibou, Blizbor, Tribunal, Toccatina
    2. Matt Machine, Zarine, Moonu, Scarlett Jive
    3. Comin’Through, Timemaster, Crazy Bull, Emiliano Zapata
    4. Tullamore, Poet’s Preem, Lord Invictus, Air Chief Dancer
    5. Night Tornado, Markoni LP, Night Thunder, Hipop de Loire
    6. Dakini, Maggiore, Salivana, Shy Boy
    7. Adahlen, Anator, Gryphon, Diamond Kitty
    8. Lady Gabi, Storrada, Fast Skarmish, Baby Cools
    9. The Kid Bobby B, Javan Eagle, Frantic, Delos

    23. Domkas – 74 pkt.

    Sobota
    1. Wafa Al Khalediah (3), Gabonn (4), Majra (7), El Nasira (5)
    2. Dominanta (7), Cannacore (6), Ana Swing (2), Taymour (5)
    3. Nash du Douze (3), Al Ghabraa (2), Oficer (9), Irdia de Bozouls (8)
    4. Icare de Sartuque (5), Notorious (3), Virago Westminster (4), Juraszek (7)
    5. Amwaj Al Khalediah (4), Dragon (8), Wasma Al Khalediah (7), Hakeemat Muscat (2)
    6. Ewest (6), Saden Al Khalediah (7), Hiba (1), Cis (5)
    7. Horas de Bozouls (5), Palmir (7), M.H. Wafia (13), Celtic Amal (8)
    8. Gancegal (5), Neverland (6), Interview (2), Magnetic (7)

    Niedziela
    1. Kaszi (9), Blizbor (6), Invincible Gunner (3), Tribunal (4)
    2. Matt Machine (7), Moonu (3), Scarlett Jive (2), Zarine (4)
    3. Umberto Caro (11), Timemaster (5), Comin’ Through (9), Emiliano Zapata (4)
    4. Tullamore (1), Miss Equus (11), Prince of Lyra (8), Poet’s Preem (7)
    5. Night Tornado (1), Night Thunder (6), Nemezis (4), Grossier (2)
    6. Maggiore (4), Shy Boy (6), Big Bang (7), Salivana (2)
    7. Young Thomas (8), Anator (7), Adahlen (13), Gryphon (10)
    8. Lady Gabi (10), Storrada (3), Gabriella Essence (1), Kurierka (6)
    9. Fabulous Las Vegas (5), Frantic (4), The Kid Bobby B (1), Delos (3)

    24. Meg – 71,5 pkt.

    Sobota
    I Wafa Al Khalediah (3), Gabonn (4), El Nasira (5), Pianessa (2)
    II Dominanta (7), Cannacore (6), Al Warkah (1), Ana Swing (2)
    III Nash du Douze (3), Irdia de Bozouls (8), Al Ghabraa (2), Oficer (9)
    IV Icare de Sartuque (5), Notorious (3), Virago Westminster (4), Madiba Movie (1)
    V Wasma Al Khalediah (7), Dragon (8), Wielki Dakris (3), General Lady (5)
    VI Hiba (1), Ewest (6), Saden Al Khalediah (7), Zoi (3)
    VII Horas de Bozouls (5), Palmir (7), Celtic Amal (8), Djahes (12)
    VIII Gancegal (5), Neverland (6), Magnetic (7), Interview (2)

    Niedziela
    I Quibou (5), Kaszi (9), Blizbor (6), Province of Frost (7)
    II Matt Machine (7), Scarlett Jive (2), Zarine (4), Lothan (5)
    III Comin’ Through (9), Timemaster (5), Umberto Caro (11), Mukhadar (2)
    IV Air Chief Dancer (6), Tullamore (1), Lord Invictus (9), Angel March (4)
    V Night Tornado (1), Night Thunder (6), Markoni LP (8), Nemezis (4)
    VI Salivana (2), Maggiore (4), Shy Boy (6), Kafar (1)
    VII Adahlen (13), Anator (7), Young Thomas (8), Guitar Man (1)
    VIII Lady Gabi (10), Kurierka (6), Nayefa (5), Harley Wings (2)
    IX Frantic (4), The Kid Bobby B (1), Fabulous Las Vegas (5), Javan Eagle (7)

    24. Nacelowniku.info – 71,5 pkt.

    Sobota
    1. Pianessa, Wafa Al Khalediah, Gabonn, Majra
    2. Dominanta, Al Warkah, Cannacore, A na Swing
    3. Nash Du Douze, Al Ghabraa, Oficer, Irdia De Bozouls
    4. Notorious, Icare de Startuque, Virago Westminister, Madiba Movie
    5. Hakeemat Muscat, Amwaj Al Khalediah, Dragon, Wielki Dakris
    6. Hiba, Saden Al Khalediah, Ewest, Mientus
    7.Horas De Bozols, Palmir, Celtic Amal, Djahes,
    8. Gancegal, Magnetic, Neverland, Interview

    Niedziela
    1. Quibou, Blizbor, Kaszi, Tribunal
    2. Matt Machine, Moonu, Scarlett Jive, Marvelous Stam
    3. Timemaster, Comin’ Trough, Emiliano Zapata, Caresser
    4. Tullamore, Poet’s Preem, Air Chief Dancer, Lord Invictus
    5. Night Tornado, Night Thunder, Markoni LP, Nemezis
    6. Shy Boy, Maggiore, Dakini, Salivana
    7. Young Thomas, Gryphon, Anator, Adahlen
    8. Lady Gabi, Storrada, Gabriella Essence, Fast Skarmish
    9. Fabolous Las Vegas, The Kid Bobby B, Frantic, Delos

    26. Aviator – 70,5 pkt.

    Sobota
    I: Pianessa 2, Gabonn 4, Wafa AK 3, Majra 7
    II: Ana Swing 2, Cannacore 6, Dominanta 7, Al Warkah 1
    III: Oficer 9, Al Ghabraa 2, Nash Du Douze 3, Jabet AK 4
    IV: Icare de Sartque 5, Virago Westminster 4, Madiba Movie 1, Sprytna 2
    V: Dragon 8, Wielki Dakris 3, Amwaj AK 4, No Never Saularie 6
    VI: Ewest 6, Saden AK 7, Hiba 1, Cis 5
    VII: Palmir 7, Echarella 2, Celtic Amal 8, Djahes 12
    VIII: Neverland 6, Gancegal 5, Magnetic 7, Interview 2

    Niedziela
    I: Invincible Gunner 3, Kaszi 9, Blizbor 6, Province of Frost 7
    II: Scalett Jive 2, Matt Machine 7, Moonu 3, Marvelous Stam 6
    III: Comin’ Through 9, Timemaster 5, Crazy Bull 10, Ophelia’s Aidan 3
    IV: Air Chief Dancer 6, Poet’s Preem 7, Miss Equus 11, Zoya Rmp 12,
    V: Night Tornado 1, Hipop de Loire 5, Markoni LP 8, Nemezis 4
    VI: Salivana 2, Maggiore 4, Shy Boy 6, Kafar 1
    VII: Anator 7, Power Barbarian 11, Gryphon 10, Paradise Hill 9
    VIII: Lady Gabi 10, Noble Claudine 8, Storrada 3, Fast Skarmish 4
    IX: Fabulous Las Vegas 5, Frantic 4, Delos 3, Javan Eagle 7

    27. Sport Na Nowo – 70 pkt.

    Sobota
    I – Wafa Al Khalediah, Gabonn, El Nasira, Pianessa
    II – Impas, Dominanata, Cannacore, Taymour
    III – Nash Du Douze, Irdia De Bozouls, Oficer, Atlas
    IV – Virago Westminster, Notorious, Sprytna, Icare De Sartuque
    V – Amwaj Al Khalediah, Dragon, Wielki Dakris, Wasma Al Khalediah
    VI – Hiba, Zoi, Saden Al Khalediah, Ewest
    VII – Echarella, Palmir, Fantastyczna, Horas De Bozouls
    VII – Gancegal, Neverland, Interview, Novitor

    Niedziela
    I – Quibou, Province Of Frost, Toccatina, El Pago Pago
    II – Scarlett Jive, Matt Machine, Marvelous Stam, Lothan
    III – Timemaster, Emiliano Zapata, Comin’ Thorugh, Mukhadar
    IV – Air Chief Dancer, Tullamore, Miss Equus, Poet’s Preem
    V – Nemezis, Night Thuner, Night Tornado, Mary Elizabeth
    VI – Big Bang, Shy Boy, Kafar, Dakini
    VII – Anator, Young Thomas, Zanzily Passion, Power Barbarian
    VIII – Lady Gabi, Kurierka, Noble Claudine, Storraeda
    IX – Fabolous Las Vegas, Frantic, Delos, Książę Persji

    Udostępnij

    Powiązane artykuły

    Zbliżające się wydarzenia

    Najnowsze artykuły

    Ta strona jest przeznaczona wyłącznie dla osób pełnoletnich.

    Potwierdź, że masz ukończone 18 lat lub opuść stronę.