More

    Typy Ligi Ekspertów

    Przewidywania Ligi Ekspertów na 21. i 22. dzień wyścigowy.

    1. Big-Red – 127,5 pkt.

    Sobota
    I: Dalma(11), Oficer(14), Suzana(12), Wirgilion(8)
    II: Ehssana (7), Kromvel(4), Esrar Al Khalediah(6), No Neveur Saularie(2)
    III: Matt Machine(7), Cannacore(3), Borgo(1), Galeriusz(6)
    IV: Prince of Lyra(3), Louisville(4), Dragon Reborn(7), Amant(9)
    V: Petit(4), Fabulous Las Vegas(2), Gancegal(7), Delos(3)
    VI: Brahim(7), Bayareq(3), Idya des Aubepines(6), Athal Bint Gifara(5)
    VII: Trollstroem(2), Terre de Breizh(9), Kuri(10), Kurierka(3)
    VIII: Kontrargument(4), Blue Aquila(6), Nickle(3), Artysta(7)
    IX: Noble Eagle(9), Option Be(3), Leading Lion(8), Netto(1)

    Niedziela
    I: Najem du Soleil (4), Eldas(7), Guajok de Bozouls(9), Hadjar(2)
    II: Timemaster(4), Snow Storm(3), Umberto Caro(5)
    III: Sabamira(8), Giulia(11), Edormana(4), Waya(6)
    IV: Moira Queen(3), Don Kasters(1), Donny di(2), El Corazone(4)
    V: Zeeba Al Khalediah(7), Asrar Al Khalediah (13), Edmar(14), Om Marakesh(11)
    VI: Interview(10), Terroubi(8), Party Animal(5), Valkirie(11)
    VII: Kenjiy(1), Alsahr(2), Celebryk(6), Echaron(4)
    VIII: Sarayn(7), Angel March(1), Linz (5), Poet’s Preem(2)
    IX: Seririo(6), Inter Approach(8), Caresser(4), Mukhadar(1)

    2. Cigar – 125 pkt.

    Sobota
    I: Dalma (11), Jabet Al Khalediah (2), Dragado (6), Oficer (14)
    II: Ehssana (7), No Neveur Saularie (2), Kromvel (4), Wafa Al Khalediah (3)
    III: Matt Machine (7), Cannacore (3), Borgo (1), Champion Star (2)
    IV: Louisville (4), Dragon Reborn (7), Prince of Lyra (3), Kodi Express (2)
    V: Fabulous Las Vegas (2), It’s A Green Thing (8), Gancegal (7), Petit (4)
    VI: Bayareq (3), Idya des Aubepines (6) , Athal Bint Gifara (5), Brahim (7)
    VII: Trollstroem (2), Kuri (10), Kurierka (3), Via Fora (1)
    VIII: Kontrargument (4), Nickle (3), Blue Aquila (6), Artysta (7)
    IX: : Noble Eagle (9), Option Be (3), Netto (1), Leading Lion (8)

    Niedziela
    I: Hadjar (2), Guajok de Bozouls (9), Najem du Soleil (4), Iago (6)
    II: Timemaster (4), Comin’ Through (1), Snow Storm (3)
    III: Sabamira (8), Sendai (3), Zbrojna Fata (10), Giulia (11)
    V: Sindicato (5), Don Kasters (1), Moira Queen (3), Donny di (2)
    V: Amira Fleur de Lys (8), Sakiewka (10), Fadwa Al Khalediah (12), Reem Al Khalediah (4)
    VI: Terroubi (8), Interview (10), Walkirie (11), Party Animal (5)
    VII: Alsahr (2), Kenjiy (1), Hefira Grand (3), Celebryk (6)
    VIII: Notorious (6), Angel March (1), Call Me Home (3), Poet’s Preem (2),
    IX: Caresser (4), Inter Approach (8), Zpigall (9), Blizbor (3),

    3. nietylkogalop.pl – 116,5 pkt.

    Sobota
    I: Dalma (11), Jabet Al Khalediah (2), Oficer (14), Farhat (7)
    II: Kromvel (4), Esrar Al Khalediah (6), Mokha d’Arusula (5), Wafa Al Khalediah (3)
    III: Cannacore (3), Matt Machine (7), Galeriusz (6), Borgo (1)
    IV: Louisville (4), Amant (9), Kodi Express (2), Dancing Riko (8)
    V: Petit (4), Gancegal (7), Fabolous Las Vegas (2), Neverland (5)
    VI: Brahim (7), Bayareq (3), Athal Bint Gifara (5), Idya des Aubepines (6)
    VII: Trollstroem (2), Kurierka (3), Terre de Breizh (9), Kuri (10)
    VIII: Kontrargument (4), Nickle (3), Artysta (7), Blue Aquila (6)
    IX: Noble Eagle (9), Hibernian (2), Leading Lion (8), Option Be (3)

    Niedziela
    I: Iago (6), Hadjar (2), Najem du Soleil (4), Guajok de Bozouls (9)
    II: Timemaster (4), Umberto Caro (5), Snow Storm (3)
    III: Sabamira (8), Giulia (11), Waya (6), Haidea (12)
    IV: Moira Queen (3), Donny di (3), Sindicato (5), Don Kasters (1)
    V: Asrar Al Khalediah (13), Edmar (14), Reem Al Khalediah (4), Djalba (2)
    VI: Interview (10), Terroubi (8), Sileroy (12), Valkirie (11)
    VII: Alsahr (2), Kenjiy (1), Celebryk (6), Echaron (4)
    VIII: Notorious (6), Poet’s Preem (2), Lily Rose (4), Angel March (1)
    IX: Caresser (4), Blizbor (3), Kaszi (10), Seririo (6)

    4. Markam – 116 pkt.

    Sobota
    I: Jabet Al Khalediah (2), Dalma (11), Oficer (14), Wirgilion (8)
    II: Kromvel (4), Esrar Al Khalediah (6), Ehssana (7), No Neveur Saularie (2)
    III: Matt Machine (7), Cannacore (3), Borgo (1), Galeriusz (6)
    IV: Louisville (4), Amant (9), Dancing Riko (8), Dragon Reborn (7)
    V: Petit (4), Gancegal (7), Fabulous Las Vegas (2), Magnetic (6)
    VI: Brahim (7), Athal Bint Gifara (5), Bayareq (3), Idya des Aubepines (6)
    VII: Trollstroem (2), Kuri (10), Terre de Breizh (9), Maitresse En Titre (6)
    VIII: Kontrargument (4), Nickle (3), Blue Aquila (6), Artysta (7)
    IX: Noble Eagle (9), Leading Lion (8), Option Be (3), Hibernian (2)

    Niedziela
    I: Iago (6), Hadjar (2), Guajok de Bozouls (9), Najem du Soleil (4)
    II: Timemaster (4), Snow Storm (3), Umberto Caro (5)
    III: Sabamira (8), Giulia (11), Orianka (2), Waya (6)
    IV: Donny di (2), Don Kasters (1), Sindicato (5), Moira Queen (3)
    V: Asrar Al Khalediah (13), Zeeba Al Khalediah (7), Edmar (14), Om Marakesh (11)
    VI: Interview (10), Terroubi (8), Party Animal (5), Sileroy (12)
    VII: Alsahr (2), Kenjiy (1), Celebryk (6), Hes (5)
    VIII: Call Me Home (3), Angel March (1), Linz (5), Lily Rose (4)
    IX: Blizbor (3), Caresser (4), Seririo (6), Inter Approach (8)

    5. Druid – 115,5 pkt.

    Sobota
    I: Jabet Al Khalediah (2), Oficer (14), Dalma (11), Atlas (3)
    II: Wafa Al Khalediah (3), Mokha d’Arusula (5), Kromvel (4), Ehssana (7)
    III: Cannacore (3), Matt Machine (7), Borgo (1), Duszka (5)
    IV: Louisville (4), Ghibli Rmp (5), Amant (9), Dancing Rico (8)
    V: Delos (3), Fabulous Las Vegas (2), Gancegal (7), Petit (4)
    VI: Brahim (7), Bayareq (3), Athal Bint Gifara (5), Idya des Aubepines (6)
    VII: Trollstroem (2), Kuri (10), Maitresse En Titre (6), Kurierka (3)
    VIII: Kontrargument (4), Nickle (3), Blue Aquila (6), Artysta (7)
    IX: Noble Eagle (9), Option Be (3), Leading Lion (8), Netto (1)

    Niedziela
    I: Iago (6), Hadjar (2), Guajok de Bozouls (9), Najem du Soleil (4)
    II: Timemaster (4), Umberto Caro (5), Comin’ Through (1), Snow Storm (3)
    III: Sabamira (8), Giulia (11), Zbrojna Fata (10), Edormana (4)
    IV: Sindicato (5), Don Kasters (1), Moira Queen (3), Donny Di (2)
    V: Zeeba Al Khalediah (7), Om Marakesh (11), Djalba (2), Edmar (14)
    VI: Interview (10), Party Animal (5), Sileroy (12), Terroubi (8)
    VII: Alsahr (2), Kenjiy (1), Celebryk (6), Hes (5)
    VIII: Sarayn (7), Angel March (1), Call Me Home (3), Poet’s Preem (2)
    IX: Seririo (6), Blizbor (3), Inter Approach (8), Caresser (4)

    6. Galerius – 113 pkt.

    Sobota
    I DALMA 11,JABET AK 2,FARHAT 7,DRAGADO 6,
    II KROMVEL 4,WAFA AK 3,ESRAR AK 6, WĘGIERKA 8,
    III MATT MACHINE 7,CANNACORE 3,DUSZKA 5,GALERIUSZ 6,
    IV LOUISVILLE 4,KODI EXPRESS 2,PRINCE OF LYRA 3,AMANT 9,
    V GANCEGAL 7, PETIT 4, IT’S A GREEN THING 8, MAGNETIC 6,
    VI BRAHIM 7,BAYAREQ 3,ATHAL 5,IDYA 6,
    VII TROLLSTROEM 2,KURI 10,KURIERKA 3,TERRE DE BREIZH 9,
    VIII KONTRARGUMENT 4,BLUE AQUILA 6,NICKLE 3, ARTYSTA 7,
    IX NOBLE EAGLE 9,LEADING LION 8,OPTION BE 3, HIBERNIAN 2

    Niedziela
    I HADJAR 2,IAGO 6,GUAJOK DB 9,NAJEM DU SOLEIL 4,
    II TIMEMASTER 4,SNOW STORM 3, UMBERTO CARO 5,
    III SABAMIRA 8, ZBROJONA FATA 10,GIULIA 11,EDORMANA 4,
    IV SINDICATO 5,DONNY DI 2,MOIRA QUEEN 3,CHOU PET 7,
    V DJALBA 2,REEM AK 4,EDMAR 14,FADWA AK 12,
    VI INTERVIEW 10,DOWHATISAY 4, TERROUBI 8,PARTY ANIMAL 5,
    VII ALSAHR 2, KENJIY 1,CELEBRYK 6, HEFIRA GRAND 3,
    VIII POETS PREEM 2,LINZ 5,ANGEL MARCH 1,CALL ME HOME 3,
    IX CARESSER 4,SERIRIO 6, BLIZBOR 3,INTER APPROACH 8

    7. Zielak – 109,5 pkt.

    Sobota
    I: Dalma (11), Jabet AL Khalediah (2), Suzana (12), Wirgilion (8)
    II: Esrar AL Khalediah (6), Mokha d’Arusula (5), No Neveur Saularie (2), Ehssana (7)
    III: Matt Machine (7), Cannacore (3), Champion Star (2), Borgo (1)
    IV: Louisville (4), Prince of Lyra (3) Kodi Express (2), Kasmina Royal (6)
    V: Petit (4), Gancegal (7), Fabulous Las Vegas (2), Magnetic (6)
    VI: Brahim (7), Bayareq (3), Athal Bint Gifara (5), Idya des Aubepines (6)
    VII: Trollstroem (2), Kuri (10), Feu de Bois (7), Terre de Breizh (9)
    VIII: Kontrargument (4), Nickie (3), Blue Aquila (6), Artysta (7)
    IX: Noble Eagle (9), Hibernian (2), Option Be (3), Leading Lion (8)

    Niedziela
    I: Lago (6), Guajok de Bozouls (9), Eldas (7), Hadjar (2)
    II: Timemaster (4), Snow Storm (3), Umberto Caro (5)
    III: Sabamira (8), Edormana (4), Sendai (3), Ahri (9)
    IV: Sindicato (5), Don Kasters (1), Donny di (2), Moira Queen (3),
    V:Asrar AL Khalediah (13), Reem AL Khalediah (4), Edmar (14), Zeeba AL Khalediah (7)
    VI: Interview (10), Sileroy (12), Terroubi (8), Sugar Coating (1)
    VII: Alsahr (2), Kenjiy (1), Hefira Grand (3), Hazim AL Khalediah (7)
    VIII: Poet’s Preem (2), Notorious (6), Sarayn (7), Linz (5)
    IX: Caresser (4), Inter Approach (8), Grants Black (7), Kaszi (10)

    8. wyscigi-konne.info – 109,5 pkt.

    Sobota
    I: Dalma (11), Wirgilion (8), Jabet Al Khalediah (2), Suzana (12)
    II: Kromvel (4), No Neveur Saularie (2), Ehssana (7), Esrar Al Khalediah (6)
    III: Cannacore (3), Matt Machine (7), Borgo (1), Nigrosa (4)
    IV: Louisville (4), Amant (9), Dancing Riko (8), Prince of Lyra (3)
    V: Petit (4), Gancegal (7), Fabulous Las Vegas (2), Delos (3)
    VI: Brahim (7), Bayareq (3), Athal Bint Gifara (5), Idya des Aubepines (6)
    VII: Trollstroem (2), Kurierka (3), Kuri (10), Terre de Breizh (9)
    VIII: Kontrargument (4), Blue Aquila (6), Nickle (3), Błękitna Laguna (5)
    IX: Noble Eagle (9), Hibernian (2), Leading Lion (8), Option Be (3)

    Niedziela
    I: Hadjar (2), Iago (6), Najem du Soleil (4), Guajok de Bozouls (9)
    II: Timemaster (4), Umberto Caro (5), Snow Storm (3), Comin’Through (1)
    III: Sabamira (8), Giulia (11), Waya (6), Sendai (3)
    IV: Moira Queen (3), Don Kasters (1), Donny Di (1), El Corazone (4)
    V: Asrar Al Khalediah (13), Zeeba Al Khalediah (7), Om Marakesh (11), Sakiewka (10)
    VI: Interview (10), Valkirie (11), Terroubi (8), Sugar Coating (1)
    VII: Kenjiy (1), Alsahr (2), Celebryk (6), Hes (5)
    VIII: Sarayn (7), Linz (5), Call Me Home (3), Lily Rose (4)
    IX: Caresser (4), Inter Approach (8), Blizbor (3), Grants Black (7)

    8. Andrew – 109,5 pkt.

    Sobota
    I: Jabet Al Khalediah (2), Dalma (11), Oficer (14), Dragado (6)
    II: Kromvel (4), Ehssana (7), Esrar Al Khalediah (6), Mokha d’Arusula (5)
    III: Matt Machine (7), Cannacore (3), Borgo (1), Champion Star (2)
    V: Louisville (4), Kodi Express (2), Dancing Riko (8), Amant (9)
    V: Delos (3), Fabulous Las Vegas (2), Gancegal (7), Petit (4)
    VI: Bayared (3), Athal Bint Gifara (5), Brahim (7)
    VII: Trollstroem (2), Terre de Breizh (9), Kurierka (3), Kuri (10)
    VIII: Kontrargument (4), Nickle (3), Blue Aquila (6), Błękitna Laguna (5)
    IX: Noble Eagle (9), Option Be (3), Leading Lion (8), Hibernian (2)

    Niedziela
    I: Iago (6), Hadjar (2), Najem du Soleil (4), Eldas (7)
    II: Timemaster (4), Comin’ Through (1), Umberto Caro (5)
    III: Sabamira (8), Giulia (11), Sendai (3), Ahri (9)
    IV: Don Kasters (1), Donny di (2), Sindicato (5), Moira Queen (3)
    V: Asrar Al Khalediah (13), Fadwa Al Khalediah (12), Zeeba Al Khalediah (7), Reem Al Khalediah (4)
    VI: Interview (10), Dowhatisay (4), Terroubi (8), Party Animal (5)
    VII: Alsahr (2), Kenjiy (1), Celebryk (6), Hes (5)
    VIII: Sarayn (7), Notorious (6),Poet’s Preem (2), Linz (5)
    IX: Caresser (4), Blizbor (3), Seririo (6), Inter Approach (8)

    8. Artuz – 109 pkt.

    Sobota
    I:Jabet 2, Oficer 14, Suzana 12, Wirgilion 8
    II: Kromvel 4, Wafa AK 3, Esrar AK 6, No Neveur Saulaire 2,
    III: Cannacore 3, Mat Machine 7, Champion Star 2, Borgo 1
    IV: Louisville 4, Dancing Riko 8, Dragon Reborn 7. Amant 9
    V: Petit 4, Gancegal 7, Magnetic 6, Neverland 5
    VI: Al Faisal 4, Bayareq 3, Brahim 7, Athal Bint Gifara 5
    VII: Trollstroem 2, Terre de Breizh 9, Maitresse En Titre 6, Kuri 10
    VIII: Kontrargument 4, Nickle 3, Blue Aquila 6, Błękitna Laguna 5,
    IX: Noble Eagle 9, Option Be 3, Netto 1, Hibernian 2

    Niedziela
    I: Dobra Dynastia 8, Iago 6, Hadjar 2, Najem du Soleil 4
    II: Umberto Caro 5, Timemaster 4, Snow Storm, 3, Comin’Through 1
    III: Giulia 11, Edormana 4, Sabamira 8, Zbrojna Fata 10
    IV: Donny di 2, Moira Queen 3, Don Kasters 1, El Corazone 4
    V: Asrar AK 13, Reem AK 4, Fadwa AK 12, Zeeba AK 7
    VI: Interview 10, Terroubi 8, Sileroy 12, Party Animal 5
    VII: Alsahr 2, Hes 5, Kenji 1, Celebryk 6
    VIII: Lily Rose 4, Angel March 1, Notorius 6, Poet’s Preem 2
    IX: Caresser 4, Blizbor 3, Seririo 6, Kaszi 10

    11. L. – 108,5 pkt.

    Sobota
    I: Dalma 11, Jabet Al Khalediah 2, Oficer 14
    II: No Neveur Saularie 2, Kromvel 4, Ehssana 7
    III: Cannacore 3, Matt Machine 7, Borgo 1
    IV: Louisville 4, Prince of Lyra 3, Ghibli 5
    V: Petit 4, Gancegal 7, Delos 3
    VI: Idys des Aubepines 6, Bayareq 3, Brahim 7
    VII: Trollstroem 2, Kuri 10, Kurierka 3
    VIII: Artysta 7, Kontrargument 4, Nickle 3
    IX: Noble Eagle 9, Netto 1, Leading Lion 8

    Niedziela
    I: Eldas 7, Najem du Solei 4, Iago 6
    II: Timemaster 4, Umberto Caro 5, Snow Storm 3
    III: Sabamira 8, Giulia 11, Edormana 4
    IV: Sindicato 5, Don Kasters 1, Moira Queen 3
    V: Om Marakesh 11, Zeeba Al Khalediah 7, Asrar Al Khaalediah 13
    VI: Interview 10, Sugar Coating 1, Party Animal 5
    VII: Keniji 1, Alsahr 2, Celebryk 6
    VIII: Sarayan 7, Angel March 1, Notorius 6
    IX: Caresser 4, Inter Approach 8, Mukhadar 1

    12. Kwiatek – 106,5 pkt.

    Sobota
    GON 1; 2 JABETH AL KHALEDIAH , 11 DALMA , 12 SUZANA , 14 OFICER
    GON 2; 2 NO NEVEUR SOLAIRE , 7 EHSSANA , 6 ESRAR AL KHALEDIAH , 4 KROMVEL
    GON 3; 7 MAT MACHINE , 3 CANNACORE , 1 BORGO , 2 CHAMPION STAR
    GON 4; 4 LOUISVILLE , 7 DRAGON REBORN , 3 PRINCE OF LYRA , 9 AMANT
    GON 5: 7 GANCEGAL , 8 IT’S A GREEN THINK , 4 PETIT , 2 FABULOUS LAS VEGAS
    GON 6; 3 BAYAREG , 7 BRAHIM , 5 ATHAL BINT GIFARA , 6 IDYA DES AUBEPINES
    GON 7; 9 TERRE DE BREIZH , 2 TROLLSTROEN , 6 MAINTRESSE EN TITRE , 3 KURIERKA
    GON 8; 4 KONTRARGUMENT , 6 BLUE AQUILA , 3 NICKLE
    GON 9: 9 NOBLE EAGLE , 8 LEADING LION , 7 NORANDA , 3 OPTION BE

    Niedziela
    GON 1; 2 HADJAR , 4 NAJEM DU SOLEI , 7 ELDAS , 1 CELTIC AMAL
    GON 2; 4 TIMEMASTER , 1 COMIN THROUGH , 3 SNOW STORM
    GON 3; 8 SABAMIRA , 4 EDORMANA , 10 ZBROJNA FATA , 9 AHRI ,
    GON 4; 5 SINDICATO , 2 DONNY DI , 6 BULLWINKLE , 1 DON KASTERS
    GON 5; 13 ASRAR AL KHALEDIAH , 4 REEM AL KHALEDIAH , 11 OM MARAKESH , 5 SIDANE
    GON 6; 10 INTERWIEW , 4 DOWNHATISAY , 8 TERROUBI , 11 VALKIRIE
    GON 7; 2 ALSAHR , 1 KENJIY , 6 CELEBRYK , 4 ECHARON
    GON 8; 4 LILY ROSE , 5 LINZ , 6 NOTORIOUS , 7 SARAYEN
    GON 9; 4 CARRESSER , 6 SERIRIO ,3 BLIZBOR , 8 INTER APPROACH

    13. SHiUK – 105,5 pkt.

    Sobota
    I) Dalma (11), Wirgilion (8),Oficer (14), Jabet Al Khalediah (2)
    II) Esrar Al Khalediah (6), Ehssana (7), No Neveur Saularie (2), Kromvel (4)
    III) Cannacore (3), Matt Machine (7), Borgo (1), Galeriusz (6)
    IV) Louisville (4), Dragon Reborn (7), Amant (9), Dancing Riko (8)
    V) Fabulous Las Vegas (2), Petit (4), Gancegal (7), Neverland (5)
    VI) Brahim (7), Idya des Aubepines (6), Athal Bint Gifara (5), Bayareq (3)
    VII) Kurierka (3), Kuri (10), Terre de Breizh (9), Trollstroem (2)
    VIII) Nickle (3), Kontrargument (4), Blue Aquila (6), Artysta (7)
    IX) Noble Eagle (9), Hibernian (2), Leading Lion (8), Option Be (3)

    Niedziela
    I) Iago (6), Najem du Soleil (4), Eldas (7), Hadjar (2)
    II) Timemaster (4), Umberto Caro (5), Snow Storm (3), Comin’Through (1)
    III) Sabamira (8), Giulia (11), Waya (6), Sendai (3)
    IV) Don Kasters (1), Moira Queen (3), Donny di (2), El Corazone (4)
    V) Asrar Al Khalediah (13), Amira Fleur de Lys (8), Djalba (2), Zeeba Al Khalediah (7)
    VI) Interview (10), Terroubi (8), Dowhatisay (4), Valkirie (11)
    VII) Alsahr (2), Kenjiy (1), Celebryk (6), Echaron (4)
    VIII) Notorious (6), Poet’s Preem (2), Linz (5), Call Me Home (3)
    IX) Caresser (4), Seririo (6), Blizbor (3), Kaszi (10)

    14. Markola – 103,5 pkt.

    Sobota
    I: Dalma(11), Jabet Al Khalediah(2), Suzana(12), Oficer(14)
    II: Esrar Al Khalediah(6), No Never Saularie(2), Kromvel(4), Mokha d’Arusula(5)
    III: Cannacore(3), Matt Machine(7), Borgo(1), Champion Star(2)
    IV: Louisville(4), Kodi Express(2), Dancing Riko(8), Dragon Reborn(7)
    V: Gancegal(7), Petit(4), It’s A Green Thing(8), Neverland(5)
    VI: Brahim(7), Athal Bint Gifara(5), Idya des Aubepines(6), Bayereq(3)
    VII: Trollstroem(2), Kuri(10), Maitresse En Titre(6), Terre de Breizh(9)
    VIII: Kontrargument(4), Blue Aquila(6), Nickle(3), Artysta(7)
    IX: Noble Eagle(9), Leading Lion(8), Hibernian(2), Netto(1)

    Niedziela
    I: Hadjar(2), Najem du Soleil(4), Iago(6), Guajok de Bozouls(9)
    II: Timemaster(4), Snow Storm(3), Umberto Caro(5), Comin’ Through(1)
    III: Sabamira(8), Giulia(11), Ahr(9), Sendai(3)
    IV: Sindicato(5), Donny di(2), Don Kasters(1), Moira Queen(3)
    V: Asrar Al Khalediah(13), Zeeba Al Khalediah(7), Fadwa Al Khalediah(12), Reem Al Khalediah(4)
    VI: Interviw(10), terrubi(8), Party Animal(5), Valkirie(11)
    VII: Alsahr(2), Kenji(1), Celebryk(6), Echaron(4)
    VIII: Notorious(6), Lily Rose(4), Angel March(1), Linz(5)
    IX: Caresser(4), Inter Approach(8), Zpigall(9), Blizbor(3)

    15. Daroyush EStiou – 102 pkt.
    16. Silvaner – 101,5 pkt.

    Sobota
    Gon 1; Suzana, Dalma, Oficer, Dragado
    Gon 2; Ehssana, Mokha d’Arusula, Kromvel, Esrar Al Khalediah
    Gon 3; Cannacore, Matt Machine, Borgo, Duszka
    Gon 4; Louisville, Dancing Riko, Kasmina Royal, Amant
    Gon 5; Petit, Fabulous Las Vegas, Gancegal, Magnetic
    Gon 6; Bayareq, Brahim, Idya des Aubepines, Athal Bint Gifara
    Gon 7; Kuri, Terre de Breizh, Trollstroem, Kurierka
    Gon 8; Kontrargument, Blue Aquila, Nickle, Artysta
    Gon 9; Noble Eagle, Option Be, Hibernian, Leading Lion

    Niedziela
    Gon 1; Hadjar, Guajok de Bozouls, Iago, Dobra Dynastia
    Gon 2; Timemaster, Umberto Caro, Snow Storm, Comin’ Through
    Gon 3; Sabamira, Edormana, Zbrojna Fata, Giulia
    Gon 4; El Corazone, Moira Queen, Don Kasters, Sindicato
    Gon 5; Djalba, Zeeba Al Khalediah, Amira Fleur de Lys, Fadwa Al Khalediah
    Gon 6; Interview,Terroubi, Party Animal, Sileroy
    Gon 7; Kenjiy, Alsahr, Echaron, Hes
    Gon 8; Angel March, Notorious, Call Me Home, Linz
    Gon 9; Grants Black, Caresser, Even Better, Blizbor

    17. Słonik – 97,5 pkt.

    Sobota
    I: Jabet Al Khalediah (2), Farhat (7),Atlas (3) Dalma (11)
    II: Esrar Al Khalediah(6), Kromvel (4), Wafa Al Khalediah(3), No Neveur Saularie (2)
    III: Cannacore (3), Matt Machine (7), Champion Star (2), Borgo (1)
    IV: Louisville (4),Kodi Express (2), Dancing Riko (8), Amant (9)
    V: Petit (4), Gancegal (7), Fabulous Las Vegas (2), It’s A Green Thing(8)
    VI: Brahim (7), Athal Bint Gifara (5), Bayareq (3), Al Faisal (4)
    VII: Trollstroem (2), Kuri (10), Terre de Breizh (9), Kurierka (3)
    VIII: Kontrargument (4), Nickle (3), Artysta (7), Blue Aquila (6)
    IX: Noble Eagle (9), Option Be (3), Leading Lion (8), Hibernian (2)

    Niedziela
    I: Guajok de Bozouls (9), Hadjar (2), Eldas (7), Iago (6)
    II: Timemaster (4), Umberto Caro(5), Snow Storm (3)
    III: Sabamira (8), Zbrojna Fata(10), Giulia (11), Sendai (3)
    IV: Sindicato (5), Donny di (2), Moira Queen (3), Bullwinkle (6)
    V: Reem Al Khalediah (4), Asrar Al Khalediah(13), Sidane (5), Djalba (2)
    VI : Interview (10), Terroubi (8), Dowhatisay (4), Gone Hill (3)
    VII: Alsahr (2), Kenjiy (1), Hes (5), Hazim Al Khalediah (7)
    VIII: Poet’s Preem(2), Call Me Home (3), Notorious (6), Lily Rose(4)
    IX: Caresser (4), Seririo (6), Blizbor (3), Kaszi (10)

    18. Qlpin – 95,5 pkt.

    Sobota
    1.Oficer(14)-Wirgilion(8)-Dalma(11)-Farhat(7)
    2. Ehssana(7)-Esrar AK(6)-Kromvel(4)-Wafa AK(3)
    3. Cannacore(3)- Matt Machine(7)- Borgo(1)- Champion Star(2)
    4. Louisville(4)- Dancing Riko(8)- Prince of Lyra(3)- Amant(9)
    5. Petit(4)- Fabulous Las Vegas(2)- Magnetic(6)- Gancegal(7)
    6. Athal Bint Gifara(5)- Idya des Aubepines(6)- Bayareq(3)- Brahim(7)
    7. Trollstroem(2)- Maitresse En Titre(6)- Terre de Breizh(9)- Kurierka(3)
    8. Kontrargument(4)- Nickle(3)- Blue Aquila(6)- Artysta(7)
    9. Noble Eagle(9)- Option Be(3)- Netto(1)- Leading Lion(8)

    Niedziela
    1. Iago(6)- Hadjar(2)- Eldas(7)- Najem du Soleil(4)
    2. Umberto Caro(5)- Comin’ Through(1)- Timemaster(4)- Snow Storm(3)
    3. Sabamira(8)- Waya(6)- Giulia(11)- Cecylia(7)
    4. Donny di(2)- Don Kasters(1)- Sindicato(5)- Moira Queen(3)
    5. Asrar Al Khalediah(13)- Edmar(14)- Sakiewka(10)- Zeeba Al Khalediah(7)
    6. Party Animal(5)- Interview(10)- DoWhatISay(4)-Sugar Coating(1)
    7. Alsahr(2)-Kenjiy(1)-Hes(5)-Celebryk(6)
    8. Sarayn(7)-Linz(5)-Poet’s Preem(2)-Angel March(1)
    9. Caresser(4)-Grants Black(7)-Inter Approach(8)-Seririo(6)

    19. Tampa Bay – 94,5 pkt.

    Sobota:
    I: Dalma (11), Jabet Ak (2), Atlas (3), Omander Gal (9)
    II: Esrar Ak (6), Wafa Ak (3), Ehssana (7), Kromvel (4)
    III: Connacore (3), Matt Machine (7), Borgo (1), Champion Star (2)
    IV: Louisville (4), Dancing Riko (8), Amant (9), Dragon Reborn (7)
    V: Petit (4), Gancegal (7), Fabulous Las Vegas (2), Delos (3)
    VI: Athal bint Gifara (5), Brahim (7), Al Faisal (4), Bayareq (3)
    VII: Trollstroem (2), Terre de Breizh (9), Kurierka (3), Kuri (10)
    VIII: Blue Aquila (6), Kontrargument (4), Nickle (3), Artysta (7)
    IX: Noble Eagle (9), Leading Lion (8), Hibernian (2), Netto (1)

    Niedziela:
    I: Iago (6), Hadjar (2), Guajok dB (9), Najem du Soleil (4)
    II: Timemaster (4), Comin’Through (1), Snow Storm (3)
    III: Sabamira (8), Giulia (11), Waya (6), Zbrojna Fata (10)
    IV: Don Kasters (1), Sindicato (5), Donny Di (2), Moira Queen (3)
    V: Asrar Ak (13), Zeeba Ak (7), Reem Ak (4), Fadwa Ak (12)
    VI: Terroubi (8), Interview (10), Sileroy (12), Party Animal (5)
    VII: Alsahr (2), Kenjiy (1), Celebryk (6), Echaron (4)
    VIII: Angel March (1), Sarayn (7), Notorious (6), Linz (5)
    IX: Caresser (4), Seririo (6), Inter Approach (9), Blizbor (3)

    20. Alter Ego – 93 pkt.

    Sobota
    I: Oficer(14), Dalma(11), Farhat(7), Jabet Al Khalediah(2)
    II: No Neveur Saularie(2), Esrar Al Khalediah(6), Kromvel(4), Wafa Al Khalediah(3)
    III: Cannacore(3), Matt Machine(7), Borgo(1)
    IV: Louisville(4), Amant(9), Dancing Riko(8), Dragon Reborn(7)
    V: It’s A Green Thing(8), Gancegal(7), Petit(4), Delos(3)
    VI: Brahim(7), Idya des Aubepines ((6), Athal Bint Gifara(5)
    VII: Kurierka(3), Maitresse En Titre(6), Kuri(10),Terre de Breizh(9)
    VIII: Kontrargument(4), Nickle(3), Blue Aquila(6)
    IX: Noble Eagle(9), Leading Lion(8), Netto(1), Demelza(5)

    Niedziela
    I: Iago(6), Celtic Amal(1), Hadjar(2), Najem Du Soleil(4)
    II: Timemaster(4), Comin’ Through(1), Snow Storm(3)
    III: Sabamira(8), Orianka(2), Zbrojna Fata(10), Ahri(9)
    IV: Moira Queen(3), Don Kasters(1), Sindicato(5)
    V: Edmar(14), Zeeba Al Khalediah(7), Amira Fleur de Lys(8), Asrar Al Khalediah(13),
    VI: Intervie(10), Onyks(6), Terroubi(8), Valkirie(11)
    VII: Kenjiy(1), Celebryk(6), Echaron(4), Alsahr(2)
    VIII: Notorious(6), Linz(5), Poet’s Preem(2), Call Me Home(3)
    IX: Caresser(4), Seririo(6), Mukhadar(1), Blizbor(3)

    21. Dżet1985 – 92,5 pkt.

    Sobota
    I DALMA (11) , PIANORA (4) , OFICER (14), SUZANA (12)
    II ESRAR AK (6), NO NEVEUR SAULARIE (2), KROMVEL (4), WAFA AK (3)
    III MATT MACHINE (7), CANNACORE (3), BORGO (1), CHAMPION STAR (2)
    IV AMANT (9), KASMINA ROYAL (6), DANCING RIKO (8), LOUISVILLE (4)
    V GANCEGAL (7), IT”S A GREEN THING (8), MAGNETIC (6), PETIT (4)
    VI BAYARE1 (3),IDYA DES AUBEPINES (6), ATHAL BINT GIFARA (5),BRAHIM (7)
    VII TERRE DE BREIZH (9), KURI (10), TROLLSTROEM (2), KURIERKA (3)
    VIII KONTRARGUMENT (4), BLUE AQUILA (6), NICKLE (3), ARTYSTA (7)
    IX NOBLE EAGLE (9), OPTION BE (3), NEAPOL (4), LEADING LION (8)

    Niedziela
    I GUAJOK DE BOZOULS (9), HADJAR (2), CELTIC AMAL (1), IAGO (6)
    II TIMEMASTER (4), UMBERTO CARO (5), SNOW STORM (3)
    III GIULIA (11), SABAMIRA(8), HAIDEA (12), ELSA JR (5)
    IV DONNY DI (2), DON KASTERS (1), MOIRA QUEEN (3), SINDICATO (5)
    V ASRAR AK (13), REEM AK (4), AMIRA FLEUR DE LYS (8), SAKIEWKA (10)
    VI INTERVIEW (10), DOWHATISAY (4), PARTY ANIMAL (5), TERROUBI (8)
    VII ALSAHR (2), KENJIY (1), HES (5), CELEBRYK (6)
    VIII ANGEL MARCH (1), LILY ROSE (4), POET’S PREEM (2), CALL ME HOME (3)
    IX INTER APPROACH (8), CARESSER (4), KASZI (10), GRANT BLACK (7)

    22. Sindicato – 85,5 pkt.

    Sobota:
    1. Dalma, Jabet AK, Omandor Gal, Oficer
    2. No neveur Saularie, Mokha d’Arusula, Esrar AK, Kromvel
    3. Cannacore, Matt Machine, Borgo, Champion Star
    4. Dragon Reborn, Louisville, Kodi Bear, Dancing Roli
    5. Gancegal, Petit, Magnetic, Fabulous Las Vegas
    6. Brahim, Athal Bint, Idya Des Aubepines
    7. Trollstroem, Maitresse En Titre
    8. Kontrargument, Nickle, Artysta, Blue Aquila
    9. Noble Eagle, Leading Lion, Hibernian, Noranda

    Niedziela:
    1. Hadjar, Iago, Guajok de Bozouls, Dobra Dynastia
    2. Comin ‘Through, Timemaster, Umberto Caro, Snow Storm
    3. Sabamira, Giulia, Waya, Wuzetka
    4. Sindicato, Don Kasters, Moira Queen, Donny di
    5. Djalba, Asrar AK, Edmar, Sakiewka
    6. Interview, Terroubi, Dowhatisay, Sileroy
    7. Alsahr, Kenjiy, Celebryk, Hes
    8. Angel March, Poet’s Preem Lily Rose, Notorious
    9. Blizbor, Caresser, Seririo, Zpigall


    23. Domkas – 85 pkt.

    Sobota
    1. Jabet Al Khalediah (2), Dalma (11), Atlas (3), Oficer (14)
    2. Wafa Al Khalediah (3), Kromvel (4), Esrar Al Khalediah (6), Ehssana (7)
    3. Cannacore (3), Duszka (5), Matt Machine (7), Borgo (1)
    4. Louisville (4), Amant (9), Dancing Riko (8), Kodi Express (2)
    5. Gancegal (7), Neverland (5), Petit (4), Fabulous Las Vegas (2)
    6. Bayareq (3), Athal Bint Gifara (5), Brahim (7), Idya des Aubepines (6)
    7. Trollstroem (2), Kuri (10), Kurierka (3), Maitresse En Titre (6)
    8. Kontrargument (4), Degusta (1), Nickle (3), Artysta (7)
    9. Noble Eagle (9), Leading Lion (8), Option Be (3), Netto (1)

    Niedziela
    1. Iago (6), Hadjar (2), Celtic Amal (1), Guajok de Bozouls (9)
    2. Timemaster (4), Snow Storm (3), Umberto Caro (5), Comin’ Through (1)
    3. Sabamira (8), Giulia (11), Sendai (3), Zbrojna Fata (10)
    4. Donny di (2), Sindicato (5), Moira Queen (3), Don Kasters (1)
    5. Zeeba Al Khalediah (7), Sidane (5), Al-Zar (1), Reem Al Khalediah (4)
    6. Terroubi (8), Interview (10), Valkirie (11), Party Animal (5)
    7. Alsahr (2), Kenjiy (1), Celebryk (6), Echaron (4)
    8. Notorious (6), Linz (5), Lily Rose(4), Poet’s Preem (2)
    9. Even Better (5), Seririo (6), Grants Black (7), Blizbor (3)

    24. Nacelowniku.info – 80,5 pkt.

    Sobota
    I – Oficer (14), Atlas (3), Omandor Gal (9), Wirgilion (8)
    II – Wafa Al Khalediah (3), Kromvel (4), Ehssana (7), Esrar Al Khalediah (6)
    III – Matt Machine (7), Cannacore (3), Galeriusz (6), Champion Star (2)
    IV – Louisville (4), Dancing Riko (8), Strielka (10), Amant (9)
    V – Gancegal (7), Petit (4), Fabulous Las Vegas (2), Neverland (5)
    VI – Brahim (7), Athal Bint Gifara (5), Bayareq (3), Ivory de Bozouls (2)
    VII – Trollstroem (2), KurierkA (3), Kuri (10), Via Fora (1)
    VIII – Kontrargument (4), Blue Aquila (6), Nickle (3), Degusta (1)
    IX – Noble Eagle (9), Netto (1), Option Be (3), Leading Lion (8)

    Niedziela
    I – Lago (6), Hadjar (2), Eldas (7), Guajok De Bozouls (9)
    II – Timemaster (4), Snow Storm (3), Umberto Caro (5)
    III – Sabamira (8), Zbrojna Fata (10), Giulia (11), Cecylia (7)
    IV – Chou Pet (7), Sindicato (5), Moira Queen (3), El Corazone (4),
    V – Reem Al Khalediah (4), Asrar Al Khalediah (13), Zeeba Al Khalediah (7), Djalba (2)
    VI – Interview (10), Terroubi (8), Calmir (7), Dowhatisay (4)
    VII – Kenjiy (1), Alsahr (2), Echaron (4), Hes (5)
    VIII – Poet’s Preem (2), Call Me Home (3), Sarayn (7), Angel March (1)
    IX – Caresser (4), Blibor (3), Seririo (6), Inter Approach (8)

    25. Meg – 77,5 pkt.

    Sobota
    I Jabet Al Khalediah (2), Dragado (6), Dalma (11), Atlas (3)
    II Wafa Al Khalediah (3), Esrar Al Khalediah (6), Kromvel (4), Mokha d’Arusula (5)
    III Cannacore (3), Matt Machine (7), Champion Star (3), Borgo (1)
    IV Louisville (4), Kodi Express (2), Kasmina Royal (6), Strielka (10)
    V Gancegal (7), Pilecki (1), Petit (4), It’s A Green Thing (8)
    VI Athal Bint Gifara (5), Idya des Aubepines (6), Brahim (7), Bayareq (3)
    VII Trollstroem (2), Terre de Breizh (9), Kurierka (3), Kuri (4)
    VIII Nickle (3), Kontrargument (4), Blue Aquila (6), Artysta (7)
    IX Noble Eagle (9), Leading Lion (8), Hibernian (2), Option Be (3)

    Niedziela
    I Iago (6), Hadjar (2), Dobra Dynastia (8), Guajok de Bozouls (9)
    II Timemaster (4), Snow Storm (3), Umerto Caro (3), Comin’ Through (1)
    III Sabamira (8), Haidea (12), Giulia (11), Sendai (3)
    IV Sindicato (5), Moira Queen (3), Don Kasters (1), Donny di (2)
    V Reem Al Khalediah (4), Asrar Al Khalediah (13), Fadwa Al Khalediah (12), Sidane (5)
    VI Interview (10), Sileroy (12), Terroubi (8), Valkirie (11)
    VII Kenjiy (1), Alsahr (2), Hes (5), Celebryk (6)
    VIII Notorious (6), Poet’s Preem (2), Lily Rose (4), Call Me Home (3)
    IX Blizbor (3), Inter Approach (8), Seririo (6), Zpigall (9)

    26. Sport Na Nowo – 77 pkt.

    Sobota
    I – Jabet Al Khalediah, Dalma, Escalos, Atlas
    II – Wafa Al Khalediah, Kromvel, Esrar Al Khalediah, Węgierka
    III – Matt Machine, Cannacore, Nigrosa, Duszka
    IV – Prince of Lyra, Kodi Express, Louisville, Strielka
    V – Faboulous Las Vegas, Gancegal, Neverland, Petit
    VI – Ivory de Bozouls, Brahim, Bayareq, Athal Bint Gifara
    VII – Trollstroem, Kurierka, Zoya RMP, Maitresse En Titre
    VIII – Artysta, Degusta, Kontrargument, Błękitna Laguna
    IX – Noble Eagle, Noranda, Neapol, Leading Lyon

    Niedziela
    I – Hadjar, Guajok de Bozouls, Iago, Najem du Soleil
    II – Timemaster, Umberto Caro, Comin’ Through, Snow Storm
    III – Zbrojna Fata, Giulia, Sendai, Wuzetka
    IV – Donny di, Moira Queen, Sindicatio, Don Kasters
    V – Reem Al Khalediah, Asrar Al Khalediah, Edmar, Om Marakesh
    VI – Interview, Sileroy, Valkirie, Sugar Coating
    VII – Hazim Al Khalediah, Echaron, Celebryk, Alsahr
    VIII – Poet’s Preem, Notorious, Lily Rose, Angel March
    IX – Zpigall, Mukhadar, Kaszi, Even Better

    27. Aviator – 74,5 pkt.

    Sobota
    I: Jabet AK 2, Oficer 14, Farhat 7, Escalos 1
    II: Wafa AK 3, Kromvel 4, Ehsanna 7, Esrar AK 6
    III: Cannacore 3, Champion Star 2, Matt Machine 7, Borgo 1
    IV: Dancing Riko 8, Louisville 4, Amant 9, Ghibli RMP 5
    V: Delos 3, Neverland 5, Gancegal 7, Petit 4
    VI: Brahim 7, Athal Bint Gifara 5, Idya des Aubepines 6, Bayareq 3
    VII: Trollstroem 2, Terre de Briezh 9, Maitresse En Titre 6, Kuri 10
    VIII: Artysta 7, Nickle 3, Błekitna Laguna 5, Kontrargument 4
    IX: Noble Eagle 9, Option Be 3, Demelza 5, Leading Lion 8

    Niedziela
    I: Iago 6, Najem du Soleil 4, Pressus 5, Guajok de Bozouls 9
    II: Timemaster 4, Snowstorm 3, Umberto Caro 5, Comin’ Through 1
    III: Giulia 11, Sabamira 8, Zbrojna Fata 10, Sendai 3
    IV: Sindicato 5, Don Kasters 1, Moira Queen 3, Donny Di 2
    V: Zeeba AK 7, Fadwa AK 12, Om Marakesh 11, Asrar AK 13
    VI: Terroubi 8, Sileroy 12, Intervierw 10, Party Animal 5
    VII: Kenjyi 1, Alsahr 2, Celebryk 6, Hes 5
    VIII: Angel March 1, Notorious 2, Poet’s Preem 2, Lily Rose 4
    IX: Caresser 4, Inter Approach 8, Seririo 6, Blizbor 3

    Udostępnij

    Powiązane artykuły

    Zbliżające się wydarzenia

    Najnowsze artykuły

    Ta strona jest przeznaczona wyłącznie dla osób pełnoletnich.

    Potwierdź, że masz ukończone 18 lat lub opuść stronę.