More

  Mocne rozpoczęcie dnia w Le Mans!

  Dzisiejszy program wyścigowy na trafonline.pl rozpoczynamy od mocnego uderzenia! O 13:55 na torze w Le Mans zostanie rozegrany 14 etap Grand National du Trot Paris-Turf. W wyścigu wezmą udział liderzy cyklu: Crack Money i Deganawidah, ale to nie oni będą faworytami. 

  To wszystko za sprawą udziału bardzo dobrego Gout Baroque (8), który z Alexandrem Abrivardem tworzy zgrany duet. Oprócz dobrych wyników na tle dzisiejszych rywali, uwagę w jego karierze zwraca piąte miejsce w prestiżowym Criterium des 5 Ans (G1), gdzie nieznacznie przegrał z Ganay de Banville. Tego drugiego widzowie trafonline.pl będą zapewne kojarzyć z ostatniej niedzieli, kiedy to w parze z Jean-Michel Bazirem zajął trzecie miejsce w Prix de Bretagne i zakwalifikował się do Prix d;Amerique!

  Jako główny rywal prezentującego równą formę pięciolatka wskazywany jest Fly Speed (3), który w ostatnim starcie po zaciętej walce przegrał z nim zaledwie o łeb. W tym samym wyścigu wicelider Grand National du Trot- Deganawidah (4) zajął czwarte miejsce ze sporą stratą, a lider Crack Money (9) ukończył wyścig na odległej pozycji. 

  Z koni startujących w drugim rzędzie (handicap +25m) szanse trzeba przyznać mającemu dwa etapowe zwycięstwa Fire Crackerowi (12). Powożongo przez samego Erica Raffina sześciolatka od niedawna przygotowywuje Louis Baudron, którego konie biegają w tym roku na wysokim procencie zwycięstw. Fire Cracker nieznacznie przegrał ostatnio z Express Jet (15), a wyścig wygrała pretendująca do udziału w Prix d’Amerique Rebella Matters. 

  W formie jest Eddy du Vivier (1), a prognozowany przez Equidię do pierwszej czwórki Cristal du Lupin (7) w jednym z etapów Grand National du Trot przegrał z Fire Carckerem o niespełna długość. 

  To już przedostatnia gonitwa z cyklu Grand National du Trot Paris-Turf. Na deser zostanie finał na paryskim Vincennes, który zaplanowany jest na 5 grudnia. 

  Prognoza Equidii: Gouf Baroque (8)-Fly Speed (3)-Eddy du Vivier (1)-Cristl du Lupin (7)

  Prognoza Trafnews: Gouf Baroque (8)-Fly Speed (3)-Fire Cracker (12)-Eddy du Vivier (1)

  Klasyfikacje Grand National du Trot

  Koń

  1. Crack Money 68 punktów/9 startów
  2. Deganawidah 61/13
  3. Fire Cracker 40/4

  Powożący:

  1. Eric Raffin 78
  2. Franck Nivard 57
  3. Cedric Terry 55

  Trenerzy

  1. Patrick Terry 93
  2. Julien Le Mer 66
  3. Stephane Provoost 64

  Na zdjęciu Gouf Baroque wygrywa w walce z Fly Speed na La Capelle/fot.new.in-24

  Udostępnij

  Powiązane artykuły

  Zbliżające się wydarzenia

  Najnowsze artykuły