More

  Fatalny błąd trenera Nicky Martin’a!

  „Głupi błąd” – tak powiedział o swoim błędzie trener Nicky Martin nie zapisując swojej jednej z gwiazd ze stajni. Mianowicie chodzi o trenowanego przez niego konia, The Two Amigos do nagrody Welsh Grand National, która odbędzie się 27 grudnia br.

  The Two Amigos, wicemistrz Wielkiej Brytanii z poprzedniego sezonu, nie będzie miał możliwości uzyskania lepszego wyniku, na torze wyścigowym w Chepstow w przyszłym miesiącu – po tym, jak trener Nicky Martin zapomniał zapisać go do wyścigu 3 mil i 6½ stadiów (3 mile 6 stadiów i 130 jardów, czyli 6154 metrów). Jak do tej pory najlepszym wynikiem jakim może pochwalić się The Two Amigos na torze wyścigowym w Chepstow jest 2 miejsce.

  O swoim błędzie Nicky powiedział, że rano, w dniu zapisu do wyścigu Welsh Grand National, miał kilka poważnych problemów w stajni i po prostu zapomniał go zapisać. „To głupi błąd i dość irytujący”.

  Po niedopatrzeniu trener ma nowe, ambitne plany dla Amigos. Ma zamiar zapisać go do wyścigu Randox Grand National, który obędzie się w kwietniu 2022 r. na torze wyścigowym Aintree w okolicach Liverpoolu.

  The Two Amigos, który ostatni raz brał udział w wyścigu 20 marca br. na torze Uttoxeter uplasował się dopiero na ósmym miejscu w Midlands Grand National.

  Mimo, że The Two Amigos nie jest w stanie wziąć udziału w wielkim wyścigu Chepstow, może pobiec w próbie, w której również zajął drugie miejsce za 7 letnim gniadym wałachem, Secret Reprieve w zeszłym sezonie.

  Zapisy na Grand National zamykają się pod koniec grudnia, a Martin obiecał, że tym razem nie zapomni. Czy dotrzyma słowa? To się okaże 😊

  Na zdjęciu: The Two Amigos

  Udostępnij

  Powiązane artykuły

  Zbliżające się wydarzenia

  Najnowsze artykuły