More

  Bryony Frost pojedzie na Franco De Port podczas John Durkan Memorial Chase!

  John Durkan Memorial Chase jest to pierwszej klasy wyścig rozgrywany na dystansie 2 mil i 4 stadiów (ok 4 060 metrów) na torze wyścigowym Punchestown, w Irlandii w grudniu. W tym roku, wyścig odbędzie się 5 grudnia z udziałem siedemnastu koni. Pierwszy wyścig odbył się w 1968 roku, a jego ówczesny dystans wynosił tylko 2 mile.

  Bryony Frost jest pierwszą kobietą dżokejką, która wygrała wyścig klasy G1, pokonując przeszkody podczas Brytyjskiego Festiwalu Wyścigów konnych w Cheltenham w 2019, który odbywał się od 12 do 15 marca. Amazonka w najbliższą niedziele, pojedzie dla 65-letniego Williego Mullinsa, irlandzkiego trenera koni wyścigowych. Willie w 2015 roku przygotował, aż 8 koni zwycięskich do The Cheltenham Festival. Był to absolutny rekord, który był tylko jego, aż do 2018 roku, który obecnie współdzieli go z Gordonem Elliott. Willie Mullins jest najbardziej utytułowanym trenerem na festiwalu w Cheltenham, za co został uhonorowany w ich prestiżowej galerii sław.

  Wszystko na to wskazuje, że Mullins planuje powiększyć swój dobytek wygranych gonitw klasy G1. Jak do tej pory na swoim koncie ma 7 takich zwycięstw. Czy w tą niedziele będzie jego 8 zwycięstwo? – przekonamy się o tym w krótce. Trener przygotował, aż siedmioosobowy zespół do John Durkan Memorial Chase. Trzymamy kciuki, aby wszystko poszło zgodnie z planem.

  Na zdjęciach: Bryony Frost oraz Willie Mullins. Źródło: materiały organizatora.

  Udostępnij

  Powiązane artykuły

  Zbliżające się wydarzenia

  Najnowsze artykuły