More

  Kumulacja czwórki na torze Vincennes

  Środowa kumulacja czwórki przekroczyła 10 000 zł! Spójrzmy, kto pobiegnie z szansami w jedynej dzisiaj “czwórkowej” gonitwie- Prix d’Ales (15:03). Jest to wyścig w kłusie dosiadanym, czyli monte. Dobry bilans w gonitwach monte ma wyhodowany w stadninie Jeana-Michela Bazire Iquem Seven (13), który wygrał z debiutu i zajął drugie miejsce w kolejnym starcie. Bilans godny pozazdroszczenia, ale tym razem spotka się z bardziej doświadczonymi rywalami. Faworytem wielu dziennikarzy, w tym Equidii jest Inside (12). Koń o dużym potencjale, ale zdyskwalifikowany w ostatnich czterech startach. Trenujący go od niedawna Laurent Claude Abrivard, tworzy z synem Alexandrem Abrivardem zgrany duet, który potrafi wyciągać wnioski. Ostatnia dyskwalifikacja była za nieczysty kłus (koń nie galopował), tym razem wprowadzili zmianę w podkowach, więc można oczekiwać “czystego przejazdu”. 

  “Podliczany” jest  też rozpoczynający przygodę z monte (wcześniej ścigał się z niezłym skutkiem w sulkach) Imhotep du Goutier (14), będący w tej samej sytuacji Indien des Bois (10) i mający solidny debiut w nowej dyscyplinie Impatient du Lupin (16). Po zmianie podków pod uwagę brany jest również miewający w przeszłości problemy z galopami Ilton Haufor (3) i mający na koncie drugie miejsce w monte na torze w Cabourg (przeciwny kierunek rozgrywania gonitw niż na torze Vincennes) Ibili d’Occagnes (9). 

  A jak to wygląda od strony statystycznej? Najlepszym procentem zwycięstw wśród jeźdźców w ostatnich 3 miesiącach legitymuje się Alexandre Abrivard (dosiądzie konia nr 12), przed Mathieu Mottierem (14) i Guillaume Martinem (4). W analogicznej klasyfikacji trenerów najlepiej wypada Thierry Duvaldestin (14), drugi jest L.C.Abrivard (12), a trzeci Alain Chavatte (13).  

  Prognoza Equidii: Inside (12)- Imhotem du Goutier (14)- Iquem Seven (13)- Impatient du Lupin (16)

  Nasza prognoza: Inside (12)- Iquem Seven (13)- Imhotem du Goutier (14)- Indien des Bois (10)

  Zdjęcie Letrot

  Udostępnij

  Powiązane artykuły

  Zbliżające się wydarzenia

  Najnowsze artykuły