More

  Kumulacja czwórki na torze Vincennes

  Środowa kumulacja czwórki przekroczyła 10 000 zł! Spójrzmy, kto pobiegnie z szansami w jedynej dzisiaj “czwórkowej” gonitwie- Prix d’Ales (15:03). Jest to wyścig w kłusie dosiadanym, czyli monte. Dobry bilans w gonitwach monte ma wyhodowany w stadninie Jeana-Michela Bazire Iquem Seven (13), który wygrał z debiutu i zajął drugie miejsce w kolejnym starcie. Bilans godny pozazdroszczenia, ale tym razem spotka się z bardziej doświadczonymi rywalami. Faworytem wielu dziennikarzy, w tym Equidii jest Inside (12). Koń o dużym potencjale, ale zdyskwalifikowany w ostatnich czterech startach. Trenujący go od niedawna Laurent Claude Abrivard, tworzy z synem Alexandrem Abrivardem zgrany duet, który potrafi wyciągać wnioski. Ostatnia dyskwalifikacja była za nieczysty kłus (koń nie galopował), tym razem wprowadzili zmianę w podkowach, więc można oczekiwać “czystego przejazdu”. 

  “Podliczany” jest  też rozpoczynający przygodę z monte (wcześniej ścigał się z niezłym skutkiem w sulkach) Imhotep du Goutier (14), będący w tej samej sytuacji Indien des Bois (10) i mający solidny debiut w nowej dyscyplinie Impatient du Lupin (16). Po zmianie podków pod uwagę brany jest również miewający w przeszłości problemy z galopami Ilton Haufor (3) i mający na koncie drugie miejsce w monte na torze w Cabourg (przeciwny kierunek rozgrywania gonitw niż na torze Vincennes) Ibili d’Occagnes (9). 

  A jak to wygląda od strony statystycznej? Najlepszym procentem zwycięstw wśród jeźdźców w ostatnich 3 miesiącach legitymuje się Alexandre Abrivard (dosiądzie konia nr 12), przed Mathieu Mottierem (14) i Guillaume Martinem (4). W analogicznej klasyfikacji trenerów najlepiej wypada Thierry Duvaldestin (14), drugi jest L.C.Abrivard (12), a trzeci Alain Chavatte (13).  

  Prognoza Equidii: Inside (12)- Imhotem du Goutier (14)- Iquem Seven (13)- Impatient du Lupin (16)

  Nasza prognoza: Inside (12)- Iquem Seven (13)- Imhotem du Goutier (14)- Indien des Bois (10)

  Zdjęcie Letrot

  Udostępnij

  Powiązane artykuły

  Zbliżające się wydarzenia

  Najnowsze artykuły

  Ta strona jest przeznaczona wyłącznie dla osób pełnoletnich.

  Potwierdź, że masz ukończone 18 lat lub opuść stronę.