More

  Zmiana planów Face Time Bourbon. Wystartuje w najbliższą niedzielę!

  Jeżeli nie sensacją, to na pewno niespodzianką jest udział gwiazdy światowego formatu- Face Time Bourbon w zaplanowanej na niedzielę 12 grudnia Prix du Bourbonnais. Ogier trenowany przez Sebastiena Guarato pierwotnie miał wystartować jeszcze tylko raz przed głównym celem sezonu- Prix d’Amerique. Tym wyścigiem miała być Prix du Bourgogne rozgrywana 2 stycznia. Pierwsza część planu pozostała bez zmian, ale po konsultacji z powożącym Erikiem Raffinem i właścicielem konia podjęto decyzję o zmianie terminu ostatniego biegu przygotowawczego. Powodem było uniknięcie autostartu i ścigania się na krótszym dystansie (2100m), co mogłoby niekorzystnie wpłynąć na bitego faworyta do wygranej w Prix d’Amerique.

  Dla kibiców wyścigów konnych jest to nie lada gratka, gdyż Face Time jest ikoną nie tylko francuskiego kłusa, ale całego przemysłu wyścigowego. Jest niepokonany na długich dystansach i w niedzielnym wyścigu wystartuje z pozycji totalnego faworyta. To kochają sympatycy wyścigów i końskiego totka. 

  Transmisja live zostanie tradycyjnie przeprowadzona na Trafonline.pl. Wkrótce przedstawimy dokładną analizę gonitwy z naszymi faworytami w serwisie Trafnews.pl. Na pięć ostatnich prognoz wskazaliśmy zwycięzców 4 wyścigów, a piątą gonitwę wygrał koń typowany przez Trafnews na drugie miejsce.   

  Na zdjęciu Face Time Bourbon/Scoopdyga/Pierre Costabadie

  Udostępnij

  Powiązane artykuły

  Zbliżające się wydarzenia

  Najnowsze artykuły