More

  Skumulowana czwórka w dziesięciu koniach! Analiza i prognozy

  Dzisiejsza gonitwa czwórkowa, zaplanowana na 15:03, będzie nietypowa przynajmniej pod dwoma względami. Po pierwsze mamy kumulację, która wywindowała pulę do ponad 5 tysięcy złotych. Po drugie, stawka po wycofaniu dwóch uczestników, skurczyła się do dziesięciu koni, a to powinno ułatwić prognozowanie. Jest to wyścig monte (kłus dosiadany) dla koni dwuletnich, na torze Vincennes.

  Wyścig będzie miał zdecydowanego faworyta- Jolly Rogera (10). Dwuletni ogier pokazał się z dobrej strony w debiucie, tracąc wygraną przed samym celownikiem. Dosiadany przez solidnego Adriena Lamy, a trenowany przez szwedzkiego specjalistę od kłusaków- Tomasa Malmqvista Jolly Roger wyraźnie pokonał w pierwszym starcie biegnącego tu Jingle des Brouets (7), a w tym samym wyścigu zdyskwalifikowany za galop na starcie został Jackpot du Choquel (5). Tym razem notowania Jingle des Brouets będą stały wyżej, a to ze względu na zmianę jazdy z Emile’a Fournigalt na zaliczanego do najlepszych Matthieu Abrivarda. 

  Mający za sobą udany drugi start- Jerry Paulois (9) w prognozach Paris-Turf trochę niżej oceniany. Wymieniono go w jednym szeregu z: Jackpot de L’Envol (12) i debiutantem Jihere du Poret (2), przy którym zwrócono uwagę na dosiad Mathieu Mottier. 

  Pewnym zaskoczeniem jest wysoka nota mającego za sobą przeciętny debiut Jaguara de Gordela (6), ale za nim stoi Davod Thomain w siodle i dający mu pozytywną opinię trener Philippe Allaire!

  Nasza prognoza: Jolly Rogers (10)- Jaguar de Gordel (6)- Jerry Paulois (9)-Jihre du Poret (2)

  Prognoza Equidii: Jolly Rogers (10)- Jerry Paulois (9)- Jaguar de Gordel (6)- Jihre du Poret (2)  

  Zdjęcie: Harnessracingupdate.com

  Udostępnij

  Powiązane artykuły

  Zbliżające się wydarzenia

  Najnowsze artykuły