More

    Prognozy Ligi Ekspertów (2. i 3.)

    Zapraszamy do zapoznania się z przewidywaniami uczestników Ligi Ekspertów

    1 Markola (13 punktów)

    Sobota
    I: Factoriel, Goeteborg, Fend d’Ukraine, Furnika
    II: Filibert, Good Gift, Joy Bere, Lady Jaguar
    III: Got de Lagarde, Iago, Sir Amer, No Neveur Saularie
    IV: Hyderabadi, Bint Marshal, Indian Galeste, Monte Carlo
    V: Adahlen, Emiliano Zapata, Grants Black, Ventura Kingdom
    VI: Sharm El Sheik, Iroka de Bozouls, Federica, Zbrojna Fata
    VII: Emperor’s Game, Favourable Spirit, Krissh, Zaknafein
    VIII: Fulham, Emesto Quantum, Inoui de Boijaret, Iron Alba Vel

    Niedziela
    I: Grinder, Hugo de Bois, Elka Ludoetka, Buzyrys
    II: Caresser, Tullamore, Louisville, Fugaz
    III: Inter Reel, Indefinetely, Respect, Kyrios
    IV: Don Kasters, Dominanta, Taymour, Przystojnykaźmierz
    V: Rasmy Al Khalediah, Mayar Al Khalediah, Dragon, Wielki Dakris
    VI: Damask Blade, Elvas, Scuti, Valkirie
    VII: Bashar Ibn Sayf, Cis, Salik, Munes
    VIII: Apfel Nonantaise, Impas, Silveriana, Lady Iwona

    2 Markam (11 pkt)

    Sobota
    I: Factoriel (2), Fend d’Ukraine (1), Eden Pierji (6), Goteborg (4)
    II: Good Gift (4), Filibert (7), Joy Bere (5), Lady Jaguar (3)
    III: Got de Lagarde (5), Sir Amer (7), Iago (2), Mantaa (1)
    IV: Hyderabadi (7), Indian Galeste (4), Tres Amour (2), Monte Carlo (5)
    V: Emiliano Zapata (2), Grants Black (6), Adahlen (10), Quibou (1)
    VI: Sharm El Sheikh (3), Iroka de Bozouls (1), Zbrojna Fata (6), Inouk de Bozouls (7)
    VII: Favourable Spirit (7), Snajper (3), Emperor’s Game (7), Ana Swing (4)
    VIII: Fulham (1), Grisette Mesloise (6), Espoir de Bellon (8), Curly Light (5)

    Niedziela
    I: Grinder (5), Henzo du Pont (7), Grisette Mesloise (2), Elka Ludoetka (1)
    II: Caresser (3), Louisville (6), Tullamore (4), Gloria F (2)
    III: Inter Reel (9), Indefinetely (1), Respect (8), Kyrios (2)
    IV: Taymour (5), Dominanta (7), Johny Double (1), Don Kasters (2)
    V: Rasmy Al Khalediah (1), Mayar Al Khalediah (2), Dragon (5), Wasma Al Khalediah (6)
    VI: Scuti (7), Toccatina (10), Freya Z (5), Elvas (14)
    VII: Bashar ibn Sayf (2), Munes (1), Cepun (5), Parhess (10)
    VIII: Burschi (8), Maggiore (1), Apfel Nonantaise (6), Sigismundus Rex (4)

    3 Cigar (10 pkt)

    Sobota
    I: Fend d’Ukraine (1), Goteborg (4), Factoriel (2), Eden Pierji (6)
    II: Filibert (7) , Good Gift (4), Joy Bere (5), Santo Elmo (1)
    III: Got de Lagarde (5), Sir Amer (7), No Neveur Saularie (6), Mantaa (1)
    IV: Hyderabadi (7), Makhalan (3) , Tres Amour (2), Indian Galeste (4)
    V: Emiliano Zapata (2), Islamabad (3), Adahlen (10), Quibou (1)
    VI: Sharm El Sheikh(3), Iroka de Bozouls (1), Zbrojna Fata (6), Federica (4)
    VII: Cinamoon (1), Emperor’s Game (7), Snajper (3), Zaknafein (12),
    VIII: Emesto Quantum (3), Grisette Mesloise (6), Fulham (1), Czardasz (9)

    Niedziela
    I: Grinder (5), Buzyrys (6), Hadol de Brion (4),Henzo du Pont (7)
    II: Caresser (3), Gloria F (2), Tullamore (4), Louisville (6)
    III: Be My Girl (5), Inter Reel (9), Indefinetely (1), Respect (8)
    IV: Taymour (5), Dominanta (7), Don Kasters (2), Johnny Double (1)
    V: Rasmy Al Khalediah (1), Mayar Al Khalediah (2), Dragon (5), Wasma Al Khalediah (6)
    VI: Damask Blade (1), Freya Z (5), Scuti (7), Valkirie (6)
    VII: Bashar ibn Sayf (2), Wellman (3), Munes (1), Cis (4)
    VIII: Apfel Nonantaise (6), Impas (3), Maggiore (1), Lady Iwona (7)

    3 Silver (10 pkt)

    Sobota
    I: Factoriel, Fend d’Ukraine, Eden Pierji, Furnika
    II: Filibert, Nadaal, Lady Jaguar, Joy Bere
    III: Got de Lagarde, No Neveur Saularie, Sir Amer, Mantaa
    IV: Hyderabadi, Bint Marshal, Power Spirit, Leading Lion
    V: Grants Black, Emiliano Zapata, Adahlen, Quibou
    VI: Sharm El Sheikh, Iroka de Bozouls, Zbrojna Fata, Inouk de Bozouls
    VII: Favourable Spirit, Ana Swing, Zaknafein, Cinamoon
    VIII: Emesto Quantum, Fulham, Grisette Mesloise, Iron Alba Vel

    Niedziela:
    I: Grinder, Buzyrys, Grisette Mesloise, Elka Ludoetka
    II: Caresser, Louisville, Gloria F, Tullamore
    III: Sowa Matylda, Inter Reel, Airy Top, Kyrios
    IV: Johnny Double, Dominanta, Modus Vivendi, Przystojnykaźmierz
    V: Wielki Dakris, Rasmy Al Khalediah, Dragon, Mayar Al Khalediah
    VI: Elvas, Damask Blade, Toccatina, Scuti
    VII: Bashar ibn Sayf, Munes, Parhess, Cis
    VIII: Lady Iwona, Burschi, Silveriyana, Sigismundus Rex

    5 Andrew (9 pkt)

    Sobota
    I: Factoriel, Goteborg, Fend d’Ukraine, Furnika
    II: Filibert, Good Gift, Lady Jaguar, Joy Bere
    III: Iago, No Neveur Saularie, Got de Lagarde, Mantaa
    IV: Hyderabadi, Indian Galeste, Leading Lion, Bint Marshal
    V: Emiliano Zapata, Adahlen, Ventura Kingdom, Alis Gloriae
    VI: Iroka de Bozouls, Sharm El Sheikh, Zbrojna Fata, Federica
    VII: Snajper, Zaknafein, Emperor’s Game, Favourable Spirit
    VIII: Fulham, Grisette Mesloise, Emesto Quantum, Inoui de Boijaret

    Niedziela
    I: Gringer, Grisette Mesloise, Henzo du Point, Elka Ludoetka
    II: Tullamore, Louisville, Caresser, Fugaz
    III: Inter Reel, Kyrios, Indefinetely, Respect
    IV: Dominanta, Don Kasters, Taymour, Przystojnykaźmierz
    V: Rasmy Al Khalediah, Dragon, Mayar Al Khalediah, Wasma Al Khalediah
    VI: Damask Blade, Scuti, Killing me softly, Freya Z
    VII: Bashar ibn Sayf, Munes, Cis, Edormana
    VIII: Apfel Nonantaise, Lady Iwona, Maggiore, Burschi

    5 Dżet1985 (9 pkt)

    Sobota I: Factoriel, Goteborg ,Havana Flash ,Eden Pierji
    II: Joy Bere , Lady Jaguar , Good Gift , Filibert
    III: Got de Lagarde , Iago , Sir Amer , Mantaa
    IV: Makhalan , Bint Marshal , Hyderabadi , Tres Amour
    V: Emiliano Zapata , Ventura Kingdom , Quibou , Adahlen
    VI: Sharm El Sheikh , Iroka de Bozouls , Ideale de Bozouls , Federica
    VII: Favourable Spirit , Snajper , Zaknafein , Cosmic Gift
    VIII: Grisette Mesloise , Emesto Quantum , Curly Light , Fulham

    Niedziela I: Grisette Mesloise , Grinder , Henzo du Pont , Grinder
    II: Louisville , Fugaz , Nadworny , Tullamore
    III: Respect , Inter Reel , Indefinetely , Airy Top
    IV: Johnny Double , Taymour , Don Kasters , Rock Me Amadeus
    V: Rasmy Al Khalediah , Mayar Al Khalediah , Dragon , Wielki Dakris
    VI: Damask Blade , Scuti , Killing me softly , Freya Z
    VII: Cepun , Cis , Munes , Bashar ibn Sayf
    VIII: Apfel Nonantaise , Dariyangel , Sigismundus Rex , Silveriyana

    7 Nacelowniku.info (8 pkt)

    Sobota
    I – Factoriel (2), Goteborg (4), Fend d’Ukraine (1), Eden Pierji (6)
    II – Filibert (7), Joy Bere (5), Good Gift (4), Signor Cava (2)
    III – Got de Lagarde (5), Iago (2), Sir Amer (7), No Neveur Saularie (6)
    IV – Hyderabadi (7), Indian Galeste (4), Bint Marshal (6), Leading Lion (8)
    V – Emiliano Zapata (2), Quibou (1), Ventura Kingdom (4), Islamabad (3)
    VI – Sharm El Sheikh (3), Iroka de Bozouls (1), Federica (4), Zbrojna Fata (6)
    VII – Emperor’s Game (7), Favourable Spirit (6),Real Life (9), Cosmic Gift (5)
    VIII – Emesto Quantum (3), Fulham (1), Grisette Mesloise (6), Iron Alba Vel (7)

    Niedziela
    I – Grinder (5), Henzo du Pont (7), Elka Ludoetka (1), Hugo des Bois (3)
    II – Caresser (3), Louisville (6), Gloria F (2), Tullamore (4)
    III – Indefinetely (1), Inter Reel (9), Airy Top (7), Respect (8)
    IV – Don Kasters (2), Taymour (5), Rock Me Amadeus (3), Johnny Double (1)
    V – Rasmy Al Khalediah (1), Mayar Al Khalediah (2), Dragon (5), Wielki Dakris (3)
    VI – Scuti (7), Damask Blade (1), Miss Equus (2), Toccatina (10)
    VII – Bashar Ibn Sayf (2). Edormana (7), Salik (9), Lafadi Shah (6)
    VIII – Burschi (8), Apfel Nonantaise (6), Maggiore (1), Impas (3)

    7 Friend (8 pkt)

    Sobota
    I : Goteborg, Factoriel, Fend dUkraine, Furnika
    II : Joy Bere, Signor Cava, Filibert ,Lady Jaguar
    III : Farhat, Got de Lagarde,No NeverSaulaire, Mantaa
    IV: Tres Amour, Power Spirit, Makhalan, Bint Marshal
    V: Adahlen, Emiliano Zapata, Quibou, Ventura Kingdom
    VI: Sharm El Sheikh, Iroka de Bozoulos, Zbrojna Fata, Ideale de Bozouls
    VII: Favourable Spirit, Zaknafein, Ana Swing, Snajper
    VIII : Fulham, Iron Alba Vel, Curly Light,Espoir de Bellon

    Niedziela
    I : Grinder, Henzo du Pont, Elka Ludoetka, Buzyrys
    II: Caresser, Tullamore, Duke Caracan, Louisville
    III: Inter Reel, Respect, Kyrios, Indefinetely
    IV: Taymour, Dominanta, Johnny Double, Don Kasters
    V: Rasmy Al Khalediah, Wielki Dakris, Mayar Al Khalediah, Dragon
    VI: Elvas, Scuti, Killing me Softly, Damask Blade
    VII: El Grillo TR, Salik, Bashar Ibn Sayif, Wellman
    VIII: Domindar, Apfel Nonantaise, Lady Iwona, Daryiangel

    7 KUBIQ96 (8 pkt)

    Sobota
    I: Eden Pierji, Factoriel, Fend d’Ukraine, Furnika
    II: Lady Jaguar, Filibert, Good Gift, Santo Elmo
    III: Got De Legarde, Farhat, Iago, Mantaa
    IV: Hyderabadi, Leading Lion, Indian Galeste, Bint Marshal
    V: Emiliano Zapata, It’s A Green Thing, Grants Black, Virago Westminister
    VI: Sharm El Sheikh, Zbrojna Fata, Iroka de Bozouls, Federica
    VII: Emperor’s Game, Ana Swing, Zaknafein, Snajper
    VIII: Fulham, Emesto Quantum, Espoir de Bellon, Curly Light

    Niedziela
    I: Grinder, Henzo Deu Pont, Hugo Desbois, Grisette Mesloise
    II: Mukhadar, Tullamore, Caresser, Nadworny
    III: Respect, Kyrios, Indefinetely, Be my Girl
    IV: Przystojnykaźmiesz, Don Kasters, Taymour, Rock Me Amadeus
    V: Rasmy Al Khalediah, Wasma Al Khalediah, Purhib, Mayar Al Khalediah
    VI: Elvas, Miss Equus, Damask Blade, Onyx
    VII: Bashar ibn Sayf, Cis, Salik, Parhess
    VIII: Apfel Nonantaise, Silveriyana, Burschi, Domindar

    7 Dinozaur (8 pkt)

    Sobota:
    gon. I – Fend d’Ukraine – Goteborg – Furnika – Factoriel,
    gon. II – Nadaal – Filibert – Good Gift – Joy Bere,
    gon. III – Got de Lagarde – Sir Amer – Iago – Farhat,
    gon. IV – Makhalan – Indian Galeste – Hayderabadi – Bint Marshal,
    gon. V – Emiliano Zapata – Venture Kingdom – Adahlen – Grants Black,
    gon. VI – Sharm El Sheikh – Iroka de Bozouls – Inouk de Bozouls – Zbrojna Fata,
    gon. VII – Emperors Game – Zaknafein – Caro Giorgio – Krissh,
    gon. VIII – Fulham – Grisette Meslois – Inoui de Boijaret – Ernesto Quantum

    Niedziela:
    gon. I – Grisette Meslois – Grinder – Buzyrys – Hugo des Bois,
    gon. II – Lyudochka – Careserr – Tullamore – Gloria F,
    gon. III – Respect – Inter Reel – Indefinetely – Kyrios,
    gon. IV – Johnyy Double – Taymour – Dominanta – Don Kasters,
    gon. V – Rasmy Al Khalediah – Wielki Dakris – Purhib – Dragon,
    gon. VI – Damask Blade – Scuti – Elvas – Miss Equus,
    gon. VII – Bashar ibn Sayf – Munes – Parhess – Wellman,
    gon. VIII – Sigismundus Rex – Dariyangel – Maggiore – Domindar

    11 L. (7 pkt)

    Sobota
    I: Fend d’Ukraine, Factoriel, Goteborg
    II: Filibert, Santo Elmo, Nadaal
    III: Got de Lagarde, Sir Amer, No Neveur Saulerie
    IV: Hyderabadi, Monte Carlo, Tres Amour
    V: Emiliano Zapata, Grants Black, Quibou
    VI: Sharm el Sheikh, Iroka de Bozouls, Ideale de Bozouls
    VII: Cosmic Gift, Cinamoon, Snajper
    VIII: Fulham, Emesto Quatum, Curly Light

    Niedziela
    I: Grinder, Elka Ludoetka, Henzo du Point
    II: Caresser, Tullamore, Gloria F
    III: Inter Reel, Be My Girl, Respect
    IV: Taymoor, Don Kasters, Johnny Double
    V: Rasmy al Khalediah, Mayar al Khalediah, Dragon
    VI: Damask Blade, Elvas, Freya Z
    VII: Bashar ibn Sayf, Parhess, Salik
    VIII: Apfel Nonantaise, Silveryana, Impas

    12 Meg (6 pkt)

    Sobota
    I. Factoriel (2), Goteborg (4), Fend d’Ukraine (1), Furnika (3)
    II. Lady Jaguar (3), Filibert (7), Good Gift (4), Joy Bere (5)
    III. Sir Amer (7), Got de Lagarde (5), Iago (2), Farhat (4)
    IV. Indian Galeste (4), Monte Carlo (5), Hyderabadi (7), Tres Amour (2)
    V. Alis Gloriae (9), Adahlen (10), Ventura Kingdom (4), Quibou (1)
    VI. Sharm El Sheikh (3), Iroka de Bozouls (1), Ideale de Bozouls (3), Federica (4)
    VII. Favourable Spirit (6), Caro Giorgio (8), Cosmic Gift (5), Emperor’s Game (7)
    VIII. Fulham (1), Emesto Quantum (3), Grisette Mesloise (6), Iron Alba Vel (7)

    Niedziela
    I. Grinder (5), Henzo du Pont (7), Hugo de Bois (3), Hadol de Brion (4)
    II. Tullamore (4), Gloria F (2), Louisville (6), Lyudochka (1)
    III. Sowa Matylda (3), Inter Reel (9), Indefinetely (1), Be my Girl (5)
    IV. Johnny Double (1), Dominanta (7), Taymour (5), Don Kasters (2)
    V. Wielki Dakris (3), Rasmy Al Khalediah (1), Mayar Al Khalediah (2), Dragon (5)
    VI. Damask Blade (1), Elvas (14), Killing me softly (13), Toccatina (10)
    VII. Bashar ibn Sayf (2), Parhess (10), Munes (1), Cis (4)
    VIII. Sigismundus Rex (4), Silveriyana (5), Lady Iwona (7), Apfel Nonantaise (6), Dariyangel (2),

    12 Sindicato (6 pkt)

    Sobota
    1. Fend d’Ukraine, Havana Flash, Goteborg, Eden Pierji
    2. Filibert, Joy Bere, Lady Jaguar, Nadaal
    3. Got de Lagarde, Malmaa, Iago, No Neveur Saularie
    4. Hyderabadi, Tres Amour, Indian Galeste, Makhalan
    5. Emiliano Zapata, Adahlen, Quibou, Virago Westminster
    6. Sharm Al Sheikh, Iroka de Bozouls, Ideale de Bozouls, Inuok de Bozouls
    7. Favourable Spirit, Emperor’s Game, Zaknafein, Cosmic Gift
    8. Grisete Mesloise, Inoui de Boijaret, Iron Alba Vel, Fulham

    Niedziela
    1. Henzo Du Pont, Grinder, Elka Ludoetka, Hadol de Brion
    2. Tullamore, Lyudochka, Caresser, Louisville
    3. Respect, Inter Reel, Airy Top, Sowa Matylda
    4. Johnny Double, Dominanta, Taymour, Don Kasters
    5. Rasmy AK, Mayar AK, Dragon, Wasma AK
    6. Scuti, Damask Blade, Freya Z, Elvas
    7. Bashar Ibn Sayf, Munes, Edormana, Szalik
    8. Burschi, Sigismundus Rex, Apfel Nonantaise, Lady Iwona


    12 BIG-RED (6 pkt)

    Sobota
    I: Factoriel, Goteborg, Eden Pierji, Fend d’Ukraine
    II: Filbert, Lady Jaguar, Good Gift, Santo Elmo
    III: Sir Amer, Got de Lagarde, Mantaa, Magor HB
    IV: Hyderabadi, Indian Galeste, Monte Carlo, Tres Amour
    V: Emiliano Zapata, Grants Black, Quibou, Adahlen
    VI: Sharm El Sheikh, Iroka de Bozouls, Ideale de Bozouls, Inouk de Bozouls
    VII: Caro Giorgio, Favourable Spirit, Krissh, Zaknafein
    VIII: Fulham, Emesto Quantum, Curly Light, Inoui de Boijaret

    Niedziela
    I: Grinder, Buzyrys, Elka Ludoetka, Grisette Mesloise
    II: Caresser, Tullamore, Gloria F, Louisville
    III: Respect, Inter Reel, Airy Top, Kyrios
    IV: Dominanta, Don Kasters, Taymour, Rock Me Amadeus
    V: Rasmy Al Khalediah, Mayar Al Khalediah, Dragon, Wielki Dakris
    VI: Damask Blade, Scuti, Elvas, Valkirie
    VII: Bashar ibn Sayf, Parhess, Munes, Edormana
    VIII: Burschi, Sigismundus Rex, Maggiore, Dariyangel

    12 Kwiatek (6 pkt)

    Sobota
    GON 1; 2FACTORIEL , 1 FEND D’UKRAINE , 3 FURNIKA , 4 GOETEBORG
    GON 2; 7 FILIBERT , 3 LADY JAGUAR , 4 GOOD GIFT , 8 NADAL
    GON 3; 5 GOT DE LAGARDE , 7 SIR AMER , 6 NO NEVEUR SOLAIRE , 1 MANTAA
    GON 4; 4 INDIAN GALESTE , 7 HYDERABADI , 5 MONTE CARLO , 6 BINT MARSHAL
    GON 5; 4 VENTURA KINGDOM , 6 GRANTS BLACK , 10 ADAHLEN , 8 VIRAGO WESMINSTER
    GON 6; 3 SHARM AL SHEIKH , 1 IROKA DE BOZOULS , 5 IDEALE DE BOZOULS , 6 ZBROINA FATA
    GON 7; 7 EMPEROR GAME , 1 ZAKNAFEIN , 6 FAVORABLE SPIRIT , 2 KRISSH
    GON 8; 3 ERNESTO QUANTUM , 1 FULHAM , 6 GRISETTE MEISLOISE , 10 INOURI DE BOIJARET

    Niedziela
    GON 1; 5 GRINDER , 7 HENZO DU PONT , 3 HUGO DES BOIS , 1 ELKA LUDOETKA
    GON 2; 3 CARESSER , 4 TULLAMORE , 6 LOUISVILLE , 2 GLORIA F
    GON 3; 9 INTER REEL , 2 KYRIOS , 3 SOWA MATYLDA , 5 BE MY GIRL
    GON 4; 5 TAYMOUR , 7 DOMINANTA , 2 DON KASTERS , 4 PRZYSTOJNYKAZMIERZ
    GON 5; 1 RASMY AL KHALEDIAH , 2 MAYAR AL KHALEDIAH , 5 DRAGON
    GON 6; 1 DAMASK BLADE , 5 FREYA Z , 7 SCUTI , 14 ELVAS
    GON 7; 2 BASHAR IBN SAYF , 10 PARHESS , 7 EDORMANA , 4 CIS
    GON 8; 7 LADY IWONA , 4 SIGISMUNDUS REX , 1 MAGGIORE , 8 BURCHI

    12 Taras (6 pkt)

    Sobota:
    I: Factoriel, Goteborg, Fend d’Ukraine, Furnika
    II: Filibert, Good Gift, Joy Bere, Lady Jaguar
    III: Got de Lagarde, Sir Amer, Mantaa, Iago
    IV: Hyderabadi, Indian Galeste, Monte Carlo, Tres Amour
    V: Emiliano Zapata, Adahlen, Grants Black, Alis Gloriae
    VI: Sharm El Sheikh, Iroka de Bozouls, Zbrojna Fata, Federica
    VII: Favourable Spirit, Zaknafein, Emperor’s Game, Cinamoon,
    VIII: Fulham, Emesto Quantum, Iron Alba Vel, Grisette Mesloise

    Niedziela
    I: Grinder, Hugo des Bois, Henzo du Pont, Buzyrys,
    II: Tullamore, Louisville, Lyudochka, Mukhadar,
    III: Inter Reel, Respect, Airy Top, Indefinetely,
    IV: Taymour, Don Kasters, Johnny Double, Dominanta
    V: Rasmy Al Khalediah, Mayar Al Khalediah, Dragon, Wielki Dakris
    VI: Damask Blade, Scuti, Killing me softly, Elvas
    VII: Bashar ibn Sayf, Cis, Wellman, Salik
    VIII: Apfel Nonantaise, Dariyangel, Silveriyana, Maggiore

    12 Insider (6 pkt)

    Sobota
    I: Factoriel, Goteborg, Fend d’Ukraine, Furnika
    II: Filibert, Good Gift, Lady Jaguar, Santo Elmo
    III: Got de Lagarde, Mantaa, Iago, Sir Amer
    IV: Power Spirit, Hyderabadi, Monte Carlo, Bint Marshal
    V: Emiliano Zapata, Quibou, Adahlen, Grants Black
    VI: Sharm El Sheikh, Iroka de Bozouls, Zbrojna Fata, Federica
    VII: Favourable Spirit, Cosmic Gift, Zaknafein, Cinamoon
    VIII: Fulham, Emesto Quantum, Grisette Mesloise, Inoui de Boijaret

    Niedziela
    I: Grinder, Henzo du Pont, Hugo des Bois, Elka Ludoetka
    II: Caresser, Mukhadram, Duke Caracan, Fugaz
    III: Inter Reel, Airy Top, Kyrios, Indefinetely
    IV: Dominanta, Taymour, Don Kasters, Johnny Double
    V: Rasmy Al Khalediah, Mayar Al Khalediah, Dragon, Wasma Al Khalediah
    VI: Damask Blade, Elvas, Scuti, Toccatina
    VII: Bashar ibn Sayf, Parhess, Salik, Edormana
    VIII: Dariyangel, Apfel Nonantaise, Burschi, Maggiore

    12 Qlpin (6 pkt)

    Sobota
    I: Factoriel, Fend d’Ukraine, Goteborg, Furnika
    II: Filibert, Joy Bere, Good Gift, Lady Jaguar
    III: Got de Lagarde, Iago, Sir Amer, Mantaa
    IV: Hyderabadi, Tres Amour, Indian Galeste, Bint Marshal
    V: Adahlen, Emiliano Zapata, Grants Black, Quibou
    VI: Sharm El Sheikh, Zbrojna Fata, Iroka de Bozouls, Ideale de Bozouls
    VII: Favourable Spirit, Cosmic Gift, Emperor’s Game, Krissh
    VIII: Fulham, Ernesto Quantum, Iron Alba Vel, Inoui de Boijaret

    Niedziela
    I: Grinder, Grisette Mesloise, Elka Ludoetka, Hugo des Bois,
    II: Tullamore, Caresser, Louisville, Gloria F
    III: Respect, Kyrios, Inter Reel, Indefinetely
    IV: Tayamor, Johnny Double, Don Kasters, Dominanta
    V: Dragon, Rasmy al Khalediah, Mayar al Khalediah, Purhib
    VI: Damask Blade, Scuti, Elvas, Valkirie
    VII: Bashar Ibn Sayf, Munes, Parhess, Cis
    VIII: Burschi, Dariyangel, Silveriyana, Lady Iwona

    12 Benny The Dip (6 pkt)

    Sobota
    I Factoriel,Goteborg,Furnika,Fend d Ukraine
    II Joy Bere,Lady Jaguar,Santo Elmo,Filibert
    III Sir Amer,Iago,No Neveur Saularie,Farhat
    IV Bint Marshal,Leading Lion,Hyderabadi,Makhalan
    V Quibou,Islamabad,Grants Black,Italia Bere
    VI Sharm El Sheikh,Iroka dB,Ideale dB,Zbrojna Fata
    VII Favourabla Spirit,Krissh,Snajper,Cinamoon
    VIII Ernesto Quantum,Fulham,Grisette Mesloise,Historia Pawelce

    Niedziela
    I Grinder,Hugo des Bois,Elka Ludoetka,Buzyrys
    II Fugaz,Lyudochka,Louisville,Caresser
    III Respect,Inter Reel,Kyrios,Idefinetely
    IV Taymour,Przystojnykazmierz,Johny Double,Rock Me Amadeus
    V Rasmy AK,Mayar AK,Dragon,Wielki Dakris
    VI Scuti,Miss Equus,Valkirie,Elvas
    VII Bashar ibn Sayf,Salik,Parhess,Wellman
    VIII Lady Iwona,Maggiore,Impas,Domindar

    12 Tampa Bay (6 pkt)

    Sobota
    I: Fend d’Ukraine, Factoriel, Goteborg, Furnika
    II: Filibert, Joy Bere, Lady Jaguar, Santo Elmo
    III: Got de Lagarde, Sir Amer, Iago, No Neveur Solaire
    IV: Hyderabadi, Bint Marshal, Indian Galeste, Makhalan
    V: Emiliano Zapata, Quibou, Adahlen, Ventura Kingdom
    VI: Sharm el Sheikh, Iroka dB, Ideale dB, Zbrojna Fata
    VII: Zaknafein, Emperor’s Game, Favourable Spirit, Krissh
    VIII: Fulham, Ernesto Quantum, Grisette Mesloise, Espoir de Bellon

    Niedziela
    I: Grinder, Buzyrys, Elka Ludoetka, Henzo du Pont
    II: Caresser, Tullamore, Louisville, Gloria F
    III: Inter Reel, Kyrios, Respect, Sowa Matylda
    IV: Taymour, Don Kasters, Rock Me Amadeus, Dominanta
    V: Rasmy Ak, Mayar Ak, Wasma Ak, Dragon
    VI: Scuti, Damask Blade, Freya Z, Elvas
    VII: Bashar ibn Saif, Edormana, Cis, El Grillo
    VIII: Apfel Nonantese, Burschi, Dariyangel, Domindar

    21 Zielak (5 pkt)

    Sobota
    I: Goteborg (4), Factoriel (2), Fend d’Ukraine (1), Furnika (3)
    II: Filibert (7), Joy Bere (5), Signor Cava (2), Good Gift (4)
    III: Got de Legarde (5), Sir Amer (7), Lago (2), No Neveur Saularie (6)
    IV: Hyderabadi (7), Makhalan (3). Bint Marshal (6), Leading Lion (8)
    V: Emiliano Zapata (2), Ventura Kingdom (4), Quibou (1), Adahlen (10)
    VI: Sharm EL Sheikh (3), Zbrojna Fata (6), Federica (4), Iroka de Bozouls (1)
    VII: Emperor’s Game (7), Ana Swing (4), Zaknafein (12), Krissh (2)
    VIII: Fulham (1),Emesto Quantum (3), Historia Pawelce (4), Gatsby Cerise (2)

    Niedziela
    I: Grinder (5), Elka Ludoetka (1), Hugo des Bois (3), Grisette Mesloise (2)
    II: Caresser (3), Gloria F (2), Louisville (6), Tullamore (4)
    III: Inter Reel (9), Be My Girl (5), Indefinetely (1), Sowa Matylda (3)
    IV: Don Kasters (2), Rock Me Amadeus (3), Johnny Double (1), Taymour (5)
    V: Rasmy AL Khalediah (1), Mayar AL Khalediah (2), Wielki Dakris (3), Dragon (5)
    VI: Scuti (7), Elvas (14), Damask Blade (1), Valkirie (6)
    VII: Bashar ibn Sayf (2), Salik (9), EL Grillo TR (8), Edormana (7)
    VIII: Apfel Nonantaise (6), Sigismundus Rex (4), Burschi (8), Silveriyana (5)

    21 Wtorek (5 pkt)

    Wtorek

    Sobota
    I: Goteborg, Factoriel, Furnika, Eden Pierji
    II: Joy Bere, Filibert, Good Gift, Lady Jaguar
    III: No Neveur Saularie, Mantaa, Got de Lagarde, Iago
    IV: Hyderabadi, Indian Galeste, Leading Lion, Tres Amour
    V: Adahlen, Emiliano Zapata, It’s A Green Thing, Alis Gloriae
    VI: Zbrojna Fata, Sharm El Sheikh, Federica, Iroka de Bozouls
    VII: Ana Swing, Emperor’s Game, Favourable Spirit, Zaknafein
    VIII: Fulham, Emesto Quantum, Inoui de Boijaret, Iron Alba Vel

    Wtorek
    Niedziela
    I: Grinder, Elka Ludoetka, Hadol de Brion, Buzyrys
    II: Mukhadar, Tullamore, Louisville, Gloria F
    III: Inter Reel, Sowa Matylda, Respect, Kyrios
    IV: Dominanta, Johnny Double, Modus Vivendi, Taymour
    V: Rasmy Al Khalediah, Mayar Al Khalediah, Wasma Al Khalediah, Dragon
    VI: Scuti, Valkirie, Elvas, Toccatina
    VII: Salik, Cis, Wellman, Munes
    VIII: Burschi, Lady Iwona, Maggiore, Sigismundus Rex

    21 Mati (5 pkt)

    Sobota
    I: Factoriel (2), Fend d’Ukraine (1), Goteborg (4), Eden Pierji (6)
    II: Filibert (7), Good Gift (4), Joy Bere (5), Signor Cava (2)
    III: Got de Lagarde (5), Iago (2), No Never Saularie (6), Mantaa (1)
    IV: Indian Galeste (4), Tres Amour (2), Hyderabadi (7), Monte Carlo (5)
    V: Emiliano Zapata (2), Quibou (1), Adahlen (10), Grants Black (6)
    VI: Iroka de Bozouls (1), Sharm el Sheikh (3), Zbrojna Fata (6), Ideale de Bozouls (5)
    VII: Emperor’s Game (7), Snajper (3), Cinamoon (1), Zaknafein (12)
    VIII: Fulham (1), Emesto Quantum (3), Grisette Mesloise (6), Inoui de Boijaret

    Niedziela
    I: Grinder (5), Henzo du Pont (7), Hugo des Bois (3), Elka Ludoetka (1)
    II: Tullamore (4), Louisville (6), Caresser (3), Gloria F (2)
    III: Indefinetely (1), Inter Reel (9), Kyrios (2), Respect (8)
    IV: Don Kasters (2), Johny Double (1), Taymour (5), Przystojnykazmierz (4)
    V: Rasmy al Khalediah (1), Dragon (5), Mayar al Khalediah (2), Wasa al Khalediah (6)
    VI: Elvas (14), Damask Blade (1), Scuti (7), Toccatina (10)
    VII: Cis (4), Wellman (3), Bashar ibn Sayf (2), Salik (9)
    VIII: Apfel Nonantaise (6), Dariyangel (2), Burschi (8), Sigismundus Rex (4)

    21 Habana (5 pkt)

    Sobota
    I: Factoriel, Goteborg, Fend d’Ukraine, Furnika
    II: Filibert, Joy Bere, Lady Jaguar, Mary Blueberry
    III: Sir Amer, Got de Lagarde, No Neveur Saularie, Mantaa
    IV: Hyderabadi, Monte Carlo, Indian Galeste, Makhalan
    V: Emiliano Zapata, It’s A Green Thing, Alis Gloriae, Adahlen
    VI: Sharm El Sheikh, Iroka de Bozouls, Zbrojna Fata, Federica
    VII: Favourable Spirit, Ana Swing, Emperor’s Game, Zaknafein
    VIII: Iron Alba Vel, Emesto Quantum, Historia Pawelce, Fulham

    Niedziela
    I: Grinder, Grisette Mesloise, Buzyrys, Elka Ludoetka
    II: Louisville, Tullamore, Mukhadar, Caresser
    III: Indefinetely, Inter Reel, Sowa Matylda, Kyrios
    IV: Don Kasters, Taymour, Dominanta, Przystojnykaźmierz
    V: Rasmy Al Khalediah, Dragon, Mayar Al Khalediah, Wielki Dakris
    VI: Killing me softly, Elvas, Dekarta, Scuti
    VII: Bashar ibn Sayf, Cis, Munes, El Grillo TR
    VIII: Apfel Nonantaise, Burschi, Maggiore, Lady Iwona

    25 Domkas (4 pkt)

    Sobota
    I: Factoriel, Goteborg, Fend d’Ukraine, Furnika
    II: Filibert, Joy Bere, Santo Elmo, Good Gift
    III: Got de Lagarde, Iago, No Neveur Saularie, Sir Amer,
    IV: Hyderabadi, Indian Galeste, Bint Marshal, Tres Amour
    V: Grants Black, It’s A Green Thing, Adahlen, Quibou
    VI: Sharm El Sheikh, Iroka de Bozouls, Zbrojna Fata, Federica
    VII: Emperor’s Game, Snajper, Ana Swing, Favourable Spirit
    VIII: Fulham, Emesto Quantum, Historia Pawelce, Grisette Mesloise

    Niedziela:
    I: Grinder, Elka Ludoetka, Henzo du Pont, Hugo des Bois
    II: Louisville, Tullamore, Caresser, Lyudochka
    III: Respect, Kyrios, Inter Reel, Indefinetely
    IV: Przystojnykaźmierz, Dominanta, Taymour, Rock Me Amadeus
    V: Rasmy Al Khalediah, Wielki Dakris, Mayar Al Khalediah, Dragon
    VI: Damask Blade, Scuti, Killing me softly, Toccatina
    VII: Bashar ibn Sayf, Munes, Salik, Cis
    VIII: Apfel Nonantaise, Impas, Silveriyana, Burschi

    25 Alter Ego (4 pkt)

    Sobota
    I: Factoriel, Fend D’Ukraine, Goteborg, Eden Pierji
    II: Filibert, Signor Cava, Good Gift, Sopot
    III: Iago, Got De Lagarde, Farhat, No Neveur Saularie
    IV: Indian galeste, Monte Carlo, Makhalan, Hyderabadi
    V: Emiliano Zapata, Grants Black, Ventura Kongdom, Quibu
    VI: Sharm El Sheikh, Federica, Zbrojna Fata, Iroka De Bozouls
    VII: Emperor’s Game, Snajper, Zaknafein, Ana Swing
    VIII: Grisette Mesloise, Emesto Quantum, Inoui De Boijaret, Fulham

    Niedziela
    I: Grinder, Grisette Mesloise, Henzo Du Pont, Elka Ludoetka
    II: Tullamore, Caresser, Louisville, Fugaz
    III: Inter Reel, Kyrios, Respect, Indefinitely
    IV: Don Kasters, Taymour, Dominanta, Przystojnykaźmierz
    V: Rasmy Al khalediiah, Purhib, Wielki Dakris
    VI: Damask Blade, Toccatina, Miss Equus, Killing Me Softly
    VII: Bashar Ibn Sayf, Wellman, Edormana, Salik
    VIII: Apfel Nonantaise, Maggiore, Silveriyana, Burschi

    25 Daylami (4 pkt)

    Sobota
    I: Goteborg (4), Factoriel (2), Fend d’Ukraine (1), Furnika (3)
    II: Filibert (7), Joy Bere (5), Good Gift (4), Lady Jaguar (3)
    III: Got de Lagarde (5), No Neveur Saularie (6), Sir Amer (7), Iago (2)
    IV: Hyderabadi (7), Indian Galeste (4), Tres Amour (2), Makhalan (3)
    V: Quibou (1, Emiliano Zapata (2), Adahlen (10), Ventura Kingdom (3)
    VI: Sharm El Sheikh(3), Zbrojna Fata (6), Iroka de Bozouls (1), Ideale de Bozoul (5)
    VII: Emperor’s Game (7), Ana Swing (4), Snajper (3), Cinamoon (1),
    VIII: Emesto Quantum (3), Fulham (1), Grisette Mesloise (6), Espoir de Bellon (8)

    Niedziela
    I: Grinder (5), Henzo du Pont (7), Buzyrys (6), Hadol de Brion (4)
    II: Tullamore (4), Caresser (3), Louisville (6), Gloria F (2)
    III: Indefinetely (1), Respect (8), Inter Reel (9), Be My Girl (5)
    IV: Taymour (5), Don Kasters (2), Przystojnykaźmierz (4), Rock Me Amadeus (3)
    V: Rasmy Al Khalediah (1), Mayar Al Khalediah (2), Wasma Al Khalediah (6), Wielki Dakris (3)
    VI: Damask Blade (1), Scuti (7), Freya Z (5), Charlotte Rmp (8)
    VII: Bashar ibn Sayf (2), Cis (4), Munes (1), Salik (9)
    VIII: Apfel Nonantaise (6), Maggiore (1), Silveriyana (5), Impas (3)

    25 This is me (4 pkt)

    Sobota
    I: Factoriel, Fend d’Ukraine, Goteborg, Furnika
    II: Filibert, Lady Jaguar, Signor Cava, Good Gift
    III:Got de Lagarde, Sir Amer, No Neveur Saularie
    IV: Leading Lion, Hyderabadi, Tres Amour, Makhalan
    V: Adhalen, Quibou, Alis Gloriae, Virago Westminster
    VI: Sharm El Sheikh, Zbrojna Fata, Iroka de Bozouls, Federica
    VII: Favourable Spirit, Krissh, Cosmic Gift, Ana Swing
    VIII: Fulham, Emesto Quantum, Curly Light, Grisette Mesloise

    Niedziela
    I: Grinder, Henzo du Pont, Elka Ludoetka, Buzyrys
    II: Tullamore, Mukhadar, Caresser, Louisville
    III: Inter Reel, Kyrios, Mrs Elif, Sowa Matylda
    IV: Dominanta, Don Kasters, Rock Me Amadeus, Taymour
    V: Rasmy, Mayar, Dragon, Wasma
    VI: Freya Z, Toccatina, Elvas, Scuti
    VII: Salik, Munes, Wellman, El Grillo TR
    VIII: Apfel Nonantaise, Impas, Burschi, Lady Iwona

    25 Lasanta (4 pkt)

    Sobota
    I Factorie , Fend d’Ukraine , Havana Flash, Goteborg
    II Santo Elmo, Filibert, Good Gift, Nadaal
    III Iago , Sir Amer , Got de Lagarde , Magor HB
    IV Bint Marshal , Hyderabadi , Leading Lion , Makhalan
    V Ventura Kingdom , Emiliano Zapata , Virago Westminster , Italia Bere
    VI Iroka de Bozouls , Ideale de Bozouls , Zbrojna Fata , Sharm El Sheikh
    VII Emperor’s Game , Favourable Spirit , Krissh , Snajper
    VIII Fulham , Espoir de Bellon , Inoui de Boijaret , Emesto Quantum

    Niedziela
    I Grinder , Hugo des Bois , Henzo du Pont , Buzyrys
    II Louisville , Fugaz , Gloria F , Mukhadar
    III Inter Reel , Respect , Indefinetely , Kyrios
    IV Johnny Double , Don Kasters , Rock Me Amadeus , Taymour
    V Mayar Al Khalediah , Rasmy Al Khalediah , Dragon , Purhib
    VI Killing me softly , Damask Blade , Scuti , Valkirie
    VII Cepun , Bashar ibn Sayf , Munes , Cis
    VIII Maggiore , Dariyangel , Apfel Nonantaise , Domindar

    30 Druid (3 pkt)

    Sobota
    I : Factoriel, Goteborg, Fend d’Ukraine, Furnika
    II: Filibert, Joy Bere, Santo Elmo, Lady Jaguar
    III: Got de Lagarde, Sir Amer, Iago, Mantaa
    IV: Hyderabadi, Monte Carlo, Indian Galeste, Bint Marshal
    V: Emiliano Zapata, Quibou, Islamabad, Grants Black
    VI: Sharm El Sheikh, Iroka de Bozouls, Zbrojna Fata, Federica
    VII: Emperor’s Game, Zaknafein, Favourable Spirit, Krissh
    VIII: Fulham, Emesto Quantum, Inoui de Boijaret, Grisette Mesloise

    Niedziela
    I:Henzo du Pont, Grinder, Elka Ludoetka, Hugo des Bois
    II: Tullamore, Louisville, Caresser, Fugaz
    III: Kyrios, Mrs Elif, Indefinetely, Respect
    IV:Taymour, Johnny Double, Don Kasters, Przystojnykaźmierz
    V: Rasmy AK, Mayar AK, Dragon, Wielki Dakris
    VI: Scuti, Damask Blade, Elvas, Freya Z
    VII: Bashar ibn Sayf, Salik, Cis, Edormana
    VIII: Apfel Nonantaise, Burschi, Dariyangel, Silveriyana

    31 Nie Tylko Galop (2 pkt)

    Sobota
    I: Factoriel, Goteborg, Fend d’Ukraine, Eden Perji
    II: Filbert, Good Gift, Joy Bere, Lady Jaguar
    III: Sir Amer, Got De Lagarde, Iago, Mantaa
    IV: Indian Galeste, Hyderabadi, Monte Carlo, Bint Marshal
    V: Emiliano Zapata, Quibou, Adahlen, Virago Westminster
    VI: Sharm El Sheikh, Iroka de Bozouls, Ideale de Bozouls, Zbrojna Fata
    VII: Favourable Spirit, Zaknafein, Caro Giorgio, Cosmic Gift
    VIII: Fulham, Emesto Quantum, Iron Alba Vel, Grisette Mesloise

    Niedziela
    I: Grinder, Henzo du Pont, Elka Ludoetka, Buzyrys
    II: Tullamore, Louisville, Caresser, Lyudochka
    III: Inter Reel, Kyrios, Indefinetely, Be My Girl
    IV: Taymour, Dominanta, Don Kasters, Johnny Double
    V: Rasmy Al Khalediah, Dragon, Mayar Al Khalediah, Wielki Dakris
    VI: Scuti, Elvas, Damask Blade, Toccatina
    VII: Bashar ibn Sayf, Munes, Cis, Salik
    VIII: Apfel Nonantaise, Maggiore, Burschi, Silveriyana

    32 Medeo (-)

    Sobota
    I FACTORIEL , GOTEBORG , HAVANA FLESH , EDEN PIERJI
    II FILIBERT , LADY JAGUAR , GOOD GIFT , SOPOT
    III SIR AMER , GOT DE LAGARDE , IAGO , MANTAA
    IV HYDERABADI , MAKHALAN , BINT MARSHAL , INDIAN GALESTE
    V VIRAGO WESTMINSTER , EMILIANO ZAPATA , ALIS GLORIAE , VENTURA KINGDOM
    VI ZBROJNA FATA , SHARM EL SHEIKH , IROKA DE BOZOULS , IDEALE DE BOZOULS
    VII FAVOURABLE SPIRIT , KRISH , ANA SWING , EMPEROR’S GAME
    VIII FULHAM , GRISETTE MESLOISE , EMESTO QUANTUM , INOUI DE BOIJARET

    Niedziela
    I GRINDER , HENZO DU PONT , HUGO DES BOIS , BUZYRYS
    II TULLAMORE , LOUISVILLE , FUGAZ , NADWORNY
    III INTER REEL , RESPECT , INDEFINETELY , KYRIOS
    IV JONNY DOUBLE , TAYMOUR , ROCK ME AMADEUS , DON KASTERS
    V MAYAR AK , RASMY AK , DRAGON , PURHIB
    VI DAMASK BLADE , SCUTI , ELVAS ,KILLING ME SOFTLY
    VII BASHAR IBN SAYF , CEPUN , PARHESS , MUNES
    VIII LADY IWONA , MAGGIORE , APFEL NONANTAISE , SILVERIYANA

    Udostępnij

    Powiązane artykuły

    Zbliżające się wydarzenia

    Najnowsze artykuły

    Ta strona jest przeznaczona wyłącznie dla osób pełnoletnich.

    Potwierdź, że masz ukończone 18 lat lub opuść stronę.