More

  Jean-Michel Bazire faworytem skumulowanej czwórki. Analizy i Prognozy

  Rozpoczynamy kolejny tydzień z wyścigami francuskimi i od razu wejdziemy mocnym uderzeniem, ponieważ do rozegrania będzie kumulacja czwórki, która przekroczyła już 11 tysięcy złotych! 

  Na dzisiaj zaplanowane są cztery wyścigi czwórkowe (13:50, 17:20, 17:55 i 18:12). My zajmiemy się tym pierwszym- rozgrywaną na torze Vichy, świetnie obsadzoną Prix de la Chaise Dieu.

  Absolutnym faworytem jest powożony przez jeżdżącego ostatnio rzadziej, wybierającego tylko konie z największymi szansami Jeana-Michela Bazire’a Farrell Seven (13). Mistrz Bazire w ostatnich sześciu startach wygrał pięć razy, a raz był drugi! Farrell Seven jest koniem niezwykle solidnym, a z dzisiejszym powożącym tylko sporadycznie wypada z pierwszej trójki. Kolejne dwie szanse, ale z dużą stratą do Farrell Seven, przyznawane są: mającemu za sobą tylko ulgowe wejście w sezon Empereur du Cebe (11) i utalentowanej, ale trochę chimeryczna Flamme Vive (14). Empereur na powrót po półrocznej przerwie miał wybrany arcytrudny wyścig kategorii G3. Matthieu Abrivard potraktował ten start wyłącznie treningowo. Dzisiaj możemy się spodziewać po nim więcej. Flamme Vive jest dobrze znana z anteny Trafonline, wiemy, że ma spore możliwości, ale potrzebuje ekonomicznego przeprowadzenia w wyścigu. Eric Raffin będzie jej niewątpliwym atutem. Następną grupę tworzą kandydaci do niższych premiowanych lokat: Franceville (4), Fox Papa Tango (6), Floreal (7), Filae de Soyora (8) i Elixir du Rabutin (12). Najsolidniejsze z nich wydają się Floreal i Filae de Soyora, które w ostatnich kilku startach kończyły zawsze z miejscem. 

  Nasi faworyci: Farrell Seven (13)- Flamme Vive (14)- Empereur du Cebe (11)- Floreal (7)   

  XYZ

  Zdjęcie- Letrot.com 

  Udostępnij

  Powiązane artykuły

  Zbliżające się wydarzenia

  Najnowsze artykuły