More

    Prognozy Ligi Ekspertów (6. i 7.)

    1. Markam – 42 pkt.

    Sobota
    I: Good Gift (6), Singers Star (3), Santo Elmo (5), Zaknafein (4)
    II: Timemaster (6), Gryphon (7), Petit (4), Guitar Man (2)
    III: Wictorius (6), Kito (1), Ormena (2), Taled Al Khalediah (3)
    IV: Moonu (9), Westminster Cat (7), Cannacore (6), Jenny Of Success (10)
    V: Matt Machine (2), Kaneshya (7), Jolly Jumper (4), Syriusz (1)
    VI: Galito de Bozouls (6), Najem du Soleil (2), Oficer (1), Anwar Al Khaledia (7)
    VII: Amant (7), Zoya Rmp (6), Strielka (1), So Good Malpic (5)
    VIII: Crazy Bull (5), Blizbor (4), Blue Connoisseur (2), Abelard F (3)
    IX: Donny di (2), Signor Cava (7), Limlight (5), Real Life (6)

    Niedziela
    I: Inoui de Boijaret (1), Iron Alba Vel (7), Isalyne d’Abomey (8), Iriska OV (4)
    II: Lady Joanna (2), Tribunal (3), El Pago Pago (4), Polonia Spirit F (7)
    III: Find The Queen (6), Fair Master (3), Izalor (2), Naiade Des Sources (9)
    IV: Wasmy Al Khalediah (5), Sir Amer (4), Hudjel de Bozouls (2), Celebryk (3)
    V: Australian Spring (8), Bat Eater (7), Virago Westminster (5), Parys (10)
    VI: Factoriel (5), Goteborg (3), George Banks (11), Fend d’Ukraine (10)
    VII: Serpention (6), Lucky Fate (2), Filibert (7), Amon The Great (4)

    1. Habana – 35 pkt.

    Sobota
    I: Good Gift, Singers Star, Tutulala, Zaknafein
    II: Timemaster, Gryphon, Guitar Man, Anator
    III: Wictorius, Taled Al Khalediah, Ormena, Kito
    IV: Moonu, Jenny Of Success, Cannacore, Westminster Cat
    V: Matt Machine, Groszek, Jolly Jumper, Kaneshya
    VI: Galito de Bozouls, Najem du Soleil, Ibelia du Pouy, Oficer
    VII: Amant, Strielka, Zoya Rmp, Dream It Possible
    VIII: Crazy Bull, Power Barbarian, Blizbor, Abelard F
    IX: Donny di, Signor Cava, Limlight, Borgo

    Niedziela
    I: Inoui de Boijaret, Iron Alba Vel, Infanta, Isalyne d’Abomey
    II: Lady Joanna, Tribunal, Polonia Spirit F, El Pago Pago
    III: Find The Queen, Fair Master, Katana Max, Izalor
    IV: Wasmy Al Khalediah, Sir Amer, Celebryk, Zeeba Al Khalediah
    V: Australian Spring, Virago Westminster, Bat Eater, Trollstroem
    VI: Factoriel, Eden Pierji, George Banks, Goteborg
    VII: Serpention, Chou Pet, Filibert, Lucky Fate

    1. Cigar – 32 pkt.

    Sobota
    I: Singers Star (3), Thiry Time (7), Good Gift (6), Santo Elmo (5)
    II: Timemaster (6), Guitar Man (2), Wedding Ring (5), Zanzily Passion (1)
    III: Ormena (2),Kito (1), Taled Al Khalediah (3), Ornilia Fata JR (5)
    IV: Westminster Cat (7), Moonu (8), Cannacore (6), Be my Girl (3)
    V: Matt Machine (2), Jolly Jumper (4), Groszek (5), Syriusz (1),
    VI: Najem du Soleil (2), Oficer (1), Galito de Bozouls (6), Kabara Al Jasra (3)
    VII: Strielka (1), Amant (7), Zoya Rmp (6), Dasoudi (3)
    VIII: Blizbor (4), Abelard F (3), Crazy Bull (5), Power Barbarian (1),
    IX: Signor Cava (7), Limlight (5), Donny di (2), Borgo (3)

    Niedziela
    I: Inoui de Boijaret (1) Iriska OV (4),Isalyne d’Abomey (8), Iron Alba Vel (7)
    II: Lady Joanna (2), El Pago Pago (4) , Polonia Spirit F (7), Tribunal (3)
    III: Find The Queen (6), Disc’o Vol (1), Naiade Des Sources (9, Fair Master (3)
    IV: Sir Amer (4), Wasmy Al Khalediah (5), Zoi (7), Celebryk (3)
    V: Australian Spring (8), Virago Westminster (5), Pilecki (9), Bat Eater (7)
    VI: Factoriel (5), Fend d’Ukraine (10), Goteborg (3), George Banks (11)
    VII: Serpention (6), Filibert (7), Lucky Fate (2), Amon The Great (4)

    1. Nacelowniku.info – 32 pkt.

    Sobota
    I – Singers Star (3), Good Gift(6), Thiry Time (7), Zaknafein (7)
    II – Timemaster (6), Guitar Man (2), Petit (4), Gryphon (7)
    III – Wictorius (6), Kito (1), Taled AK (3), Ahmed (7)
    IV – Moonu (8), Westminister Cat (7), Dakini (9), Cannacore (6)
    V – Matt Machine (2), Keneshya (7), Akurat (6), Groszek (5)
    VI – Galito DB (6), Najem du Soleil (2), Anwar AK (7), Oficer (1)
    VII – So Good Malpic (5), Strielka (1), Zoya Rmp (6), Amant (7)
    VIII – Blizbor (4), Crazy Bull (5), Blue Connoisseur (2), Power Barbarian (1)
    IX – Donny di (2), Signor Cava (7), Limlight (5), Real Life (6)

    Niedziela
    I – Iriska OV (4), Inoui de Boijaret (1), Iron Alba Vel (7), Irbis Pawelce (2)
    II – Tribunal (3), Lady Joanna (2), Ujoor (1), El Pago Pago (4)
    III – Find The Queen (6), Miss Molly (10), Fair Master (3), Izalor (2)
    IV – Wasmy AK, Sir Amer (4), Celebryk (3), Hudjel DB (2)
    V – Bat Eater (7), Australian Sprinf (8), Vira Westminster (5), Parys (10)
    VI – Factoriel (5), George Banks (11), Goteborg (3), Eden Pierji (2)
    VII – Lucky Fate (2), Serpention (6), Chou Pet (1), Amon The Great (4)

    1. Silver – 31 pkt.

    Sobota:
    I: Singers Star, Good Gift, Santo Elmo, Tutulala
    II: Timemaster, Petit, Gryphon, Guitar Man
    III: Wictorius, Kito, Ormena, Taled Al Khalediah
    VI: Moonu, Westminster Cat, Jenny of Success, Be my Girl
    V: Jolly Jumper, Kaneshya, Matt Machine, Syriusz
    VI: Oficer, Galito de Bozouls, Najem du Soleil, Ibelia du Pouy
    VII: Zoya RMP, Amant, So Good Malpic, Strielka
    VIII: Blizbor, Crazy Bull, Power Barbarian, Abelard F
    IX: Donny Di, Signor Cava, Borgo, Real Life

    Niedziela:
    I: Inoui de Boijaret, Iron Alba Vel, Isalyne d’Abomey, Just Be Free
    II: Lady Joanna, El Pago Pago, Arkano, Tribunal
    III: Izalor, Katana Max, Fair Master, Find the Queen
    IV: Wasmy Al Kheldiah, Celebryk, Sir Amer, Zoi
    V: Australian Spring, Bat Eater, Trollstroem, Parys
    VI: Factoriel, Fend d’Ukraine, Eden Pierji, George Banks
    VII: Serpention, Lucky Fate, Filibert, Feothan

    1. Markola – 31 pkt.SOBOTA
      I: Good Gift, Singers Star, Santo Elmo, Zaknafein
      II: Timemaster, Guitar Man , Wedding Ring, Gryphon
      III: Taled Al Khalediah, Wictorius, Kito, Ahmed
      IV: Moonu, Westminster Cat, Cannacore, Jenny of Success
      V: Matt Machine , Kaneshya, Syriusz, Akurat
      VI: Galito de Bozouls, Najem du Soleil, Oficer, Ibelia du Pouy
      VII: Amant, Strielka, Zoya Rmp, So Good Malpic
      VIII: Abelard F, Power Barbarian, Blizbor, Crazy Bull
      IX: Donny Di, Limelight, Signor Cava, Real Life

    NIEDZIELA
    I: Inoui de Boijaret, Isalyne d’Abomey, Iron Alba Vel, Iriska OV
    II: Lady Joanna, El Pago Pago, Polonia Spirit F, Tribunal
    III: Find de Queen, Fair Master, Disc’o Vol, Naiade Des Sources
    IV: Sir Amer, Wasmy Al Khalediah, Celebryk, Zoi
    V: Virago Westminster, Australian Spring, Bat Eater, Trollstroem
    VI: Factoriel, Fend d’Ukraine, Curly Light, Goeteborg,
    VII: Serpention, Chou Pet, Lucky Fate, Filibert x

    1. Dinozaur – 31 pkt.

    Sobota
    I – Good Gift, Singers Star, Santo Elmo, Thiry Time,
    II – Timemaster, Guitar Man, Petit, Zanzily Passion,
    III – Tale AK, Kito, Wictorius, Ormena,
    IV – Moonu, Cannacore, Westminster Cat, Kena,
    V – Matt Machine, Kaneshya, Syriusz, Jolly Jumper,
    VI – Galito de Bozouls, Parhess, Oficer, Najem du Soleil,
    VII – Amant, So Good Malpic, Dream It Possible, Artysta,
    VIII – Blizbor, Abelard F, Crazy Bull, Power Barbarian,
    IX – Donny Di, Limlight, Signor Cava, Real Life

    Niedziela
    I – Inoui de Boijaret, Iriska OV, Irbis Pawelce, Iron Alba Vel,
    II – Kaszi, Lady Joanna, Tribunal, El Pago Pago,
    III – Fair Master, Disco Vol, Find the Queen, La Vie,
    IV – Sir Amer, Wasmy AK, Celebryk, Hudjel de Bozouls,
    V – Trollstroem, Australian Spring, Bat Eater, Virago Westminster,
    VI – Furnika, Factoriel, Goteborg, George Banks,
    VII – Serpention, Filibert, Lucky Fate, Amon the Great,

    1. Andrew – 31 pkt.

    Sobota
    I: Good Gift, Singers Star, Santo Elmo, Zaknafein
    II: Timemaster, Gryphon, Zanzily Passion, Guitar Man
    III: Wictorius, Ormena, Kito, Taled Al Khalediah
    IV: Moonu, Westminster Cat, Be my Girl, Cannacore
    V: Matt Machine, Kaneshya, Groszek, Jolly Jumper
    VI: Galito de Bozouls, Najem du Soleil, Oficer, Anwar Al Khalediah
    VII: Amant, So Good Malpic, Zoya Rmp, Strielka
    VIII: Crazy Bull, Blue Connoisseur, Blizbor, Abelard F
    IX: Donny di, Limlight, Signor Cava, Real Life

    Niedziela
    I: Inoui de Boijaret, Isalyne d’Abomey, Iron Alba Vel, Iriska OV
    II: Lady Joanna, El Pago Pago, Tribunal, Polonia Spirit F
    III: Fair Master, Izalor, Find The Queen, Disc’o Vol
    IV: Wasmy Al Khalediah, sir Amer, Zoi, Celebryk
    V: Australian Spring, Virago Westminster, Bat Eater, Luaithrion
    VI: Factoriel, Fend d’Ukraine, Goteborg, George Banks
    VII: Serpention, Lucky Fate, Chou Pet, Filibert

    1. Kwiatek – 31 pkt.

    Sobota
    GON 1 ; 3 SINGERS STAR , 6 GOD GIFT , 4 ZAKNAFEIN , 1 TUTULALA
    GON 2 ; 6 TIME MASTER , 2 GUITAR MAN , 7 GRYPHON , 5 WEEDING RING
    GON 3 ; 6 WICTORIUS , 3 TALED AL KHALEDIAH , 1 KITO , 7 AHMED
    GON 4 ; 8 MOONU , 7 WESMINISTER CAT , 6 CANNACORE , 3 BE MY GIRL
    GON 5 ; 4 JOLLY JUMPER , 7 KANESHYA , 1 SYRIUSZ , 2 MAT MACHINE
    GON 6 ; 6 GALITO DE BOZOULS , 2 NAJEM DU SOLEI , 4 PARHESS , 1 OFICER
    GON 7 ; 7 AMANT , 1 STRIELKA , 3 DASOUDI , 5 SO GOD MALPIC
    GON 8 ; 4 BLIZBOR , 5 CRAZY BULL , 3 ABELARD F , 1 POWER BARBARIAN
    GON 9 ; 2 DONNY DI , 5 LIMLIGHT , 7 SIGNOR CAVA , 4 MAGIC UNIVERSE

    Niedziela
    GON 1 ; 1 INOUI DE BOLIJARED , 4 IRISKA OU , 5 INFANTA , 7 IRON ALBA VEL
    GON 2 ; 2 LADY JOANNA , 4 EL PAGO PAGO , 7 POLONIA SPIRIT F , 3 TRIBUNAL
    GON 3 ; 3 FAIR MASTER , 4 KATANA MAX , 2 IZALOR , 1 DISCO VOLT
    GON 4 ; 4 SIR AMER , 5 WASMY AL KHALEDIAH , 3 CELEBRYK , 7 ZOI
    GON 5 ; 5 VIRAGO WESMINSTER , 8 AUSTRALIAN SPRING , 7 BAT EATER , 4 DOMINA
    GON 6 ; 5 FACTORIEL , 3 GOETEBORG , 10 FEND DE UKRAINE , 7 FURNIKA
    GON 7 ; 2 LUCKY FATE , 7 FILIBERT , 6 SERPENTION 1 CHOU PET

    1. Nie Tylko Galop – 31 pkt.

    Sobota
    I: Singers Stars, Good Gift, Palm Club, Santto Elmo
    II: Timemaster, Guitar Man, Gryphon, Petit
    III: Taled Al Khalediah, Wictorius, Kito, Ormena
    IV: Moonu, Westminster Cat, Cannacore, Be My Girl
    V: Matt Machine, Groszek, Syriusz, Kaneshya
    VI: Galito De Bozouls, Oficer, Anwar Al Khalediah, Najem Du Soleil
    VII: Amant, Strielka, Zoya RMP, Artysta
    VIII: Crazy Bull, Blizbor, Blue Connoisseur, Power Barbarian
    IX: Donny Di, Limlight, Signor Cava, Real Life

    Niedziela
    I: Inoui de Boijaret, Iron Alba Vel, Infanta, Iriska OV
    II: Lady Joanna, Tribunal, Polonia Spirit F, El Pago Pago
    III: Fair Master, Find The Queen, Katana Max, Naiade Des Sources
    IV: Wasmy Al Khalediah, Sir Amer, Celebryk, Zoi
    V: Bat Eater, Australian Spring, Virago Westminster, Luaithrion
    VI: Factoriel, Eden Perji, Goteborg, Fend d’Ukraine
    VII: Seprention, Lucky Fate, Chou Pet, Amon The Great

    1. Insider – 31 pkt.

    Sobota
    I: Singers Star, Good Gift, Santo Elmo, Tutulala
    II: Timemaster, Petit, Gryphon, Zanzili Passion
    III: Kito, Ormena, Wictorius, Ahmed
    IV: Moonu, Westimnster Cat, Jenny Of Success, Be my Girl
    V: Kaneshya, Syriusz, Matt Machine, Groszek
    VI: Galito de Bozouls, Najem du Soleil, Anwar Al Khalediah, Oficer
    VII: Dream It Possible, Amant, So Good Malpic, Strielka
    VIII: Power Barbarian, Crazy Bull, Blizbor, Abelard F
    IX: Donny Di, Limlight, Signor Cava, Magic Universe

    Niedziela
    I: Inoui de Boijaret, Iron Alba Vel, Iriska OV, Isalyne d’Abomey
    II: El Pago Pago, Lady Joanna, Kaszi, Polonia Spirit F
    III: Izalor, Find The Queen, Naiade Des Sources, Fair Master
    IV: Wasmy Al Khalediah, Celebryk, Sir Amer, Zeeba Al Khalediah
    V: Australian Spring, Virago Westminster, Bat Eater, Trollstroem
    VI: Factoriel, Fend d’Ukraine, George Banks, Goteborg
    VII: Lucky Fate, Filibert, Serpention, Amon The Great

    1. L. – 30 pkt.

    Sobota
    I: Good Gift, Palm Club, Santo Elmo, Singers Star
    II: Timemaster, Gryphon, Zanzily Passion, Petit
    III: Wictoriuis, Ormena, Kito, Ornilla Fata
    IV: Jenny of Succes, Moonu, Westminster Cat, Be My Girl
    V: El Corazone, Syriusz, Groszek, Matt Machine
    VI: Najem du Soleil, Anwar al Khalediah, Galito de Bozouls, Oficer
    VII: So Good Malpic, Dasoudi, Aman, Artysta
    VIII: Crazy Bull, Blizbor, Power Barbarian, Abelard
    IX: Limelight, Borgo, Donny Di, Magic Universum

    Niedziela
    I: Inoui de Boijaret, Iron Alba Vel, Just Be Free, Isalyne d’Abomey
    II: Lady Joanna, El Pago Pago, Tribunal, Kaszi
    III: Naiade des Sources, Fair Master, Miss Molly, Find the Queen
    IV: Wasmy al Khalediah, Celebryk, Sir Amer, Zeeba al Khalediah
    V: Australian Spring, Bat Eater, Luaithrion, Trollstroem
    VI: Factoriel, Fend d’Ukraine, Goteborg, Eden Pierji
    VII: Serpention, Filibert, Amon the Great, Lucky Fate

    1. Qlpin – 29 pkt.

    Sobota
    I: Singers Star, Good Gift, Thiry Time, Palm Club
    II: Guitar Man, Petit, Gryphon, Zanzily Passion
    III: Taled Al Khalediah, Wictorious, Ormena, Kito
    IV: Moonu, Jenny of Success, Iva Grey, Be my Girl
    V: Kaneshya, Syriusz, El Corazone, Matt Machine
    VI: Anwar Al Khalediah, Galito de Bozouls, Najem du Soleil, Oficer
    VII: So Good Malpic, Amant, Zoya RMP, Dream it Possible
    VIII: Blizbor, Crazy Bull, Blue Connoisseur, Abelard F
    IX: Donny di, Lim Light, Signor Cava, Borgo,

    Niedziela
    I: Inoui de Boijaret, Isalyne d’Abomey, iron Alba Vel, Iriska OV
    II: Lady Joanna, El Pago Pago, Kaszi, Polonia Spirit F
    III: Find The Queen, Trella, Fair Master, Katana Max,
    IV: Wasmy Al Khalediah, Sir Amer, Celebryk, Zoi
    V: Virago Westminster, Australian Spring, Luaithrion, Bat Eater
    VI: Factoriel, Fend d’Ukraine, Goteborg, George Banks
    VII: Serpention, Lucky Fate, Feothan, Chou Pet

    1. Tampa Bay – 28 pkt.

    Sobota:
    I: Good Gift, Singers Star, Zaknafein, Palm Club
    II: Timemaster, Guitar Man, Zanzily Passion, Wedding Ring
    III: Wictorious, Kito, Ormena, Taled Ak
    IV: Jenny of Succes, Moonu, Westminster Cat, Cannacore
    V: Matt Machine, El Corazone, Jolly Jumper, Kaneshya,
    VI: Galito dB, Anwar Ak, Najem du Soleil, Oficer
    VII: Amant, Strielka, Zoya RMP, Artysta
    VIII: Crazy Bull, Blizbor, Blue Connoisseur, Abelard F
    IX: Donny di, Limlight, Signor Cava, Borgo

    Niedziela:
    I: Inoui de Boijaret, Isalyne d’Abomey, Iron Alba Vel
    II: Polonia Spirit F, Lady Joanna, El Pago Pago, Tribunal,
    III: Naiade des Sources, Find the Queen, Fair Master, Katana Max
    IV: Wasmy Ak, Sir Amer, Celebryk, Hudjel dB
    V: Australia Spring, Bat Eater, Virago Westminster, Parys
    VI: Factoriel, Eden Pierji, Goteborg, Fend d’Ukraine
    VII: Serpention, Amon the Great, Lucky Fate, Chou Pet

    1. Taras – 28 pkt.

    Sobota
    I: Singers Star, Good Gift, Zaknafein, Santo Elmo
    II: Timemaster, Guitar Man, Gryphon, Zanzily Passion
    III: Wictorius, Kito, Taled Al Khalediah, Ormena
    IV: Moonu, Westminster Cat, Cannacore, Jenny Of Success
    V: Kaneshya, Matt Machine, Jolly Jumper, Groszek
    VI: Galito de Bozouls, Najem du Soleil, Anwar Al Khalediah, Oficer
    VII: Amant, Zoya Rmp, So Good Malpic, Strielka
    VIII: Blizbor, Blue Connoisseur, Crazy Bull, Power Barbarian,
    IX: Donny di, Real Life, Limlight, Signor Cava

    Niedziela
    I: Iriska OV, Inoui de Boijaret, Iron Alba Vel, Infanta
    II: Lady Joanna, El Pago Pago, Tribunal, Kaszi
    III: Fair Master, Find The Queen, Disc’o Vol, Izalor
    IV: Wasmy Al Khalediah, Sir Amer, Celebryk, Zoi
    V: Bat Eater, Australian Spring, Virago Westminster, Trollstroem
    VI: Factoriel, Furnika, Fend d’Ukraine, George Banks
    VII: Serpention, Lucky Fate, Filibert, Chou Pet

    1. Mati – 28 pkt.

    Sobota
    I: Good Gift, Singers Stars, Santo Elmo, Tutulala
    II: Timemaster, Gryphon, Zanzily Passion, Guitar Man
    III: Ormena, Wictorius, Taled Al Khalediah, Kita
    IV: Moonu, Cannacore, Be My Girl, Jenny of Success
    V: Kaneshya, Jolly Jumper, Syriusz, Matt Machine
    VI: Galito de Bozouls, Najem de Soleil, Awar al Khalediah, Parhess
    VII: Strielka, Amant, Zoya Rmp, So Good Malpic
    VIII: Crazy Bull, Abelard F, Blizbor, Blue Connoisseur
    IX: Donny di, Signor Cava, Limlight, Real Life

    Niedziela
    I: Inoui de Boijaret, Iron Alba Vel, Isalyne d’Abomey, Iriska OV,
    II: Lady Joanna, Tribunal, Polonia Spirit F, El Pago Pago
    III: Fair Master, Find The Queen, Disc’o Vol, Katana Max
    IV: Sir Amer, Wasmy al Khalediah, Celebryk, Hudjel de Bozouls
    V: Bat Eater, Virago Westminster, Austrialian Spring, Trollstroem
    VI: Factoriel, Goteborg, George Banks, Furnika
    VII: Serpention, Lucky Fate, Chout Pet, Amon The Great

    1. BIG-RED – 28 pkt.

    Sobota
    I: Good Gift, Singers Star, Palm Club, Santo Elmo
    II: Timemaster, Guitar Man, Gryphon, Wedding Ring
    III: Wictorius, Ormena, Kito, Ornilia Fata JR
    IV: Moonu, Westminster Cat, Jenny Of Success, Cannacore
    V: Syriusz, Kaneshya, Tajfun, Matt Machine
    VI: Galito de Bozouls, Najem du Soleil, Anwar Al Khalediah, Kabara Al Jasra
    VII: So Good Malpic, Amant, Zoya Rmp, Strielka
    VIII: Crazy Bull, Blizbor, Power Barbarian, Abelard F
    IX: Limlight, Donny di, Signor Cava, Magic Universe

    Niedziela
    I: Inoui de Boijaret, Iron Alba Vel, Isalyne d`Abomey, Iriska OV
    II: Lady Joanna, El Pago Pago, Kaszi, Polonia Spirit F
    III:Find The Queen, Fair Master, Miss Molly, Izalor
    IV: Sir Amer, Wasmy Al Khalediah, Celebryk, Zoi
    V: Austrialian Spring, Bat Eater, Virago Westminster, Trollstroem
    VI: Factoriel, Goteborg, Fend d’Ukraine, Eden Pierji
    VII: Serpention, Chou Pet, Filibert, Amon The Great

    1. Benny The Dip – 27 pkt.

    Sobota
    I Singers Star,Tutulala,Good Gift,Thiry Time
    II Petit,Guitar Man,Timemaster,Anator
    III Victorius,Ormena,Ornilia Fata JR,Kito
    IV Moonu,Be my Girl,Jenny of Succes ,Westminster Cat
    V Groszek,Keneshya,Tajfun,Matt Machine
    VI Najem du Soleil,Oficer,Galito dB,Parhess
    VII So Good Malpic,Strielka,Amant,Dream it Possible
    VIII Blizbor,Abelard F,Power Barbarian,Crazy Bull
    IX Donny di,Limlight,Signor Cava,Magic Universe

    Niedziela
    I Inoui de Boijaret,Iron Alba Vel,Just Be Free,Infanta
    II El Pago Pago,Lady Joanna,Kaszi,Tribunal
    III Fair Master,Katana Max,Miss Molly,La Vie
    IV Wasmy AK,Celebryk,Sir Amer,Hudjel dB
    V Trollstroem,Australian Spring,Sat Eater,Parys
    VI Factoriel,Hugo des Bois,Georg Banks,Furnika
    VII Serpention,Feothan,Amon The Great,Lucky Fate

    1. Dżet1985 – 26 pkt.

    Sobota
    I Good Gift , Zaknafein , Santo Elmo , Tutulala
    II Timemaster , Petit , Gryphon , Guitar Man
    III Kito , Taled Al Khalediah , Ormena , Wictorius
    IV Moonu , Jenny Of Success , Westminster Cat , Kena
    V Kaneshya , Syriusz , Matt Machine , Tajfun
    VI Galito de Bozouls , Kabara Al Jasra , Oficer , Anwar Al Khalediah
    VII Amant , Strielka , Zoya Rmp , Dream It Possible
    VIII Crazy Bull , Blizbor , Power Barbarian , Abelard F
    Niedziela I Isalyne d’Abomey , Inoui de Boijaret , Iron Alba Vel , Irbis Pawelce
    II Lady Joanna , El Pago Pago , Kaszi , Polonia Spirit F
    III Find The Queen , Fair Master , Izalor , Naiade Des Sources
    IV Sir Amer , Wasmy Al Khalediah , Celebryk , Hudjel de Bozouls
    V Bat Eater , Australian Spring , Virago Westminster , Parys
    VI Factoriel , Goteborg , Furnika , Eden Pierji
    VII Chou Pet , Serpention , Filibert , Amon The Great

    1. Meg – 26 pkt.

    Sobota
    I.Singers Star (3), Good Gift (6), Thiry Time (7), Zaknafein (4)
    II.Guitar Man (2), Timemaster (6), Gryphon (7), Zanzily Passion (1)
    III.Wictorius (6), Kito (1), Ormena(2), Ornilia Fata JR (5)
    IV.Moonu (8), Cannacore (6), Kena (4), Westminster Cat (7)
    V.Jolly Jumper (4), Kaneshya (7), Groszek (5), Matt Machine (2)
    VI. Galito de Bozouls (6), Najem du Soleil (2), Anwar Al Khalediah (7), Ibelia du Pouy (5)
    VII. Zoya Rmp (6), Strielka (1), Dasoudi (3), Amant (7), So Good Malpic (5)
    VIII. Blizbor (4), Crazy Bull (5), Power Barbarian (1), Abelard F (3)
    IX. Limlight (5), Donny di (2), Signor Cava (7), Real Life (6)

    Niedziela,
    I. Inoui de Boijaret (1), Iron Alba Vel (7), Isalyne d’Abomey (8), Iriska OV (4)
    II. Lady Joanna (2), Polonia Spirit F (7), Tribunal (3), El Pago Pago (4)
    III.Find The Queen (6), Katana Max (4), Fair Master (3), Izalor (2)
    IV. Wasmy Al Khalediah (5), Zeeba Al Khalediah (1), Sir Amer (4), Celebryk (3)
    V. Australian Spring (8), Bat Eater (7), Virago Westminster (5), Trollstroem (2)
    VI.Factoriel (5), Fend d’Ukraine (10), George Banks (11), Goteborg (3)
    VII.Serpention (6), Lucky Fate (2), Amon The Great (4), Chou Pet (1)

    1. Sindicato – 25 pkt.

    Sobota:
    I. Good Gift, Singers Star, Santo Elmo, Tutalala
    II. Guitar Man, Gryphon, Wedding Ring, Anator
    III. Ormena, Kito, Taled, Wictorius
    IV. Moonu, Jenny Of Success, Cannacore, Be My Girl
    V. Groszek, Kaneshya, Syriusz, Jolly Jumper
    VI. Oficer, Galito De Bozouls, Najem du Soleil, Kabara Al Jasra
    VII. Amant, Strielka, Zoya Rmp, Artysta
    VIII. Blizbor, Power Barbarian, Crazy Bull, Blue Connoisseur
    IX. Signor Cava, Real Life, Borgo, Limlight

    Niedziela:
    I. Inoui De Boijaret, Iron Alba Vel, Isalyne d’Abomey, Iriska OV
    II. Polonia Spirit F, Lady Joanna, El Pago Pago, Kaszi
    III. Find The Queen, Naiade Des Sources, Fair Master, Trella
    IV. Sir Amer, Wasmy, Celebryk, Zoi
    V. Virago Westminster, Australian Spring, Bat Eater, Trollstroem
    VI. Factoriel, Goteborg, Fend d’Ukraine, George Banks
    VII. Serpention, Lucky Fate, Filibert, Amon The Great

    1. KUBIQ96 – 25 pkt.

    Sobota
    I:Singers Star, Good Gift, Santo Elmo, Thiry Time
    II:Guitar Man, Timemaster, Petit, Anator
    III:Taled Al Khalediah, Kito, Wictorius, Ahmed
    IV:Cannacore, Moonu, Westminister Cat, Kena
    V:Matt Machine, Groszek, Kaneshya, Syriusz
    VI:Najem du Soleli, Parhess, Galito de Bozouls, Oficer
    VII:Amant, Strielka, So Good Malpic, Zoya Rmp
    VIII:Blizbor, Blue Connoisseur, Crazy Bull, Power Barbarian
    IX:Donny di, Limlight, Borgo, Signor Cava

    Niedziela
    I:iriska OV, Infanta, Inoui de Boijaret, Just Be free
    II:Lady Joanna, Tribunal, Kaszi, El Pago Pago
    III:Find The Queen, Fair Master, Miss Molly, Izalor
    IV:Wasmy Al Khalediah, Sir Amer, Celebryk, Matador
    V:Virago Westminister, Australian Spring, Bat Eater, Trollstroem
    VI:Goteborg, Factorial, George Banks, Furnika
    VII:Lucky Fate, Filibert, Serpention, Chou Pet

    1. Druid – 25 pkt.

    Sobota
    I : Singers Star, Good Gift, Santo Elmo, Tutulala
    II: Timemaster, Petit, Guitar Man, Gryphon
    III: Wictorius, Ormena, Taled AK, Kito
    IV: Moonu, Westminster Cat, Jenny Of Success, Cannacore
    V: Matt Machine, Jolly Jumper, Syriusz, Kaneshya
    VI: Najem du Soleil, Galito de Bozouls, Anwar AK, Kabara Al Jasra
    VII: Amant, Zoya Rmp, Strielka, Dream It Possible
    VIII: Blizbor, Crazy Bull, Power Barbarian, Blue Connoisseur
    IX: Donny Di, Limlight, Signor Cava, Real Life

    Niedziela
    I:Inoui de Boijaret , Iron Alba Vel, Isalyne d’Abomey, Iriska OV
    II: Tribunal, Lady Joanna, El pago Pago, Kaszi
    III: Find The Queen, Fair Master, Naiade Des Sources, Izalor
    IV: Wasmy AK, Celebryk, Sir Amer, Hudjel de Bozouls
    V: Australian Spring, bat Eater, Virago Westminster, Parys
    VI: Factoriel, Goteborg, Eden Pierji, Furnika
    VII: Serpention, Lucky Fate, Filibert, Chou Pet

    1. Daylami – 23 pkt.

    Sobota
    I: Good Gift (6), Singers Star (3), Thiry Time (7), Tutulala (1)
    II: Zanzily Passion (1), Timemaster (6), Guitar Man (2), Gryphon (7 )
    III: Kito (1), Taled Al Khalediah (3), Wictorius (6), Ghala Al Khalediah (4)
    IV: Westminster Cat (7), Moonu (8), Iskra One (1), Be my Girl (3)
    V: Matt Machine (2), Syriusz (1), Groszek (5), El Corazone (3)
    VI: Galito de Bozouls (6), Anwar Al Khalediah (7), Najem du Soleil (2), Oficer (1)
    VII: Zoya Rmp (6), Amant (7), Strielka (1), So Good Malpic (5)
    VIII: Crazy Bull (5), Blue Connoisseur (2), Power Barbarian (1), Abelard F (3)
    IX: Donny di (2), Limlight (5), Real Life (6), Borgo (3)

    Niedziela
    I: Inoui de Boijaret (1), Isalyne d’Abomey (8), Iriska OV (4), Infanta (5)
    II: Lady Joanna (2), Tribunal (3), Polonia Spirit F (7), El Pago Pago (4)
    III: Find The Queen (6), Fair Master (3), Disc’o Vol (1), Izalor (2)
    IV: Wasmy Al Khalediah (5), Sir Amer (4), Zeeba Al Khalediah (1), Celebryk (3)
    V: Australian Spring (8), Bat Eater (7), Virago Westminster (5), Pilecki (9),
    VI: Factoriel (5), Furnika (7), Goteborg (3), George Banks (11)
    VII: Serpention (6), Lucky Fate (2), Filibert (7), Chou Pet (1)

    1. Friend – 22 pkt.

    Sobota
    I. Thiry Time, Good Gift, Zaknafein, Singers Star
    II. Timemaster, Petit, Gryphon, Guitar Man
    III.Kito, Ormena, Wictorius, Ornilia Fata
    iV. Westminster Cat, Moonu, Jenny of Success,Dakini
    V.Groszek. Matt Machine.Jolly Jumper, Kaneshya
    VIOficer, AnwarAK, Najem du Soleil, Parhess
    VII.So Good Malpic, Strielka, Amant, Zoya Rmp
    VIII.Crazy Bull, Blizbor, Power Barbarian, Abelard
    IX.Donny di, Signor Cava, Limlight, Real Life

    Niedziela
    I : Inoui de Boijaret, Isalyne, Irishka, Iron Alba Vel
    II: Tribunal, Lady Joanna,Polonia Spirit,El Pago Pago
    III:Miss Molly, Disco Vol, Izalor, Naiade Des Sources
    IV: Wasmy AKh,Sir Amer, Celebryk, Zoi
    V: Virago Westminster, Australian Spring, Bat Eater,Pilecki
    VI: Factoriel, Goteborg, Furnika, Fens dUkraine
    VII: Filibert, Serpention, Lucky Fate, Chou Pet

    1. Alter Ego – 21 pkt.

    Sobota
    I: Good Gift, Singers Star, Zaknafein, Thiry Time
    II: Gryphon, Petit, Timemaster, Guitar Man
    III: Wiktorius, Kito, Ahmed, Ormena
    IV: Moonu, Westminster Cat, Kena, Cannacore
    V: Kaneshya, Groszek, Matt Machine, Jolly Jumper
    VI: Anwar Al Khalediah, Najem Du Soleil, Galito De Bozouls, Parhess
    VII: Amant, Strielka, Zoya RMP, Artysta
    VIII: Blizbor, Blue Connoisseur, Crazy Bull, Power Barbarian
    IX: Donny Di, Signor Cava, Limlight, Magic Universe

    Niedziela
    I: Inoui de Boijaret, Isalyne d’Abomey, Iriska OV, Just be Free
    II: Lady Joanna, El Pago Pago, Tribunal, Arkano
    III: Fair Master, Find The Queen, Disc’O Vol, Katana Max
    IV: Sir Amer, Wasmy Al Khalediah, Celebryk, Zeeba Al Khalediah
    V: Virago Westminster, Pilecki, Parys, Australian Spring
    VI: Factoriel, Goteborg, George Banks, Furnika
    VII: Filibert, Amon The great, Serpention, Chou Pet

    1. Zielak – 21 pkt.

    Sobota
    I: Singers Star (3). Good Gift (6). Thiry Time (7), Palm Club (2),
    II: Timemaster (6), Guitar Man (2), Gryphon (7), Petit (4)
    III: Wictorius (6), Kito (1), Taled AL Khalediah (3), Ghala AL Khalediah (4)
    IV: Moonu (8), Westminster Cat (7), Cannacore (6), Jenny OF Success (10)
    V: Matt Machine (2), Groszek (5), Jolly Jumper (4), Keneshya (7)
    VI: Kabara AL Jasra (3), Anwar AL Khalediah (7), Galito de Bozouls (6), Oficer (1)
    VII: Amant (7), Strielka (1), Zoya RMP (6), Artysta (4),
    VIII: Power Barbarian (1), Crazy Bull (5), Abelard F(3), Blizbor (4)
    IX : Donny di (2), Limlight (5), Signor Cava (7), Borgo (3)

    Niedziela
    I: Iriska OV (4), Inoui de Boijaret (1), Infanta (5), Iron Alba Vel (7)
    II: Lady Joanna (2), Tribunal (3), El Pago Pago (4), Kaszi (8)
    III: Find The Queen (6), Fair Master (3), Naiade Des Sources (9), Disc’o Vol (1)
    IV: Wasmy AL Khalediah (5), Sir Amer (4), Zeeba AL Khalediah (1), Hudjel de Bozouls (2)
    V: Bat Eater (7), Virago Westminste (5), Australian Spring (8), Trollstroem (2)
    VI: Factoriel(5), Furnika (7), Goteborg (3), George Banks (11)
    VII: Amon The Great (4), Serpention (6), Filibert (7), Chou Pet (1)

    1. Domkas – 20 pkt.

    Sobota
    I: Singers Star (3), Palm Club (2), Good Gift (6), Tutulala (1)
    II: Timemaster (6), Gryphon (7), Petit (4), Guitar Man (2)
    III: Wictorius (6), Kito (1), Taled Al Khalediah (3), Ormena (2)
    IV: Moonu (8), Westminster Cat (7), Jenny Of Success (10), Cannacore (6)
    V: Matt Machine (2), Groszek (5), Jolly Jumper (4), Kaneshya (7)
    VI: Najem du Soleil (2), Oficer (1), Galito de Bozouls (6), Anwar Al Khalediah (7)
    VII: Amant (7), Strielka (1), Zoya Rmp (6), So Good Malpic (5)
    VIII: Blizbor (4), Blue Connoisseur (2), Crazy Bull (5), Power Barbarian (1)
    XI: Donny di (2), Borgo (3), Limlight (5), Signor Cava (7)

    Niedziela:
    I: Iriska OV (4), Inoui de Boijaret (1), Infanta (5), Iron Alba Vel (7)
    II: Lady Joanna (2), Tribunal (3), El Pago Pago (4), Arkano (6)
    III: Find The Queen (6), Katana Max (4), Fair Master (3), Izalor (2)
    IV: Sir Amer (4), Celebryk (3), Wasmy Al Khalediah (5), Zeeba Al Khalediah (1)
    V: Australian Spring (8), Bat Eater (7), Virago Westminster (5), Trollstroem (2)
    VI: Factoriel (5), Fend d’Ukraine (10), Goteborg (3), Furnika (7)
    VII: Serpention (6), Chou Pet (1), Amon The Great (4), Lucky Fate (2)

    1. This is me – 17 pkt.

    Sobota
    I: Good Gift, Singerss Star, Santo Elmo, Thiry Time
    II: Guitar Man, Gryphon, Zanzily Passion, Wedding Ring
    III: Taled Al Khalediah, Kito, Wictorius, Ormena
    IV. Cannacore, Jenny Of Success, Moonu, Kena
    V: Matt Machine, Syriusz, Kaneshya, Jolly Jumper
    VI: Najem du Soleil, Anwar Al Khalediah, Galito de Bozouls, Oficer
    VII: Amant, Zoya RMP, Strielka, Artysta
    VIII: Power Barbarian, Crazy Bull, Blizbor, Blue Connoisseur

    Niedziela
    I: Inoui de Boijaret, Irbis Pawelce, Joy Pawelce, Iriska OV
    II: Polonia Spirit F, Lady Joanna, El Pago Pago, Kaszi
    III: Fair Master, Find The Queen, Naiade Des Sources, La Vie
    IV: Wasmy Al Khalediah, Sir Amer, Celebryk, Zoi
    V: Australian Spring, Virago Westminster, Bat Eater, Trollstroem
    VI: Factoriel, Fend d’Ukraine, Goteborg, George Banks
    VII: Serpention, Lucky Fate, Filibert, Chou Pet

    1. Lasanta – 17 pkt.

    Sobota
    I Singers Star, Good Gift, Zaknafein, Tutulala
    II Timemaster, Petit, Guitar Man, Gryphon
    III Ormena, Kito, Ghala Al Khalediah,Taled Al Khalediah
    IV Moonu, Westminster Cat,Kena, Cannacore
    V Kaneshya , Matt Machine, Groszek, Syriusz
    VI Anwar Al Khalediah, Kabara Al Jasra, Galito de Bozouls, Oficer
    VII Strielka, Zoya Rmp, Amant, Dream It Possible
    VIII Crazy Bull, Abelard F, Blizbor, Gone Hill
    IX Donny di , Borgo, Limlight, Signor Cava

    Niedziela
    I Inoui de Boijaret, Isalyne d’Abomey, Irbis Pawelce, Infanta
    II Lady Joanna, Kaszi, Tribunal, El Pago Pago
    III El Pago Pago, Fair Master,Find The Queen,Katana Max
    IV Wasmy Al Khalediah, Sir Amer, Hudjel de Bozouls, Celebryk
    V Bat Eater, Virago Westminster, Australian Spring, Pilecki
    VI Factoriel, Eden Pierji, George Banks, Goteborg
    VII Lucky Fate, Serpention, Amon The Great, Feothan

    1. Medeo – 17 pkt.

    Sobota
    I GOOD GIFT , ZAKNAFEIN , SINGERS STAR , SANTO ELMO
    II TIMEMASTER , PETIT , GUITAR MAN , ZANZILY PASSION
    III WICTORIUS , KITO , TALED AK , ORMENA
    IV MOONU , BE MY GIRL , KENA , IVA GREY
    V MATT MACHINE , GROSZEK , SYRIUSZ , JOLLY JUMPER
    VI ANWAR AK , GALITO DE BOZOULS , OFICER , PARHESS
    VII AMANT , ZOYA RMP , STRIELKA , SO GOOD MALPIC
    VIII CRAZY BULL , BLIZBOR , GONE HILL , ABELARD F
    IX LIMLIGHT , DONNY DI , BORGO , REAL LIFE

    Niedziela
    I INOUI DE BOIJARET , IRON ALBA VEL , JUST DE FREE , ISALYNE D’ABOMEY
    II EL PAGO PAGO , LADY JOANNA , TRIBUNAL , POLONIA SPIRIT F
    III FIND THE QUEEN , IZALOR , MISS MOLLY , FAIR MASTER
    IV SIR AMER , WASMY AK , HUDJEL DE BOUZOULS , CELEBRYK
    V AUSTRALIAN SPRING , VIRAGO WESTMINSTER , PARYS , LUAITHRION
    VI FACTORIEL , GEORGE BANKS , FURNIKA , EDEN PIERJI
    VII FILIBERT , AMON THE GREAT , FEOTHAN , SERPENTION

    1. Wtorek – 11 pkt.

    Sobota
    I: Singers Star (3), Thiry Time (7), Good Gift (6), Santo Elmo (5)
    II: Guitar Man (2), Timemaster (6), Gryphon (7), Wedding Ring (5)
    III: Kito (1), Wictorius (6), Wictorius (2), Taled Al Khalediah (3)
    IV: Cannacore (6), Moonu (8), Westminster Cat (7), Kena (4)
    V: Groszek (5), Jolly Jumper (4), Matt Machine (2), Syriusz (1)
    VI: Najem du Soleil (2), Galito de Bozouls (6), Anwar Al Khalediah (7), Oficer (1)
    VII: Strielka (1), Amant (7), Zoya Rmp (6), So Good Malpic (5)
    VIII: Blizbor (4), Crazy Bull (5), Power Barbarian (1), Blue Connoisseur (2)
    IX: Limlight (5), Donny di (2), Borgo (3), Signor Cava (7)

    Niedziela
    I: Iriska OV (4), Inoui de Boijaret (1), Infanta (5), Iron Alba Vel (7)
    II: Lady Joanna (2), Tribunal (3), El Pago Pago (4), Polonia Spirit F (7)
    III: Katana Max (4), Miss Molly (10), Find The Queen (6), Izalor (2)
    IV: Sir Amer (4), Wasmy Al Khalediah (5), Celebryk (3), Zeeba Al Khalediah (1)
    V: Trollstroem (2), Australian Spring (8), Virago Westminster (5), Bat Eater (7)
    VI: Goteborg (3), Fend d’Ukraine (10), Eden Pierji (2), George Banks (11)
    VII: Serpention (6), Lucky Fate (2), Filibert (7), Chou Pet (1)

    Udostępnij

    Powiązane artykuły

    Zbliżające się wydarzenia

    Najnowsze artykuły

    Ta strona jest przeznaczona wyłącznie dla osób pełnoletnich.

    Potwierdź, że masz ukończone 18 lat lub opuść stronę.