More

    Drugie notowanie na Derby 2022. Moonu przed Jolly Jumperem i Matt Machine

    Za nami wiosenne klasyki dla trzylatków – nagrody Wiosenna i Rulera oraz Nagroda Irandy na 2000 m, a także kilka grupowych selekcyjnych wyścigów z udziałem koni zgłoszonych do Derby. Przygotowaliśmy drugie notowanie szans koni na Westminster Derby 2022, do którego zostały zgłoszone w pierwszym zapisie aż 63 konie. Notowania są zrobione na podstawie dotychczasowych osiągnięć koni, oceny ich rodowodów pod względem klasy i zwłaszcza szans na dobre bieganie w dystansie na 2400 m, spodziewanej progresji, poziomu trenera, a także budowy koni. Kolejne notowanie po nagrodach Soliny i Iwna.

    Dzień 18 – niedziela, 3 lipca      Gala Derby

    Westminster Derby – G1 POL (kat. A)

    227500 zł (130000-52000-26000-13000-6500)

    Gonitwa międzynarodowa dla 3-letnich ogierów i klaczy. (2400m)

    Nagrody dodatkowe w wysokości 72500 zł funduje partner sezonu 2022 Westminster Unternehmensgruppe

    Opłata za zapis 3900 zł (650, 1300, 1950). Zapis 20.04.2022 do godziny 12:00,

    I skreślenie 1.06.2022 do godziny 12:00, II skreślenie 22.06.2022 do godziny 8:00.

    W terminie II skreślenia dopuszcza się możliwość dodatkowego zapisu – 26000 zł.

    W sumie: 63 konie

    Jenny of Success ograła Moonu w Nagrodzie Wiosennej, ale rodowód zwyciężczyni jest sprintersko-milerski, a Moonu jest córką niemieckiego derbisty i zbliżała się do rywalki na ostatnich metrach

    NOTOWANIE 2 (22 maja 2022)

    5:1 klacz MOONU (GB), trener Maciej Janikowski

    6:1 ogier JOLLY JUMPER (IRE), Maciej Jodłowski

    9:1 ogier MATT MACHINE (IRE), Maciej Jodłowski

    10:1 ogier KANESHYA (FR, Krzysztof Ziemiański

    15:1 ogier LE DESTRIER (IRE), Michał Borkowski

    16:1 ogier DON KASTERS (IRE), Janusz Kozłowski

    18:1 ogier MAGIC, Maciej Janikowski

    18:1 ogier TAJFUN (IRE), Andrzej Walicki

    19:1 klacz LADY IWONA (IRE), Piotr Piątkowski

    Maggiore bije świetną pochodzeniowo Lady Iwonę w wyścigu III grupy na 2000 m

    20:1 klacz ZARINE (IRE), Salih Plavac

    20:1 klacz JENNY OF SUCCESS (FR), Wiaczesław Szymczuk

    21:1 klacz IVA GREY (CZE), Krzysztof Ziemiański

    22:1 ogier TAYMOUR (FR), Andrzej Walicki

    22:1 ogier EL CORAZONE (IRE), Wiaczesław Szymczuk

    23:1ogier AKURAT (CZE), Łukasz Such

    25:1 ogier SYRIUSZ (IRE), Maciej Janikowski

    27:1 ogier FAMOUS MOON (GER), Roland Dzubasz

    28:1 ogier JOHNNY DOUBLE (GB), Adam Wyrzyk

    El Corazone zaliczył dobre występy w Memoriale Dula (przegrał z Magicem) i Nagrodzie Rulera

     30:1 klacz PRETTY GIRL (GER), Roland Dzubasz

    30:1 ogier GOOD GIFT (FR), Krzysztof Ziemiański

    30:1 ogier PRZYSTOJNYKAŹMIERZ, Natalia Szelągowska

    30:1 ogier MAGGIORE, Maciej Jodłowski

    30:1 ogier THIRY TIME, Adam Wyrzyk  

    32:1ogier CONSPIRATIONIST (FR), Lubos Urbanek

     35:1 ogier SANTO ELMO, Małgorzata Łojek

    35:1 klacz SCARLETT JIVE (IRE), Wojciech Olkowski

    38:1 ogier DARIYANGEL (FR), Krzysztof Ziemiański

    Dariyangel wygrał handicap trzeciej grupy na 2000 metrów

    40:1 klacz WESTMINSTER CAT (IRE), Maciej Jodłowski

    40:1 klacz DOMINANTA (IRE), Maciej Jodłowski

    40:1 ogier SNAJPER (IRE), Emil Zahariew

    40:1 ogier DOMINDAR, Wiaczesław Szymczuk

    44:1 ogier DACINNI, Andrzej Walicki

    45:1 ogier CINAMOON (FR), Krzysztof Ziemiański

    45:1 ogier IMPAS, Małgorzata Łojek

    45:1 klacz SAXON WAY (GB), Łukasz Such

    45:1 ogier NOMEN OMEN (FR), Krzysztof Ziemiański

    Dacinni jest zgłoszony do Memoriału Jerzego Jednaszewskiego na 2200 metrów

    50:1 klacz SINGERS STAR (IRE), Michał Borkowski

    55:1 ogier BURSCHI (GER), Salih Plavac

    55:1 ogier MARVELOUS STAM (FR), Krzysztof Ziemiański

    60:1 ogier AMERICAN BASSETT (FR), Michał Borkowski

    60:1 ogier EMPIRE OF THE SUN, Wojciech Olkowski

    60:1 ogier SHY BOY, Andrzej Walicki

    60:1 ogier SERPENTION (IRE), Adam Wyrzyk

    60:1 ogier MODUS VIVENDI (CZE), Michał Borkowski

    60:1 ogier KRISSH (IRE), Andrzej Walicki

     65:1 klacz FAVOURABLE SPIRIT (IRE), Michał Borkowski

    65:1 ogier RESPECT (FR), Andrzej Walicki

    Marvelous Stam rozczarowuje w tym sezonie

    70:1 ogier LUCKY FATE (IRE), Claudia Pawlak

    70:1 ogier PALM CLUB (FR), Krzysztof Ziemiański

    70:1 ogier AMON THE GREAT (FR), Krzysztof Ziemiański

    70:1 ogier ROC’H BREIZH (FR), Robert Świątek

    70:1 ogier SIGISMUNDUS REX (IRE), Adam Wyrzyk

    70:1 ogier INTER REEL (IRE), Michał Borkowski 

    70:1 klacz WARSZAWA EXPRESS (IRE), Piotr Piątkowski

    70:1 klacz GRANDE PLAINE (FR), Claudia Pawlak

    Palm Club nie poprawił przez zimę

    80:1 ogier CHANDALAR (FR), Krzysztof Ziemiański

    80:1 ogier UROBOROS, Robert Świątek

    90:1 ogier FEOTHAN (IRE), Wojciech Olkowski

    100:1 ogier I’PIPO, Salih Plavac

    100:1 klacz AUSTRALIAN REEF (IRE), Michał Borkowski

    200:1 klacz DUSZKA, Kazimierz Rogowski

    500:1ogier BORGO, Kazimierz Rogowski
    500:1 ogier ROCK ME AMADEUS (FR), Małgorzata Łojek

    Duszka biega na solidnym poziomie, ale ma małe szanse na udział w Derby

    Linki do adresów, pod którymi można sprawdzić kariery i rodowody koni zgłoszonych do Derby:https://www.pkwk.pl/language/pl/wyszukiwarka/

    https://koniewyscigowe.pl/

    https://www.pedigreequery.com/

    Robert Zieliński, ekspert Służewiec iTV

    Na zdjęciu tytułowym Jolly Jumper wygrywa Nagrodę Rulera przed Matt Machine

    Udostępnij

    Powiązane artykuły

    Zbliżające się wydarzenia

    Najnowsze artykuły

    Ta strona jest przeznaczona wyłącznie dla osób pełnoletnich.

    Potwierdź, że masz ukończone 18 lat lub opuść stronę.