More

  Zapisy na dzień derbowy

  Przed chwilą zostały opublikowane zapisy na pierwszą niedzielę lipca! Najliczniej obsadzoną i oczywiście najciekawszą gonitwą będzie naturalnie Westminster Derby, w którym zmierzy się 17 najlepszych trzylatków w Polsce. Lista pretendentów do tytułu jest naprawdę długa.

  Fantastycznie zapowiada się też Nagroda Prezesa Totalizatora Sportowego, w której zrehabilitować się postara najlepszy długodystansowiec ostatnich dwóch sezonów- Night Tornado. Przetestują go dobrze znani rywale, plus kapitalnie prezentująca się Kabula.

  Swoje pięć minut będą miały też czteroletnie konie arabskie, które w bardzo wysoko dotowanym UAE President Cup Central European Arabian Derby powalczą o miano najszybszego w swoim roczniku. Rewanż między sensacyjnym zwycięzcą Nagrody Kabareta Zenhafem a urodzonym w Polsce Han Rastabanem może przejść do klasyków tego sezonu.

  Nie zapominajmy też o Memoriale Fryderyka Jurjewicza, gdzie na dystansie 1600m utalentowane trzyletnie klacze: Jenny of Success i Westminster Cat przetestują starą gwardię z koniem roku 2020- Timemasterem na czele. Timemaster po pechowej Nagrodzie Haracza, gdzie nie ukończył gonitwy, będzie starał się udowodnić, że cały czas jest bezkonkurencyjny na dystansach 1600-2000m.

  Zapraszamy do zapoznania się z pełną zapiską.

  Dzień 18- niedziela 3 lipca

  Na zdjęciu Guitar Man przed Nanią na celowniku Westminster Derby 2021

  Udostępnij

  Powiązane artykuły

  Zbliżające się wydarzenia

  Najnowsze artykuły