More

  Prix de la Core Sauvage. Analizy i Prognozy

  Czwartkowy program Trafonline rozpoczynamy o 13:15 przeznaczoną dla kłusaków Prix de la Cote Sauvage. Jest to wyścig czwórkowy, więc zapraszamy na ekspresową analizę i prognozę.

  Analiza

  Faworytką francuskich mediów jest Joyce Mess (12), która karierę rozpoczęła od bardzo łatwej wygranej na trawie. Czas tamtego wyścigu nie był mierzony (częsta sytuacja w gonitwach na trawie), ale mamy do dyspozycji czas z kwalifikacji- bardzo solidne 1.18,6. Również drugi wybór Equidii- Jervis Bay (4) po dwóch udanych występach na zielonej bieżni wraca na piasek. W debiucie została zdyskwalifikowana właśnie na piasku.

  Dzisiaj para faworytów zmierzy się z konkurentami bardziej doświadczonymi na twardej nawierzchni.

  Interesującym wyborem może być trochę niżej oceniana przez Francuzów J’Adore d’Eurvad (5), która co prawda reprezentuje mniej utytułowanego trenera i powożącego, ale ma na koncie bardzo solidne rezultaty na dłuższych dystansach. Również po jej rodowodzie można sobie sporo obiecywać.

  Wysoko w prognozach znajduje się Java La Ravelle (13), która ostatnio zajęła drugą lokatę i dysponuje najlepszym rekordem. Warto jednak zauważyć, że drugie miejsce było na trawie, a rekord osiągnięty na dystansie ponad 500m krótszym od dzisiejszego. W bezpośrednim porównaniu lepiej od niej wypada J’Adore.  

  Nie można wykluczyć, że główną rolę odegra jedyna debiutantka w stawce- Jaflosa Girl (1), za którą stoi mocny team Raffin-Dreux. Jaflosa jest córką klasowego Jaga de Bellouet od matki, która na torze zarobiła ponad 200 tysięcy Euro. W stadzie dała już pożyteczną Holding Girl, która w sulce wygrała sześć wyścigów.

  Następne w kolejności są: mające nowy balans Jodie D’Ecajeul (6) i Jamaique du Madker (9) oraz Jalisca d’Amour (7), która w jedynym starcie na twardym torze zajęła dalszą lokatę, przegrywając m.in. z niżej ocenianą Jade Venesi (10).

  Prognoza: J’Adore d’Eurvad (5)- Jaflosa Girl (1)- Joyce Mess (12)- Java La Ravelle (13)

  XYZ

  Zdjęcie- Equidia.fr

  Udostępnij

  Powiązane artykuły

  Zbliżające się wydarzenia

  Najnowsze artykuły