More

    Liga Ekspertów – typy na drugi weekend w Sopocie

    Przewidywania Uczestników Ligi Ekspertów

    1. BIG-RED

    Sobota
    I: Factoriel, Eden Pierji, Goteborg, Curly Light
    II: Ehssana, Hermes d’Etiolles, Hudjel de Bozouls, Zhaker Muscat
    III: Madiba Movie, Ragane, Power Spirit, Felix
    IV: Awrad Al Khalediah, Musab, Iroka de Bozouls, Galito de Bozouls
    V: Dywizjon, Emperor’s Game, Jowita, Ana Swing
    VI: Wildarosa, Alexeja, El Batina, Elgidia
    VII: Gobs, George Banks, Hronika, Henzo du Pont

    Niedziela
    I: Noble Claudine, Edgar, Parys, Jumeirach Beach
    II: Edormana, Zbrojna Fata, Matador, Haidea
    III: Inulla, Onyks, Arkano, Sayif Shadad
    IV: Charming Wiktoria, Nothern Poker, Storm In The Stars, Dominanta
    V: Moran, Erudyt, Ahmed, Shazza
    VI: Iriska OV, Isalyne d’Abomey, Inoui de Boijaret, Iron Alba Vel

    2. Insider

    Sobota
    I:Factoriel, Fend D’Ukraine, Eden Pierji, Goteborg
    II: Dioriska, Hermes D’ Etiolles, Zhaker Muscat, Ehssana
    III: Ragane, Power Spirit, Zimbardo, Felix
    IV: Awrad Al Khalediah, Iroka De Bozouls, Echaron, Musab
    V: Joy Bere, Nigrosa, Emperor’s Game, Ana Swing
    VI: Alexeja, El Batina, Wildarosa, Płomień
    VII: Gobs, George Banks, Hronika, Hello Bill

    Niedziela
    I: Noble Claudine, Jumeirach Beach, Edgar, Parys
    II: Edormana, Zbrojna Fata, Haidea, Floryna
    III: Arkano, Herbatka, Inulla, Sayif Shadad
    IV: Charming Wiktoria, Dominanta, Northern Poker, Nadia Morandi
    V: Moran, Ahmed, Shazza, Erudyt
    VI: Iriska OV, Isalyne D’ Abomey, Inoui De Boijaret, Iron Alba Vel

    3. Nie Tylko Galop

    Sobota
    I: Factoriel, Fend d’Ukraine, Eden Pierji, Furnika
    II: Dioriska, Hermes d’Etiolles, Ehssana, Zhaker Muscat
    III: Ragane, Zimbardo, Power Spirit, Madiba Movie
    IV: Iroka de Bozouls, Galito de Bozouls, Awrad Ale Khalediah, Musab
    V: Emperor’s Game, Ana Swing, Big Bang, Dywizjon
    VI: Alexeja, El Batina, Wildarosa, Płomień
    VII: George Banks, Gobs, Hronika, Emesto Quantum

    Niedziela
    I: Noble Claudine, Edgar, Parys, Jumeirah Beach
    II: Edormana, Zbrojna Fata, Haidea, Matador
    III: Inulla, Sayif Shadad, Arkano, Herbatka
    IV: Dominanta, Charming Wiktoria, Nadia Morandi, Primaveraa
    V: Shazza, Erede, Erudyt, Ahmed
    VI: Inoui De Boijaret, Iriska OV, Isalyne d’Abomey, Iron Alba Vel

    4. Markam

    Sobota
    I: Factoriel (7), Fend d’Ukraine (2), Eden Pierji (8), Elka Ludoetka (3)
    II: Zhaker Muscat (2), Hermes d’Etiolles (6), Dioriska (1), Hudjel de Bozouls (3)
    III: Ragane (4), Zimbardo (2), Tebinio (1), Lily Rose (3)
    IV: Awrad Al Khalediah (3), Musab (4), Iroka de Bozouls (7), Galito de Bozouls (1)
    V: Emperor’s Game (2), Ana Swing (6), Jowita (1), Dywizjon (5)
    VI: Alexeja (3), El Batina (4), Wildarosa (7), Filemona (6)
    VII: Gobs (3), Hronika (1), Emesto Quantum (6), George Banks (8)

    Niedziela
    I: Noble Claudine (1), Edgar (5), Parys (7), Jumeirah Beach (2)
    II: Zbrojna Fata (5), Edormana (1), Haidea (7), Matador (6)
    III: Arkano (6), Inulla (1), Herbatka (3), Sayif Shadad (4)
    IV: Dominanta (7), Charming Wiktoria (1), Nadia Morandi (5), Northern Poker (2)
    V: Erede (7), Ahmed (5), Erudyt (2), Shazza (1)
    VI: Iriska OV (1), Jablonka (3), Iron Alba Vel (5), Inoui de Boijaret (4)

    4. Markola

    Sobota
    I: Factoriel, Fend D’Ukraine, Curly Light, Diable Maya
    II: Zhaker Muscat, Hermes D’Etiolles, Ehssana, Dioriska
    III: Ragane, Madiba Movie, Tebinio, Power Spirit
    IV: Awrad Al Khalediah, Iroka de Bozouls, Ussam De Carrere, Musab
    V: Emperor’s Game, Ana Swing, Dywizjon, Joy Bere
    VI: Alexeja, El Batina, Wildarosa, Elgidia
    VII: Gobs, Hronika, Henzo deu Pont, Hello Bill

    Niedziela
    I: Noble Claudine , Jumeirah Beach, Parys, Edgar
    II: Edormana, Zbrojna Fata, Haidea, Floryna
    III: Arkano, Sayif Shadad, Inulla, Herbatka
    IV: Dominanta, Charming Wiktoria, Northern Poker, Storm In The Stars
    V: Shazza, Erede, Ahmed, Moran
    VI: Iriska OV, Iron Alba Vel, Isalyne D’Abomey, Inoui de Boijaret

    5. Nacelowniku.info

    Sobota
    I – Factoriel (7), Curly Light (5), Eden Pierji (8), Elka Ludoetka (3)
    II – Zhaker Muscat (2), Dioriska (1), Hudjel DB (3), HERMES D’ETIOLLES (6)
    III – Ragane (4), Power Spirit (6), Zimbardo (2), Felix (7)
    IV – Awrad AK (3), Galito DB (1), Echaron (5), Ussam De Carrere
    V – Joy Bere (3), Emperor’s Game (2), Big Bang (4), Ana Swing (6)
    VI – Agusan (5), El Batina (4), Wildarosa (7), Filemona (6)
    VII – Gobs (3), Hello Bill (4), For Ever Cool (7), George Banks (8)

    Niedziela
    I – Noble Claudine (1), Jumeirah Beach (2), Parys (7), Largo Forte (6)
    II – Edormana (1), Zbrojna Fata (5), Haidea (7), Matador (6)
    III – Sayif Shadad (4), Arkano (6), Herbatka (3), Onyks (2)
    IV – Charming Wiktoria (1), Northern Poker (2), Nadia Morandi (5), Borgo (4)
    V – Ahmed (5), Shazza (1), Erudyt (2), Erede (7)
    VI – Iron Alba Vel (5), Iriska OV (1), Inoui De Boijaret (4), Infanta (7)

    5. Andrew

    Sobota
    I: Factoriel, Fend d’Ukraine, Eden Pierji, Goteborg
    II: Zhaker Muscat, Dioriska, Hermes d’Etiolles, Ehssana
    III: Ragane, Madiba Movie, Lily Rose, Power Spirit
    IV: Awrad Al Khalediah, Iroka de Bozouls, Echaron, Musab
    V: Emperor’s Game, Dywizjon, Nigrosa, Ana Swing
    VI: Alexeja, Wildarosa, El Batina, Płomień
    VII: Gobs, Hronika, George Banks, Henzo du Pont

    Niedziela
    I: Noble Claudine, Edgar, Parys, Jumeirah Beach
    II: Edormana, Zbrojna Fata, Matador, Haidea
    III: Sayif Shadad, Arkano, Herbatka, Inulla
    IV: Charming Wiktoria, Dominanta, Primaveraa, Nadia Morandi
    V: Erede, Moran, Shazza, Erudyt
    VI: Iriska OV, Isalyne d’Abomey, Iron Alba Vel, Inoui de Boijaret

    8. Tampa Bay

    Sobota
    I: Factoriel, Eden Pierji, Fend d’Ukraine, Goteborg
    II: Dioriska, Ehssana, Zhaker Muscat, Hudjel dB
    III: Ragane, Madiba Movie, Lily Rose, Power Spirit
    IV: Iroka dB, Awrad Ak, Musab, Galito dB
    V: Emperor’s Game, Big Bang, Ana Swing, Dywizjon
    VI: Alexeja, El Battina, Wildarosa, Płomień
    VII: Gobs, George Banks, Hronika, Hello Bill

    Niedziela
    I: Noble Claudine, Parys, Jumeirah Beach, Edgar
    II: Edormana, Zbrojna Fata, Matador, Konstancja
    III: Inulla, Arkano, Sayif Shadad, Herbatka
    IV: Charming Wiktoria, Dominanta, Northern Poker, Nadia Morandi
    V: Shazza, Moran, Erudyt, Ahmed
    VI: Iriska OV, Isalyne d’Abomey, Inoui de Boijaret, Iron Alba Vel

    9. Silver

    Sobota:
    I: Factoriel, Fend d’Ukraine, Eden Pierji, Elka Ludoetka
    II: Hermes d’Etiolles, Dioriska, Ehssana, Hudjel De Bozouls
    III: Ragane, Lily Rose, Madiba Movie, Tebinio
    IV: Iroka De Bozouls, Musab, Galito De Bozouls, Awrad Al Khalediah
    V: Emperor’s Game, Dywizjon, Ana Swing, Big Bang
    VI: Alexeja, Filemona, El Batina, Elgidia
    VII: Gobs, George Banks, Hronika, Hello Bill

    Niedziela:
    I: Noble Claudine, Edgar, Jumeirah Beach, Parys
    II: Zbrojna Fata, Haidea, Edormana, Matador
    III: Inulla, Herbatka, Sayif Shadad, Arkano
    IV: Dominanta, Charming Wiktoria, Nadia Morandi, Primaveraa
    V: Moran, Shazza, Erudyt, Erede
    VI: Iriska OV, Inoui de Boijaret, Isalyne d’Abomey, Iron Alba Vel

    10. Druid

    Sobota
    I: Factoriel, Fend d’Ukraine, Diable Maya, Eden Pierji
    II: Zhaker Muscat, Hermes D’Etiolles, Dioriska, Hudjel de Bozouls
    III: Ragane, Madiba Movie, Zimbardo, Tebinio
    IV: Awrad AK, Musab, Iroka de Bozouls, Galito de Bozouls
    V: Ana Swing, Emperor’s Game, Joy Bere, Big Bang
    VI: Alexeja, Wildarosa, El Batina, Płomień
    VII: Gobs, Hronika, George Banks, Henzo Du Pont

    Niedziela
    I: Noble Claudine, Jumeirah Beach, Edgar, Parys
    II: Zbrojna Fata, Edormana, Prius, Matador
    III: Arkano, Sayif Shadad, Inulla, Herbatka
    IV: Charming Wiktoria, Northern Poker, Nadia Morandi, Storm In The Stars
    V: Ahmed, Moran, Erede, Shazza
    VI: Inoui de Boijaret, Iriska OV, Isalyne D’abomey, Iron Alba Vel

    11. Wtorek

    Sobota
    I. FACTORIEL (7), ELKA LUDOETKA (3), EDEN PIERJI (8), FEND D’UKRAINE (2)
    II. DIORISKA (1), HUDJEL DE BOZOULS (3), HERMES D’ETIOLLES (6), ZHAKER MUSCAT (2)
    III. RAGANE (4), POWER SPIRIT (6), ZIMBARDO (2), MADIBA MOVIE (5)
    IV. USSAM DE CARRERE (2), IROKA DE BOZOULS (7), AWRAD AL KHALEDIAH (3), GALITO DE BOZOULS (1)
    V. EMPEROR’S GAME (2), ANA SWING (6), JOWITA (1), DYWIZJON (5)
    VI. ALEXEJA (3), WILDAROSA (7), EL BATINA (4), PŁOMIEŃ (1)
    VII. GOBS (3), HRONIKA (1), HENZO DU PONT (2), HENZO DU PONT (6)

    Niedziela
    I. NOBLE CLAUDINE (1), EDGAR (5), JUMEIRAH BEACH (2), PARYS (7)
    II. ZBROJNA FATA (5), EDORMANA (1), MATADOR (6), PRIUS (4)
    III. ARKANO (6), INULLA (1), SAYIF SHADAD (4), DEGUSTA (7)
    IV. STORM IN THE STARS (6), NADIA MORANDI (5), DOMINANTA (7), BORGO (4)
    V. AHMED (5), EREDE (7), SHAZZA (1), ERUDYT (2)
    VI. IRISKA OV (1), INOUI DE BOIJARET (4), ISALYNE D’ABOMEY (10), JABLONKA (3)

    11. Domkas

    Sobota
    I: FACTORIEL (7), FEND D’UKRAINE (2), EDEN PIERJI (2), DIABLE MAYA (10)
    II: HERMES D’ETIOLLES (6), ZHAKER MUSCAT (2), DIORISKA (1), HUDJEL DE BOZOULS (3)
    III: RAGANE (4), ZIMBARDO (2), TEBINIO (1), MADIBA MOVIE (5)
    IV: GALITO DE BOZOULS (1), Iroka De Bozouls (7), AWRAD AL KHALEDIAH (3), USSAM DE CARRERE (2)
    V: EMPEROR’S GAME (2), BIG BANG (4), ANA SWING (6), NIGROSA (7)
    VI: EL BATINA (4), ALEXEJA (3), WILDAROSA (7), PŁOMIEŃ (1)
    VII: GOBS (3), EMESTO QUANTUM (6), HRONIKA (1), HELLO BILL (4)

    Niedziela
    I: NOBLE CLAUDINE (1), PARYS (7), JUMEIRAH BEACH (2), EDGAR (5)
    II: ZBROJNA FATA (5), HAIDEA (7), EDORMANA (1), MATADOR (6)
    III: ARKANO (6), INULLA (1), SAYIF SHADAD (4), ONYKS (2)
    IV: DOMINANTA (7), CHARMING WIKTORIA (1), NORTHERN POKER (2), NADIA MORANDI (5)
    V: EREDE (7), SHAZZA (1), ERUDYT (2), AHMED (5)
    VI: IRISKA OV (1), INOUI DE BOIJARET (4), ISALYNE D’ABOMEY (10), IRON ALBA VEL (5)

    11. Słonik

    Sobota
    I: FACTORIEL (7), FEND D’UKRAINE (2), DIABLE MAYA (10), ELKA LUDOETKA (3)
    II: ZHAKER MUSCAT (2), DIORISKA (1), EHSSANA (4), HUDJEL DE BOZOULS (3)
    III: RAGANE (4), LILY ROSE (3), POWER SPIRIT (6), TEBINIO (1)
    IV: ECHARON (5), IROKA DE BOZOULS (7), MUSAB (4), AWRAD AL KHALEDIAH (3)
    V: EMPEROR’S GAME (2), ANA SWING (6), BIG BANG (4), JOY BERE (3)
    VI: WILDAROSA (7), EL BATINA (4), ALEXEJA (3), PŁOMIEŃ (1)
    VII: GOBS (3), HRONIKA (1), HELLO BILL (4), GEORGE BANKS (8)

    Niedziela
    I: NOBLE CLAUDINE (1), PARYS (7), EDGAR (5), JUMEIRAH BEACH (2)
    II: ZBROJNA FATA (5), EDORMANA (1), HAIDEA (7), MATADOR (6)
    III: ARKANO (6), INULLA (1), SAYIF SHADAD (4), ONYKS (2)
    IV: NORTHERN POKER (2), CHARMING WIKTORIA (1), NADIA MORANDI (5), PRIMAVERAA (3)
    V: EREDE (7), SHAZZA (1), AHMED (5), MORAN (4)
    VI: IRISKA OV (1), IRON ALBA VEL (5), SALYNE D’ABOMEY (10), JABLONKA (3)

    14. Alter Ego

    Sobota
    I: Factoriel, Goteborg, Eden Pierji, Furnika
    II: Hermes D’Etiolles, Zhaker Muscat, Dioriska, Ehsanna
    III: Ragane, Power Spirit, Zimbardo, Lily Rose
    IV: Iroka DB, Awrad AK, Ussam DC, Musab
    V: Emperor’s Game, Ana Swing, Joy Bere, Jowita
    VI: Alexeja, El Batina, Płomień, Elgidia
    VII: Gobs, Emesto Quantum, George Banks, Hello Bill

    Niedziela
    I: Noble Claudine, Edgar, Jumeirah Beach, Largo Forte
    II: Edormana, Zbrojna fata, Matador, Haidea
    III: Sayif Shadad, Arkano, Inulla, Onyks
    IV: Dominanta, Northern Poker, Storm in the Stars, Nadia Morandi
    V: Ahmed, Erede, Mahoń, Shazza
    VI: Iriska OV, Iron Alba Vel, Infanta, Jablonka

    15. Dinozaur

    Sobota
    I – Factoriel, Furnika, Eden Pierji, Hmara d’Ukraine,
    II – Hermes d’Etiolles, Ehssana, Zheker Muscat, Dioriska,
    III – Ragane, Tebinio, Madiba Movie, Lily Rose,
    IV – Iroka de Bozouls, Galito de Bozouls, Musab, Echaron,
    V – Emperor’s Game, Joy Bere, Big Bang, Dywizjon,
    VI – El Batina, Alexeja, Wildarosa, Płomień,
    VII – Henzo du Point, Gobs, Hello Bill, George Banks,

    Niedziela
    I – Noble Claudine, Edgar, Jumeirah Beach, Parys,
    II – Edormana, Zbrojna Fata, Haidea, Matador,
    III – Herbatka, Arkano, Sayif Shadad, Inulla,
    IV – Dominanta, Charming Wiktoria, Primaveraa, Northern Poker,
    V – Shazza, Erudyt, Moran, Ahmed,
    VI – Iriska OV, Isalyne D’Abomey, Inoui de Boijaret, Iron Alba Vel

    16. Cigar

    Sobota
    I: Factoriel, Hmara D’Ukraine, Goteborg, Fend D’ukraine
    II: Dioriska, Zhaker Muscat, Hermes D’etiolle, Ehssana
    III: Ragane, Power Spirit, Zimbardo, Lily Rose
    IV: Musab, Awrad Al Khalediah, Iroka De Bozouls, Echaron
    V: Emperor’s Game, Big Bang, Ana Swing, Dywizjon
    VI: Ela Batina, Alexeja, Wildarosa,Filemona
    VII: Hronika, Gobs, Emesto Quantum, Henzo Du Pont

    Niedziela
    I: Noble Claudine, Jumeirah Beach, Edgar, Parys
    II: Edormana, Zbrojna Fata, Matador, Haidea
    III: Inulla, Arkano, Herbatka, Sayif Shadad
    IV: Dominanta, Charming Wiktoria, Northern Poker, Nadia Morandi
    V: Erede, Shazza, Erudyt, Ahmed
    VI: Iriska Ov, Inoui De Boijaret, Iron Alba Vel, Jablonka

    17. Meg

    Sobota
    I. Factoriel (7), Fend d’Ukraine (2), Elka Ludoetka (3), Eden Pierji (8)
    II. Dioriska (1), Zhaker Muscat (2), Hermes D’etiolles (6), Hudjel De Bozouls (3)
    III. Ragane (4), Zimbardo (2) , Madiba Movie (5), Tebinio (1)
    IV. Iroka de Bozouls (7), Musab (4), Awrad Al Khalediah (3), Galito de Bozouls (1)
    V. Emperor’s Game (2), Big Bang (4), Ana Swing (6), Dywizjon (5)
    VI. Alexeja (3), Filemona (6), El Batina (4), Wildarosa (7)
    VII. Gobs (3), Hronika (1), George Banks (8), Hello Bill (4)

    Niedziela
    I. Noble Claudine (1), Jumeirah Beach (2), Edgar (5), Parys (7)
    II. Zbrojna Fata (5), Edormana (1), Haidea (7), Matador (6)
    III. Inulla (1), Herbatka (3), Arkano (6), Sayif Shadad (4)
    IV. Dominanta (7), Nadia Morandi (5), Charming Victoria (1), Storm in the Stars (6)
    V. Shazza (1), Erudyt (2), Ahmed (5), Erede (7)
    VI. Iriska OV (1), Inoui de Boijaret (4), Isalyne d’Abomey (10), Iron Alba Vel (5)

    18. Sindicato

    Sobota
    I. Factoriel, Elka Ludoetka, Eden Pierji, Diable Maya
    II. Zhaker Muscat, Hermes d’Etiolles, Ehssana, Dioriska
    III. Ragane, Lily Rose, Zimbardo, Marina Movie
    IV. Iroka de Bozouls, Awrad Al Khalediah, Galito de Bozouls, Musab
    V. Emperor’s Game, Big Bang, Ana Swing, Dywizjon
    VI. Alexeja, El Batina, Płomień, Wildarosa
    VII. Gobs, Hronika, George Banks, Henzo du Pont

    Niedziela
    I. Noble Claudine, Edgar, Jumeirah Beach, Parys
    II. Edormana, Zbrojna Fata, Corsicana, Haidea
    III. Inulla, Arkano, Sayif Shadad, Herbatka
    IV. Charming Wiktoria, Northern Poker, Nadia Morandi, Dominanta
    V. Moran, Erede, Erudyt, Shazza
    VI. Iriska OV, Iron Alba Vel, Isalyne d’Abomey, Inoui de Boijaret

    19. Dżet1985

    Sobota
    I FACTORIEL ,GOTEBORG , DIABLE MAYA , FEND D’UKRAINE
    II ZHAKER MUSCAT , EHSSANA , DIORISKA , HERMES D’ETIOLLES
    III POWER SPIRIT , RAGANE , MADIBA MOVIE , FELIX
    IV GALITO DE BOZOULS , AWRAD AL KHALEDIAH , USSAM DE CARRERE , ECHARON
    V JOY BERE , EMPEROR’S GAME , BIG BANG , DYWIZJON
    VI PŁOMIEŃ , EL BATINA , ALEXEJA , ELGIDIA
    VII GOBS , HENZO DU PONT , GEORGE BANKS , HRONIKA

    Niedziela
    I NOBLE CLAUDINE , PARYS , EDGAR , JUMEIRAH BEACH
    II EDORMANA , MATADOR , ZBROJNA FATA , HAIDEA
    III INULLA , ARKANO , SAYIF SHADAD , ONYKS
    IV CHARMING WIKTORIA , PRIMAVERAA ,DOMINANTA , STORM IN THE STARS
    V EREDE , MORAN , SHAZZA , AHMED
    VI INOUI DE BOIJARET , ISALYNE D’ABOMEY , JABLONKA , IRON ALBA VEL

    20. Zielak

    Sobota
    I: Factoriel (7), Fend D’Ukraine (2), Diable Maya (10), Hmara D;Ukraine (4)
    II: Dioriska (1), Hermes D’Etiolles (6), Ehssana (4), Zhacer Muscat (2)
    III: Ragane (4), Zimbardo (2), Tebinio (1), Power Spirit (6),
    IV: Galito De Bozouls (1), Awrad Al Khalediah (3), Iroka De Bozouls (7), Ussam De Carrere (2)
    V: Emperor’s Game (2), Ana Swing (6), Jowita (1), Dywizjon (5)
    VI: Alexeja (3), El Batina (4), Wildarosa (7), Elgidia (2)
    VII: Gobs (3), Hello Bill (4), George Banks (8), Emesto Quantum (6)

    Niedziela
    I: Noble Claudine (1), Jumeirach Beach (2), Parys (7), Edgar (5),
    II: Edormana (1), Haidea (7), Zbrojna Fata (5), Floryna (8)
    III: Arkano (6), Sayif Shadad (4), Herbatka (3), Inulla (1)
    IV: Dominanta (7), Storm IN The Stars (6), Northern Poker (2), Charming Wiktoria (1)
    V: Erede (7), Ahmed (5), Shazza (1), Moran (4)
    VI: Iriska OV (1), Inoui De Boijaret (4), Isalyne D’Abomey (10), Jablonka (3)

    Udostępnij

    Powiązane artykuły

    Zbliżające się wydarzenia

    Najnowsze artykuły

    Ta strona jest przeznaczona wyłącznie dla osób pełnoletnich.

    Potwierdź, że masz ukończone 18 lat lub opuść stronę.