More

    Lige Ekspertów: typy na 23. i 24. dzień

    Typy Uczestników Ligi Ekspertów na kolejną dwudniówkę na Służewcu

    1. Markam

    Sobota
    I: Perlios (3), Trani (7), Machu Picchu (6), Empathy (8)
    II: Zhaker Muscat (3), Machir JR (6), Supra (4), Matador (7)
    III: Taymour (1), Izalor (2), Nadia Morandi (3), Charming Woktoria (9)
    IV: Erwan (10), Sandi (7), Saab Al Khalediah (4), Potęga (6)
    V: Dafne (7), External Power (2), Baby Belle (3), Khmer (4)
    VI: Helfik de Bozouls (6), Hadjar (2), Eldas (7), Al Jassim (3)
    VII: Lady Gabi (8), Duke Caracan (6), Kodi Express (9), Fear of the Dark (4)
    VIII: Sileroy (4), Parys (7), Tham Luang (5), Sarayn (6)

    Niedziela
    I: Awrad Al Khalediah (7), Iroka de Bozouls (1), Mantaa (5), Edormana (2)
    II: Sara Smile (9), Polonez (5), Katana Max (11), Spear Dancer (10)
    III: Renoma (2), Clyde (4), Fierce Eagle (6), Sprytny Heniek (5)
    IV: Storm ‘OA’ (10), Jawahr (2), Jafar des Arnets (4), Al Sharjah (1)
    V: Marigold Blossom (2), Manchester (3), Gandia (4), Doppio (1)
    VI: Najem du Soleil (8), Sadya di Castagnoli (3), Hermes d’Etiolles (5), Dioriska (7)
    VII: Scuti (5), Freya Z (7), Charlotte Rmp (3), The Kid Bobby B (10)
    VIII: Caresser (7), Damask Blade (4), Miss Equus (1), Don Zou (5)

    2. Nie Tylko Galop

    Sobota
    I: Perlios, Empathy, Trani, Mercury
    II: Machir JR, Zhaker Muscat, Cis, Matador
    III: Taymour, Dominanta, Izalor, Notar
    IV: Erwan, Potęga, Sandi, Aressa
    V: Dafne, External Power, Baby Belle, Khmer
    VI: Helfik de Bozouls, Hadjar, Al Jassim, Eldas
    VII: Lady Gabi, Kodi Express, Duke Caracan, Fear Of The Dark
    VIII: Sileroy, So Good Malpic, Tham Luang, Edgar

    Niedziela
    I: Awrad Al Khalediah, Iroka de Bozouls, Mantaa, Edormana
    II: Sara Smile, Polonez, Spear Dancer, Katana Max
    III: Fierce Eagle, Renoma, Clyde, Sprytny Heniek
    IV: Storm OA, Jawahr, Jafar des Arnets, HB VollowMe Kossack
    V: Gandia, Manchester, Doppio
    VI: Hermes d’Etiolles, Najem du Soleil, Dioriska, Sadya di Castagnoli
    VII: Scuti, Charlotte RMP, Freya Z, Marvelous Stam
    VIII: Caresser, Damask Blade, Don Zou, Elvas

    3. Insider

    Sobota
    I: Empathy, Perlios, Trani, Machu Picchu
    II: Machir JR, Zhaker Muscat, Supra, Ibelia du Pouy
    III: Taymour, Izalor, Charming Wiktoria, Nadia Morandi
    IV: Erwan, Sandi, Potęga, Westfal
    V: Dafne, External Power, Baby Belle, Bohun Z Darley
    VI: Hadjar, Eldas, Helfik de Bozouls, Al Jassim
    VII: Duke Caracan, Lady Gabi, Kodi Express, Kaszi
    VIII: Edgar, Sileroy, Parys, So Good Malpic

    Niedziela
    I: Mantaa, Awrad Al Khalediah, Iroka de Bozouls, Edormana
    II: Katana Max, Katy Star, Sara Smile, Polonez
    III: Sprytny Heniek, Renoma, Clyde, Fierce Eagle
    IV: Storm ,OA’, Jawahr, Jafar des Arnets, Al Sharjah
    V: Gandia, Marigold Blossom, Manchester, Doppio
    VI: Hermes d’Etiolles, Najem du Soleil, Dioriska, Sadya di Castagnoli
    VII: Scuti, Charlotte Rmp, Freya Z, Fugaz
    VIII: Damask Blade, Caresser, Don Zou, Miss Equus

    4. L.

    Sobota
    I: Trani, Empathy, Machu Picchu, Lepton
    II: Ibelia, Zhaker, Supra, Machir
    III: Taymoor, Izator, Jagga, Notar
    IV: Westfal, Erwan, Potęga, Mahon
    V: Dafne, External, Baby Belle, Namietnosc
    VI: Hadjar, Heflik, Eldas, Al Jassim
    VII: Lady Gabi, Kaszi, Kodi Express, Fear of the Dark
    VIII: Parys, Largo Forte, Thuam Luang, Edgar

    Niedziela
    I: Mantaa, Awrad, Edormana, Iroka
    II: Real Life, Sara Smile, Katana Max, Katy Star
    III: Renoma, Sprytny Heniek, Fiere Eagle, Clyde
    IV: Jafar, Jawahr, Juana, Satam
    V: Manchester, Gambia, Doppio, Marigold
    VI: Najeem, Dioriska, Sadya, Ideale
    VII: Charlotte, Scuti, Freya, Marvelous Stam
    VIII: Damask Blade, Caresser, Don Zou, Elvas

    5. Andrew

    Sobota
    I: Perlios, Trani, Oksymoron, Machu Picchu
    II: Ibelia du Pouy, Machir JR, Zhaker Muscat, Cis
    III: Taymour, Nadia Morandi, Izalor, Charming Wiktoria
    IV: Erwan, Aressa, Sandi, Potęga
    V: Dafne, External Power, Baby Belle, Citronella
    VI: Helfik de Bozouls, Gensik, Hadjar, Al Jassim
    VII: Kodi Express, Duke Caracan, Fear of the Dark, Lady Gabi
    VIII: Sileroy, Tham Luang, Edgar, Parys

    Niedziela
    I: Awrad Al Khalediah, Mantaa, Haidea, Iroka de Bozouls
    II: Sara Smile, Real Life, Katy Star, Spear Dancer
    III: Clyde, Renoma, Sprytny Heniek, Fierce Eagle
    IV: Storm ,OA’, Juana de Bozouls, Jawahr, Jafar des Arntes
    V: Manchester, Gandia, Doppio
    VI: Naje du Soleil, Sadya di Castagnoli, Dioriska, Hermes d’Etiolles
    VII: Scuti, Emperor’s Game, Freya Z, The Kid Bobby B
    VIII: Caresser, Damask Blade, Elvas, Don Zou

    6. Habana

    Sobota
    I: Perlios, Empathy, Mercury, Lepton
    II: Zhaker Muscat, Supra, Machir JR, Ibelia du Pouy
    III: Taymour ,Izalor, Nadia Morandi, Signor Cava
    IV: Erwan, Aressa, Sandi, Saab Al Khalediah
    V: Dafne, External Power, Baby Belle, Bohun Z Darley
    VI: Helfik de Bozouls, Hadjar, Al Jassim, Gensik
    VII: Kodi Express, Duke Caracan, Fear of the Dark, Lady Gabi
    VIII: Sileroy, Parys, Tham Luang, So Good Malpic

    Niedziela
    I: Iroka de Bozouls, Awrad Al Khalediah, Mantaa, Edormana
    II: Polonez, Sara Smile, Spear Dancer, Katy Star
    III: Clyde, Renoma, Fierce Eagle, Sprytny Heniek
    IV: Jawahr, Storm ,OA’, Al Sharjah, Jafar des Arnets
    V: Manchester, Gandia, Doppio, Marigold Blossom
    VI: Najem du Soleil, Sadya di Castagnoli, Dioriska, Hermes d’Etiolles
    VII: Charlotte Rmp, Scuti, Freya Z, Fugaz
    VIII: Damask Blade,Caresser, Miss Equus, Elvas

    7. Tampa Bay

    Sobota
    I: Perlios, Trani, Machu Picchu, Empathy
    II: Machir Jr, Zhaker Muscat, Ibelia du Pouy, Supra
    III: Taymour, Dominanta, Izalor, Nadia Morandi
    IV: Erwan, Saab Ak, Potęga, Sandi
    V: External Power, Dafne, Baby Belle, Citronella
    VI: Hadjar, Heflik dB,Al Jassim, Eldas
    VII: Kodi Express, Harlem, Duke Caracan, Lady Gabi
    VIII: Parys, Sileroy, Tham Luang, Edgar

    Niedziela
    I: Awrad Ak, Iroka dB, Edormana, Mantaa
    II: Polonez, Sara Smile, Katana Max, Spear Dancer
    III: Clyde, Renoma, Fierce Eagle, Masterpeace
    IV: Storm OA, Jawahr, Juana dB, Jafar des Arnets
    V: Manchester, Gandia, Doppio
    VI: Najem du Soleil, Sadya di Castagnoli, Hermes d’Etiolles, Magor HB
    VII: Charlotte RMP, Scuti, The Kid Bobby B, Emperor,s Game
    VIII: Caresser, Miss Equus, Damask Blade, Don Zou

    8. Mati

    Sobota
    I: Empathy (8), Perlios (3), Trani (7), Machu Picchu (6)
    II: Supra (4), Machir JR (6), Zhaker Muscat (3), Ibelia du Pouy (8)
    III: Taymour (1), Izalor (2), Nadia Morandi (3), Signor Cava (8)
    IV: Erwan (10), Aressa (8), Saab Al. Khalediah (4), Sandi (7)
    V: Dafne (7), External Power (2), Baby Belle (3), Bohun z Darley (1)
    VI: Hadjar (2), Helfik de Bozouls (6), Gensik (1), Al Jassim (3)
    VII: Kodi Express (9), Fear of the Dark (4), Duke Carakan (6), Lady Gabi (8)
    VIII: Parys (7), Sileroy (4), Tham Luang (5), So Good Malpic (3)

    Niedziela
    I: Awrad al. Khalediah (7), Iroka de Bozouls (1), Mantaa (5), Edormana (2)
    II: Polonez (5), Nomen Omen (2), Sara Smile (9), Spear Dancer (10)
    III: Clyde (4), Sprytny Heniek (5), Renoma (2), Fierce Eagle (6)
    IV: Storm OA (10), Juana de Bozouls (6), Jawahr (2), Jafar der Arnets (5)
    V: Manchester (3), Gandia (4), Marigold Blossom (2), Doppio (1)
    VI: Najem du Soleil (8), Hermes d’Etiolles (5), Sadya di Castagnoli (3), Dioriska (7)
    VII: Scuti (5), Charlotte Rmp (3), Freya Z (7), Kena (4)
    VIII: Caresser (7), Damask Blade (4), Don Zou (5), Miss Equus (1)

    8. Sindicato

    Sobota
    I. Perlios, Machu Picchu, Trani, Empathy
    II. Zhaker Muscat, Ibelia du Pouy, Machir JR, Supra
    III. Taymour, Nadia Morandi, Charming Wiktoria, Signor Cava
    IV. Erwan, Albira, Aressa, Sandi
    V. Dafne, External Power, Khmer, Baby Belle
    VI. Helfik de Bozouls, Al Jassim, Eldas, Hadjar
    VII. Kodi Express, Lady Gabi, Duke Caracan, Gone Hill
    VIII. Sileroy, Parys, Sarayn, Edgar

    Niedziela
    I. Iroka de Bozouls, Mantaa, Awrad, Edormana
    II. Sara Smile, Polonez, Spear Dancer
    III. Clyde, Renoma, Fierce Eagle, Sprytny Heniek
    IV. Storm OA, Juana de Bozouls, Jawahr, Jafar des Arnets
    V. Manchester, Gandia, Doppio, Marigold Blossom
    VI. Najem du Soleil, Hermes d’Etiolles, Dioriska, Sadya di Castagnoli
    VII. Scuti, The Kid Bobby B, Freya Z, Charlotte Rmp
    VIII. Caresser, Damask Blade, Elvas, Miss Equus

    10. Druid

    Sobota
    I: Trani, Perlios, Machu Picchu, Empathy
    II: Machir JR, Zhaker Muscat, Supra, Matador
    III: Taymour, Charming Wiktoria, Nadia Morandi, Izalor
    IV: Erwan, Sandi, Saab Al Khalediah, Aressa
    V: Dafne, External Power, Baby Belle, Bohun z Darley
    VI: Hadjar, Eldas, Helfik de Bozouls, Gensik
    VII: Kodi Express, Kaszi, Lady Gabi, Duke Caracan
    VIII: Sileroy, Tham Luang, Parys, Edgar

    Niedziela
    I: Iroka de Bozouls, Mantaa, Awrad Al Khalediah, Edormana
    II: Spear Dancer, Polonez, Real Life, Sara Smile
    III: Clyde, Renoma, Sprytny Heniek, Force Eagle
    IV: Storm ‘OA’, Jawahr, Juana de Bozouls, Hilal de la Gloire
    V: Manchester, Marigold Blossom, Gandia
    VI: Najem du Soleil, Hermes d’Etiolles, Sadya de Castagnoli, Dioriska
    VII: Scuti, Freya , Charlotte RMP, Emperor’s Game
    VIII: Caresser, Don Zou, Elvas, Damask Blade

    11. Nacelowniku.info

    Sobota
    I – Perlios (3), Empathy (8), Lepton (6), Trani (7)
    II – Zhaker Muscat (3), Machir JR (6), Supra(4), Momo (10)
    III – Taymour (1), Izalor (2), Dominanta (10), Nadia Morandi (3)
    IV – Erwan (10), Sandi (7), Aressa (8), Saab AK (4)
    V – Dafne (7), External Power (2), Bohun (1), Citronella (5)
    VI – Helfik DB (6), Hadjar (2), Gensik (1), Eldas (7)
    VII – Duke Caracan (6), Kodi Express (9), Lady Gabi (8), Fear of the Dark (4)
    VIII- Sileroy (4), Parys (7), Tham Luang (5), Sarayn (6)

    Niedziela
    I – Iroka DB (1), Awrad AK (7),Edormana (1), Mantaa (5)
    II – Sara Smile (9), Spear Dancer (10), Polonez (5), Katana (11)
    III – Renoma (2), Fierce Eagle (6), Clyde (4), S. Heniek (5)
    IV – Storm ,OA’ (10), Jawahr (2), Satam AK (8), Hilal de la Gloire (7)
    V – Doppio (1), Manchester (3), Gandia (4), Marigold (2)
    VI – Najem (8), Hermes (5), Sadya (3), Dioriska (7)
    VII – Scuti (5), Emperor’s Game (6), Thee Kid Bobby B (10), Marvelous Stam (1)
    VIII- Caresser (7), Damask Blade (4), Don Zou (5), Elvas (6)

    12. Dinozaur

    Sobota
    I – Perlios, Machu Picchu, Trani, Empathy,
    II – Zhaker Muscat, Ibelia du Pouy, Machir JR, Cis,
    III – Izalor, Taymour, Charming Wiktoria, Nadia Morandi,
    IV – Erwan, Aressa, Albira, Saab AK,
    V – Dafne, External Power, Baby Belle, Bohun z Darley,
    VI – Hadjar, Eldas, Helfik de Bozouls, Al Jassim,
    VII – Kodi Express, Lady Gabi, Fear of the dark, Gone Hill,
    VIII – So Good Malpic, Parys, Tham Luang, Sileroy,

    Niedziela
    I – Iroka de Bozouls, Edormana, Haidea, Mantaa,
    II – Real Life, Sowa Matylda, Spear Dancer, Sara Smile,
    III – Clyde, Renoma, Fierce Eagle, Masterpeace,
    IV – Juana de Bozouls, Storm OA, Jawahr, Jafar des Arnets,
    V. – Gandia, Marigold Blossom, Manchester, Doppio,
    VI – Sadya di Castagnoli, Diorsika, Najem du Soleil, Magor HB,
    VII – Freya Z, the Kidd Bobby D, Kena, Emperors Game,
    VIII – Elvas, Damask Blade, Caresser, Mukhadar,

    13. Meg

    Sobota
    I. Perlios (3), Empathy (8), Trani (7), Norden Touch (1)
    II. Machir JR (6), Ibelia du Pouy (8), Zhaker Muscat (3), Supra (4)
    III. Izalor (2), Nadia Morandi (3), Taymour (1), Charming Wiktoria (9)
    IV. Erwan (10), Sandi (7), Aressa (8), Saab Al Khalediah (4)
    V. External Power (2), Dafne (7), Bohun Z Darley (1), Baby Belle (3)
    VI. Hadjar (2), Eldas (7), Helfik de Bozouls (6), Al Jassim (3)
    VII. Duke Caracan (6), Kodi Express (9), Fear of the Dark (4), Lady Gabi (8)
    VIII. Sileroy (4), Edgar (2), Parys (7), So Good Malpic (3)

    Niedziela
    I. Awrad Al Khalediah (7), Iroka de Bozouls (1), Mantaa (5), Edormana (2)
    II. Polonez (5), Katy Star (7), Sowa Matylda (8), Katana Max (11)
    III. Renoma (2), Fierce Eagle (6), Clyde (4), Sprytny Heniek (5)
    IV. Storm OA’ (10), Juana de Bozouls (6), Jawahr (2), Jafar des Arnets (4)
    V. Gandia (4), Manchester (3), Marigold Blossom (2), Doppio (1)
    VI. Dioriska (7), Najem du Soleil (8), Hermes d’Etiolles (5), Sadya di Castagnoli (3)
    VII. Scuti (5), Freya Z (7), The Kid Bobby B (10), Charlotte Rmp (3)
    VIII. Damask Blade (4), Caresser (7), Elvas (6), Don Zou (5)

    14. BIG-RED

    Sobota
    I: Trani, Machu Picchu, Perlios, Empathy
    II: Machir JR, Zhaker Muscat, Cis, Momo
    III: Taymour, Jagga, Charming Wiktoria, Dominanta
    IV: Erwan, Saab Al Khalediah, Sandi, Aressa
    V: Dafne, External Power, Citronella, Baby Belle
    VI: Helfik de Bozouls, Hadjar, Al Jassim, Gensik
    VII: Kodi Express, Lady Gabi, Duke Caracan, Harlem
    VIII: Parys, Tham Luang, Sileroy, Edgar

    Niedziela
    I: Iroka de Bozouls, Awrad Al Khalediah, Mantaa, Edormana
    II: Polonez, Sowa Matylda, Sara Smile, Spear Dancer
    III: Clyde, Fierce Eagle, Renoma, Sprytny Heniek
    IV: Storm,OA’, Jawahr, Juana de Bozouls, Jafar des Arnets
    V: Manchester, Marigold Blossom, Gandia, Doppio
    VI: Sadya di Castagnoli, Dioriska, Najem du Soleil, Jabaar
    VII: Freya Z, Scuti, Kena, Marvelous Stam
    VIII: Caresser, Miss Equus, Damask Blade, Elvas

    15. Markola

    Sobota
    I: Perlios, Empathy, Machu Picchu, Norden Touch
    II: Machir JR, Zhaker Muscat, Matador, Supra
    III: Taymour, Nadia Morandi, Izalor, Charming Wiktoria
    IV: Erwan, Saab Al Khalediah, Sandi, Mahoń
    V; Dafne, External Power, Baby Belle, Khmer
    VI: Hadjar, Helfik de Bozouls, Al Jassim, Gensik
    VII: Duke Caracan, Harlem, Lady Gabi, Cape’cry
    VIII: Sileroy, Edgar, Parys, So Good Malpic

    Niedziela
    I: Iroka de Bozouls, Edormana, Awrad Al Khalediah, Mantaa
    II: Polonez, Katana Max, Spear Dancer, Katy Star
    III: Clyde, Renoma, Masterpeace, Moonara
    IV: Storm ‘OA’, Jawahr, Al Sharjah, HB VollowMe Kossack
    V: Manchester, Gandia, Marigold Blossom
    VI: Najem du Soleil, Sadya di Castagnoli, Hermes d’Etiolles, Ideale de Bozouls
    VII: Scuti, Charlotte Rmp, Freya Z, Fugaz
    VIII: Damask Blade, Caresser, Don Zou, Elvas

    16. Kwiatek

    Sobota
    I: 3 PERLIOS , 7 TRANI , 6 MACHU PICHU , 8 EMPATHY
    II: 8 IBERIA DU POUY , 4 SUPRA , 3 ZHAKER MUSCAT , 6 MACHIR JR
    III: 1 TAYMOUR , 2 IZALOR , 3 NADIA MORANDI , 4 JAGA
    IV: 1O ERWAN , 8 ARESSA , 7 SANDI , 3 WESTWAL
    V: 7 DAFNE , 3 BABY BELLE , 2 EXTERNAL POWER , 5 CITRONELLA
    VI: 2 HADJAR , 6 HELFIK DE BOZOULS , 3 AL JASIM , 7 ELDAS
    VII: 8 LADY GABI , 4 FEAR OF THE DARK , 6 DUKE CARACAN , 9 KODI EXPRESS
    VIII: 4 SILEROY , 7 PARYS , 3 SO GOOD MALPIC , 5 THANG LUANG

    Niedziela
    I: 7 AWRAD AL KHALEDIAH , 1 IROKA DE BOZOULS, 2 EDORMANA , 5 MANTA
    II: 4 REAL LIFE , 10 SPEAR DANCER , 11 KATANA MAX , 3 JOWITA
    III: 2 RENOMA , 4 CLYDE , 1 MASTERPEACE , 6 FIERCE EAGLE
    IV: 2 JAWAHR , 6 JUANA DE BOZOULS , 4 JAFAR DES ARRETS , 1 AL SHARJAH
    V: 1 DOPPIO , 2 MARIGOLD BLOSOM , 4 GANDIA
    VI: 3 SADIJA DI CASTAGNOLI , 8 NAJEM DU SOLEIL , 7 DIORISKA , 5 HERMES D’ETIOLLES
    VII: 5 SCUTI , 6 EMPEROR GAMES , 3 CHARLOTTE RMP , 7 FREYA Z
    VIII: 7 CARRESSER , 4 DAMASK BLADE , 6 ELVAS , 5 DON ZOU

    17. Silver

    Sobota
    I: Perlios, Norden Touch, Trani, Empathy
    II: Ibelia du Pouy, Machir JR, Matador, Zhaker Muscat
    III: Taymour, Izalor, Nadia Morandi, Charming Wiktoria
    IV: Erwan, Sandi, Aressa, Saab Al Khalediah
    V: Dafne, External Power, Bohun z Darley, Khmer
    VI: Helfik de Bozouls, Hadjar, Al Jassim, Gensik
    VII: Kodi Express, Kaszi, Duke Caracan, Lady Gabi
    VIII: Edgar, Parys, So Good Malpic, Tham Luang

    Niedziela
    I: Iroka de Bozouls, Awrad Al Khalediah, Mantaa, Edormana
    II: Sara Smile, Nomen Omen, Spear Dancer, Polonez
    III: Sprytny Heniek, Fierce Eagle, Clyde, Masterpeace
    IV: Storm ‘OA’, Jawahr, Jafar des Arnets, Al Sharjah
    V: Manchester, Marigold Blossom, Gandia, Doppio
    VI: Najem du Soleil, Magor HB, Sadya di Castagnoli, Dioriska
    VII: Scuti, Charlotte RMP, Fugaz, Freya Z
    VIII: Damask Blada, Miss Equus, Caresser, Elvas

    18. Taras

    Sobota
    I: Perlios, Trani, Mercury, Oksymoron
    II: Ibelia du Pouy, Machir JR, Zhaker Muscat, Supra
    III: Taymour, Nadia Morandi, Izalor, Charming Wiktoria
    IV: Erwan, Aressa, Sandi, Saab Al Khalediah
    V: External Power, Dafne, Bohun Z Darley, Baby Belle
    VI: Helfik de Bozouls, Hadjar, Al Jassim, Eldas
    VII: Duke Caracan, Lady Gabi, Kodi Express, Fear of the Dark
    VIII: Sileroy, Parys, Edgar, Tham Luang,

    Niedziela
    I: Awrad Al Khalediah, Mantaa, Iroka de Bozouls, Edormana
    II: Sara Smile, Polonez, Spear Dancer, Real Life
    III: Clyde, Renoma, Fierce Eagle, Sprytny Heniek
    IV: Storm ,OA’, Jawahr, Juana de Bozouls, Jafar des Arnets
    V: Gandia, Manchester, Marigold Blossom, Doppio
    VI: Hermes d’Etiolles, Sadya di Castagnoli, Najem du Soleil, Dioriska
    VII: Emperor’s Game, Scuti, The Kid Bobby B, Charlotte Rmp
    VIII: Caresser, Damask Blade, Don Zou, Mukhadar

    19. Cigar

    Sobota
    I: Perlios (3), Trani (7), Norden Touch (1), Mercury (2)
    II: Zhaker Muscat (3), Ibelia du Pouy (8), Machir JR (6), Supra (4)
    III: Taymour (1), Dominanta (10), Charming Wiktoria (9), Jagga (4)
    IV: Erwan (10), Aressa (8), Sandi (7), Albira (1)
    V: Dafne (7), Baby Belle (3), Bohun Z Darley (1), External Power (2)
    VI: Al Jassim (3), Gensik (1), Hadjar (2), Helfik de Bozouls (6)
    VII: Lady Gabi (8), Kodi Express (9), Fear of the Dark (4) , Duke Caracan (6)
    VIII: Largo Forte (1), Parys (7), So Good Malpic (3) , Sileroy (4)

    Niedziela
    I: Mantaa (5), Edormana (2), Awrad Al Khalediah (7), Iroka de Bozouls (1)
    II: Katana Max (11), Sara Smile (9), Katy Star (7), Nomen Omen (2)
    III: Clyde (4), Fierce Eagle (6), Renoma (2), Torpeda (7)
    IV: Jawahr (2), Juana de Bozouls (6), HB VollowMe Kossack (9), Storm ,OA’ (10)
    V: Marigold Blossom (2), Manchester (3), Doppio (1)
    VI: Magor HB (12), Dioriska (7), Najem du Soleil (8), Hermes d’Etiolles (5)
    VII: Scuti (5), Charlotte Rmp (3), Freya Z (7), Marvelous Stam (1)
    VIII: Don Zou (5), Damask Blade (4), Caresser (7), Miss Equus (1)

    20. Qlpin

    Sobota
    I: Perlios, Trani, Empathy, Machu Picchu
    II: Zhaker Muscat, Ibelia du Pouy, Matador, Machir JR
    III: Taymour, Izalor, Jagga, Charming Wiktoria
    IV: Erwan, Saab Al Khalediah, Albira, Mała Miss
    V: Dafne, External Power, Baby Belle, Citronella
    VI: Hadjar, Helfik de Bozouls, Eldas, Gensik,
    VII: Lady Gabi, Kaszi, Kodi Express, Duke Caracan
    VIII: So Good Malpic, Tham Luang, Parys, Sileroy

    Niedziela
    I: Awrad Al Khalediah, Iroka de Bozouls, Mantaa, Edormana
    II: Katana Max, Spear Dancer, Polonez, Nomen Omen
    III: Clyde, Fierce Eagle, Sprytny Heniek
    IV: Jafar des Arnets, Storm ,OA’, Jawahr, Juana de Bozouls
    V: Manchester, Doppio, Marigold Blossom, Gandia
    VI: Hermes d’Etiolles, Sadya di Castagnoli, Jabaar, Dioriska
    VII: Scuti, Freya Z, Marvelous Stam, Charlotte Rmp,
    VIII: Damask Blade, Caresser, Don Zou, Miss Equus

    21. Dżet1985

    Sobota
    I Empathy , Trani , Machu Picchu , Norden Touch
    II Zhaker Muscat , Cis , Machir JR ,Matador
    III Taymour , Izalor , Nadia Morandi , Charming Wiktoria
    IV Erwan , Saab Al Khalediah , Sandi , Potęga
    V External Power , Dafne , Khmer , Baby Belle
    VI Al Jassim , Helfik de Bozouls , Hadjar , Musab
    VII Kaszi , Kodi Express , Duke Caracan , Lady Gabi
    VIII Parys , Sileroy , Edgar , Sarayn

    Niedziela
    I Awrad Al Khalediah , Mantaa ,Iroka de Bozouls , Edormana
    II Polonez , Katana Max , Duszka , Spear Dancer
    III Clyde , Sprytny Heniek ,Masterpeace , Fierce Eagle
    IV Storm ,OA , Juana de Bozouls , Jawahr , Hilal de la Gloire
    V Marigold Blossom , Manchester , Doppio
    VI Najem du Soleil , Magor HB , Sadya di Castagnoli , Hermes d’Etiolles
    VII Scuti , Charlotte Rmp , Fugaz , Freya Z
    VIII Damask Blade , Caresser , West Side Glory , Mukhadar

    22. Daylami

    Sobota
    I: Perlios, Trani, Mercury, Machu Picchu
    II: Supra, Machir JR, Zhaker Muscat, Momo
    III: Taymour, Charming Wiktoria, Dominanta, Nadia Morandi
    IV: Erwan, Aressa, Sandi, Saab Al Khalediah
    V: Dafne, External Power, Baby Belle, Bohun Z Darley
    VI: Al Jassim, Hadjar, Eldas, Helfik de Bozouls
    VII: Duke Caracan, Lady Gabi, Gone Hill, Fear of the Dark
    VIII: So Good Malpic , Parys, Edgar, Sileroy, Tham Luang

    Niedziela
    I: Edormana , Awrad Al Khalediah, Iroka de Bozouls, Mantaa
    II: Sara Smile, Nomen Omen, Polonez, Katy Star
    III: Renoma, Clyde, Fierce Eagle, Sprytny Heniek
    IV: Jawahr, Jafar des Arnets, Satam Al Khalediah, Storm ,OA’
    V: Marigold Blossom, Doppio, Gandia
    VI: Hermes d’Etiolles, Najem du Soleil, Magor HB, Dioriska
    VII: Scuti, Emperor’s Game, Marvelous Stam, Freya Z
    VIII: Damask Blade, Caresser, Don Zou, Miss Equus

    23. Friend

    Sobota
    I Empathy, Machu Picchu,Trani, Perlios
    II Ibelia du Pouy, Zhaker Muscat, Momo,Cis
    III Taymour, Charming Wiktoria, Nadia Morandi, Jagga
    IV Saab Al Khalediah, Erwan, Mała Miss, Aressa
    V Dafne, External Power, Baby Belle, Citronella
    VI Helfik de B, Al Jassim,Gensik, Hadjar
    VII Lady Gabi, Kaszi, Duke Caracan, Fear of the Dark
    VIII Largo Forte, Tham Luang, Parys, Sileroy

    Niedziela
    I Mantaa, Awrad Al Kh, Iroka de Boz, Edormana
    II Katy Star, Nomen Omen, Polonez, Sara Smile
    III Renoma, Clyde, Sprytny Heniek, Fierce Eagle
    IV Storm OA, Jawahr, Meli Melo P Kossack, Jafar des Arnets
    V Gandia, Marigold Blossom, Manchester, Doppio
    VI Najem du Soleil, Hermes dEtiolles, Magor HB, Dioriska
    VII Marvelous Stam, Scuti, Freya Z, The Kid Bobby
    VIII Caresser, Damask Blade, Elvas, Don Zou

    24. Alter Ego

    Sobota
    I: Machu Picchu, Empathy, Perlios, Trani
    II: Shaker Muscat, Cis, Supra, Matador
    III: Taymur, Izalor, Nadia Morandi, Signor Cava
    IV: Erwan, Saab AK, Potęga, Sandi
    V: Dafne, Eternal Power, Khmer, Bohun Darley
    VI: Helfik DB, Musab, Hadjar, Eldas
    VII: Lady Gabi, Kodi Express, Sayif Shadad, Duke Caracan
    VIII: Parys, Edgar, Tham Luang, Sileroy

    Niedziela
    I: Iroka DB, Awrad AK, Edormana, Manata
    II: Sara Smile, Real Life, Polonez, Spear Danger
    III: Sprytny Heniek, Clyde, Fierce Eagle, Molnár
    IV: Storm OA, Ale Sharjah, Jafar Des Arnets, Jawaharlal
    V: Marigold Blossom, Manchester, Dopiero
    VI: Najem DS, Dioriska, Sadya DC, Ja Baar
    VII: Scuti, Emperor’s Game, Freya Z, Kena
    VIII: Caresser, Elvas, Damask Blade, Don Zou

    24. Domkas

    Sobota
    I: Perlios (3), Empathy (8), Oksymoron (4), Mercury (2)
    II: Supra (4), Machir JR (4), Ibelia du Pouy (8), Zhaker Muscat (3)
    III: Taymour (1), Dominanta (10), Nadia Morandi (3), Charming Wiktoria (9)
    IV: Erwan (10), Sandi (7), Saab Al Khalediah (4), Aressa (8)
    V: External Power (2), Dafne (7), Baby Belle (3), Bohun Z Darley (1)
    VI: Al Jassim (3), Hadjar (2), Helfik de Bozouls (6), Gensik (1)
    VII: Lady Gabi (8), Sayif Shadad (7), Fear of the Dark (4), Duke Caracan (6)
    VIII: Tham Luang (5), Sileroy (4), Edgar (2), Parys (7)

    Niedziela:
    I: Iroka de Bozouls (1), Awrad Al Khalediah (7), Edormana (2), Ehssana (4)
    II: Katy Star (7), Real Life (4), Sara Smile (9), Katana Max (11)
    III: Fierce Eagle (6), Renoma (2), Clyde (4), Sprytny Heniek (5)
    IV: Storm ,OA’ (10), Juana de Bozouls (6), Jawahr (2), Al Sharjah (1)
    V: Manchester (3), Marigold Blossom (2), Doppio (1), Gandia (4)
    VI: Najem du Soleil (8), Sadya di Castagnoli (3), Hermes d’Etiolles (5), Dioriska (7)
    VII: Charlotte Rmp (3), Scuti (5), Scarlett Jive (11), Emperor’s Game (6)
    VIII: Damask Blade (4), Caresser (7), Miss Equus (1), Don Zou (5)

    26. This is me

    Sobota
    I. Empathy, Trani, Perlios, Mercury
    II. Ibelia du Pouy, Supra, Machir JR, Zhaker Muscat
    III. Taymour, Dominanta, Notar, Jagga
    IV. Erwan, Sandi, Aressa, Mahoń
    V. External Power, Bohun Z Darley, Dafne, Baby Belle
    VI. Hadjar, Eldas, Al Jassim, Helfik de Bozouls
    VII. Kodi Express, Kaszi, Fear of the Dark Duke Caracan
    VIII. Sarayn, Parys, So Good Malpic, Tham Luang

    Niedziela
    I. Awrad Al Khalediah, Iroka de Bozouls, Mantaa, Edormana
    II. Katy Star, Katana Max, Polonez, Nomen Omen
    III. Fierce Eagle, Clyde, Masterpeace, Renoma,
    IV. Storm ,OA’, Mynte, Jawahr, Hilal de la Gloire
    V. Manchester, Doppio, Marigold Blossom, Gandja
    VI. Najem du Soleil, Hermes d’Etiolles, Dioriska, Sadya di Castagnoli
    VII. Scuti, Charlotte Rmp, The Kid Bobby B, Emperor’s Game
    VIII. Caresser, Damask Blade, Elvas, Don Zou

    27. Medeo

    Sobota
    I PERLIOS, OKSYMORON, EMPATHY, NORDEN TOUCH
    II ZHAKER MUSCAT, IBELIA DU POUY, MACHIR JR, SUPRA
    III IZALOR, NADIA MORANDI, TAYMOUR, NOTAR
    IV ERWAN, WESTFAL, SAAB AK, SANDI
    V DAFNE, EXTERNAL POWER, KHMER, BABY BELLE
    VI HADJAR, AL JASSIM, HELFIK DE BOZOULS, ELDAS
    VII DUKE CARACAN, FEAR OF THE DARK, KODI EXPRESS, LADY GABI
    VIII SILEROY, THAM LUANG, SO GOOD MALPIC, SARAYN

    Niedziela
    I IROKA DE BOZOULS, HAIDEA, MANTAA, EDORMANA
    II KATANA MAX, SOWA MATYLDA, SPEAR DANCER, SARA SMILE
    III RENOMA, CLYDE, MASTERPEACE, TORPEDA
    IV JAWAHR, AL SHARJAH, JUANA DE BOZOULS, JAFAR DES ARNETS
    V MANCHESTER, GANDIA, MARIGOLD BLOSSOM
    VI HERMES D’ETIOLLES, NAJEM DU SOLEI, IDEALE DE BOZOULS, JABAAR
    VII EMPEROR’S GAME, FUGAZ, SCARLETT JIVE, KENA
    VIII DAMASK BLADE, WEST SIDE GLORY, MUKHADAR, CARESSER

    28. Zielak

    Sobota
    I: Empathy (8), Perlios (3), Trani (7), Mercury (2)
    II: Zhaker Muscat (3), Ibelia du Pouy (8), Supra (4), Matador (7)
    III: Taymour (10, Charming Wiktoria (9), Izalor (2), Nadia Morandi (3)
    IV: Erwan (10), Saab AL Khalediah (4), Sandi (7), Aressa (8)
    V: Dafne (7), External Power (2), Bohun Z Darley (1), Baby Belle (3)
    VI: Helfik de Bozouls (6), Hadjar (2), AL Jassim (3), Gensik (1)
    VII: Lady Gabi (8), Kodi Express (9), Cape’cry (3), Duke Caracan (6)
    VIII: Sileroy (4), Tham Luang (5), Parys (7), Sarayn (6)

    Niedziela
    I: Awrad AL Khalediah (7), Iroka de Bozouls (1), Edormana (2), Mantaa (5)
    II: Spear Dancer (10), Nomen Omen (2), Katy Star (7), Sowa Matylda (8)
    III: Renoma (2), Clyde (4), Fierce Eagle (6), Moonara (3)
    IV: Juana de Bozouls (6), Jawahr (2), Storm OA (10), Satam AL Khalediah (8)
    V: Manchester (3), Gandia (4), Doppio (1)
    VI: Sadya di Castagnoli (3), Hermes d’Etiolles (5), Najem du Soleil (8), Dioriska (7)
    VII: Scuti (5), Charlotte Rmp (3), Emperor Game (6), Kena (4)
    VIII: Caresser (7), Damask Blade (4), Miss Equus (1), Don Zou (5)

    29. Lasanta

    Sobota
    I Empathy ,Oksymoron ,Perlios ,Trani
    II Zhaker Muscat ,Machir JR ,Supra ,Matador
    III Izalor ,Taymour ,Dominanta ,Nadia Morandi
    IV Erwan ,Saab Al Khalediah ,Westfal ,Sandi
    V Bohun Z Darley ,External Power ,Dafne ,Baby Belle
    VI Helfik de Bozouls ,Hadjar ,Al Jassim ,Gensik
    VII Duke Caracan ,Lady Gabi ,Kodi Express ,Degusta
    VIII Sileroy ,Sarayn ,Edgar ,Tham Luang

    Niedziela
    I Iroka de Bozouls ,Awrad Al Khalediah ,Mantaa ,Edormana
    II Katana Max ,Spear Dancer ,Katy Star ,Sowa Matylda
    III Moonara ,Sprytny Heniek ,Renoma ,Torpeda
    IV Storm ,OA’ ,Jafar des Arnets ,Jawahr ,Juana de Bozouls
    V Doppio ,Marigold Blossom ,Gandia
    VI Najem du Soleil ,Sadya di Castagnoli ,Hermes d’Etiolles ,Dioriska
    VII Emperor’s Game ,Scuti ,Scarlett Jive ,Freya Z
    VIII Damask Blade ,Don Zou ,Mukhadar ,Caresser

    30. Benny The Dip

    Sobota
    I Trani,Perlios,Lepton,Empathy
    II Zhaker Muscat,Momo,Machir JR,Matador
    III Taymour,Jagga,Nadia Morandi,Charming Wiktoria
    IV Saab AK,Erwan,Sandi,Mahoń
    V Dafne,External Power,Citronella,Baby Belle
    VI Musab,Hadjar,Helfik dB,Gensik
    VII Gone Hill,Kodi Express,Lady Gabi,Kaszi
    VIII So Good Malpic,Sileroy,Parys,Tham Luang

    Niedziela
    I Awrad AK,Haidea,Ehssana,Iroka dB
    II Katana Max,Sowa Matylda,Real Life,Sara Smile
    III Renoma,Sprytny Heniek,Fierce Eagle,Masterpeace
    IV Storm OA,Jawahr,Al Sarjah,Jafar des Arnets
    V Gandia,Doppio,Marigold Blossom
    VI Najem du Soleil,Dioriska,Sadya di Castagnoli,Hellada
    VII Scarlett Jive,Scuti,Emperor’s Game,The Kid Bobby B
    VIII West Side Glory,Elvas,Miss Equus,Caresser

    31. KUBIQ96

    32. Wtorek

    Sobota
    I. Perlios (3), Empathy (8), Trani (7), Mercury (2)
    II. Machir JR (6), Zhaker Muscat (3), Supra (4), Ibelia du Pouy (8)
    III. Taymour (1), Nadia Morandi (3), Izalor (2), Charming Wiktoria (9)
    IV. Erwan (10), Sandi (7), Aressa (8), Saab Al Khalediah (4)
    V. Dafne (7), External Power (2), Bohun Z Darley (1), Baby Belle (3)
    VI. Helfik de Bozouls (6), Hadjar (2), Al Jassim (3), Eldas (7)
    VII. Duke Caracan (6), Kodi Express (9), Fear of the Dark (4), Lady Gabi (8)
    VIII. Sileroy (4), Parys (7), Tham Luang (5), Edgar (2)

    Niedziela
    I. Awrad Al Khalediah (7), Iroka de Bozouls (1), Mantaa (5), Edormana (2)
    II. Katana Max (11), Polonez (5), Spear Dancer (10), Sowa Matylda (8)
    III. Fierce Eagle (6), Renoma (2), Clyde (4), Sprytny Heniek (5)
    IV. Jawahr (2), Storm ,OA’ (10), Jafar des Arnets (4), Juana de Bozouls (6)
    V. Doppio (1), Gandia (4), Manchester (3), Marigold Blossom (2)
    VI. Hermes d’Etiolles (5), Najem du Soleil (8), Dioriska (7), Sadya di Castagnoli (3)
    VII. The Kid Bobby B (10), Scuti (5), Charlotte Rmp (3), Emperor’s Game (6)
    VIII. Damask Blade (4), Caresser (7), Don Zou (5), Mukhadar (2)

    Udostępnij

    Powiązane artykuły

    Zbliżające się wydarzenia

    Najnowsze artykuły

    Ta strona jest przeznaczona wyłącznie dla osób pełnoletnich.

    Potwierdź, że masz ukończone 18 lat lub opuść stronę.