More

  Damask Blade wygrywa po raz czwarty w tym sezonie

  W pierwszogrupowej gonitwie o Nagrodę Łeb w Łeb, triumfował Damask Blade, dla którego była to czwarta wygrana w siódmym tegorocznym starcie. Kolejną gonitwę z cyklu Women Power Series zwyciężył duet Signor Cava – Daria Pantchev.

  Damask Blade z miejsca do miejsca
  Żadnych szans rywalom nie dał Damask Blade, w gonitwie o Nagrodę Łeb w Łeb. Pięciolatek, pod Szczepanem Mazurem, poprowadził od początku rywalizacji. Prowadzenia nie oddał do końca wyścigu i ze znaczną przewagą minął celownik. Drugą lokatę zajął Filibert, a trzecią Delos.

  Damask Blade pod Szczepanem Mazurem. Fot. Monika Metza-Jodłowska

  Dla podopiecznego Emila Zaharieva było to już czwarte zwycięstwo w tym sezonie i możemy się spodziewać Damask Blade’a uczestniczącego w rywalizacji pozagrupowej w ostatnich dwóch miesiącach sezonu.

  Wygrana w gonitwie o Nagrodę Łeb w Łeb była trzecią, odniesioną przez Szczepana Mazura podczas sobotniego mitingu. Wcześniej odniósł przekonujące zwycięstwo na Lady Gabi, a następnie, po zaciętej walce, poprowadził do zwycięstwa debiutującą dwulatkę – First Girl.

  Szczepan Mazur w sobotę wygrał też na Lady Gabi…
  … i na dwuletniej First Girl

  W Nagrodzie El Ghazi, pierwszogrupowym handikapie, pełny sukces odniósł Zbigniew Górski, który wystawił do rywalizacji trójkę koni i wszystkie zajęły pierwsze trzy miejsca. Bezapelacyjne zwycięstwo odniósł Eldas, a drugie i trzecie miejsce przypadły kolejno Musabowi i Almaredowi.

  W Nagrodzie El Ghazi triumfował Eldas

  Dzień wyścigowy rozpoczęła pokazowa rywalizacja jeźdźców uczestniczących w rozgrywanym równolegle Warsaw Jumping. Po zaciętej walce wygrał Jarosław Skrzyczyński na ogierze Power Spirit.

  W gonitwie pokazowej zwyciężył Jarosław Skrzyczyński na Power Spirit

  Z kolei gonitwa siódma rozgrywana była w ramach cyklu Women Power Series. Na ostatnich metrach walkę stoczył Polonez z Signor Cava, których dosiadały Karolina Kamińska i Daria Panczew. To właśnie Darii przypadło zwycięstwo i była to już jej trzecia wygrana w tegorocznym cyklu.

  W Women Power Series najlepsza była Daria Panczew na Signor Cava
  Pamiątkowe zdjęcie po kolejnym wyścigu Women Power

  Udostępnij

  Powiązane artykuły

  Zbliżające się wydarzenia

  Najnowsze artykuły

  Ta strona jest przeznaczona wyłącznie dla osób pełnoletnich.

  Potwierdź, że masz ukończone 18 lat lub opuść stronę.