More

  Damask Blade wygrywa po raz czwarty w tym sezonie

  W pierwszogrupowej gonitwie o Nagrodę Łeb w Łeb, triumfował Damask Blade, dla którego była to czwarta wygrana w siódmym tegorocznym starcie. Kolejną gonitwę z cyklu Women Power Series zwyciężył duet Signor Cava – Daria Pantchev.

  Damask Blade z miejsca do miejsca
  Żadnych szans rywalom nie dał Damask Blade, w gonitwie o Nagrodę Łeb w Łeb. Pięciolatek, pod Szczepanem Mazurem, poprowadził od początku rywalizacji. Prowadzenia nie oddał do końca wyścigu i ze znaczną przewagą minął celownik. Drugą lokatę zajął Filibert, a trzecią Delos.

  Damask Blade pod Szczepanem Mazurem. Fot. Monika Metza-Jodłowska

  Dla podopiecznego Emila Zaharieva było to już czwarte zwycięstwo w tym sezonie i możemy się spodziewać Damask Blade’a uczestniczącego w rywalizacji pozagrupowej w ostatnich dwóch miesiącach sezonu.

  Wygrana w gonitwie o Nagrodę Łeb w Łeb była trzecią, odniesioną przez Szczepana Mazura podczas sobotniego mitingu. Wcześniej odniósł przekonujące zwycięstwo na Lady Gabi, a następnie, po zaciętej walce, poprowadził do zwycięstwa debiutującą dwulatkę – First Girl.

  Szczepan Mazur w sobotę wygrał też na Lady Gabi…
  … i na dwuletniej First Girl

  W Nagrodzie El Ghazi, pierwszogrupowym handikapie, pełny sukces odniósł Zbigniew Górski, który wystawił do rywalizacji trójkę koni i wszystkie zajęły pierwsze trzy miejsca. Bezapelacyjne zwycięstwo odniósł Eldas, a drugie i trzecie miejsce przypadły kolejno Musabowi i Almaredowi.

  W Nagrodzie El Ghazi triumfował Eldas

  Dzień wyścigowy rozpoczęła pokazowa rywalizacja jeźdźców uczestniczących w rozgrywanym równolegle Warsaw Jumping. Po zaciętej walce wygrał Jarosław Skrzyczyński na ogierze Power Spirit.

  W gonitwie pokazowej zwyciężył Jarosław Skrzyczyński na Power Spirit

  Z kolei gonitwa siódma rozgrywana była w ramach cyklu Women Power Series. Na ostatnich metrach walkę stoczył Polonez z Signor Cava, których dosiadały Karolina Kamińska i Daria Panczew. To właśnie Darii przypadło zwycięstwo i była to już jej trzecia wygrana w tegorocznym cyklu.

  W Women Power Series najlepsza była Daria Panczew na Signor Cava
  Pamiątkowe zdjęcie po kolejnym wyścigu Women Power

  Udostępnij

  Powiązane artykuły

  Zbliżające się wydarzenia

  Najnowsze artykuły