More

    Typy Ligi Ekspertów na 37. i 38. dzień wyścigowy

    Przedstawiamy typy Uczestników Ligi Ekspertów na następną dwudniówkę.

    1. Markam

    Sobota
    I: Ventura Kingdom (7), Tham Luang (6), Jumeirah Beach (2), Artysta (4)
    II: Wendy (9), Harun RA (8), Sandi (10), Albira (3)
    III: Dom Francisco (7), Trijumf (5), Mecenas (3), Fierce Eagle (1)
    IV: Ornila Fata JR (5), Cemira (8), Oberon (4), Alexeja (10)
    V: Tribunal (5), Zireael (4), Arkano (2), Dżemma (3)
    VI: Sharm El Sheikh (9), Oficer (4), No Neveur Saularie (2), Hadjar (7)
    VII: Conall Cernach (1), Fair Master (5), Apfel Nonantaise (8), Domindar (7)
    VIII: Wilanda Fata (5), Efel (9), Taled Al khalediah (4), Gazwa (3)
    IX: Bat Eater (7), Lady Gabi (2), Przystojnykaźmierz (4), It’s A Green Thing (5)

    Niedziela
    I: Don Zou (9), Elvas (10), Kaszi (7), Power Spirit (8)
    II: Dalma (2), Djassy A (7), SS Alreem (8), Sukces (3)
    III: Iluzjon (6), Incredible (10), Lepton (9), Perlios (1)
    IV: Kabara Al Jasra (6), Iroka de Bozouls (7), Magor HB (12), Zhaker Muscat (2)
    V: Manchester (6), Tytanida (1), Gloria Gentis (2), Thetis (4)
    VI: Jelbena de Bozouls (1), John d’Vialettes (7), Jague des Arnets (3), Mawhoub (2)
    VII: Primaveraa (10), Sara Smile (9), Real Life (7), Hyderabadi (4)
    VIII: Good Gift (2), Scuti (5), Miss Equus (6), The Kid Bobby B (9)
    IX: Haidea (4), Munes (5), Sensational (6), Machir JR (7)
    X: Nadaal (8), The Residencies (1), Miss Margot (4), Dabirknight (7)

    2. Tampa Bay

    Sobota:
    I: Ventura Kingdom, Tham Luang, Artysta, Aidan
    II: Wendy, Harun Ra, Sandi, Winyl
    III: Orinoco Flow, Dom Francisco, Espresso, Trijumf
    IV: Ornilia Fata, Cemira, Semko, Oberon
    V: Tribunal, Zireael, Arkano, Lily Rose
    VI: Eldas, Sharm el Sheikh, Oficer, Helfik dB
    VII: Conall Cernach, Domindar, Fair Master, Apfel Nonantaise
    VIII: Wilanda Fata, Efel, Madryt, Gazwa
    IX: Bat Eater, Lady Gabi, Przystojnykaźmierz, Akurat

    Niedziela:
    I: Elvas, Don Zou, Harlem, Kaszi
    II: Dalma, SS Alreem, Matador, Sukces
    III: Ilusion, Lepton, Macini, Mercury
    IV: Kabara al Jasra, Zeeba Ak, Magor HB, Anwar Ak
    V: Tytanida, Manchester, Empathy, Gloria Gentis
    VI: Jelbena dB, Jague des Arnets, John d’Vialettes, Mawhoub
    VII: Hyderabadi, Primaveraa, West Side Glory, Donny Di
    VIII: Good Gift, Scuti, Islamabad, Miss Equus
    IX: Zenith, Munes, Cis, Haidea
    X: Nadaal, The Residencies, Angelus Satani, Vatan

    3. Insider

    Sobota
    I: Ventura Kingdom, Aidan, Tham Luang, Jumeirah Beach
    II: Harun RA, Wendy, Albira, Sandi
    III: Orinoco Flow, Trijumf, Espresso, Mecenas
    IV: Ornilia Fata JR, Cemira, Oberon, Esparella
    V: Zireael, Tribunal, Arkano, Dżemma
    VI: Sharm El Sheikh, Eldas, Oficer, Gatsby de Bozouls
    VII: Apfel Nonantaise, Fair Master, Conall Cernach, Domindar
    VIII: Wilanda Fata, Gazwa, Afrozja, Efel
    IX: Bat Eater, Lady Gabi, It’s A Green Thing, Przystojnykaźmierz

    Niedziela
    I: Don Zou, Elvas, Via Fora, Kaszi
    II: Dalma, SS Alreem, Sukces, Djassy A
    III: Macini, Intissar, Perlios, Mercury
    IV: Kabara Al Jasra, Zeeba Al Khalediah, Magor HB, Asrar Al Khalediah
    V: Manchester, Tytanida, Empathy, Thetis
    VI: Jelbena de Bozouls, Mawhoub, Jague des Arnets, John d’Vialettes
    VII: Primaveraa, West Side Glory, Hyderabadi Real Life
    VIII: Good Gift, Scuti, Miss Equus, Islamabad
    IX: Haidea, Machir JR, Munes, Zenith
    X: Nadaal, The Residencies, Miss Margot, Dabirknight

    4. BIG-RED

    Sobota
    I: Ventura Kingdom, Tham Luang, Jumeirach Beach, Artysta
    II: Albira, Harun RA, Wendy, Winyl
    III: Dom Francisco, Fierce Eagle, Mecenas, Espresso
    IV: Agusan, Ornilia Fata, Oberon, Alexeja
    V: Zireael, Tribunal, Arkano, Dżemma
    VI: Sharm El Sheikh, Hadjar, Oficer, Eldas
    VII: Fair Master, Conall Cernach, Domindar, Notar
    VIII: Wilanda Fata, Efel, Adrian, Taled Al Khalediah
    IX: Bat Eater, Lady Gabi, Przystojnykażmierz, Akurat

    Niedziela
    I: Kaszi, Elvas, Don Zou, Power Spirit
    II: Dalma, Djassy A, SS Alreem, Heliades Armor
    III: Perlios, Mercury, Macini, Iluzjon
    IV: Kabara Al Jasra, Iroka de Bozouls, Magor HB, Najem du Soleil
    V: Manchester, Tytanida, Gloria Gentis, Oksymoron
    VI: Jelbena de Bozouls, Jague des Arnets, Al Suweida, Jason d’Vialettes
    VII: West Side Glory, Hyderabadi, Chandalar, Duszka
    VIII: Good Gift, Scuti, Maitresse En Titre, Islamabad
    IX: Zenith, Sensational, Munes, Cis
    X: The Residencies, Nadaal, Miss Margot, Vatan

    5. Nie Tylko Galop

    Sobota
    I: Tham Luang, Ventura Kingdom, Jumeirah Beach, Aidan
    II: Harun RA, Wendy, Albira, Sandi
    III: Dom Francisco, Espresso, Fierce Eagle, Trijumf
    IV: Ornilla Fata Jr, Oberon, Erede, Cemira
    V: Tribunal, Zireal, Arkano, Dżemma
    VI: Sharm El Sheikh, Gatsby De Bozouls, Oficer, Eldas
    VII: Conall Cernach, Apfel Nonantaise, Fair Master, Domindar
    VIII: Wildana Fata, Efel, Afrozja, Gazwa
    IX: Bat Eater, Lady Gabi, Przystojnykaźmierz, Akurat

    Niedziela
    I: Don Zou, Elvas, Gone Hill, Kaszi
    II: Dalma, SS Alreem, Djassy A, Sukces
    III: Iluzjon, Mercury, Perlios, Venom
    IV: Kabara Al Jasra, Magor HB, Iroka De Bozouls, Zeeba Al Khalediah
    V: Manchester, Gloria Gentis, Empathy, Tytanida
    VI: Jelbena De Bozouls, Jague des Arnets, Mawhoub, Al Suweida
    VII: Palm Club, Primaveraa, Muminek, Hyderabadi
    VIII: Good Gift, Scuti, Miss Equus, Betfan
    IX: Zenith, Sensational, Haidea, Machir Jr
    X: Nadaal, The Residencies, Vatan, Dabirknight

    6. Druid

    Sobota
    I: Tham Luang, Jumeirah Beach, Ventura Kingdom, Aidan
    II: Wendy, Harun RA, Albira, Wictorius
    III: Orinoco Flow, Dom Francisco, Espresso, Fierce Eagle
    IV: Oberon, Cemira, Ornilia Fata JR, Erede
    V: Tribunal, Arkano, Zireael, Dżemma
    VI: Sharm El Sheikh, Eldas, Oficer, Gatsby de Bozouls
    VII: Apfel Nonantaise, Conall Cernach, Fair Master, Shy Boy
    VIII: Wilanda Fata, Afrozja, Efel, Gazwa
    IX: Bat eater, Lady Gabi, Przystojnykaźmierz, Akurat

    Niedziela
    I: Elvas, Don Zou, Harlem, Gone Hill
    II: Dalma, Djassy A, SS Alreem, Sukces
    III: Mercury, Iluzjon, Lepton, Incredible
    IV: Kabara Al Jasra, Magor HB, Anwar AK, Zeeba AK
    V: Manchester, Tytanida, Gloria Gentis, Flores
    VI: Jelbena de Bozouls, Jague des Arnets, John d’Vialettes, Mawhoub
    VII: Hyderabadi, Primaveraa, Chandalar, Real Life
    VIII: Good Gift, Miss Equus, Scuti, Islamabad
    IX: Zenith, Sensational, Haidea, Munes
    X: Nadaal, Angelus Satani, Vatan, The Residencies

    7. Habana

    Sobota
    I: Ventura Kingdom, Tham Luang, Jumeirah Beach, Artysta
    II:Wendy, Harun RA, Sandi, Albira
    III: Orinoco Flow, Dom Francisco, Trijumf, Espresso
    IV: Oberono, Ornilia Fata JR, Cemira, Erede
    V: Tribunal, Zireael, Arkano, Lily Rose
    VI: Sharm El Sheikh, Oficer, Eldas, Bashar ibn Sayf
    VII: Apfel Nonantaise, Fair Master, Conall Cernach, Notar
    VIII: Wilanda Fata, Afrozja, Efel, Gazwa
    IX: Bat Eater, Lady Gabi, Przystojnykaźmierz, It’s A Green Thing

    Niedziela
    I: Don Zou, Elvas, Kaszi, Gone Hill
    II: Dalma, SS Alreem, Sukces, Matador
    III: Iluzjon, Mercury, Lepton, Perlios
    IV: Kabara Al Jasra, Iroka de Bozouls, Zeeba Al Khalediah, Asrar Al Khalediah
    V: Manchester, Gloria Gentis, Tytanida, Empathy
    VI: Jelbena de Bozouls, Mawhoub, Jague des Arnets, Al Suweida
    VII: Primaveraa, Palm Club, Chandalar, Duszka
    VIII: Good Gift, Scuti, Miss Equus, Betfan
    IX: Haidea, Sensational, Machir JR, Munes
    X: The Residencies, Nadaal, Vatan, Dabirknight

    8. Sindicato

    Sobota
    I. Ventura Kingdom, Tham Luang, Aidan, Jumeirah Beach
    II. Harun RA, Wendy, Albira, Sandi
    III. Dom Francisco, Espresso, Orinoco Flow, Fierce Eagle
    IV. Cemira, Ornilia Fata JR, Erede, Alexeja
    V. Zireael, Tribunal, Arkano, Lily Rose
    VI. Sharm El Sheikh, Eldas, No Neveur Saularie, Oficer
    VII. Conall Cernach, Domindar, Serpention, Fair Master
    VIII. Wilanda Fata, Madryt, Afrozja, Efel
    IX. Bat Eater, Lady Gabi, It’s A Green Thing, Przystojnykaźmierz

    Niedziela
    I. Elvas, Don Zou, Gone Hill, Valkirie
    II. Dalma SS Alreem, Djassy A, Sukces
    III. Mercury, Macini, Iluzjon, Lepton
    IV. Najem du Soleil, Kabara Al Jasra, Iroka de Bozouls, Magor HB
    V. Manchester, Gloria Gentis, Tytanida, Thetis
    VI. Jelbena de Bozouls, Jague des Arnets, Al Suweida, Mawhoub
    VII. Donny di, Primaveraa, Duszka, Chandalar
    VIII. Good Gift, Scuti, Islamabad, The Kid Bobby B
    IX. Cis, Munes, Zenith, Haidea
    X. The Residencies, Nadaal, Dabirknight, Miss Margot

    9. Qlpin

    Sobota
    I: Ventura Kingdom, Tham Luang, Jumeirah Beach, Artysta,
    II: Wictorius, Wendy, Winyl, Harun RA
    III: Dom Francisco, Trijumf, Espresso, Fierce Eagle
    IV: Ornilia Fata JR, Agusan, Oberon, Erede
    V: Tribunal, Zireael, Dzemma , Arkano,
    VI: Sharm El Sheikh, Eldas, Hadjar, Oficer
    VII: Fair Master, Domindar, Conall Cernach, Shy Boy
    VIII: Efel, Adrian, Wilanda Fata, Gazwa,
    IX: Bat Eater, Przystojnykazmierz, Lady Gabi, Akurat

    Niedziela
    I: Elvas, Kaszi, Don Zou, Gone Hill
    II: Djassy A, Sukces, Jabaar, Matador
    III: Mercury, Lepton, Iluzjon, Perlios,
    IV: Kabara Al Jasra, Magor HB, Anwar Al Khalediah, Zhaker Muscar
    V: Manchester, Tytanida, Gloria Gentis, Flores
    VI: Jague des Arnts, Jelbena de Bozouls, Mawhoub, Milaa Al Gunay,
    VII: Donny Di, Hyderabadi, Chandalar, Primaveraa
    VIII: Good gift, Scuti, Islamabad, Kidd Bobby B
    IX: Sensational, Zenith, Munes, Cis
    X: The Residecncies, Miss Margot, Angelus Satani, Nadaal

    10. Mati

    Sobota
    I: Ventura Kingdom (7), Tham Luang (6), Jumeirah Beach (2), Artysta (4)
    II: Harun RA (8), Wendy (9), Albira (3), Sandi (10)
    III: Dom Francisko (7), Fierce Eagle (1), Espresso (2), Trijumf (5)
    IV: Ornilia Fata JR (5), Cemira (8), Oberon (4), Erede (6)
    V: Tribunal (5), Zireael (4), Arkano (2), Dżemma (3)
    VI: Sharm el Sheikh (9), Oficer (4), Eldas (5), No Never Saularie (2)
    VII: Apfel Nonantaise (8), Fair Master (5), Conall Cernach (1), Domindar (7)
    VIII: Wilanda Fata (5), Efel (9), Taled al Khalediah (4), Afrozja (1)
    IX: Bat Eater (7), Lady Gabi (2), Przystojnykaźmierz (4), It’s A Grenn Thing (5)

    Niedziela
    I: Don Zou (9), Elvas (10), Gone Hill (6), Valkirie (5)
    II: Dalma (2), SS Alreem (8), Djassy A (7), Matador (9)
    III: Iluzjon (6), Mercury (7), Perlios (1), Maccini (3)
    IV: Kabara Al Jasra (6), Magor HB (12), Asrar Al. Khalediah (11), Zeeba al. Khalediah (5)
    V: Manchester (6), Tytanida (1), Gloria Gentis (2), Thetis (4)
    VI: Jelbena de Bozouls (1), Mawhoub (2), John d’Vialettes (7), Jague des Arnets (3)
    VII: Chandalar (11), Primavera (10), Real Life (7), West Side Glory (3)
    VIII: Good Gift (2), Scuti (5), Miss Equus (6), Maitresse En Titre (1)
    IX: Machir JR (7), Haidea (4), Munes (5), Cis (3)
    X: Nadaal (9), Angelus Satani (5), The Residencies (1), Dabirknight (7)

    11. L.

    Sobota
    I: Artysta, Ventura, Tham Luang, Mola
    II: Harun RA, Wendy, Albira, Winyl
    III: Triumf, Night Mix, Dom Francisko, Espresso,
    IV: Ornilla, Alexeja, Cemira, Oberon
    V: Tribunal, Zireael, Arkano, Dżemma
    VI: Sharm, Eldas, Oficer, No Neveur
    VII: Conall, Domindar, Apfel, Fair Master
    VIII: Wilanda, Efel, Afrozja, Taled
    IX: Bat Eater, Lady Gabi, Przystojnykazmierz, Itsagreenthing

    Niedziela
    I: Don Zou, Kaszi, Elvas, Harlem
    II: Alreem, Dalma, Matador, Heliades
    III: Mercury, Iluzjon, Perlios, Lipton
    IV: Zeeba, Kabara, Magor, Najeem
    V: Manchester, Empathy, Tytanida, Thetis
    VI: John, Jague, Jelbena, Mawhoub
    VII: Muminek, Duszka, Chandalar, Primaveraa
    VIII: Good Gift, Scuti, Miss Equus, Islamabad
    IX: Haidea, Zenith, Sensational, Machir
    X: Nadaal, Miss Margot, Angelus Satani, Dabirknight

    12. Kwiatek

    Sobota
    I: VENTURA KINGDOM , JUMEIRAH BEACH , THAM LUANG
    II: WENDI , HARUM RA , ALBIRA , SANDI
    III: DOM FRANCISKO , ORINOCO FLOW , TRIJUMF , FIERCE EAGLE
    IV: ORMILA FATA JR , CEMIRA , EREDE , ESPARELLA
    V: TRIBUNAL , ZIRAEL , ARKANO
    VI: SHARM EL SHEIKH , HADJAR , OFICER , ELDAS
    VII: FAIR MASTER , CONALL CERNACH , SERPENTION , DOMINDAR
    VIII: ADRIAN , GAZWA , WILANDA FATA , TALED AL KHALEDIAH
    IX: BAT EATER , LADY GABI , PRZYSTOJNYKAZMIERZ , IT;S A GREEN THINK

    NIEDZIELA 9.10.22
    I: ELVAS , DON ZOU , KASZI , POWER SPIRIT
    II: DALMA , SS ALREM , DJASSY A , JABAAR
    III: ILUZJON , PERIOS , VENOM , LEPTON
    IV: KABARA AL JASRA , MAGOR HB , , ASRAR AL KHALEDIAH , ZF GAWRAT OMAN
    V: MANCHESTER , GLORIA GENTIS , TYTANIDA , EMPATHY
    VI: JAGUE DES ARNETES , MAWHOUB , JELEBENA DE BOZOULS , AL SUWEIDA
    VII: KATANA MAX , HYDERABADI , REAL LIFE , CHANDALAR
    VIII: GOD GIFT , SCUTI , MISS EQUUS , ISLAMABAD
    IX: ZENITH , HAIDEA , SENSATIONAL , IBELIA DE POUY
    X: NAADAL , THE RESIDENCES , DABIRKNIGHT

    13. Andrew

    Sobota
    I: Tham Luang, Ventura Kingdom, Aidan, Jumeirah Beach
    II: Harun RA, Wendy, Albira, Sandi
    III: Dom Francisco, Orinoco Flow, Fierce Eagle, Trijumf
    IV: Ornilia Fata JR, Oberon, Erede, Esparella
    V: Tribunal, Zireael, Arkano, Lily Rose
    VI: Sharm El Sheikh, Oficer, Eldas, Hadjar
    VII: Apfel Nonantaise, Conall Cernach, Fair Master, Domindar
    VIII: Wilanda Fata, Afrozja, Gazwa, Elfel
    IX: Bat Eater, Lady Gabi, It’s A Green Thing, Przystojnykaźmierz

    Niedziela
    I: Don Zou, Elvas, Kaszi, Gone Hill
    II: Dalma, Heliades Armor, SS Alreem, Sukces
    III: Iluzjon, Lepton, Perlios, Mercury
    IV: Magor HB, Anwar Al Khalediah, Iroka de Bozouls, Kabara Al Jasra
    V: Manchester, Tyranida, Empathy, Gloria Gentis
    VI: Jelbena de Bozouls, Mawhoub, Jague des Arnets, John d’Vialettes
    VII: Primaveraa, Chandalar, Duszka, Real Life
    VIII: Good Gift, Scuti, The Kid Bobby B, Miss Equus
    IX: Machir JR, Haidea, Ibelia du Pouy, Munes
    X: Nadaal, The Residencies, Vatan, Galeriusz

    14. Markola

    Sobota
    I: Tham Luang, Ventura Kingdom, Aidan, Jumeirah Beach
    II: Wendy, Sandi, Harun RA, Albira
    III: Dom Francisco, Orinoco Flow, Fierce Eagle, Espresso
    IV: Cemira, Ornilia Fata JR, Esparella, Berlica PA
    V: Tribunal, Zireal, Arkano, Lily Rose
    VI: Sharm El Sheik, Oficer, Hadjar, No Never Saularie
    VII: Apfel Nonantaise, Fair Master, Conall Cernach, Domindar
    VIII: Wilanda Fata, Efel, Gazwa, Afrozja
    IX: Bat Eater, Lady Gabi, Przystojnykaźmierz, I’Pipo

    Niedziela
    I: Don Zou, Elvas, Harlem, Gone Hill
    II: Dalma, SS Alreem, Cecheja, Sukces
    III: Perlios, Macini, Iluzjon, Lepton
    IV: Kabara Al Jasra, Zeeba Al Khalediah, Asrar Al Khalediah, Iroka de Bozouls
    V: Manchester, Tytanida, Empathy, Gloria Gentis
    VI: Jague des Arnets, Jelbena de Bozouls, Al Suweida, Jocker de Bozouls
    VII: Primaveraa, Hyderabadi, West Side Glory, Chandalar
    VIII: Good Gift, Scuti, Betfan, Miss Equus
    IX: Haidea , Sensational, Zenith, Munes
    X: Nadaal, The Residencies, Dabirknight, Miss Margot

    14. Meg

    Sobota
    I. Jumeirah Beach (2), Tham Luang (6), Ventura Kingdom (7), Aidan (1)
    II. Wendy (9), Sandi (10), Albira (3), Harun RA (8)
    III. Espresso (2), Fierce Eagle (1), Orinoco Flow (6), Mecenas (3)
    IV. Ornilia Fata JR (5), Oberon (4), Semko (2), Erede (6)
    V. Tribunal (5), Zireael (4), Arkano (2), Dżemma (3)
    VI. Sharm El Sheikh (9), Oficer (4), Eldas (5), No Neveur Saularie (2)
    VII. Fair Master (5), Conall Cernach (1), Apfel Nonantaise (8), Domindar (7)
    VIII. Wilanda Fata (5), Efel (9), Afrozja (1), Taled Al Khalediah (4)
    IX. Bat Eater (7), Przystojnykaźmierz (4), Lady Gabi (2), It’s A Green Thing (5)

    Niedziela
    I. Elvas (10), Don Zou (9), Valkirie (5), Kaszi (7)
    II. Dalma (2), SS Alreem (8), Djassy A (7), Sukces (3)
    III. Mercury (7), Iluzjon (6), Incredible (10), Intissar (5)
    IV. Kabara Al Jasra (6), Zeeba Al Khalediah (5), Asrar Al Khalediah (11), ZF Gawharat Oman (3)
    V. Gloria Gentis (2), Manchester (6), Tytanida (1), Empathy (3)
    VI. Jelbena de Bozouls (1), Jague des Arnets (3), Mawhoub (2), John d’Vialettes (7)
    VII. Primaveraa (10), Katana Max (5), Duszka (6), Real Life (7)
    VIII. Good Gift (2) , Betfan (8), Scuti (5), Islamabad (3)
    IX. Haidea (4), Munes (5), Zenith (8), Machir JR (7)
    X. The Residencies (1), Nadaal (8), Vatan (3), Dabirknight (7)

    16. Taras

    Sobota
    I: Ventura Kingdom, Jumeirah Beach, Tham Luang, Artysta
    II: Wendy, Harun RA, Albira, Sandi
    III: Dom Francisco, Espresso, Orinoco Flow, Night Max
    IV: Ornilia Fata JR, Oberon, Semko, Cemira
    V: Tribunal, Zireael, Arkano, Dzemma
    VI: Sharm El Sheikh, Oficer, Eldas, Gatsby de Bozouls
    VII: Fair Master, Apfel Nonantaise, Conall Cernach, Domindar
    VIII: Wilanda Fata, Afrozja, Taled Al Khalediah, Efel
    IX: Bat Eater, Przystojnykazmierz, Lady Gabi, It’s A Green Thing

    Niedziela
    I: Elvas, Don Zou, Kaszi, Gone Hill
    II: SS Alreem, Dalma, Sukces, Djassy A
    III: Iluzjon, Mercury, Perlios, Lepton
    IV: Kabara Al Jasra, Zeeba Al Khalediah, Magor HB, Asrar Al Khalediah
    V: Manchester, Tytanida, Gloria Gentis, Empathy
    VI: John d’Vialettes, Jelbena de Bozouls, Mawhoub, Jague des Arnets
    VII: Primaveraa, Chandalar, Real Life, Duszka
    VIII: Good Gift, Scuti, Miss Equus, Islamabad
    IX: Haidea, Machir JR, Zenith Munes
    X: Nadaal, The Residencies, Vatan, Dabirknight

    17. Silver

    Sobota
    I: Tham Luang, Ventura Kingdom, Jumeirah Beach, Aidan
    II: Harun RA, Sandi, Wendy, Albira
    III: Trijumf, Orinoco Flow, Dom Francisco, Mecenas
    IV: Cemira, Ornilia Fata JR, Oberon, Alexeja
    V: Tribunal, Zireal, Dżemma, Arkano
    VI: Sharm El Sheikh, Hadjar, No Never Saularie, Gatsby de Bozouls
    VII: Conall Cernach, Apfel Nonantaise, Fair Master, Shy Boy
    VIII: Wilanda Fata, Efel, Gazwa, Madryt
    IX: Bat Eater, Przystojnykaźmierz, Lady Gabi, It’s a Green Thing

    Niedziela
    I:Don Zou, Elvas, Kaszi, Duke Caracan
    II: Dalma, Matador, Djaasy A, SS Alreem
    III: Mercury, Incredible, Iluzjon, Perlios
    IV: Kabara Al Jasra, Magor HB, Iroka de Bozouls, Zeeba Al Khalediah
    V: Manchester, Empathy, Gloria Gentis, Tytanida
    VI: Jelbena de Bozouls, Jague des Arnets, John d’Vialetes, Mawhoub
    VII: Nomen Omen, West Side Glory, Muminek, Chandalar
    VIII: Scuti, Good Gift, Miss Equus, Snajper
    IX: Ibelia du Pouy, Munes, Machir JR, Haidea
    X: Nadaal, The Residencies, Vatan, Dabirknight

    18. Daylami

    Sobota
    I: Jumeirah Beach, Aidan, Ventura Kingdom, Tham Luang
    II: Harun RA, Albira, Wendy, Sandi
    III: Dom Francisco, Fierce Eagle, Orinoco Flow, Espresso
    IV: Ornilia Fata JR, Erede, Agusan, Esparella
    V: Tribunal, Zireael, Arkano, Dżemma
    VI: Sharm El Sheikh, Oficer, Eldas, , Hadjar
    VII: Conall Cernach, Domindar, Apfel Nonantaise, Serpention
    VIII: Afrozja, Taled Al Khalediah, Gazwa, Wilanda Fata
    IX: Bat Eater, Przystojnykaźmierz, Akurat, It’s A Green Thing

    Niedziela
    I: Don Zou, Elvas, Kaszi, Gone Hill
    II: Dalma, SS Alreem, Sukces, Matador
    III: Perlios, Lepton, Mercury, Iluzjon
    IV: Kabara Al Jasra, Najem du Soleil, Iroka de Bozouls, Zeeba Al Khalediah
    V: Manchester, Tytanida, Gloria Gentis, Empathy
    VI: Jelbena de Bozouls, Jocker de Bozouls, Jague des Arnets, John d’Vialettes
    VII: Primaveraa, Nomen Omen, Muminek, Palm Club
    VIII: Good Gift, Scuti, Snajper, Islamabad
    IX: Munes, Haidea, Sensational, Machir JR
    X: Nadaal, The Residencies, Vatan, Dabirknight

    19. Dinozaur

    Sobota
    I – Aidan, Artysta, Ventura kingdom, Jumeirah Beach,
    II – Wendy, Sandi, Wictorius, Harun RA,
    III – Dom Francisco, Fierce Eagle, Espresso, Trijumf,
    IV – Oberon, Erede, Ornilia Fata, Cemira,
    V – Zireael, Arkano, Tribunal, Lilly Rose,
    VI – Sharm El Sheikh, Oficer, No Neveur Saularie, Gatsby de Bozouls,
    VII – Serpention, Apfel Nonantaise, Conall Cernach, Księżna N,
    VIII – Wilanda Fata, Efel, Gazwa, Afrozja,
    IX – Akurat, Bat Eater, Lady Gabi. Przystojnykaźmierz,

    Niedziela
    I – Elvas, Kaszi, Don Zou, Inulla,
    II – Sukces, Dalma, SS Alrem, Djassy A,
    III – Lepton, Macini, Merkury, Klimat,
    IV – Kabara Al Jasra, Magor HB, Zeeba AK, Iroka de Bozouls,
    V – Manchester, Gloria Gentis, Tytanida, Empathy,
    VI – Jague des Arnets, Jalbena de Bozouls, Jocker de Bozouls, Mawhoub,
    VII – Primaveraa, Magic universe, Sara Smile, Chandalar,
    VIII – Good Gift, Miss Equus, Scuti, The Kid Bobby B,
    IX – Haidea, Sensational, Ibelia du Pouy, Machir JR,
    X – Nadaal, The Residencies, Angelus Satani, Vatan.

    20. Nacelowniku.info

    Sobota
    I – Aidan (1), Ventura Kingdom (7), Tham Luang (6), Artysta (4)
    II – Wendy (9), Harun RA (8), Sandi (10), Wictorius (4)
    III – Dom Francisco (7), Night Max (4), Espresso (2), Mecenas (3)
    IV – Ornilia Fata (5), Oberon (4), Erede (6), Cemira (8)
    V – Tribunal (5), Zireael (4), Arkano (2), Dżemma (3)
    VI – Sharm El Sheikh (9), Oficer (4), Gatsby DB (8), No Neveur Saularie (2)
    VII – Apfel Nonantaise (8), Consll Cernach (1), Shy Boy (2), Fair Master (5)
    VIII- Wilanda Fata (5), Taled AK (4), Efel (9), Gazwa (3)
    IX – Lady Gabi (2), Przystojnykaźmierz (4), Bat Eater (7), Akurat (3)
    Niedziela
    I – Don Zou (9), Kaszi (7), Power Spirit (8), Via Fora (3)
    II – Dalma (2), Djassy A (7), Sukces (3), Heliades Armor (6)
    III – Iluzjon (6), Perlios (1), Lepton (9), Mercury (7)
    IV – Kabara Al Jasra (6), Zeeba AK (5),Magor (12), Alnnajm (10)
    V – Manchester (6), Gloria Gentis (2), Empathy (3), Tytanida (1)
    VI – Jelbena DB (1), Jague des Arnets (3), Mawhoub (2), Al Suweida (5)
    VII – Primavera (10), Chandalar (11), Real Life (7), Sara Smile (9)
    VIII- Scuti (5), Good Gift (2), Islamabad (3), Snajper (4)
    IX – Haidea (4), Cis (3), Machir JR (7), Munes (5)
    X – The Residencies (1), Nadaal (8), Vatan (3), Dabirknight (7)

    21. Alter Ego

    Sobota
    I: Tham Luang, Jumeirah Beach, Ventura Kingdom, Artysta
    II: Wendy, Harun RA, Winyl, Sandi
    III: Dom Francisco, Fierce Eagle, Espresso, Orinoco Flow
    IV: Ornilia Fata JR, Cemira, Erede, Oberon
    V: Tribunal, Zireael, Arkano, Lily Rose
    VI: Sharm El Sheikh, Gatsby de Bozouls, Oficer, No Neveur Saularie
    VII: Conal Cernach, Domindar, Apfel Nonantaise, Serpention
    VIII: Wilanda fata, Efel, Afrozja, Taled AK
    IX: Przystojnykażmierz, Bat Eater, It’s A Green Thing, Lady gabi

    Niedziela
    I: Don Zou, Valkirie, Harlem, Elvas
    II: Djassy A, Dalma, SS Alreem, Heliades Armor
    III: Iluzjon, Incredible, Intissar, Lepton
    IV: Kabara Al Jasra, Iroka DB, Alnnajm, Zeeba AK
    V: Manchester, Gloria gentis, Tytanida, Empathy
    VI: Jebena de Bozouls, Al Suweida, Jague des Arnets, Mawhoub
    VII: Katana Max, Real Life, Primaveraa, Chandalar
    VIII: Good Gift, The Kid Bobby B, Scuti, Snajper
    IX: Haidea, Sensational, Machir JR, Cepun
    X: Nadaal, Dabirknight, Vatan, Miss margot

    22. Dżet1985

    Sobota
    I Ventura Kingdom , Jumeirah Beach ,Aidan , Artysta
    II Harun RA , Wendy , Sandi , Winyl
    III Trijumf , Mecenas , Orinoco Flow , Espresso
    IV Cemira , Ornilia Fata JR , Erede , Esparella
    V Tribunal , Arkano , Zireael , Lily Rose
    VI Oficer , Sharm El Sheikh , No Neveur Saularie , Eldas,
    VII Apfel Nonantaise , Conall Cernach ,Serpention , Domindar
    VIII Wilanda Fata , Madryt , Efel , Adrian
    IX Lady Gabi , Bat Eater , Przystojnykaźmierz , So Good Malpic

    Niedziela
    I Power Spirit , Don Zou , Elvas , Kaszi
    II Dalma , Matador , Djassy A , SS Alreem
    III Iluzjon , Macini , Intissar , Lepton
    IV Kabara Al Jasra , Magor HB , Zeeba Al Khalediah , ZF Gawharat Oman
    V Manchester , Gloria Gentis , Tytanida , Thetis
    VI Jelbena de Bozouls , Jague des Arnets , Al Suweida , Jocker de Bozouls
    VII Duszka , Sara Smile , Primaveraa Muminek
    VIII Good Gift , Snajper , The Kid Bobby B , Scuti
    IX Zenith , Sensational , Haidea ,Ibelia du Pouy
    X The Residencies , Nadaal , Dabirknight , Angelus Satani

    23. Friend

    Sobota
    I Artysta, Aidan, Tham Luang, Jumeirah Beach
    II Wendy, Harun, Winyl, Albira
    III Trijumf, Mecenas, Night Max, Fierce Eagle
    IV Ornilla Fata, Semko, Agusan, Alexeja
    V Zireael, Tribunal, Arkano, Dżemma
    VI Sharm El Sheik, Eldas, Oficer, Iago
    VII Apfel Nonantaise, Conall Cermach, Serpention, Fair Master
    VIII Wilanda Fata, Klif, Taled AK, Efel
    IX Bat Eater, Lady Gabi, Its Green Thing, Przystojny Kaźmierz

    Niedziela
    I Don Zou, Via Fora, Kaszi, Power Spirit
    II Djassy A, Dalma, Jabaar, Matador
    III Macini, Lepton, Mercury, Perlios
    IV Zhaker Muscat, Najem Soleil, Kabara Al Jasra, Magor HB
    V Manchester, Tytanida, Thetis, Gloria Gentis
    VI Al Suweida, Jelbena B. John Vialets, Mawhoub
    VII Donny Di, Sara Smile, Primavera, Hyderabadi
    VIII Good Gift, Scuti, Islamabad, The Kid Bobby
    IX Cis. Munes, Ibelia Pouy, Haidea,
    X The Residences, Miss Margot, Nadaal, Galeriusz

    24. Cigar

    Sobota
    I: Aidan (1), Jumeirah Beach (2), Ventura Kingdom (7), Tham Luang (6)
    II: Wendy (9), Harun RA (8), Albira (3), Winyl (7)
    III: Dom Francisco (7), Orinoco Flow (6), Night Max (4), Fierce Eagle (1)
    IV: Erede (6),Cemira (8), Ornilia Fata JR (5), Agusan (9)
    V: Tribunal (5), Zireael (4), Lily Rose (7), Arkano (2)
    VI: Eldas (5), Sharm El Sheikh (9), Oficer (4), Gatsby de Bozouls (8)
    VII: Conall Cernach (1), Apfel Nonantaise (8), Domindar (7), Fair Master (5)
    VIII: Afrozja (1), Gazwa (3) Efel (9), Klif (8)
    IX: Bat Eater (7), Lady Gabi (2), Przystojnykaźmierz (4), It’s A Green Thing (5)

    Niedziela
    I: Don Zou (9), Gone Hill (6), Kaszi (7), Elvas (10)
    II: Dalma (2), Matador (9), Sukces (3), SS Alreem (8)
    III: Lepton (9), Mercury (7), Perlios (8), Venom (1)
    IV: Kabara Al Jasra (6), Najem du Soleil (9), Magor HB (12), Iroka de Bozouls (7)
    V: Manchester (6), Gloria Gentis (2), Tytanida (1), Empathy (3)
    VI: Jelbena de Bozouls (1), John d’Vialettes (7), Jague des Arnets (3), Jocker de Bozouls (8)
    VII: Primaveraa (10), Nomen Omen (12), Hyderabadi (4), Chandalar (11)
    VIII: Good Gift (2), Scuti (5), Islamabad (3), Miss Equus (6)
    IX: Munes (5), Haidea (3), Zenith (8), Sensational (6)
    X: The Residencies (1), Nadaal (8), Dabirknight (7), Vatan (3)

    25. Domkas

    Sobota
    I: Tham Luang (6), Jumeirah Beach (2), Ventura Kingdom (7), Artysta (4)
    II: Harun RA (8), Sandi (10), Winyl (7), Wendy (9)
    III: Dom Francisco (7), Fierce Eagle (1), Espresso (2), Trijumf (5)
    IV: Ornilia Fata JR (5), Cemira (8), Erede (6), Oberon (4)
    V: Tribunal (5), Zireael (4), Arkano (2), Lily Rose (7)
    VI: Sharm El Sheikh (9), Gatsby de Bozouls (8), Oficer (4), Hadjar (7)
    VII: Apfel Nonantaise (8), Conall Cernach (1), Fair Master (5), Serpention (9)
    VIII: Efel (9), Wilanda Fata (5), Taled Al Khalediah (4), Gazwa (3)
    IX: Bat Eater (7), Lady Gabi (2), It’s A Green Thing (5), Przystojnykaźmierz (4)

    Niedziela:
    I: Don Zou (9), Elvas (10), Valkirie (5), Kaszi (7)
    II: Dalma (2), SS Alreem (8), Cecheja (5), Djassy A (7)
    III: Iluzjon (6), Lepton (9), Perlios (1), Mercury (7)
    IV: Kabara Al Jasra (6), Zeeba Al Khalediah (5), Iroka de Bozouls (7), Anwar Al Khalediah (4)
    V: Tytanida (1), Manchester (6), Empathy (3), Flores (7)
    VI: Jague des Arnets (3), Jelbena de Bozouls (1), Mawhoub (2), Al Suweida (5)
    VII: Primaveraa (10), Hyderabadi (4), Chandalar (11), Duszka (6)
    VIII: Good Gift (2), Scuti (5), Islamabad (3), Betfan (8)
    IX: Haidea (4), Munes (5), Machir JR (7), Sensational (6)
    X: Miss Margot (4), Nadaal (8), The Residencies (1), Vatan (3)

    26. This is me

    Sobota
    1. Aidan, Artysta, Jumeirah Beach, Ventura Kingdom
    2. Sandi, Winyl, Wendy, Wictoriu
    3. Orinoco Flow, Trijumf, Mecenas, Dom Francisco
    4.Cemira, Erede, Ornilia Fata JR
    5. Zireael, Dżemma, Tribunal, Uzza
    6. Hadjar, Sharm El Sheikh, Oficer, Gatsby de Bozouls
    7. Domindar, Conall Cernach, Terchova, Serpention
    8. Taled Al Khalediah, Wilanda Fata, Efel, Adrian
    9. It’s A Green Thing, Lady Gabi, Przystojnykaźmierz, Bat Eater

    Niedziela
    1. Elvas, Harlem, Via Fora, Don Zou
    2. Matador, Jabaar, SS Alreem, Dalma
    3. Incredible, Mercury, Perlios, Lepton
    4. Kabara Al Jasra, Zhaker Muscat, Ideale de Bozouls, Magor HB
    5. Tytanida, Gloria Gentis, Empathy, Manchester
    6. Mawhoub, John d’Vialettes, Jelbena de Bozouls, Jague des Arnets
    7. Magic Universe, Duszka, Real Life, Sara Smile
    8. Good Gift, Scuti, Miss Equus, Islamabad
    9. Sensational, Zenith, Machir JR, Munes
    10. The Residencies, Nadaal, Angelus Satani, Dabirknight

    27. Zielak

    Sobota
    I: Tham Luang (6), Ventura Kingdom (7), Jumeirah Beach (2), Artysta (4)
    II: Wictorius (4), Harun RA (8), Wendy (9), Sandi (10)
    III: Dom Francisko (7), Espresso (2), Fierce Eagle (1), Night Max (4)
    IV: Ornilia Fata JR (5), Oberon (4), Agusan (9), Cemira (8)
    V: Zireael (4), Arkano (2), Tribunal (5), Lily Rose (7)
    VI: No Neveur Saularie (2), Sharm EL Sheikh (9), Oficer (4), Bashar ibn Sayf (3)
    VII: Conall Cernach (1), Domindar (7), Notar (10), Serpention (9)
    VIII: Wilanda Fata (5), Taled AL Khalediah (4), Efel (9), Klif (8),
    IX: Lady Gabi (2), Przystojnykazmierz (4), Bat Eater (7), Akurat (3)

    Niedziela
    I: Don Zou (9), Elvas (10), Valkirie (5), Power Spirit (8)
    II: Dalma (2), SS Alreem (8), Djassy A(7), Cecheja (5)
    III: Mercury (7), Iluzjon (6), Sundae (4), Lepton (9),
    IV: Kabara AL Jasra (6), Anwar AL Khalediah (4), Asrar AL Khalediah (11), Zeeba AL Khalediah (5)
    V: Manchester (6), Tytanida (1), Gloria Gentis (2), Flores (7)
    VI: Jelbena de Bozouls (1), Jague des Arnets (3), Mawhoub (2), John d’Vialettes (7)
    VII: Hyderabadi (4), Primaveraa (10), Chandalar (11), Donny Di (1)
    VIII: Good Gift (2), Islamabad (3), Betfan (8), Miss Equus (6)
    IX: Haidea (4), Zenith (8), Machir JR(7), Sensational (6)
    X: Nadaal (8), The Residencies (1), Vatan (3), Dabirknight (7)

    28. Benny The Dip

    Sobota
    I Jumeirah Beach, Ventura Kingdom, Tham Luang, Aidan
    II Wendy, Sandi, Harun RA, Moran
    III Dom Francisco, Orinoco Flow, Mecenas, Espresso
    IV Ornilia Fata JR, Semko, Erede, Cemira
    V Zireael, Tribunal, Arkano, Lily Rose
    VI Oficer, Sharm El Sheikh, Hadjar, Gatsby dB
    VII Fair Master, Conall Cernach, Domindar, Shy Boy
    VIII Gazwa, Efel, Wilanda Fata, Adrian
    IX Przystojnykaźmierz, Lady Gabi, Bat Eater, So Good Malpic

    Niedziela
    I Elvas, Don Zou, Harlem, Via Fora
    II SS Alreem, Djassy A, Heliades Armor, Dalma
    III Mercury, Lepton, Iluzjon, Incredible
    IV Kabara Al Jasra, Najem du Soleil, Magor HB, Anwar AK
    V Gloria Gentis, Manchester, Empathy, Tytanida
    VI Mawhoub, Jalbena dB, Milana Al Gunay, Al Suweida
    VII Hyderabadi, West Side Glory, Katana Max, Sara Smile
    VIII Good Gift, The Kid Bobby B, Miss Equus, Scuti
    IX Sensational, Zenith, Munes, Haidea
    X The Residencies, Dabirknight, Nadaal, Miss Margot

    29. Medeo

    Sobota
    I THAM LUANG,VENTURA KINGDOM,JUMEIRAH BEACH,ARTYSTA
    II SANDI,WENDY,HARUN RA,WINYL
    III DOM FRANCISCO,TRIJUMF,FIERCE EAGLE,MECENAS
    IV SEMKO,BERLICA PA,EREDE,CEMIRA
    V TRIBUNAL,ZIREAL,DŻEMMA,ARKANO
    VI ELDAS,NO NEVEUR SAULARIE,OFICER,HADJAR
    VII FAIR MASTER,APFEL NONANTAISE,KSIĘŻNA NOCY,CONALL CERNACH
    VIII EFEL,TALED AK,ADRIAN,AFROZJA
    IX BAT EATER,IT’S A GREEN THING,LADY GABI,SO GOOD MALPIC

    Niedziela

    I ELVAS,DON ZOU,KASZI,VALKIRIE
    II HELIADES ARMOR,DALMA,DJASSY A,SS ALREEM
    III ILIZJON,LEPTON,INCREDIBLE,MACINI
    IV KABARA AL JASRA,MAGOR HB, NAJEM DU SOLEIL,ZF GAWHARAT OMAN
    V TYTANIDA,MANCHESTER,GLORIA GENTIS,EMPATHY
    VI JELBENA DE BOZOULS,JAGUE DES ARNETS,AL SUWEIDA,MAWHOUD
    VII PRIMAVERAA,REAL LIFE,KATANA MAX,SARA SMILE
    VIII GOOD GIFT,SNAJPER,SCUTI,BETFAN
    IX HAIDEA,ZENITH,IBELIA DU POUY,CIS
    X NADAAL,THE RESIDENCIES,DABIRKNIGHT,MISS MARGOT

    30. Lasanta

    Sobota
    I Artysta ,Jumeirah Beach ,Aidan ,Szafirka
    II Wendy ,Albira ,Harun RA ,Sandi
    III Trijumf ,Night Max ,Mecenas ,Espresso
    IV Cemira ,Oberon ,Erede ,Semko
    V Tribunal ,Arkano ,Zireael ,Dżemma
    VI Sharm El Sheikh ,Oficer ,Eldas ,Iago
    VII Apfel Nonantaise ,Conall Cernach ,Fair Master ,Domindar
    VIII Wilanda Fata ,Efel ,Madryt ,Gazwa
    IX Lady Gabi ,It’s A Green Thing ,Bat Eater ,Przystojnykaźmierz

    Niedziela
    I Don Zou ,Elvas ,Power Spirit ,Harlem
    II Matador ,Dalma ,Sukces ,SS Alreem
    III Macini ,Iluzjon ,Mercury ,Perlios
    IV Kabara Al Jasra ,Magor HB ,Alnnajm ,Zhaker Muscat
    V Manchester ,Empathy ,Gloria Gentis ,Tytanida
    VI Jelbena de Bozouls ,Jague des Arnets ,Mawhoub
    VII Duszka ,Katana Max ,Magic Universe ,Sara Smile
    VIII Snajper ,Good Gift ,Miss Equus ,The Kid Bobby B
    IX Zenith ,Sensational ,Haidea ,Cis
    X Nadaal ,The Residencies ,Dabirknight ,Miss Margot

    31. Wtorek

    Sobota
    I. Ventura Kingdom, Tham Luang, Jumeirah Beach, Aidan
    II. Wendy, Harun RA, Albira, Sandi
    III. Dom Francisco, Espresso, Orinoco Flow, Night Max
    IV. Ornilia Fata JR, Oberon, Cemira, Erede
    V. Tribunal, Zireael, Arkano, Dżemma
    VI. Sharm El Sheikh, Oficer, Eldas, Gatsby de Bozouls
    VII. Apfel Nonantaise, Fair Master, Conall Cernach, Domindar
    VIII. Wilanda Fata, Afrozja, Taled Al Khalediah, Feel
    IX. Bat Eater, Przystojnykaźmierz, Lady Gabi, It’s A Green Thing

    Niedziela
    I. Don Zou, Elvas, Gone Hill, Kaszi
    II. Dalma, SS Alreem, Sukces, Djassy A
    III. Iluzjon, Mercury, Perlios, Lepton
    IV. Kabara Al Jasra, Zeeba Al Khalediah, Magor HB, Asrar Al Khalediah
    V. Manchester, Tytanida, Gloria Gentis, Empathy
    VI. Jelbena de Bozouls, Mawhoub, Jague des Arnets, John d’Vialettes
    VII. Primaveraa, Chandalar, Real Life, Duszka
    VIII. Good Gift, Scuti, Miss Equus, Islamabad
    IX. Haidea, Machir JR, Munes, Cis
    X. Nadaal, The Residencies, Vatan, Dabirknight

    Udostępnij

    Powiązane artykuły

    Zbliżające się wydarzenia

    Najnowsze artykuły

    Ta strona jest przeznaczona wyłącznie dla osób pełnoletnich.

    Potwierdź, że masz ukończone 18 lat lub opuść stronę.