More

    Typy na 41 i 42 dzień wyścigowy

    Lige Ekspertów: przewidywania na najbliższy weekend na Służewcu

    1. Markam

    Sobota
    I: Orinoco Flow (6), Stradius (2), Dark Bullet (1), Cherry Madness (5)
    II: Filemona (2), Antaba (1), Cesita (3), Bella Bonita (6)
    III: Caresser (8), El Pago Pago (7), Arkano (2), Zireael (1)
    IV: Sjabahar „OA” (4), Athal Bint Gifara (5), Hadjar (3), Iago (1)
    V: Taymour (5), Grande Plaine (4), Serpention (2), Feothan (6)
    VI: Iroka de Bozouls (6), Asrar Al Khalediah (11), Idelin de Bozouls (3), Sensational (12)
    VII: Pilecki (1), Showmeyourheaven (10), Conall Cernach (6), Luaithrion (3)
    VIII: Fanny Mendelson (6), Dabirknight (3), Gefesta (1), Galeriusz (7)
    IX: Je T’Aime Meinhart (1), Jablonka (2), Jastin Bonomo (10), Just Be Free (7)

    Niedziela
    I: Iriska OV (1), Isalyne d’Abomey (5), Iron Alba Vel (6), Inoui de Boijaret (7)
    II: Marcus Aurelius (6), Fierce Eagle (3), Miss Dynamite (8), Stargazer (2)
    III: Al Suweida (1), Juline du Pouy (4), Kiki (6), Saadya di Castagnoli (3)
    IV: Wendy (7), Efel (6), Albira (2), Gazwa (4)
    V: Petit (5), Adahlen (6), Charmbruck (4), Delos (3)
    VI: Bashar ibn Sayf (6), Haidea (4), Zbrojna Fata (11), Ibelia du Pouy (8)
    VII: Mc Gregorsky (2), Nadaal (8), Algoritm (5), Vatan (4)
    VIII: Salsabil II (3), Jesk de Bozouls (2), Kito (4), Java d’Vialettes (5)
    IX: Inter Approach (2), Power Barbarian (6), Louisville (1), Tullamore (7)
    X: Furnika (6), Goteborg (4), George Banks (2), Henzo du Pont (5)

    2. Tampa Bay

    Sobota
    I: Orinoco Flow, Stradius, Dark Bullets, Cherry Madness
    II: Antaba, Filemona, Cesita, Elika
    III: Caresser, El Pago Pago, Arkano, Zireael
    IV: Sjabahar OA, Hadjar, Athal bint Gifara, Iago
    V: Grande Plaine, Taymour, Feothan, Serpention
    VI: Iroka dB, Asrar Ak, Anwar Ak, Sadya di Castagnoli
    VII: Luaithrion, Pilecki, Showmeyourheaven, Conall Cernach
    VIII: Fanny Mendelson, Dabirknight, Zoya RMP, Galeriusz
    IX: Je T’aime Meinhart, Jablonka, Johnny Rep, Just Be Free

    Niedziela
    I: Isalyne d’Abomey, Iriska OV, Iron Alba Vel, Inoui de Boijaret
    II: Marcus Aurelius, Miss Dynamite, Fierce Eagle, Westim
    III: Al Suweida, Juline du Pouy, Saadya di Castagnoli, Salsabel Ak
    IV: Wendy, Efel, Albira, Kiki
    V: Petit, Charmbruck, Adahlen, Delos
    VI: Bashar ibn Sayf, Ibelia du Pouy, Cis, Dioriska
    VII: Mc Gregorsky, Nadaal, Sofronia, Miss Margot
    VIII: Salsabil II, Java d’Vialettes, Kito, Jesk dB
    IX: Inter Approach, Power Barbarian, Dakini, Blue Connoisseur
    X: Goteborg, Furnika, Henzo du Pont, George Banks

    3. Insider (5+7) – 293,5 pkt.

    Sobota
    I: Orinoco Flow, Stradius, Eliminator, Queen Cappella
    II: Filemona, Bella Bonita, Antaba, Cesita
    III: Caresser, El Pago Pago, Arkano, West Side Glory
    IV: Sjabahar ‚OA’, Athal Bint Gifara, Oficer, Hadjar
    V: Grande Plaine, Taymour, Feothan, Jagga
    VI: Iroka de Bozouls, Asrar Al Khalediah, Idelin de Bozouls, Anwar Al Khalediah
    VII: Pilecki, Luaithrion, Showmeyourheaven, Miss Molly
    VIII: Chandalar, Fanny Mendelson, Dabirknight, Zoya Rmp
    IX: Je T’Aime Meinhart, Jablonka, Jastin Bonomo, Johnny Rep


    Niedziela
    I: Iriska OV, Isalyne d’Abomey, Iron Alba Vel, Inoui de Boijaret
    II: Fierce Eagle, Westim, Miss Dynamite, Marcus Aurelius
    III: Al Suweida, Djasca D’Altus, Saadya Di Castagnoli, Jawahr
    IV: Efel, Wendy, Albira, Gazwa
    V: Petit, Adahlen, Charmbruck, Delos
    VI: Bashar ibn Sayf, Zenith, Zbrojna Fata, Haidea
    VII: Mary Blueberry, Mc Gregorsky, Nadaal, Sofronia
    VIII: Salsabil II, Jesk De Bozoulus, Java d’Vialettes, Kito
    IX: Inter Approach, Dakini, Power Barbarian, Louisville
    X: Goteborg, Furnika, Henzo du Pont, Habanera

    4. Nie Tylko Galop

    Sobota
    I: Stradius, Orinoco Flow, Dark Bullet, Cherry Madness
    II: Antaba, Filemona, Cesita, Bella Bonita
    III: Caresser, El Pago Pago, Zireal, Arkano
    IV: Sjabahar ‚OA’, Athal Bint Gifara, Hadjar, Gatsby De Bozouls
    V: Taymour, Feothan, Serpention, Sopot
    VI: Iroka De Bozxouls, Asrar Al Khalediah, Idealin De Bozouls, Gabonn
    VII: Pilecki, Luaithrion, Showmeyourheaven, Domindar
    VIII: Fanny Mendelson, Dabirknight, Zoya RMP, Galeriusz
    IX: Je T’Aime Meinhart, Jablonka, Jastin Bonomo, Jama Pro

    Niedziela
    I: Iriska OV, Isalyne d’Abomey, Iron Alba Vel, Inoui de Boijaret
    II: Marcus Aurelius, Westim, Miss Dynamite, Stargazer
    III: Al Suweida, Salsabel Al Khalediah, Juline Du Pouy, Jawahr
    IV: Wendy, Efel, Albira, Gazwa
    V: Petit, Adahlen, Charmbruck, Roc’h Breizh
    VI: Bashar ibn Sayf, Ibelia Du Pouy, Haidea, Zbrojna Fata
    VII: Mc Gregorsky, Nadaal, Sofronia, Vatan
    VIII: Salsabil II, Java d’Vialettes, Jesk de Bozouls
    IX: Power Barbarian, Dakini, Inter Approach, Blue Connoisseur
    X: Furnika, Goteborg, Henzu Du Pont, Hadol de Brion

    5. Habana

    Sobota
    I: Eliminator, Orinoco Flow, Stradius, Queen Cappella
    II: Filemona, Antaba, Cesita, Bella Bonita
    III: Caresser, El Pago Pago, Arkano, Zireael
    IV: Sjabahar ‚OA’, Athal Bint Gifara, Oficer, Hadjar
    V: Grande Plaine, Taymour, Serpention, Feothan
    VI: Iroka de Bozouls, Idelin de Bozouls, Asrar Al Khalediah, Sensational
    VII: Pilecki, Showmeyourheaven, Domindar, Luaithrion
    VIII: Fanny Mendelson, Chandalar, Dabirknight, Zoya Rmp
    IX: Je T’Aime Meinhart, Jablonka, Johnny Rep, Jastin Bonomo

    Niedziela
    I: Iriska OV, Isalyne d’Abomey, Iron Alba Vel, Inoui de Boijaret
    II: Marcus Aurelius, Miss Dynamite, Fierce Eagle, Westim
    III: Al Suweida, Kiki, Juline du Pouy, Salsabel Al Khalediah
    IV: Wendy,Efel, Albira, Sandi
    V: Petit, Adahlen, Charmbruck, Delos
    VI: Bashar ibn Sayf, Zbrojna Fata, Haidea, Dioriska
    VII: Mc Gregorsky, Nadaal, Mary Blueberry, Sofronia
    VIII: Salsabil II, Kito, Java d’Vialettes
    IX: Power Barbarian, Inter Approach, Louisville, Blue Connoisseur
    X: Furnika, Goteborg, Henzo du Pont, Buzyrys

    6. BIG-RED

    Sobota
    I: Stradius, Orinoco Flow, Dark Bullet, Cherry Madness
    II: Antaba, Filemona, Elika, Bella Bonita
    III: Caresser, El Pago Pago, Zireael, Arkano
    IV: Sjabahar, OA ’, Hadjar, Helfik de Bozouls, Iago
    V: Taymour, Grande Plaine, Serpention, Feothan
    VI: Iroka de Bozouls, Asrar Al Khalediah, Anwar Al Khalediah, Gabonn
    VII: Domindar, Conall Cernach, Pilecki, Trella
    VIII: Fanny Mendelson, Zoya Rmp, Dabirknight, Gefesta
    IX: Je T’ Aime Meinhart, Jablonka, Jedi’s Soul, Jastin Bonomo

    Niedziela
    I: Iriska OV, Isalyne d’Abomey, Inoui de Boijaret, Iron Alba Vel
    II: Marcus Aurelius, Stargazer, Westim, Fierce Eagle
    III: Al Suweida, Jawahr, Kiki, Juline du Pouy
    IV: Efel, Albira, Wendy, Gazwa
    V: Adahlen, Charmbruck, Petit, Orpheus
    VI: Farhat, Inouk de Bozouls, Bashar ibn Sayf, Zenith
    VII: Nadaal, Mc Gregorsky, Sara Smile, Sofronia
    VIII: Salsabil II, Jesk de Bozouls, Java D’Vialettes
    IX: Inter Approach, Blue Connoisseur, Louisville, Power Barbarian
    X: Furnika, Goteborg, Henzo du Pont, Hmara d’Ukraine

    7. Sindicato

    Sobota
    I. Orinoco Flow, Eliminator, Stradius, Queen Capella
    II. Antaba, Filemona, Bella Bonita, Cesita
    III. Caresser,, Zireael, El Pago Pago, Arkano
    IV. Sjabahar OA, Athal Bint Gifara, Hadjar, Gatsby DB
    V. Taymour, Feothan, Jagga, Serpention
    VI. Iroka de Bozouls, Asrar AK, Anwar AK, Idelin DB
    VII. Pilecki, Luaithrion, Domindar, Conall Cernach
    VIII. Chandalar, Fanny Mendelson, Zoya Rmp, Dabirknight
    IX. Je T’Aime Meinhart, Jablonka, Jastin Bonomo, Johnny Rep

    Niedziela
    I. Iriska OV, Isalyne d’Abomey, Iron Alba Vel, Inoui de Boijaret
    II. Marcus Aurelius, Fierce Eagle, Red Hot Chilli Lewy, Maybach
    III. Al Suweida, Saadya di Castagnoli, Juline du Pouy, Jawahr
    IV. Wendy, Efel, Gazwa, Albira
    V. Petit, Adahlen, Charmbruck
    VI. Bashar ibn Sayf, Ibelia du Pouy, Farhat, Dioriska
    VII. Mc Gregorsky, Nadaal, Mary Blueberry, Sofronia
    VIII. Salsabil II, Jesk de Bozouls, Java d’Vialettes, Kito
    IX. Blue Conoisseur, Power Barbarian, Inter Approach, Louisville
    X. Furnika, Goteborg, Henzo du Pont, Habanera

    8. Druid

    Sobota
    I: Orinoco Flow, Eliminator, Stradius, Queen Capella
    II: Filemona, Antaba, Elika, Cesita
    III: Caresser, El Pago Pago, Dżemma, Arkano
    IV: Sjabahar ,OA’, Oficer, Athal Bint Gifara, Hadjar
    V: Grande Plaine, Taymour, Feothan, Sopot
    VI: Hellada, Iroka de Bozouls, Asrar AK, Idelin de Bozouls
    VII: Luaithrion, Showmeyourheaven, Madiba Movie, Pilecki
    VIII: Chandalar, Fanny Mendelson, Dabirknight, Zoya Rmp
    IX: Je T’Aime Meinhart, Jastin Bonomo, Joy d’Abomey, Johnny Rep

    Niedziela
    I: Isalyne d’Abomey, Iriska OV, Iron Alba Vel, inoui de Boijaret
    II: Miss Dynamite, Marcus Aurelius, Westim, Fierce Eagle
    III: Al Suweida, Kiki, Juline du Pouy, Jawahr
    IV: Wendy, Efel, Albira, Gazwa
    V: Petit, Adahlen, Charmbruck, Delos
    VI: Bashar ibn Sayf, Zbrojna Fata, Haidea, Sabamira
    VII: Mc Gregorsky, Nadaal, Vatan, Sofronia
    VIII: Salsabil II, Kito, Java d’Vialettes, Jesk de Bozouls
    IX: Power Barbarian, Louisville, Inter Approach, Blue Connoisseur
    X: Goteborg, Furnika, Henzo du Pont, Habanera

    9. Mati

    Sobota
    I: Stradius, Orinoco Flow, Queen Capella, Dark Bullet
    II: Antaba, Filemona, Cesita, Elika
    III: Caresser, El Pago Pago, West Side Glory, Zireael
    IV: Sjabahar OA, Athal Bint Githar, Hadjar, Gatsby de Bozouls
    V: Grande Pleine, Feothan, Taymour, Sopot
    VI: Iroka de Bozouls, Asrar Al Khalediah, Gabonn, Idelin de Bozouls
    VII: Luaithrion, Pilecki, Showmeyourheaven, Domindar
    VIII: Fanny Mendelson, Zoya RMP, Dabirnight, Galeriusz
    IX: Je T’Aime Meinhart, Jablonka, Jastin Bonomo, Johnny Rep

    Niedziela
    I:Iriska OV, Isalyne d’Abomey, Iron Alba Vel, Inoui de Boijaret
    II: Marcus Aurelius, Stargazer, Miss Dynamite, Fierce Eagle
    III: Al Suweida, Juline du Pouy, Jawahr, Kiki
    IV: Wendi, Feel, Albira, Gazwa
    V: Petit, Adahlen, Charmbruck, Delos
    VI: Bashar ibn Sayf, Zbrojan Fata, Haidea, Dioriska
    VII: Mc Gregorsky, Nadaal, Vatan, Sofronia
    VIII: Salsabil II, Kito, Java d’Vialettes, Jesk de Bozouls
    IX: Inter Approach, Power Barbarian, Dakini, Louisville
    X: Furnika, Goteborg, Genzo du Pont, Habanera

    10. L.

    Sobota
    I: Stradius, Eliminator, Cherry Madness, Dark Bullet
    II: Cesita, Antaba, Filemona, Patina
    III: Caresser, Pago Pago, Arkano, Zireael
    IV: Sjabahar, Anthal, Hadjar, Oficer
    V: Grande Plaine, Taymour, Feothan, Jagga
    VI: Asrar, Iroka, Gabonn, Idelin
    VII: Pilecki, Luaithrion, Showmeyourheaven, Trella
    VIII: Chandalar, Fanny, Dabirknight, Zoya
    IX: Meinhard, Johnny Rep, Jastin, Jabłonka

    Niedziela
    I: Iriska, Isaline, Inoui, Iron
    II: Westim, Marcus, Fierce Eagle, Stargazer
    III: Al Suweida, Saadya, Juline, Kiki
    IV: Wendy, Efel, Albira, Gazwa
    V: Petit, Adahlen, Chambruck, Delos
    VI: Ibelia, Bashar, Dioriska, Cis
    VII: Mc Gregorsky, Mary Blueberry, Miss Margot, Nadaal
    VIII: Salsabil, Kito, Java, Estatura
    IX: Power Barbarian, Dakini, Blue Connoisseur, Loiusville
    X: Furnika, Goteborg, Henzo, Habanera

    11. Andrew

    Sobota
    I: Orinoco Flow, Cherry Madness, Stradius, Dark Bullet
    II: Antaba, Filemona, Cesita, Elika
    III: Caresser, El Pago Pago, Arkano, West Side Glory
    IV: Sjabahar ,OA’ ,Hadjar, Athal Bint Gifara, Helfik de Bozouls
    V: Taymour, Grande Plaine, Feothan, Serpention
    VI: Iroka de Bozouls, Asrar Al Khalediah, Gabonn, Anwar Al Khalediah
    VII: Pilecki, Showmeyourheaven, Madiba Movie, Luaithrion
    VIII: Fanny Mendelson, Zoya Rmp, Dabirknight Gefesta
    IX: Je T’Aime Meinhart, Jablonka, Just Be Free, Joy d’Abomey

    Niedziela
    I: Isalyne d’Abomey, Iriska OV, Iron Alba Vel, Inoui de Boijaret
    II: Marcus Aurelius, Miss Dynamite, Westim, Red Hot Chili Lewy
    III: Al Suweida, Kiki, Juline du Pouy, Jawahr
    IV: Wendy, Efel, Albira, Gazwa
    V: Petit, Charmbruck, Adahen, Delos
    VI: Bashar ibn Sayf, Cis, Zbrojna Fata, Ibelia du Pouy
    VII: Mc Gregorsky, Nadaal, Algoritm, Vatan
    VIII: Salsabil II, Jesk de Bozouls, Java d’Vialettes
    IX: Power Barbarian, Inter Approach, Blue Connoisseur, Louiville
    X: Goteborg, Furnika, Henzo du Pont, George Banks

    12. Markola

    Sobota
    I: Eliminator, Orinoco Flow, Stradius, Cherry Madness
    II: Antaba, Filemona, Cesita, Bella Bonita
    III: Caresser, El Pago Pago, Arkano, Zireal
    IV: Sjabahar,OA’, Oficer, Athal Bint Gifara, Hadjar
    V: Grande Plaine, Taymour, Serpention, Sopot
    VI: Iroka de Bozouls, Asrara Al Khalediah, Anwar Al Khalediah, Sensational
    VII: Pilecki, Luaithrion, Miss Molly, Showmeyourheaven
    VIII: Chandalar, Fanny Mendelson, Dabirknight, Zoya RMmp
    IX: Je T’Aime Meinhart, Jastin Bonomo, Jablonka, Joy d’Abomey

    Niedziela
    I: Iriska OV, Isalyne d’Abomey, Iron Alba Vel, Inoui de Boijaret
    II: Fierce Eagle, Marcus Aurelius, Miss Dynamite, Westim
    III: Al Suweida, Juline du Pouy, Kiki, Jawahr
    IV: Wendy, Albira, Efel, Sandi
    V: Petit, Adahlen, Delos, Charmbruk,
    VI: Haidea, Bashar de Bozouls, Zbrojna Fata, Ibelia du Pouy
    VII: Mc Gregorsky, Nadaal, Sofronia, Miss Margot
    VIII: Jesk de Bozouls, Salsabil II, Java d’Vialettes, Kito
    IX: Power Barbarian, Inter Approoach, Louisville, Dakini
    X: Furnika, Henzo du Pont, Goeteborg, Hadol de Brion

    13. Meg

    Sobota
    I. Orinoco Flow (6), Stradius (2), Cherry Madness (5), Dark Bullet (1)
    II. Filemona (2), Antaba (1), Cesita (3), Bella Bonita (6)
    III. Caresser (8), Dżemma (5), El Pago Pago (7), Arkano (2)
    IV. Sjabahar ‚OA’ (4), Athal Bint Gifara (5), Hadjar (3), Gatsby de Bozouls (6)
    V. Grande Plaine (4), Taymour (5), Serpention (2), Sopot (8)
    VI. Iroka de Bozouls (6), Asrar Al Khalediah (11), Idelin de Bozouls (3), Sadya di Castagnoli (2)
    VII. Pilecki (1), Luaithrion (3), Showmeyourheaven (10), Conall Cernach (6)
    VIII. Fanny Mendelson (6), Zoya Rmp (4), Dabirknight (3), Gefesta (1)
    IX. Je T’Aime Meinhart (1), Jablonka (2), Jastin Bonomo (10), Johnny Rep (11)

    Niedziela
    I. Isalyne d’Abomey (5), Iriska OV (1), Inoui de Boijaret (7), Iron Alba Vel (6)
    II. Fierce Eagle (3) Marcus Aurelius (6), Miss Dynamite (8), Westim (4)
    III. Al Suweida (1), Juline du Pouy (4), Salsabel Al Khalediah (7), Kiki (6)
    IV. Wendy (7), Efel (6), Albira (2), Sandi (8)
    V. Charmbruck (4), Petit (5), Adahlen (6), Delos (3)
    VI. Bashar ibn Sayf (6), Ibelia du Pouy (8), Zbrojna Fata (11), Haidea (4)
    VII. Mc Gregorsky (2), Nadaal (8) , Vatan (4), Sofronia (9)
    VIII. Salsabil II (3), Java d’Vialettes (5), Jesk de Bozouls (2), Kito (4)
    IX. Inter Approach (2), Power Barbarian (6), Louisville (1), Blue Connoisseur (4)
    X. Furnika (6), Goteborg (4), Henzo du Pont (5), Habanera (8)

    14. Kwiatek

    Sobota
    I ORINOKO FLOW , STRADIUS , ELIMINATOR , QUUEN CAPPELLA
    II FILEMONA , CESITA , ANTABA , BELLA BONITA
    III CARESSER , EL PAGO PAGO , ZIREAEL , ARKANO
    IV OFICER , HADJAR , ATHAL BINT GIFARA , SJABAHAR OA’
    V GRANDE PLAINE , TAYMOUR , FEOTHAN , JAGGA
    VI IROKA DE BOZOULS , SADYA DI CASTAGNOLI , ASRAR AL KHALEDIAH , GABON
    VII LUAITHRION , PILECKI , SHOWMYYOURHEAVEN , TRELA
    VIII FANNY MENDELSON , CHANDALAR , DABIRKNIGHT
    IX JE T’AIME MEINHART , JASTIM BONOMO , JABLONKA , JOHNY REP

    Niedziela
    I IRISKA OV , ISALYNE D’ ABOMEY , IRON ALBA VEL , INOUI DE BOIARED
    II MISS DYNAMITE , MARCUS AURELIUS , STARGAZER , FIERCE EAGLE
    III AL SUWEIDA , JULINE DE POUY , SADDYA DI CASTAGNOLI
    IV WENDY , ALBIRA , EFEL , SANDI
    V PETIT , ADAHLEN , CHARMBRUCK , DELOS
    VI HERMES D’ETOLIES , HAIDEA , ZENITH , IBELIA DU POUY
    VII MC GREGORSKY , NADAAL , MARY BLUEBERRY , SOFRONIA
    VIII SALASABIL II , JESK DE BOZOULS , JAVA DE VIALETES
    XI INTER APPROACH , POWER BARBARIAN , BLUE CONNOISEUR ,LOUIVILLE
    X HENZO DU PONT , FURNIKA , GOETEBORG , HABANERA

    16. Qlpin

    Sobota
    I: Orinoco Flow, Stradius, Cherry Madness, Dark Bullet
    II: Filemona, Antaba, Cesita, Bella Bonita
    III: El Pago Pago, Caresser, Zireael, Uzza
    IV: Hadjar, Gatsby de Bozouls, Sjabahar ‚OA’, Athal Bint Gifara
    V: Taymour, Grande Plaine, Serpention, Feothan
    VI: Gabonn, Iroka de Bozouls, Idelin de Bozouls, Sensational
    VII: Pilecki, Conall Cernach, Domindar, Showmeyourheaven
    VIII: Dabirknight, Fanny Mendelson, Gefesta, Zoya Rmp
    IX: Je T’Aime Meinhart, Jastin Bonomo, Jama Pro, Johnny Rep

    Niedziela
    I: Iriska OV, Isalyne d’Abomey, Iron Alba Vel, Infanta
    II: Marcus Aurelius, Fierce Eagle, Westim, Miss Dynamite
    III: Al Suweida, Juline du Pouy, Jawahr, Saadya di Castagnoli
    IV: Feel, Wendy, Albira, Gazwa
    V: Petit, Adahlen, Roc’h Breizh, Charmbruck
    VI:, Inouk de Bozouls, Bashar ibn Sayf, Ibelia du Pouy, Hermes d’Etiolles
    VII: Mc Gregorsky, Sofronia, Nadaal, Vatan
    VIII: Salsabil II, Java d’Vialettes, Jesk de Bozouls, Kito
    IX: Inter Approach, Louisville, Tullamore, Power Barbarian
    X: Goteborg, Furnika, Henzo du Pont, Hmara d’Ukraine

    17. Daylami

    Sobota
    I: Stradius, Orinoco Flow, Cherry Madness, Dark Bullet
    II: Bella Bonita, Antaba, Filemona, Cesita
    III: Caresser, El Pago Pago, Arkano, Zireael
    IV: Sjabahar ‚OA’, Athal Bint Gifara, Hadjar, Iago
    V: Taymour, Feothan, Grande Plaine, Sopot
    VI: Iroka de Bozouls, Asrar Al Khalediah, Idelin de Bozouls, Anwar Al Khalediah
    VII: Pilecki, Miss Molly, Showmeyourheaven, Luaithrion
    VIII: Fanny Mendelson, Galeriusz, Dabirknight, Zoya Rmp
    IX: Je T’Aime Meinhart, Jastin Bonomo, Johnny Rep, Jablonka

    Niedziela
    I: Iriska OV, Isalyne d’Abomey, Inoui de Boijaret, Iron Alba Vel
    II: Marcus Aurelius, Westim, Fierce Eagle, Red Hot Chili Lewy
    III: Al Suweida, Saadya di Castagnoli, Juline du Pouy, Kiki
    IV: Wendy, Albira, Efel, Sandi
    V: Petit, Adahlen, Charmbruck, Delos
    VI: Bashar ibn Sayf, Farhat, Inouk de Bozouls, Zbrojna Fata,
    VII: Mc Gregorsky, Nadaal, Sofronia, Vatan
    VIII: Salsabil II, Java d’Vialettes, Kito, Jesk de Bozouls
    IX: Power Barbarian, Blue Connoisseur , Dakini, Louisville
    X: Henzo du Pont, Goteborg, Furnika, Hmara d’Ukraine

    18. Silver

    Sobota
    I: Orinoco Flow, Stradius, Cherry Madness, Dark Bullet
    II: Filemona, Antaba, Cesita, Elika
    III: Caresser, El Pago Pago, Arkano, Zireal
    IV: Sjabahar OA, Athal Bint Gifara, Hadjar, Gatsby de Bozouls
    V: Grande Plaine, Feothan, Serpention, Sopot
    VI: Iroka de Bozouls, Sensational, Anwar Al Khalediah, Idelin de Bozouls
    VII: Pilecki, Showmeyourheaven, Luaithrion, Conall Cernach
    VIII: Fanny Mendelson, Zoya RMP, Dabirknight, Galeriusz
    IX: Je T’Aime Meinhart, Jablonka, Jastin Bonomo, Johnny Rep

    Niedziela
    I: Isalyne d’Abomey, Iriska OV, Iron Alba Vel, Inoui de Boijaret
    II: Miss Dynamite, Fierce Eagle, Marcus Aurelius, Stargazer
    III: Al Suweida, Juline du Pouy, Salsabel Al Khalediah, Kiki
    IV: Wendy, Efel, Sandi, Albira
    V: Petit, Delos, Adahlen, Charmbruck
    VI: Bashar ibn Sayf, Ibelia du Pouy, Zbrojna Fata, Farhat
    VII: Nadaal, Mc Gregorsky, Sofronia, Miss Margot
    VIII: Salsabil II, Kito, Java d’Vialettes
    IX: Power Barbarian, Louisville, Inter Approach, Tullamore
    X: Furnika, Goteborg, Henzo du Pont, Buzyrys

    19. Nacelowniku.info

    Sobota
    I – Eliminator (7), Stradius (2), Orinoco Flow (6), Queen Cappella (4)
    II – Filemona (2), Cesita (3), Antaba (1), Bella Bonita (6)
    III – Caresser (8), El Pago Pago (7), West Side Glory (4), Dżemma (5)
    IV – Sjabahar (4), Athal Bint Gifara (5), Oficer (7), Gatsby DB (6)
    V – Grande Plaine (4), Feothan (6), Taymour (5), Sopot (8)
    VI – Iroka de Bozouls, Asrar Al Khalediah, Gabonn, Idelin de Bozouls
    VII – Pilecki (1), Luaithrion (3), Showmeyourheaven (10), Trella (4)
    VIII- Chamdalar (5), Fanny (6), Zaya (4), Dabirknight (3)
    IX – Je T’Aime Meinhart, Jablonka, Jastin Bonomo, Johnny Rep
    Niedziela
    I – Iriska OV, Isalyne d’Abomey, Iron Alba Vel, Inoui de Boijaret
    II – Marcus Aurelius (6), Fierce Eagle (3), Miss Dynamite (8), Stargezer (2)
    III – Al Suweida (1), Kiki (6), Saadya di Castagnoli (3), Djasca (5)
    IV – Wendy (7), Efel (6), Gazwa (4), Potęga (1)
    V – Petit (5), Adahlen (6), Roc’h Breizh (2), Delos (3)
    VI – Bashar ibn Sayf, Zbrojna Fata, Haidea, Cis
    VII – Mc Gregorsky (2), Nadaal (8), Witcher (3), Vatan (4)
    VIII- Salsabil II, Kito, Java d’Vialettes
    IX – Power Barbarian, Inter Approach, Louisville, Blue Connoisseur
    X – Furnika, Goteborg, Henzo du Pont, Habanera

    20. Dinozaur

    Sobota
    I – Sradius, Dark Bullet, Cherry Madness, Orinoco Flow,
    II – Filemona, Cesita, Ataba, Bella Bonita,
    III – Arkano, Zreael, Caresser, El Pago Pago,
    IV – Sjabahar „OA”, Gatsby de Bozouls, Hadjar, Athal Bint Gifara,
    V – Serpention, Grande Plaine, Taymour, Sopot,
    VI – Iroka de Bozouls, Sensational, Hellada, Asrar AK,
    VII – Luaithrion, Madiba Movie, Miss Moly, Pilecki,
    VIII – Fanny Mendelson, Dabirknight, Zoya RMP, Galeriusz,
    IX – Je T’Aime Meinhart, Jastin Bonomo, Jedi’s Soul, Jablonka.

    Niedziela
    I – Iriska OV, Iron Alba Vel, Isalyne d’Abomey, Infanta,
    II – Red Hot Chili Lewy, Miss Dynamite, Fierce Eagle, Westim,
    III – Al Suweida, Juline du Pouy, Djasca d’Altus, Salsabel AK,
    IV – Efel, Wendy, Albira ,Afrozja,
    V – Petit, Adahlen, Delos, Charmbruck,
    VI – Haidea, Ibelia du Pouy, Cis, Zenith,
    VII – Nadaal, Mc Gregorsky, Sara Smilke, Sofronia,
    VIII – Salsabil II, Kito, Java d’Vialettes,
    IX – Blue Connoisseur, Power Barbarian, Louisville, Gone Hill,
    X – Furnika, Goteborg, Hmara d’Ukraine, Henzo du Pont

    21. Dżet1985

    Sobota
    I Stradius , Eliminator , Queen Cappella , Orinoco Flow
    II Bella Bonita , Antaba , Filemona , Cesita
    III Caresser , El Pago Pago , Zireael , Arkano
    IV Sjabahar ‚OA , Oficer , Athal Bint Gifara , Gatsby de Bozouls
    V Taymour , Feothan , Grande Plaine , Jagga
    VI Anwar Al Khalediah , Iroka de Bozouls , Asrar Al Khalediah , Idelin de Bozouls
    VII Luaithrion , Madiba Movie , Showmeyourheaven , Miss Molly
    VIII Fanny Mendelson , Chandalar , Zoya Rmp , Dabirknight
    IX Jastin Bonomo , Je T’Aime Meinhart , Johnny Rep , Joy d’Abomey

    Niedziela
    I Isalyne d’Abomey , Iriska OV , Iron Alba Vel , Image de Reve
    II Marcus Aurelius , Fierce Eagle , Westim ,Stargazer
    III Al Suweida , Jawahr , Juline du Pouy , Kiki
    IV Wendy , Albira , Efel , Gazwa
    V Petit , Charmbruck , Delos , Adahlen
    VI Ibelia du Pouy , Inouk de Bozouls , Cis , Haidea
    VII Mary Blueberry , Mc Gregorsky , Nadaal , Sofronia
    VIII Jesk de Bozouls , Salsabil II , Java d’Vialettes
    IX Power Barbarian , Blue Connoisseur , Inter Approach , Dakini
    X Goteborg , Henzo du Pont , Furnika , Hmara d’Ukraine

    22. Domkas

    Sobota
    I: Orinoco Flow (6), Oksymoron (3), Eliminator (7), Queen Cappella (4)
    II: Antaba (1), Cesita (3), Filemona (2), Bella Bonita (6)
    III: Caresser (8), Arkano (2), Dżemma (5), Zireael (1)
    IV: Hadjar (3), Oficer (7), El Nazir (9), Gatsby de Bozouls (6)
    V: Grande Plaine (4), Feothan (6), Taymour (5), Serpention (2)
    VI: Iroka de Bozouls (6), Asrar Al Khalediah (11), Sensational (12), Sadya di Castagnoli (2)
    VII: Luaithrion (3), Conall Cernach (6), Pilecki (1), Miss Molly (11)
    VIII: Fanny Mendelson (6), Chandalar (5), Zoya Rmp (4), Dabirknight (3)
    IX: Je T’Aime Meinhart (1), Jastin Bonomo (10), Jablonka (2), Just Be Free (7)

    Niedziela
    I: Iriska OV (1), Isalyne d’Abomey (5), Iron Alba Vel (6), Inoui de Boijaret (7)
    II: Westim (4), Fierce Eagle (3), Marcus Aurelius (6), Stargazer (2)
    III: Juline du Pouy (4), Al Suweida (1), Jawahr (2), Kiki (6)
    IV: Efel (6), Wendy (7), Albira (2), Gazwa (4)
    V: Petit (5), Adahlen (6), Delos (3), Charmbruck (4)
    VI: Zbrojna Fata (11), Haidea (4), Sabamira (1), Bashar ibn Sayf (6)
    VII: Mc Gregorsky (2), Mary Blueberry (7), Nadaal (8), Witcher (3)
    VIII: Salsabil II (3), Kito (4), Java d’Vialettes (5), Estatura (1)
    IX: Power Barbarian (6), Inter Approach (2), Blue Connoisseur (4), Dakini (5)
    X: Furnika (6), Goteborg (4), Henzo du Pont (5), Hmara d’Ukraine (3)

    23. Zielak

    Sobota
    I: Stradius (2), Orinoco Flow (6), Cherry Madness (5), Dark Bullet (1)
    II: Antaba (1), Bella Bonita (6), Filemona (2), Cesita (3)
    III: Caresser (8), EL Pago Pago )7), Zireael (1), Arkano (2)
    IV: Sjabahar OA (4), Athal Bint Gifara (5), Hadjar (3), Gatsby de Bozouls (6)
    V:Grande Plaine (4), Taymour (5), Foethan (6), Sopot (8)
    VI: Iroka de Bozouls (6), Anwar AL Khalediah (4), Idelin de Bozouls (3), Gabonn (10)
    VII: Pilecki (1), Luaithrion (3), Showmeyourheaven (10), Conall Cernach (6)
    VIII: Fanny Mendelson (6), Zoya Rmp (4),Dabirknight (3), Galeriusz (7)
    IX: Je T’Aime Meinhart (1), Johnny Rep (11), Jablonka (2), Just Be Free (7)

    Niedziela
    I: Iriska OV (1), Isalyne d’Abomey (5), Iron Alba Vel (6), Inoui de Boijaret (7)
    II: Marcus Aurelius (6), Miss Dynamite (8), Stargazer (2), Fierce Eagle (3)
    III: AL Suweida (1), Salsabel AL Khalediah (7), Saadya di Castagnoli (3), Juline du Pouy (4)
    IV: Wendy (7), Albira (2), Sandi (8), Afrozja (3)
    V: Petit (5), Adahlen (6), Charmbruck (4)
    VI: Bashar ibn Sayf (6), Haidea (4), Ibelia du Pouy (8), Zenith (3)
    VII: Mc Gregorsky (2), Nadaal (8), Sofronia (9), Miss Margot (1)
    VIII: Salsabil II (3), Java d’Vialettes (5), Kito (4)
    IX: Power Barbarian (6), Inter Aproach (2), Blue Connousieur (4), Louisville (1)
    X: Hmara d’Ukraine (6),George Banks (5), Furnika (1), Goteborg (2)

    24. Alter Ego

    Sobota
    I: Stradius, Orinoco Flow, Dark Bullet
    II: Cesita, Antaba, Filemona, Najna
    III: Caresser, El Pago Pago, Arkano, Zireael
    IV: Sjabhar OA, Hadjar, Gatsby DB, Iago
    V: Taymour, Serpention,Grande Plaine, Scarlett Jive
    VI: Iroka DB, Sensational, Gabonn, Asrar AK
    VII: Luaithrion, Showmeyourheaven, Conall Cernach, Pilecki
    VIII: Fanny Mendelson, Zoya RMP, Dabirkonght
    IX: Je T’aime Meinhart, Jama Pro, Jablonka, Jastin Bonomo

    Niedziela
    I: Iriska OV, Iron Alba Vel, Isalyne D’Abomey, Inoui De Boijaret
    II: Marcus Aurelius, Miss Dynamite, Westim, Fierce Eagle
    III: Al Suweida, Jawahr, Julie Du Pouy, Salsabel AK
    IV: Efel, Wendy, Albira, Afrozja
    V: Petit, Adhalen, Roc’h Breizh
    VI: Cis, Bashar Ibn Sayf, Haidea, Dioriska
    VII: Mc Gregorsky, Nadaal, Sofronia, Miss Margot
    VIII: Salsabil II, Java D’Vialettes, Kito
    IX: Inter Approach, Louisville, Power Barbarian,
    X: Furnika, Henzo Du Pont, Goteborg, George Banks

    25. Cigar

    Sobota
    I: Orinoco Flow (6), Stradius (2), Cherry Madness (5), Dark Bullet (1)
    II: Bella Bonita (6), Filemona (2), Antaba (1), Cesita (3)
    III: Caresser (8), Arkano (2), El Pago Pago (7), Zireael (1)
    IV: Athal Bint Gifara (5), Sjabahar ‚OA’ (4), Gatsby de Bozouls (3), Helfik de Bozouls (8)
    V: Taymour (5), Feothan (6), Sopot (8), Grande Plaine (4)
    VI: Iroka de Bozouls (6), Asrar Al Khalediah (11), Idelin de Bozouls (3), Anwar Al Khalediah (4)
    VII: Pilecki (1), Luaithrion (3), Miss Molly (11), Showmeyourheaven (10)
    VIII: Fanny Mendelson (6), Zoya Rmp (4), Dabirknight (3), Galeriusz (7)
    IX: Je T’Aime Meinhart (1), Johnny Rep (11), Joy d’Abomey (5), Jastin Bonomo (10)

    Niedziela
    I: Iriska OV (1), Iron Alba Vel (6), Isalyne d’Abomey (5), Image de Reve (3)
    II: Fierce Eagle (3), Marcus Aurelius (6), Westim (4), Red Hot Chili Lewy (5)
    III: Al Suweida (1), Saadya di Castagnoli (3), Kiki (6), Juline du Pouy (4)
    IV: Wendy (7), Sandi (8), Albira (2), Efel (6)
    V: Adahlen (6), Petit (5), Delos (3), Charmbruck (4)
    VI: Bashar ibn Sayf (6), Ibelia du Pouy (8), Inouk de Bozouls (5), Farhat (2)
    VII: Mc Gregorsky (2), Sofronia (9), Nadaal (8), Vatan (4)
    VIII: Java d’Vialettes (5), Salsabil II (3), Kito (4)
    IX: Power Barbarian (6), Blue Connoisseur (4), Inter Approach (2), Louisville (1)
    X: Goteborg(4), Henzo du Pont (5), Hmara d’Ukraine (3), George Banks (2)

    26. Friend

    Sobota
    I Stradius, Orinoco Flow, Cherry Madnes, Dark Bullet
    II Bella Bonita, Antaba, Cesita, Elika
    III Zireael, Caresser, El Pago Pago, Arkano
    IV Sjabahar OA, AthalBintGifara, Iago, Helfik B
    V Grande Plaine, Feothan, Taymoor, Scarlet Jive
    VI Anwar AK, Idelin B, Asrar AK, Iroka B
    VII Conal Cernach, Trella, Pilecki, Luaitron
    VIII Fanny Mendelson, Galeriusz, Zoya, Dabirknight
    IX Je Taime Meinhart, Just Be Free, Jablonka, Jonny Rep

    Niedziela
    I Isalyne dAboney, Iriska OV, Iron Alba Vel, Inoui Bouj
    II Red Hot Chili Lewy, Westim, Marcus Aureliusz, Fierce Eagle
    III Al Suweida, Salsabel AK, Djasca Altus, Kiki
    IV Albira, Wendy, Efel, Gazwa
    V Petit, Adahlen, Charmbruck, Delos
    VI Inouk B, Cis, Farhat, Bashar IS
    VII Algoritm, Mc Gregor, Nadaal, Sara Smile
    VIII Salsabil II, Java V, Kito, Jesk B
    IX Inter Approach, Power Barbarian, Dakini, Blue Conneser
    X Goteborg, Furnika, Hmara, George Banks

    27. This is me

    Sobota
    1. Queen Cappella, Stradius, Eliminator, Orinoco Flow
    2. Bella Bonita, Antaba, Filemona, Cesita
    3. Caresser, El Pago Pago, Zireael, Arkano
    4. Sjabahar ‚OA’, Oficer, Gatsby de Bozouls, Athal Bint Gifara
    5. Serpention, Feothan, Taymour, Sopot
    6. Iroka de Bozouls, Sensational, Gabonn, Asrar Al Khalediah
    7. Luaithrion, Pilecki, Showmeyourheaven, Domindar
    8. Chandalar, Gefesta, Dabirknight, Fanny Mendelson
    9. Jastin Bonomo, Je T’Aime Meinhart, Jablonka, Jedi’s Soul

    Niedziela
    1. Isalyne d’Abomey, Iriska OV, Iron Alba Vel, Irbis Pawelce
    2. Fierce Eagle, Miss Dynamite, Westim, Red Hot Chili Lewy
    3. Al Suweida, Saadya di Castagnoli, Juline du Pouy, Djasca d’Altus
    4. Wendy, Efel, Albira, Gazwa
    5. Petit, Adahlen, Delos, Roc’h Breizh
    6. Hermes d’Etiolles, Bashar ibn Sayf, Haidea, Sabamira
    7. Mary Blueberry, Sofronia, Mc Gregorsky, Nadaal
    8. Salsabil II, Jesk de Bozouls, Java d’Vialettes, Estatura
    9. Louisville, Dakini, Blue Connoisseur, Inter Approach
    10. Furnika, Goteborg, Henzo du Pont, Habanera

    28. Benny The Dip

    Sobota
    I Orinoco Flow,Eliminator,Stradius,Queen Capella
    II Antaba,Cesita,Patina,Filemona
    III Zireael,West Side Glory,Caresser,Arkano
    IV Sjabahar”OA,,,Oficer,Athal Bint Gifara,Gatsby dB
    V Serpention,Grande Plaine,Taymour,Jagga
    VI Anwar AK,Iroka dB,Hellada,Sensational
    VII Bint Marshal,Madiba Movie,Conall Cernach,Domindar
    VIII Fanny Mendelson,Chandalar,Zoya RMP,Dabirknight
    IX Joy d’Abomey,Je T’Aime Meinhart,Just Be Free,Jedi’s Soul

    Niedziela
    I Iriska OV,Isalyne D’Abomey,Infanta,Iron Alba Vel
    II Fierce Eagle,Westim,Miss Dynamite,Gerbera
    III Al Suweida,Juline du Pouy,Djasca d’Altus,Jawahr
    IV Gazwa,Wendy,Efel,Sandi
    V Adahlen,Petit,Delos,Charmbruck
    VI Zenith,Farhat,Sabamira,Cis
    VII Mc Gregorsky,Sofronia,Nadaal,Vatan
    VIII Salsabil II,Java d’V,Jesk dB,Kito
    IX Inter Approach,Power Barbarian,Dakini,Gone Hill
    X Goteborg,Henzo Du Pont,Furnika,Buzyrys

    29. Medeo

    Sobota

    I STRADIUS, DARK BULLET, ORINOCO FLOW, CHERRY MADNESS
    II CESITA, BELLA BONITA, ANTABA, ELIKA
    III EL PAGO PAGO, ZIREAEL, DŻEMMA, WEST SIDE GLORY
    IV SJABAHAR OA, HADJAR, GATSBY DE BOZOULS, HELFIK DE BOZOULS
    V TAYMOUR, SOPOT, GRANDE PLAINE, FEOTHAN
    VI SADYA DI CASTAGNOLI, ANWAR AK, IDELIN DE BOZOULS, GABONN
    VII MISS MOLLY, MADIBA MOVIE, CONALL CERNACH, TRELLA
    VIII DABIRKNIGHT, ZOYA RMP, FANNY MENDELSON, GEFESTA
    IX JASTIN BONOMO, JAMA PRO, JOY D’ABOMEY, JE T’AIME MEINHART

    Niedziela
    I ISALYNE D’ABOMEY, IRON ALBA VEL, IRISKA OV, IMAGE DE REVE
    II STARGAZER, MARCUS AURELIUS, MISS DYNAMITE, MAYBACH
    III JAWAHR, SAADYA DI CASTAGNOLI, AL SUWEIDA, DJASCA D’ALTUS
    IV WENDY, SANDI, ALBIRA, GAZWA
    V PETIT, CHARMBRUCK, ADAHLEN, ORPHEUS
    VI INOUK DE BOZOULS, HAIDEA, IBELIA DU POUY, ZBROJNA FATA
    VII MC GREGORSKY, NADAAL, SARA SMILE, SOFRONIA
    VIII SALSABIL II, JESK DE BOZOULS, JAVA D’VIALETTES
    IX INTER APPROACH, TULLAMORE, POWER BARBARIAN, BLUE CONNOISSEUR
    X HENZO DU PONT, HMARA D’UKRAINE, GALOFON, GOTEBORG

    30. Lasanta

    Sobota
    I Stradius ,Oksymoron ,Orinoco Flow ,Eliminator
    II Filemona ,Cesita ,Bella Bonita ,Antaba
    III Caresser ,El Pago Pago ,Zireael ,Arkano
    IV Sjabahar ‚OA ,Athal Bint Gifara ,El Nazir ,Helfik de Bozouls
    V Taymour ,Feothan ,Grande Plaine ,Duszka
    VI Anwar Al Khalediah ,Asrar Al Khalediah ,Iroka de Bozouls ,Idelin de Bozouls
    VII Luaithrion ,Showmeyourheaven ,Madiba Movie ,Miss Molly
    VIII Chandalar ,Fanny Mendelson ,Zoya Rmp ,Dabirknight
    IX Jastin Bonomo ,Je T’Aime Meinhart ,Jama Pro ,Joy d’Abomey

    Niedziela
    I Isalyne d’Abomey ,Iron Alba Vel ,Iriska OV ,Irbis Pawelce
    II Marcus Aurelius ,Westim ,Fierce Eagle ,Miss Dynamite
    III Al Suweida ,Jawahr ,Kiki ,Saadya di Castagnoli
    IV Wendy ,Efel ,Albira ,Potęga
    V Petit ,Charmbruck ,Adahlen ,Orpheus
    VI Zbrojna Fata ,Inouk de Bozouls ,Dioriska ,Ibelia du Pouy
    VII Mary Blueberry ,Vatan ,Nadaal ,Mc Gregorsky
    VIII Kito ,Java d’Vialettes ,Salsabil II
    IX Power Barbarian ,Blue Connoisseur ,Inter Approach ,Louisville
    X Henzo du Pont ,Galofon ,Goteborg ,Hmara d’Ukraine

    31. Wtorek

    Sobota
    I. Orinoco Flow, Stradius, Cherry Madness, Dark Bullet
    II. Filemona, Antaba, Cesita, Elika
    III. Caresser, El Pago Pago, Arkano, Dżemma
    IV. Sjabahar ‚OA’, Athal Bint Gifara, Hadjar, Gatsby de Bozouls
    V. Grande Plaine, Taymour, Feothan, Jagga
    VI. Iroka de Bozouls, Asrar Al Khalediah, Gabonn, Idelin de Bozouls
    VII. Pilecki, Luaithrion, Showmeyourheaven, Domindar
    VIII. Chandalar, Fanny Mendelson, Dabirknight, Zoya Rmp
    IX. Je T’Aime Meinhart, Jablonka, Jastin Bonomo, Johnny Rep

    Niedziela
    I. Iriska OV, Isalyne d’Abomey, Iron Alba Vel, Inoui de Boijaret
    II. Marcus Aurelius, Miss Dynamite, Westim, Fierce Eagle
    III. Al Suweida, Juline du Pouy, Kiki, Jawahr
    IV. Wendy, Efel, Albira, Gazwa
    V. Petit, Adahlen, Charmbruck, Delos
    VI. Bashar ibn Sayf, Zbrojna Fata, Haidea, Cis
    VII. Mc Gregorsky, Nadaal, Sofronia, Vatan
    VIII. Salsabil II, Kito, Java d’Vialettes, Estatura
    IX. Power Barbarian, Inter Approach, Louisville, Blue Connoisseur
    X. Furnika, Goteborg, Henzo du Pont, Habanera

    Udostępnij

    Powiązane artykuły

    Zbliżające się wydarzenia

    Najnowsze artykuły

    Ta strona jest przeznaczona wyłącznie dla osób pełnoletnich.

    Potwierdź, że masz ukończone 18 lat lub opuść stronę.