More

  Zmiany i nowości na Trafonline.pl

  Rozpoczęcie sezonu wyścigowego w Polsce zbliża się wielkimi krokami, w związku z tym przygotowaliśmy na Trafonline.pl kilka zmian dla fanów końskiego totka. Poprawiliśmy funkcjonalność platformy do przyjmowania zakładów i nawigację między poszczególnymi obszarami strony.

  Zapraszamy do zapoznania się z nowościami, a ci, którym będzie mało, mogą samodzielnie sprawdzić działanie usprawnionych funkcji już od wtorku 7 lutego.

  Zmiana prezentacji zakładów w zakładce „Graj teraz”

  Tradycyjne „kafelki” zastąpiliśmy nowymi, bardziej przejrzystymi okienkami z dodatkowymi funkcjami. Dodaliśmy licznik z upływającym czasem do rozpoczęcia gonitwy oraz możliwość bezpośredniego przejścia do poszczególnych zakładów w danym wyścigów. 

  Uprościliśmy wygląd okienek w zakładach wielogonitwowych i dodaliśmy godzinę rozpoczęcia gry.

  Zakładka „Prognozy wypłat”

  Na prośbę graczy poprawiliśmy i rozszerzyliśmy funkcjonalność zakładki „Prognozy wypłat”. Teraz w prosty sposób sami będziecie mogli wybrać notowania z toru, który was interesuje. 

   

  Zawieranie zakładu

  W menu możecie rozwinąć zakładki dotyczące poszczególnych gier (zwyczajny, dwójka, trójka itd.), by zobaczyć najczęściej obstawiane kombinacje, które nazwaliśmy prognozami. Jeżeli klikniecie „plusik” przy wybranej prognozie, zostaniecie przekierowani bezpośrednio do okienka zawierania zakładu z zaznaczoną już konkretną kombinacją. To opcja dla lubiących obstawiać faworytów na ostatnią chwilę, ale też ułatwienie dla nowicjuszy, którzy chcą obstawić najbardziej liczone konie lub kombinacje. 

  Wybór gonitwy i transmisja „na żywo” 

  Skróciliśmy ścieżkę poruszania się między gonitwami. Jeżeli jesteście przy obstawianiu jednej gonitwy, a chcecie przenieść się na inną, nie musicie już robić tego przez „Graj teraz”. Wystarczy, że wskażecie wybrany wyścig z rozwijanego menu i zostaniecie przekierowani bezpośrednio. Zwróćcie też uwagę na możliwość włączenia transmisji w panelu zawierania zakładów. Teraz obstawiając, możecie cały czas obserwować, co dzieje się na torze. 

  Transmisja „na żywo”

  Transmisję na żywo w panelu gracza możecie otworzyć w dwóch wersjach. Koniecznie sprawdźcie, jak to działa i wybierzcie najwygodniejszą dla Was opcję. 

  Witold Sudoł

  Udostępnij

  Powiązane artykuły

  Zbliżające się wydarzenia

  Najnowsze artykuły