More

  12 konkursów Cavaliady w Krakowie można obstawiać w zakładach Traf Online

  Od czwartku do niedzieli (2-5 marca) w Krakowie będą rozgrywane konkursy w ramach jeździeckiej Cavaliady, która odbywa się Tauron Arenie. Dwanaście z tych konkursów będzie można obstawiać w zakładach wzajemnych Traf Online. Można obstawiać parę (jeździec, koń), która zwycięży (ZWC – zakład zwyczajny) i dwójkę (DWJ), czyli w niej trzeba wytypować dwie pary, które zajmą pierwsze i drugie miejsce.

  Klikając w poniższy link można znaleźć program Cavaliady w Krakowie wraz z godzinami rozgrywania konkursów i z zaznaczonymi konkursami, na które przyjmowane są zakłady w Traf Online. Można włączyć się do gry w punktach Traf, a także na trafonline.pl

  Dla ułatwienia typowania zostały podane pod linkiem poniżej aktualne rankingi jeźdźców.

  W piątek, 3 marca, w Tauron Arenie w Krakowie odbędzie się finał Traf Eventing Tour, rozgrywanego podczas zawodów jeździeckich Cavaliada. Po zmaganiach w trzech miejscach – Warszawie, Poznaniu oraz Sopocie przyszedł czas na wyłonienie zwycięzcy.

  Podczas tych etapów walka była niesamowicie zacięta i wyrównana. Jak wyglądała rywalizacja?

  • W Warszawie pierwsza była Julia Gillmaier, drugi Paweł Warszawski, trzecia Joanna Pawlak
  • W Poznaniu pierwsze miejsce wywalczyła Daria Kobiernik, drugie Joanna Pawlak i trzecie Aurelia Drywa
  • W Sopocie na pierwszym miejscu zobaczyliśmy Joannę Pawlak, na drugim Aurelię Drywę, a na trzecim Pawła Warszawskiego

  Liderka rankingu z Warszawy, Julia Gillmaier, po nieszczęśliwym upadku w Poznaniu, oddała możliwość dalszej walki o czołowe miejsce w tabeli swoim rywalom. Następnie zwycięstwo Darii Kobiernik w Poznaniu dawało nadzieję powtórzenie zeszłorocznego triumfu tej zawodniczki w cyklu, ale tym razem w Sopocie nie zobaczyliśmy jej w drugim nawrocie.

  W tym momencie pierwsza w rankingu jest Joanna Pawlak, która ma sporą przewagę nad rywalami, a w finale zobaczymy ją na jej podstawowej klaczy Fantastic Frieda, co daje pewność, że zawodniczka będzie walczyć do samego końca!

  O zajętym miejscu w klasyfikacji końcowej zadecyduje suma punktów bonifikacyjnych, uzyskanych przez zawodnika w trzech najlepszych startach w cyklu. To oznacza, że w wypadku jednego nieudanego startu, zawodnik nadal będzie mieć możliwość na zajęcie wysokiego miejsca.

  Lista startowa w finale Traf Eventing Tour w Krakowie: KLIK

  Aktualny ranking Traf Eventing Tour: KLIK

  Na zdjęciu tytułowym: Daria Kobiernik i Ideal Girl. Fot. Dava Palej

  Udostępnij

  Powiązane artykuły

  Zbliżające się wydarzenia

  Najnowsze artykuły