More

  Dużo ważnych i atrakcyjnych wydarzeń w sobotę i niedzielę na Służewcu

  To będzie niezwykle interesujący weekend na Torze Służewiec. W sobotę zostaną rozegrane pierwsze w tym sezonie polskie klasyki – nagrody Wiosenna i Rulera, a także dwa ciekawe wyścigi dla starszych folblutów – nagrody Jaroszówki i Golejewka. W sobotę i niedzielę odbędzie się Warsaw Caravaning Festival, czyli połączenie targów kamperów, przyczep i akcesoriów, zlotu caravaningowego i giełdy kamperów.

  Także w najbliższy weekend European & Mediterranean Horseracing Federation (EMHF) wraz z British Horseracing Authority (BHA) oraz Polskim Klubem Wyścigów Konnych zorganizuje w Warszawie pierwszą Europejską Konferencję Sędziów Wyścigowych.

  Na konferencji poruszane będą kwestie dotyczące sędziowania oraz regulacji zagadnień prawnych w krajach członkowskich EMHF.

  W przeddzień konferencji odbędzie się Walne Zgromadzenie EMHF, którego członkiem jest Polska.

  Omawiane tematy:

  1. Wspólna pula i jej znaczenie dla członków EMHF – prezentacja Tallulah Wilson i Will Gordon Lennox

  2. Doping genowy – prezentacja Dr Kanichi Kusano

  3. Racing to School/National Racehorse Week – prezentacja John Blake

  4. Współpraca pomiędzy France Galop i Policją – prezentacja Henri Pouret.

  Zwieńczeniem weekendowej Konferencji jest poniedziałkowa Konferencja Sędziów Wyścigowych, której organizatorem jest British Horseracing Authority (BHA).

  Ze względu na poruszane problemy konferencja skierowana jest do osób pełniących funkcje w Komisji Technicznej lub Odwoławczej. Mając na uwadze ograniczoną liczbę miejsc, za aprobatą BHA, PKWK zaprosiło do uczestnictwa sędziów, którzy w bieżącym roku posiadają licencję sędziego KT lub KO.

  W nadchodzący weekend wyścigowy (13-14 maja, od 09:00 do 19:00) na Torze Służewiec odbędzie się też Warsaw Caravaning Festival, czyli połączenie targów kamperów, przyczep i akcesoriów, zlotu caravaningowego i giełdy kamperów.

  Wydarzenie Warsaw Caravaning Festival:

  https://www.facebook.com/events/3616666708561937/?active_tab=discussion

  https://www.facebook.com/WarsawCaravaningFestival

  Bilety już do 20 zł: https://mtp-link.pl/vpafe

  Bilety na Warsaw Caravaning Festival uprawniają do wstępu na wyścigi konne, a bilety na wyścigi uprawniają do wstępu na Warsaw Caravaning Festival (od godz. 14:00). Dzieci i młodzież do 18 roku życia obowiązuje wstęp bezpłatny.

  Warsaw Caravaning Festival w sobotę i niedzielę na Torze Służewiec

  Najbliższa sobota zapowiada się bardzo słonecznie. Zabierz ze sobą koc i wpadaj z rodziną i przyjaciółmi na Tor Służewiec! Na zielonej bieżni zobaczymy 9 gonitw, a w tym Westminster Rulera – drugi przystanek na Drodze do Derby. Wasze pociechy wspaniale spędzą czas na dmuchańcach, eurobungee czy na kolejce szynowej, a energii dostarczą pyszne, foodtruckowe potrawy.

  Wejście piesze na teren Toru Służewiec możliwe będzie od ul. Puławskiej i ul. Poleczki, wjazd samochodem wyłącznie od ul. Poleczki (od godz. 14:00).

  Ograniczona liczba miejsc parkingowych ze względu na wydarzenie towarzyszące Warsaw Caravaning Festival. Zachęcamy do skorzystania z komunikacji miejskiej.

  13-14 maja autobus nr 300 będzie kursować co 30 minut (między godz. 13.30–20.00) na trasie Metro Wilanowska – Brama wjazdowa na wyścigi przy ul. Puławskiej. Przejazd możliwy z biletem ZTM Warszawa.

  Szczegółowy program gonitw:

  https://torsluzewiec.pl/wp…/uploads/2023/05/PG_6-7.pdf

  Jeśli nie możesz być z nami na Torze Służewiec w nadchodzący weekend, oglądaj nas online na www.biznes24.tv (kanał dostępny w większości sieci kablowych i platform cyfrowych w Polsce) lub na naszym kanale YouTube Tor Służewiec: https://youtube.com/live/MCt9qN48v38?feature=share

  Udostępnij

  Powiązane artykuły

  Zbliżające się wydarzenia

  Najnowsze artykuły