More

  Opinie trenera Jodłowskiego o jego koniach, które pobiegną w sobotę i niedzielę na Służewcu

  Maciej Jodłowski, który jest wiceliderem w czempionacie trenerskim (32 wygrane) i ma najlepszy procent zwycięstw spośród czołówki (23,02), w sobotę i niedzielę (14-15 października) wystawia na Służewcu osiem koni. Przedstawiamy opinie trenera Jodłowskiego na temat tych koni, zamieszczane na profilu na Facebooku stajni wyścigowej Orarius, które – zgodnie z ustaleniami – udostępniamy na Traf News.

  Jednocześnie informujemy – w związku z pytaniami internautów – że trenerzy Adam Wyrzyk, Krzysztof Ziemiański, Maciej Kacprzyk i Marlena Stanisławska (na wniosek właściciela koni – Sławomira Pegzy) od wielu miesięcy odmawiają wypowiedzi na temat trenowanych przez siebie koni do rubryki „Prosto ze stajni”, dlatego czytelnicy i gracze nie dostają na łamach Traf News informacji na ich temat. Ewentualne dalsze pytania w tej sprawie, o przyczyny takiego postępowania, prosimy kierować do wymienionych trenerów, nie do redakcji Traf News.

  Opinie trenera Macieja Jodłowskiego:

  Weekend zaczynamy trzema debiutującymi ogierami. NAUGHTY PETER (Aleksander Reznikov) – to półbrat dystansowego, dobrze radzącego sobie na poziomie grupowym Night Maxa. To późny koń i zdecydowanie nie na dwulatka, wydaje się mieć najmniej szans z całej trójki.

  Fot. Stajnia Orarius

  NEO (Martin Srnec) – półbrat przeciętnej Nuty. Jest zdecydowanie najbardziej gotowy spośród naszych trzech debiutantów i to jego najmocniej liczymy.

  Fot. Stajnia Orarius

  BOITDANSSONBLANC – jest u nas od miesiąca. Poprawnie pracuje, ale jest wciąż grubawy. Start zupełnie bez presji. W siodle zamiast kontuzjowanego Stefano Mury, któremu życzymy szybkiego powrotu do zdrowia, Oliwia Szarłat.

  Fot. Stajnia Orarius

  PRETTY ROCKET (Martin Srnec) – z bardzo dobrej strony pokazała się już z debiutu. Nic nie straciła ze swojej formy, pytanie co pokaże konkurencja…

  NAJEM DU SOLEIL (Martin Srnec) – w poprzednim wyścigu pokazał, że jednak potrafi i chce się ścigać. Jeśli wypadnie jak ostatnio to będziemy bardzo zadowoleni.

  WESTMINSTER GREY (Martin Srnec) – nie zakwalifikował się do przyszłotygodniowych płotów, więc musi pobiec wyścig płaski, by zachować formę. Dystans powinien mu pasować, ale niesie wagę znacząco wyższą od przeciwników.

  LADY AGNIESZKA (Aleksander Reznikov) – to późna klacz i nie poradziła sobie z debiutu. Tym razem powinno być lepiej.

  BABY BELLE (Martin Srnec) – ostatnio przerosły ją za długi dystans i duża waga. Tym razem półtorówka i 2kg mniej, ale i stawka wymagająca…

  Na zdjęciu tytułowym Boitdanssonblanc. Fot. Stajnia Orarius

  Udostępnij

  Powiązane artykuły

  Zbliżające się wydarzenia

  Najnowsze artykuły

  Ta strona jest przeznaczona wyłącznie dla osób pełnoletnich.

  Potwierdź, że masz ukończone 18 lat lub opuść stronę.