More

  Opinie trenera Jodłowskiego o jego koniach, które pobiegną w sobotę i niedzielę na Służewcu

  Maciej Jodłowski, który jest wiceliderem w czempionacie trenerskim (34 wygrane) i ma najlepszy procent zwycięstw spośród czołówki (22,52), w sobotę i niedzielę (28-29 października) wystawia na Służewcu sześć koni, w tym Zen Spirita w roli faworyta Nagrody Mokotowskiej. Przedstawiamy opinie trenera Jodłowskiego na temat tych koni, zamieszczane na profilu na Facebooku stajni wyścigowej Orarius, które – zgodnie z ustaleniami – udostępniamy na Traf News. Poniżej także link do opinii trenera Adama Wyrzyka na temat koni, które wystawia podczas najbliższego weekendu na Służewcu.

  Opinie trenera Macieja Jodłowskiego:

  MARIO zakończył karierę wyścigową 17.09, po czym wrócił do właścicieli i teraz na ich prośbę przyjechał na jeden start, który ma być dla niego swego rodzaju treningiem przygotowawczym do rajdów. Ciężko więc wypowiadać się o jego formie. W siodle Oliwia Szarłat (55 kg).

  Nagroda Efforty – KABOOM & dż. Jiri Palik. Jak do tej pory klacz radzi sobie wyśmienicie – 2 zwycięstwa i 2 drugie miejsca. Czuje się dobrze i liczymy, że znowu pokaże się z dobrej strony, a wydłużenie dystansu na pewno na plus. Pytanie tylko jak poradzi sobie z mokrym torem…

  Colonius wygrywa wyścig dla dwulatków przed Wirtuozem

  W Nagrodzie Mokotowskiej pobiegną COLONIUS (Martin Srnec) i ZEN SPIRIT (Jiri Palik). Pierwszy z nich nie wypadł jeszcze z pierwszej trójki! Jeśli i tym razem tak się spisze to będziemy bardzo zadowoleni. ZEN SPIRIT występuje w niewdzięcznej roli faworyta. To duży koń i obawiamy się czy poradzi sobie z ciężką bieżnią…

  Nagroda Criterium – MARIGOLD BLOSSOM (Jiri Palik) – ciężko jej podjąć walkę ze starymi bardzo dobrymi sprinterami.

  DOM FRANCISCO – pomimo bardzo dużej wagi dobrze poradził sobie w ostatnim starcie. Tym razem poniesie aż 6 kg mniej co daje podstawę do pokuszenia się o kolejny dobry wynik. W siodle jak poprzednio Oliwia Szarłat.

  Na zdjęciu tytułowym Zen Spirit. Fot. Stajnia Orarius

  Pod tym linkiem można przeczytać opinie trenera Adama Wyrzyka na temat koni, które wystawia podczas najbliższego weekendu na Służewcu:

  (20+) Facebook

  Udostępnij

  Powiązane artykuły

  Zbliżające się wydarzenia

  Najnowsze artykuły