More

  Rusza Aukcja Koni Wyścigowych PKWK!

  Sezon aukcyjny trwa w najlepsze. Większość aukcji zagranicznych, na których goszczą polscy kupcy, czyli aukcje roczniaków, już za nami, jednak można jeszcze znaleźć aukcje koni w treningu, odsadów, czy aukcje hodowlane. W dodatku w tym roku, aby móc wziąć udział w takiej aukcji, nie trzeba wyjeżdżać za granicę, a to za sprawą Aukcji Koni Wyścigowych, organizowanej przez Polski Klub Wyścigów Konnych, która rusza już we wtorek 7 listopada o godzinie 16.00.

  Tegoroczna polska aukcja koni w treningu wyścigowym przybiera formę online, zyskującą na popularności od czasu wybuchu pandemii Covid-19. Aukcja PKWK rusza we wtorek o godzinie 16.00 i potrwa do czwartku do godziny 20.00. Na sprzedaż wystawionych zostanie 36 koni, w tym 8 koni czystej krwi arabskiej i 28 pełnej krwi angielskiej.

  Lista koni zgłoszonych do aukcji:

  Equibid

  https://equibid.pl/auctions/653159a4f3b4b84220f80b8c

  Aby zainteresowani nie musieli śledzić końcówek kilku aukcji w tym samym momencie, organizatorzy zdecydowali się podzielić aukcję na segmenty, dzięki czemu zakończenie się poszczególnych licytacji będzie zaplanowane na różne godziny.

  Do wzięcia udziału w aukcji wystarczy rejestracja w serwisie Equibid, na której znaleźć można wszystkie informacje dotyczące aukcji, włącznie z jej regulaminem:

  Equibid

  https://equibid.pl/auction-terms/653159a4f3b4b84220f80b8

  Dodatkową zachętą dla kupujących jest ciekawa inicjatywa PKWK, mająca na celu wsparcie przyszłych właścicieli koni. Organizator aukcji zapewnia dofinansowanie dla właścicieli koni zakupionych na aukcji, które w przyszłości będą brały udział w zawodach jeździeckich, w wysokości do 3 dofinansowań w wysokości 700 złotych.

  Udostępnij

  Powiązane artykuły

  Zbliżające się wydarzenia

  Najnowsze artykuły