More

  Sobotnia kumulacja czwórki rozbita! Caladbolg wielkim faworytem skumulowanej niedzielnej tripli

  Sobotni mityng we Francji na trafonline.pl zaczynamy wyjątkowo wcześniej. Wiodącym torem będzie paryski Longchamp, ale, w związku w wyścigami ze Służewca, zaprezentujemy gonitwy z La Capelle (kłusaki) i Vandœuvre-les-Nancy (płaskie).

  W piątek, w ostatniej gonitwie, rozbita została kumulacja czwórki. Jedna osoba trafiła 4296,20 zł. Dziś na tranonline.pl cztery czwórki z Hippodrome de Capelle z pulami gwarantowanymi 1555 zł. My jednak skupimy się na skumulowanej tripli od gonitwy pierwszej. Pula powinna przekroczyć 1000 zł.

  Mityng w La Capelle i jednocześnie naszą transmisję rozpocznie Prix Pierre D’haudroy (godz. 11.40). To wyścig kłusaków z cyklu Open des Regions dla 3-latków (klasa D, dystans 2750 metrów). Tylko trzy konie miały przed południem notowania niższe od 10:1.

  Lucifer (nr 9) to mistrz trzecich miejsc. Na pięć ostatnich startów aż cztery razy zajmował tę pozycję. Ostatnio był zdyskwalifikowany na Vincennes. Love Me Haufor (2) startował tylko dwa razy w karierze, zajmując czwarte i drugie miejsce w klasach F. Lady du Pommereux (5) startowała sześć razy. Jej najlepsze miejsce, to drugie w Nancy w marcu (klasa F).

  Notowania powyżej 10:1, co zaskakuje, mają Louna d’Or (11) i Latinos du Noyer (10), które w swojej krótkiej karierze wygrały po wyścigu i były próbowane na Vincennes (choć bez sukcesu).

  Prognozy Equidii: 9-11-4-2-10-3

  Środkować triplę będzie płaski wyścig maiden z Nancy-Brabois, czyli dla koni, które nie wygrały gonitwy. W Prix Thorey-Lyautey na 1400 metrów zmierzą się 3-latki (godz. 11.55). Caladbolg (1) miał w tym roku dwa udane starty, z debiutu w Chantilly (drugie miejsce) i na Parilly (trzecie).

  Z pozostałych koni, które brały udział w wyścigach, Flame d’amour (5) startowała w Niemczech. Ścigała się tam jednak bez sukcesów, bo za taki nie można uznać drugiego miejsca w biegu za 9 000 euro, czy trzeciego w klasie C.  Ciekawe są konie debiutujące: Olympic Flambee (7) – pełny brat Astrelli, która była druga w G3 w Chantilly – i Treno (8). Na wałachu jedzie jednak ucześ Pierre Le Digabel, zaś na ogierze doświadczona amazonka Sibylle Vogt.

  Prognozy Equidii: 1-7-8

  Triplę kończyć będzie bieg dla 4-letnich kłusaków dosiadanych Prix Europole de Competitivite (godz. 12.10, klasa F, dystans 2750 metrów).

  Karla D’Avenir (10) próbowała swych sił na Vincennes, ale bez sukcesu. Na mniejszych torach wypadała przyzwoicie zajmując dwa razy drugie miejsca i raz piąte w klasie F. Kresus Love (11) ostatnio wygrał bieg klasy F na cieniutkim torze w Saint-Omer. Kea Quick (12) udanie zadebiutowała w gonitwach monte. W Pontchateau, w klasie F była trzecia. Powinna poprawiać. Kames (13) biega w obu kłusaczych konkurencjach. Ostatni swój wyścig w stylu monte wygrał w Le Croise-Laroche.

  Prognozy Equidii: 10-11-13-12-1-9-4

  Propozycja tripli: 2,5,9,10,11/1/10,11,12,13

  Carlo Ancelotti obserwuje trening koni w Chantilly

  Podczas niedzielnego mityngu w Paryżu najciekawiej zapowiadają się gonitwy G3 i Listed. W jednej z nich Prix de la Seine (Listed, godz. 14.33) wystartuje klacz współwłasności znakomitego słynnego włoskiego piłkarza i trenera Carlo Ancelottiego – Gala Real (5). Klacz trenowana przez braci Alessandro i Giuseppe Bottich jest faworytką biegu. 80 procent ekspertów wskazuję ją na pierwsze miejsce. Kobyłka nie przypadkiem ma w nazwie Real. Obecnie Ancelotti jest właśnie trenerem „Królewskich” z Madrytu.

  Program wszystkich niedzielnych gonitw z Francji wraz z typami jest dostępny po zalogowaniu na trafonline.pl.

  MACRO

  Na zdjęciu tytułowym Caladbolg zajmuje drugie miejsce w Chantilly

  Udostępnij

  Powiązane artykuły

  Zbliżające się wydarzenia

  Najnowsze artykuły