More

  Krótka relacja z 3. dnia wyścigowego na Partynicach

  Podsumowanie wyścigowych emocji z 3. dnia we Wrocławiu.

  Dubawi Warrior sprawcą dużej niespodzianki

  Liczony w dalszej kolejności Dubawi Warrior zaskoczył dyspozycją w pierwszej gonitwie dnia na wrocławskich Partynicach i nie dał szans rywalom w gonitwie płotowej na dystansie 3200 metrów. Świetny finisz Nairobi Boy dał mu drugie miejsce, pomimo, że ostatni płot pokonywał jako piąty.

  Jeździec: P. Peprna
  Trener: T. Pastuszka
  Właściciel: A. Abu Rkaiek, T. Pastuszka
  Hodowca: Rabbah Bloodstock Ltd

  Boheme z miejsca do miejsca

  Prawdziwy pokaz siły ze strony Boheme na Partynicach. Klacz poprowadziła od startu, podyktowała mocne tempo w dystansie i jeszcze oddaliła się od rywali na prostej finiszowej. Podopieczna trenera Patryka Wróblewskiego wygrała dowolnie, aż o 11 długości przed drugim w celowniku Hazardem.

  Jeździec: M. Srnec
  Trener: P. Wróblewski
  Właściciel: M. Barbuzińska, J. Kostrzewska, A. Mizerska, M. Pituch, S. Sosiński, P. Wróblewski
  Hodowca: W. Bischoff

  French Chardonnay sprostał roli faworyta

  W drugiej gonitwie płotowej na Partynicach, tym razem zwyciężył faworyt publiczności – French Chardonnay. Zwycięstwo nie przyszło mu jednak łatwo, ponieważ musiał stoczyć zaciętą walkę z Jadmirem i Manorie. Ostatecznie sześciolatek okazał się lepszy o szyję od Jadmira, a trzecie miejsce przypadło klaczy.

  Jeździec: P. Složil mł.
  Trener: Pa. Tuma
  Właściciel: Charvát Group, s.r.o.
  Hodowca: Charvát Group, s.r.o.

  Roscoff i Critot De Cerisy rozegrały wyścig

  Gonitwa na dystansie 2600 metrów rozstrzygnęła się przed samym celownikiem. Do końca walkę o zwycięstwo toczyły Roscoff i Critot De Cerisy. Nieznacznie lepszy okazał się dosiadany przez Martina Srneca trzylatek przygotowywany do startów w Czechach. Trzecie miejsce zajął Azarax.

  Jeździec: M. Srnec
  Trener: Pa. Tuma
  Właściciel: Charvát Group s.r.o.
  Hodowca: Gest.Küssaburg

  Ztracenka najlepsza w Nagrodzie Tiumena

  Ostatni płot w Nagrodzie Tiumena pokonywały razem: Ztracenka i Lianel, jednak więcej sił na ostatnie metry zachowała klacz i to ona minęła celownik jako pierwsza. Drugi był Lianel, a trzeci, ze sporą stratą do pierwszej dwójki, Go Canada.

  Jeździec: J. Odložil
  Trener: S. Popelka
  Właściciel: P. Šenigla
  Hodowca: Vocásek František

  Dacinni poza zasięgiem

  Na klasę pojechał Erbol Zamudin Uulu na Dacinnim, dyktując mocne tempo w dystansie. Przez cały dystans, biegnące za nim Fugaz czy faworyzowany Akurat nie były w stanie mu zagrozić czy nawet się zbliżyć i zwycięstwo podopiecznego Marleny Stanisławskiej było bezapelacyjne. Drugie miejsce po walce zajął Fugaz, a trzeci był Akurat.

  Jeździec: E. Zamudin Uulu
  Trener: M. Stanisławska
  Właściciel: M. Stanisławska
  Hodowca: A. i R. Zielińscy

  Nagroda Majora Jerzego Zaniewskiego dla Runy

  Runa, Khmer i Long Island liczyły się w walce o zwycięstwo w ostatniej gonitwie dnia na Partynicach. Ta trójka wyprowadziła na ostatnią prostą, ale widać było, że Runa galopuję zdecydowanie najlepiej, a że oba płoty na finiszu pokonała bez problemów, wysunęła się na prowadzenie i wyraźnie wygrała przed Long Island i Khmerem.

  Jeździec: R. Benš
  Trener: G.W. Wróblewski
  Właściciel: W.J. Kartus
  Hodowca: Kneip Larissa

  Udostępnij

  Powiązane artykuły

  Zbliżające się wydarzenia

  Najnowsze artykuły