More

  Klacze trenowane przez Alicję Karkosę powalczą o piękne rozpoczęcie tygodnia.

  Poniedziałkowe popołudnie przyniesie nam dwa ciekawe starty koni z treningu Alicji Karkosy. Wyścigi trzyletnich klaczy Triszna oraz Polonia Spirit F będziemy mogli podziwiać pięć i dwadzieścia minut po godzinie 16. Niewątpliwe czeka nas ciekawy kwadrans. Klacze wezmą udział w gonitwach rozgrywanych na francuskich torach w Le Mans i Saint-Cloud. Oba wyścigi są licznie obsadzone, a na dystansach do mili zazwyczaj oznacza to dużą dawkę emocji.

  Pierwsza z nich pobiegnie wyhodowana przez polską stadninę koni Krasne Triszna, własności Pana Mariusza Krupy. Będzie to jej czwarty start, co czyni ją jedną z najmniej doświadczonych koni w stawce. Mimo to liczona jest do płatnego miejsca.

  Kilkanaście minut później zobaczymy zmagania bardziej doświadczonej koleżanki stajennej, która w pechowym wyścigu na początku marca przegrała o nos, przez co do ostatniej gonitwy podchodziła w roli bitej faworytki. Niestety start nie ułożył się po myśli i klacz minęła celownik jako piąta. Wyśmienitego rodowodu Polonia Spirit F jest ponownie zaliczana do grona faworytów. W siodle będącej własnością Krzysztofa Goździalskiego klaczy będziemy mogli oglądać doświadczonego dżokeja Maxima Guyona, który dosiądzie jej już po raz trzeci.

  Zapraszamy do oglądania zmagań podopiecznych Pani Alicji Karkosy poprzez serwis Trafonline.

  Fot.Equidia

  Udostępnij

  Powiązane artykuły

  Zbliżające się wydarzenia

  Najnowsze artykuły