More

  Night Tornado trzeci we Francji!

  Najwyżej sklasyfikowany koń w polskim handikapie zajął bardzo dobre, trzecie miejsce we francuskim Prix du Carrousel (Listed).

  Night Tornado przez większość dystansu prowadzony był w środku stawki. Po wyjściu z ostatniego zakrętu zaprezentował świetne przyspieszenie i w zadziwiającym stylu włączył się do walki o zwycięstwo. Przez większość prostej finiszowej galopował na pograniczu pierwszego miejsca. Na ostatnich metrach wyprzedził go najlepszy dzisiaj Brokeback Mountain, ale ogier Krzysztofa Ziemiańskiego nie spuszczał z tonu i toczył zaciętą rywalizację z atakującym od pola Nagano Gold. Do rozstrzygnięcia rewanżu za ubiegłoroczną Wielką Warszawską potrzebny był fotofinisz. Niestety ostatecznie na celowniku drugi zameldował się czeski koń roku, a dosiadany przez wyśmienitego Ioritza Mendizabala lider polskiego handikapu zajął trzecią pozycję, tracąc do zwycięzcy niespełna jedną długość.

  Dzisiejszy wynik Night Tornado trzeba zaliczyć do udanych. Pokazał, że jest w stanie rywalizować z końmi biegającymi na poziomie Listed/G3.

  Serdecznie gratulujemy właścicielom, trenerowi oraz całej drużynie, która pracowała na dzisiejszy sukces.

  Udostępnij

  Powiązane artykuły

  Zbliżające się wydarzenia

  Najnowsze artykuły

  Ta strona jest przeznaczona wyłącznie dla osób pełnoletnich.

  Potwierdź, że masz ukończone 18 lat lub opuść stronę.