More

  Niezły występ Emiliano Zapaty

  Z dobrej strony w dzisiejszym wyścigu na torze Vichy pokazał się trenowany przez Emila Zaharieva Emiliano Zapata. Ogier zajął czwarte miejsce w gonitwie klasy 2 na 1600 m.

  Zgodnie z przewidywaniami redakcji TrafNews (prognozy w poprzednim artykule) wyścig rozegrały Kihavahfushi oraz gość z Niemiec – Runnymede. Tempo w dystansie podyktował ten drugi, ale rywal go pilnował. Emiliano Zapata był prowadzony na trzecim miejscu, przy wewnętrznej. Na finiszu nie był w stanie włączyć się do rozgrywki, ale długo utrzymywał trzecią lokatę. Ostatecznie, 100 m przed celownikiem, pokonał go jeszcze Royaumont. W walce o zwycięstwo dosiadany przez Mickaela Barzalonę Kihavahfushi okazał się lepszy od 0,5 dl. od Runnymede. Cała czwórka została wytypowana przez naszą redakcję (zamiana na 3-4. miejscu).

  Emiliano Zapata zarobił dla swoich właścicieli 1680 euro.

  W gonitwie z udziałem trenowanej przez Emila Zaharieva dwulatki Joy Bere (11. lokata), zwyciestwo odniosła debiutująca Everest Rose (Dubawi – Dubai Rose / Dubai Destination), również pdo Mickaelem Barzaloną. O 1,5 dł. pokonała mającą już doświadczenie na bieżni Alien. Klacze były typowane przez nas odpowiednio na drugie i trzecie miejsce.

  Udostępnij

  Powiązane artykuły

  Zbliżające się wydarzenia

  Najnowsze artykuły