More

  Baden-Baden niegościnne dla arabów z Polski

  Niestety, araby trenowane w Polsce słabo zaprezentowały się w mocno obsadzonym wyścigu The President of the United Arab Emirates w Baden-Baden. Najlepszy z nich, Mayar Al Khalediah zajął 8. miejsce.

  Lista startowa wyscigu w Baden-Baden, jak na rangę Listed, prezentowała się imponująco. Wsród dwunastki uczestników znalazły się między innymi szukający ubiegłorocznej formy Messi (drugi w Qatar Arabian World Cup 2020), czy wygrywający w przeszłości gonitwy G1 Mashhur Al Khalediah, a także trzy konie z Polski: Mayar Al Khalediah, General Lady oraz Maestro MNM.

  Jak się okazało, arabom trenowanym w Polsce nie dane było odegrac głównych ról w gonitwie. Ofensywnie prowadzony Mayar Al Khalediah osłabł na prostej i nie był w stanie powalczyć o płatne miejsce, ale i tak okazał się najlepszy z polskiej delegacji. Zajął 8. miejsce, przybiegając na metę o 6,5 dł. przed General Lady i o ponad 30 przed Maestro MNM.

  Głównych ról nie odegrały też wspomniane utytułowane konie: Mashhur był dopiero 6., a Messi 7., nie zajmując nawet płatnej lokaty. Zwyciężył trenowany we Francji Lamet Shamel (po AF Albahar) przed Almafjarem (Mister Ginoux).

  Udostępnij

  Powiązane artykuły

  Zbliżające się wydarzenia

  Najnowsze artykuły