More

Traf ponownie wspiera polskie WKKW.

Nie samymi wyścigami Traf żyje.

Traf – Zakłady Wzajemne już po raz drugi został sponsorem cyklu zawodów WKKW podczas Cavaliady. Marka jest nie tylko sponsorem wydarzenia, ale i wsparciem dla polskich WKKWistów. Dyscyplina ta została wybrana przez Traf ze względu na ogrom podobieństw z wyścigami. Szybkość, precyzja, konie pełnej krwi angielskiej (często po karierze wyścigowej!) były argumentami, które przekonały, że to właśnie WKKW zostało objęte działaniami Traf.

Julia Gillmaier i Ding Dong – zwycięzcy Traf Eventing Tour w Poznaniu.

Podczas zeszłorocznych czterech etapów w Warszawie, Poznaniu, Sopocie oraz Krakowie Traf Eventing Tour cieszyło się ogromnym zainteresowaniem wśród widzów dzięki niespotykanej oprawie konkursów, możliwości bliższego poznania zawodników oraz zorganizowanym spotkaniom dla kibiców z zawodnikami, panelom dyskusyjnym, wywiadom oraz  turniejom pomiędzy kibicami, a zawodnikami. Oczywiście nie mogło zabraknąć łączenia światów wyścigów i WKKW. Tym razem, zamieniając się rolami, kibicami byli jeźdźcy wyścigowi z Toru Służewiec, którzy mogli zaczerpnąć wiedzy o innej dyscyplinie i wymienić się doświadczeniami z WKKWistami.

Bolot Kalysbek Uulu, Oliwia Szarłat i Oskar Nowak podczas spotkania z WKKWistami na Cavaliadzie w Poznaniu.
    Joanna Wyrzyk – pierwsza kobieta, która zwyciężyła w Derby i Joanna Pawlak – olimpijka Tokyo 2020 w WKKW oglądające parkur przed konkursem Traf Eventing Tour.

Czy Daria Kobiernik – zwyciężczyni Traf Eventing Tour 2021/22 wykorzysta szansę na kolejny triumf w cyklu?

Zawodniczka zielonogórskiego KJ Przylep-Lotnisko razem z niesamowitą klaczą Ideal Girl ponownie powalczą w tegorocznej edycji o najwyższy stopień podium. Podczas ubiegłego Touru w Warszawie była siódma, w Poznaniu druga ,w Sopocie trzecia, a miejsce pierwsze w Krakowie dało jej złoto.

Daria Kobiernik i Ideal Girl w drodze po złoto!
    Podium finału Traf Eventing Tour 2021/22. I miejsce – Daria Kobiernik, II miejsce – Julia Gillmaier, III miejsce – Joanna Pawlak

W tym roku zgłoszonych do Traf Eventing Tour zostało 12 WKKWistów, których listę znajdziecie tutaj: KLIK.